94802
  • DEJAVU71
    #49952
    igen, tenyleg fut...
  • Gyuszopapa
    #49951
    És tényleg fut érdekes.
  • csiles
    #49950
    Írd be a jelszavad és máris fut a fos...
  • hondabmw1987
    #49949
    pff
  • DEJAVU71
    #49948
    nalam ugyanez
  • kanyesz07
    #49947
    MEgy is a játék..
  • trakk
    #49946
    Én meg épp bent vagyok a játékban. Dafuq.
  • chris1997
    #49945
    Cöh...
  • Ryder159
    #49944
  • hondabmw1987
    #49943
    nekem mind a kettő meghalt
  • hondabmw1987
    #49942
    nekem mind a kettő be halt xD
  • kanyesz07
    #49941
    ja nem.. A játék az megy... ezt nem értem
  • kanyesz07
    #49940
    nekem addig megy a world
    hogy PLAY. aztán loading..
  • kanyesz07
    #49939
    új városrész?
  • Ryder159
    #49938
    Akkor biztos most teszik be az új városrészeket az új versenyekkel, és az oldalon meg most árazzák le a BOOST-ot...
  • kanyesz07
    #49937
    Ja. És a game se megy
  • Ryder159
    #49936
    Másnál is meg van halva a hivatalos oldal?
  • chris1997
    #49935
    Számomra csak ennyire jók ezek a szárnyas 911-ek
    Bár az LMS R8-on meg több pia, hopp, duplapont neki :D
  • Ryder159
    #49934
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Valamire ez is jó...
  • Ryder159
    #49933
    még amikor utoljára adtak ingyen boost-ot, akkor vettem meg az MR-2-t. azóta még nem nyertem bele Super Shot skillt. még 2 csillagosat sem...És már kellene egy a 911-be is...
  • noblem1983
    #49932
    Ez már csak türelemjáték mert mindenre várni kell. Lassú a versenybetöltődés a sok csíter és a szándékos rammoló ami meggátol, hogy nyerj és nagyobb eséllyel nyerj használható alkatrészt vagy skillt. Egy pillanat, erre manapság 1:100-hoz az esély kb. Lehet, hogy bolti cuccokkal ki tudsz alakítani egy színsort de ahhoz, hogy full ultrás legyen az már egy másik hosszabb történet. És persze ott vannak a tényleg hasznos skillek: perfect start,nitro erősítő, nitró hosszabbító, nitro cooldown szinte alig lehet nyerni. Hiába nem béna a sofőr, a droprate 95%-a használhatatlan sz.rokból áll. Mi a helyzet azoknál akiknek mondjuk több mint 50 autója van? Ebbe ez kellene, abba meg az de nincs...
  • SUNNY84HUN
    #49931
    látom zajlik az élet itt is :D


    #49896
  • chris1997
    #49930
    Home Sweet Home, "barom" bannolva :D
  • Quqa
    #49929
    Ha csalni akar és tudja hogy kell nem nyerethetsz ellene (lásd vikicsalót és a másik magyar barmot), esetleg a kis pattanásos kezdők ellen, akik minden kanyarban fejre állnak. Ha nem látsz valakit akkor nem csal, csak a szero otthagyta és a bug (programhiba) nálad van, amit nagy valószínűséggel a sok csalónak köszönhetünk.
  • peeter014
    #49928
    TIPP: körversenyen ha látod h a pöcsfej félreállt, mert csalni akar akkor csak rá kell nyomni a +1 kört és oldalról jól telibeverni az első meg a második körben is, és akkor tuti első leszel/beérsz! North Road-on nekem müködik! mindig hátragurulnak a dínó csontváz mögé és ott állnak, telibe és tuti a siker!
  • veszettróka
    #49927
    ja, azt Roger Murtaugh mondta a halálos fegyver valahányadik részében
  • veszettróka
    #49926
    vagy csak annyit mond mint John McLane: "..öreg vagyok már ehhez a szarhoz." :)
  • csiles
    #49925
    Szerintem ennél többről van szó. Én is ezt gondoltam legtöbbször, mikor leléptek az ismerőseim. S igen, a valódi okát csak ő tudja, s tuti hogy meg fogja írni, csak kérdés hova. Ide, hogy mindenki lássa, vagy egyszerűen megalkot egy magánvéleményt, s leírja privátba. Ahogy tutut ismerem, le fogja írni.
  • Ryder159
    #49924
    Szerintem egyszerű a válasz.
    Megunta. Megunta, hogy szinte mindig ugyan azok a versenyek ismétlődnek. Megunta, hogy nem elég hogy fél percet kell várni a lobby-ban, mert kivették a ready gombot, ezen felül az esetek többségében plusz egy-két perc mire betölt a verseny. Megunta, hogy nem látja az ellenfeleit, és az utóbbi egy-két hétben újra megszaporodtak a csalók.
    Ez csak az én tippem, a pontos választ csak Ő tudja, ha akarja megossza velünk, ha nem akkor nem.
    És igen. A játék egyre csak lejjebb, lejjebb, és lejjebb csúszik a lejtőn. Tényleg nem csodálkoznék ha 21-én bejelentenék hogy End of WORLD... A maják is megjósolták...
  • csiles
    #49923
    Tutu:

    Engedj meg egy kérdést: Te miért léptél le? Miből lett eleged? Beléptél a boostosok világába, a kedvenceidet megvetted, meg néhány olyat, amit úgy gondoltál, hogy számodra kihagyhatatlan.. Mégis miért hagytad abba, vagy hagytál fel a játékkal?

