94802
  • csiles
    #49992
    Érdekes meglátás, de van benne valami. Én már nagyon régóta nem multizok, a csalók miatt. Lassan már másfél éve, hogy mást se csinálok a játékban, mint vagy Team Escape, vagy privát, míg volt chat, addig ott is voltam. Mostanában tényleg nem lehet jóformán semmi érdekeset csinálni a játékban, mert az élményindexe a béka segge alá került, s most hogy írtad, lehet hogy én is előveszek egy játékot, mégpedig egy jól bevált régi játékot: a FIA GTR2-t.

    S köszönöm, hogy visszaírtál.
  • chris1997
    #49991
    Dettó, bűzlik az. Messziről.
  • Ryder159
    #49990
    hát én azt nem tenném fel
  • Dealcsy
    #49989
    Huh...
    Ráakadtam egy oldalra, ahol csak a szimpla játszással lehet nyerni starter pack-ot x idő múlva, csak fel kell telepíteni egy apró alkalmazást ami kuksizza a használati időt. Asszem. Ennek még jobban utána nézek, aztán a kutatásom eredményét, ha sikeres, leírom. Ha nem, nem.
  • chris1997
    #49988
    Az a murci... az mi ott?
    "Kezdődjék a játék" - John Kramer a.k.a JigSaw
  • tutuhawer #49987
    1. Egyenlő esélyekkel akarok multizni, ez az első.
    2. Reálisabb értékeket is vártam volna az autók neve mellé, de ez egy kisebb gond már
    3. Ennyire szart se ér a 2 évnyi játékom, az nagyon nagy gáz.
    4. Nitró erőssége
    5. Vettem egy kormányt és Simracewayt játszom, a multi és az időmérés része is nagyon izgalmas. ha elég jó leszek, pénzdíjakért is mehetek

    nem mondom, hogy szar a játék, élvezhető ez , de aki már mindent kipróbált, és mindennel ment, annak csak annyi az elvárása, hogy hadd menjen pár jó futamot multiban. Ez most nem megy. A nismoval mennék, de sajnos nem tudok azzal se a nitró erőssége miatt. Nem azért van szükségem a nitróra, mert az olyan jó dolog, hanem hogyha nincsen, az nagyon szar dolog. A versenyzők 90%-a nagy nitróval jön ellenem, így kicsit unfair a verseny. Többen mondták, hogy aki tapasztalt, az tudja kezelni a helyzetet. Ez így van, csakhogy én már kezeltem több, mint 5000 szánalmasan szar helyzetet. Most kicsit annyit akarok, hogy hátrányban ne legyek. ezért váltottam vissza a szimulátorokra. Jól tettem
  • SUNNY84HUN
    #49986


  • SUNNY84HUN
    #49985
    engem meg ezekkel bombáznak :)



  • chris1997
    #49984
    Az hát... hátha a Vinylek cserélődnek... egy nissanra, deszípvóóna...
  • Ryder159
    #49983





    Na megint ló**sz a topup
  • chris1997
    #49982
    Én 100 dollárral tökmást tennék.
  • Dealcsy
    #49981
    Egy kérdésem lenne.
    Megéri-e az, ha online reward oldalakon folyamatosan gyűjtőgetem a pontokat, amit aztán be lehet váltani 100 dolcsis paypal-re. Természetesen szigorúan csak egyetlen ország ip-címeiről lépek be, mert különben bannolnak. Aztán ezt a 100 dolcsit elköltöm 50000 boost-ra.
    Szerintetek megéri-e?
  • Quqa
    #49980
    Ja arról is lemaradtam (nem is figyeltem az AE86-ot), azt hittem már kp-t költesz erre a fosra.
  • chris1997
    #49979
    Régen, 0$-ért egy hiba miatt az Originen össze lehetett szedni egy ilyenfajta Startert, előrendelóit. Megkaptam mindent(Corolla SH, kezdő PU stb), kivéve a Boostot. És most jelent meg ezek szerint a köszönőképe.
  • kanyesz07
    #49978
    ez mit is jelent chris?
  • Quqa
    #49977
    Az nem volt úgy egy csöppet drága, vagy van valahol occon?
  • trakk
    #49976
  • chris1997
    #49975
    Na azért...
    Amúgymeg bejelentkezéskor...
  • Quqa
    #49974
    Ha ez valóban a World-é, van ám ott rend!

    #49971 Csak lehetne benne nyerges keresztbe meg mentő, tűzoltó.
  • trakk
    #49973
    Nem. Majd kedden.
  • chris1997
    #49972
    Cöh? Máris?
    Akkor megyek egyet és ha az XP-m növekszik, akkor......
  • kanyesz07
    #49971
    2 új drag van.. ez 1,7 és 2km es
  • Ryder159
    #49970
    néha jót nevetek a twitteres dumákon.
    kérdi valaki hogy mi a baj a szerverekkel.
    Erre a válasz:
    -Kihúzódott egy kábel, és most nem tudják melyik.
    és a kép mellé:
  • csiles
    #49969
    Nem vicc, mind2 szerver jó már, csak te épp akkor oda jelentkeztél be. Én most az APEX-on vagyok, még 2 karakterem várakozik a gyémántlóvéra. A CHICANE-t már kivégeztem.
  • SUNNY84HUN
    #49968
    a vicc az hogy a chicane szerós nickem simán jó
  • trakk
    #49967
    ...és ki is vágott hatos errorkóddal azzal a lendülettel...
  • trakk
    #49966
    Engem közben visszaengedett, bár tetűlassú.
  • SUNNY84HUN
    #49965
    sebaj így is ott van az Assassin's Creed 3 , az legalább komoly játék és élvezhető nagyonabban legalább nem kell csalódnom
  • Ryder159
    #49964
    Twitteren reagálnak, ilyenkor ott érdemes jelezni a hibát...
  • nfsmw4ever
    #49963
    A röhej, hogy az FB oldaluk tele van a sok rinyával, hogy behalt a szeró. Erre semmi reaga vagy postolás, hanem a MegaMonday, na AAAZ kikerült a főoldalra....
    Komolyan mondom, már önmaguk karikatúrájává váltak...
  • trakk
    #49962
    Sajnos nem mesélhetek róla, bocs.
  • Ryder159
    #49961
    Hmmm. izgalmasan hangzik. Nem mesélnél valamit róla az off topik-ban?
  • SUNNY84HUN
    #49960
    csodálatos sz@r minden , megint sikerült definiálniuk milyen komoly munka az övék , mert meghaladja apró hiba is az ő tudásukat
  • DEJAVU71
    #49959
    en is onnan kellett kilepjek, nem toltotte be a meses nyeremenyemet
    most meg mar tenyleg nem enged vissza
    "The has been an undefined...
  • trakk
    #49958
    Pedig épp most tanultam ki, hogy is lehet kotorni a nyelvi fájlban...
  • csiles
    #49957
    Behalt a szerver, összeszedtem a köveket, aztán se kép, se hang... aztán 7es szervererror-ral kivágott.. de nem fosok, mert utólag megad mindent, csak az ember nem veszi észre mindig.
  • Ryder159
    #49956
    Na most már ilyen is van. Már vissza se tudok lépni...
  • nfsmw4ever
    #49955
    Lehet, azt sem sokáig. TH végén kivágott és most könyörgök a bejutásért... "The has been an undefined... bla. bla bla...."
    Pedig nem egy óccó játék. Egy kicsit még gyakorlom a türelmet, aztán meglátom.
  • Ryder159
    #49954
    Na most kivételesen nem a loading screen-ről kell alt+f4-el kilépni, hanem verseny végéről
  • Quqa
    #49953
    Na mi az lehúzták a rolót, végleg. Nálam is server kaput. És beenged.

    #49944 Az a cheat engine ikon nem valami szép!

    #49930 Kit próbáltál tiltani? Ha a bmw végűt akkor szólok IE-n ott virít, ja és a fejléc megint nem látszik csak chrome-on!
    Megj.: Szabinak sem sikerül a hitman csaló (speed, TH stb.) tesókat, IE-n látszottak!