    Kíváncsi lettem, mert megleptél vele.. Tudom, a játék gurul lefelé a lejtőn akadálytalanul, én is utoljára májusba vettem lengyel boostot, de még időnként azért felnézek.. Talán azért, mert tettem bele valamennyit.. Volt olyan mikor nem voltam, de akkor netem se volt.. De neked tuti más az oka, mégha túl elfoglalt is lettél hirtelen, időnként felnéznél a játékba, mégha csak néhány perc erejéig is.

    De nálad más van, valamiért elfordultál a játéktól... Mondjuk engem már akkor is megleptél, mikor elkezdtél boostolni, de ez a fordulat számomra nem várt fordulat...
  • veszettróka
    #49922
    Jé tényleg, a velem mindig 4 körös Camden is hiányzik. De hiányzik...
  • trakk
    #49921
    Ahogy a Construction Route és a Camden Hills is...
  • Dealcsy
    #49920
    Az Aeriáról mondj le, hacsak nem csinálsz új account-ot, mert csak így lehet beváltani az aeria points-okat speedboost-ra. Meglévő account-tal nem lehet sajna. (Mert amint írták az aerián a fórumban, nem foglalkozik se az EA, se az Aeriagames ezzel. Mert nem éri meg nekik.)
    Én megpróbáltam és sehogysem ment. Mondjuk, így elcsesztem 600 Ap-ot, ami ugye 1200 speedboost.
  • veszettróka
    #49919
    Hastings, meg a Seaside Interchange is nagyon sokba kerülhetett nekik, nagyon akadályozhatta a profit maximalizálást - hogy így ki keleltt venni őket a játékból
  • peeter014
    #49918
    nem kell azt ujraindítani! kifagy az magától is adott számú verseny után! :)
  • Ryder159
    #49917
    Minek még két, szörnyen unalmas verseny?
    Nemám új város. áááá
    Hisz két és fél éve nem képesek megnyitni 2 nyamvadt utat...
  • veszettróka
    #49916
    Már szinte mindenki :)

    Sprintversenyen második sorból indulsz, előtted álló nem mozdul, eltolhatatlan ... végén kiderül hogy pont ő nyert előtted. Körversenyen nyomod az első helyért, 1 kör végén beleütközöl a a rajtvonal után álló elmozdíthatatlan kocsiba - végén ő nyer annyival amennyi időt a meglassulás miatt veszítettél... stb - soksok bazmeg. :)

    Miért? Szar a játék, szerver köcsögöskdik, sok a cheater, sok a brazil szar nettel. Amikor sokáig tölt egy veryseny előtt akk valaki kiesik, más meg láthatalan lesz.
    Mit lehet tenni?
    Nyomod mint az őrült ha látod hogy valaki a rajtnál marad. Majd utána is, mert ha 1 versenyen ilyen esik, akkor nagy valószínűséggel az azt követő verseneken is lesz egy láthatatlanka..
    Újraindítod a játékot ez első ilyen után - aztán egy ideig megint jó lesz.. Vagy rendszeresen adott számú verseny után.
  • Quqa
    #49915
    Nem, az álláspontom nem változott az egész játék léépülőben: nincs pálya, most jön 2 drag (na hova szarjak) a hozzáértés hiánya meg van, hiába pucolt el a púderesképű. 60-as szint? Minek, nincs cél mint régen mikor a pályák, skill-ek a szint elérésével megnyíltak. A játék a pénz tarhálásról szól manapság, semmi másról fejlesztés az nincs, nem is volt, nem is lesz, max. ha valami hozzáértő csapat irányítaná.

    #49912 A gyémántok mindenkinél máshol vannak, ha jól tudom.
  • axemane
    #49914
    Mi az, hogy elindulok a versenyen, egy-egy jatekos a rajtnal marad, aztan vegig abban a hitben hogy elso vagyok a cel elott 1-2 masodperccel kiderul, hogy 2. vagyok. Amikor meg az adatokat mutatja, irja, hogy hasznalt vagy 5 nitrot s stb.Mar gy is lehet csalni? Vagy nlam van a baj? Tegnap este majdnem minden jatekos ilyen volt. Vagy a szerver kocsogoskodik?


    Ti Jartatok igy?
  • RED BULL F
    #49913
    Szerintem akkor már magától értetődő, hogy felülről is el lehetne távolítani azt a menüpontot. Vagy teljesen más oka van a kijelentésnek?