94802
  • RoboKutya78
    #49912
    hehe van egy jó ötletem a fejlesztőknek illetve a gyémántvadász autóval rendelkezőknek hogy értelme is legyen ennek az autónak:)
    Méghozzá:
    Ugye a gyémántok egy körben helyezkednek el a körön belül mindenkinek ugyan azon a helyen.
    Na mármost, mi lenne ha a gyémántok úgy lennének betéve hogy mindenkinek egy ponton lenne látható, de ha valaki felszedné a gyémántot előtedd az átkerülne a körön belül egy másik helyre?
    Így számítana valamit az hogy van gyémántvadász autód mert te tudnád a körön belül hol van a gyémánt amikor felszedik és újra teremne:)és azonnal irányt tudnál váltani. Esetenként még rád is tapadnának azok akinek nincs ilyen autója de gyorsabb a járgánya a tiednél és eléd vágna mielőtt megtalálnád a gyémántot:)
    Szerintem ez egy tuti ötlet:)
  • chris1997
    #49911
    Köszönöm. Nemsokára a bolygó tiltás isteni képességét kipróbálom.
  • noxwill
    #49910
    Elég egyirányú hogy nem reagál :DDDD
  • chris1997
    #49909
    Nyugi hazaérek akkor bannolom addig szórakozz vele:-P
  • noxwill
    #49908
    engem nem zavar, tavaly okozott szép pillanatokat nekem, ahogy osztották a csaló fejét :D
  • Szabi #49907
  • chris1997
    #49906
    Nyugi nemsokára letiltom a bolygóról is :-D
  • noxwill
    #49905
    Hiányoztál az életemből te repedtf*szú f*szfej
  • janihunk
    #49904
    Kapunk boost kódot az ünnepekre?
  • chris1997
    #49903
    Ejnye csabika nem adod fel?
  • noxwill
    #49902
    Akkor azért írtad amikor összekerültünk hogy végem
  • tutuhawer #49901
    Nekem nem kell mondanod, milyen az, hogy kiállsz mindenki ellen. Nekem nem kell mondanod, hogy milyen az, hogy mentem egy jót, ez csak egy játék. Lehet így is nézni, én is sokáig néztem így, örülök, hogy te is így fogd fel. Semmi gond ezzel, ha így látod, mert jó, én csak simán többre vágyom. Nem mondom, hogy elképesztően szar lett a nfs world, mert bizony lehet itt jól szórakozni, jókat menni stb, te is épp ezt mondod. Neked megfelel, élvezed, jól szórakozol, én most kicsit átnyergeltem egy másik terepre, ahol én is jól szórakozom. Jár a piros pont a jó felfogásodért. Nem mindig voltál ilyen lelkes, ahogy emlékszem, úgyhogy a piros pont bizony jár

    ...munka...
  • Quqa
    #49900
    Nem értem? Mi az hogy esélytelenként? Tegnap – ma kihoztam a 8C-at (csak ippenhogy pro + IGC skill csak a rajthoz) és kiálltam mindenki ellen (Zonda akármi) volt hogy nyertem, volt hogy nem, éééés ez csak játék. Nem lesz semmivel jobb ha nyerek, a szórakozás megvan így is.
  • hondabmw1987
    #49899
    sziasztok
    valaki érti hogy kell ezt megoldani?
    NFSW - How to Get "FREE SPEEDBOOST"

    * This Only Works with a new Account!

    Step1: Go to www.aeriagames.com

    Step2: Click "Games" / "PC Games" / NFS World (a new Page open click "Play Now")

    Step3: Create a New Account

    Step4: with this link aeriagames.com/offers you can earn AP wich you can change to FREE SPEEDBOOST (example 600AP = 1250SB)

    Tested , working 100% made 3500 Boost in less then 15 minutes
  • tutuhawer #49898
    A brazilok kedvelik azokat, ők örülnek neki, biztosan
    Neked jár a piros pont a gyors infóért. Én meg nekiállok dolgozni most már komolyan...
    Hey
  • trakk
    #49897
    Kedden jön 2 új drag pálya.
  • tutuhawer #49896
    nekem semmi kedvem underdogként, értsd esélytelenként vagy hátrányból indulni. Persze, XP-vel tudok kompenzálni, mint írod, de 2 , majdnem 2 és fél év után is itt tartok, hogy konstans be kell még fizetni az egyenlőségért egyáltalán. Értem én, hogy MMO, és fizetni kell X és Y tartalmakért, de ennyit, így, ennyi idő után is stb stb? Ez már nekem is nonszensz, kicsit kritikus vagyok. Pedig mindig a pozitív oldalát próbáltam nézni, leírtam sok helyen, de most nincs pozitív. Be-benézek a fórumba, ennyit tudok tenni. A fotózásra belépek, majd felveszem a kapcsolatot a házigazdával. De csak óvatosan szólok neki, mert ő is kemény , meg a régi is kemény volt, még az internetről is letiltanak, de sőt, a bolygóról is le tudnak.
    Örülök, hogy TCMKrisztián lett az új főnök itt, az elszántságért tudok adni egy piros pontot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szabinak is jár a piros pont, mert véééégre lelépett
  • noxwill
    #49895
    loller
  • RoboKutya78
    #49894
    ammá titok marad még nekem is:)
  • noxwill
    #49893
    Mi volt az ellenfél?
  • Cortinaar
    #49892
    Köszönöm a válaszokat Hgabe és Quqa1.
    Sajnálom, hogy leépülőben van a gamma, ezzel kéne inkább foglalkozniuk, nem az új MW-al, ami autóversenyes játékhoz sem méltó, nemhogy NFS-hez. Azért engem ingerel,. hogy az autók töbségét csak boostért lehet megvásárolni. Értem én, hogy ebben van a pénz nekik, de ez megöli a játékot, mert sok olyan van, aki megveszi a top-ot és legyőz mindenkit, vagy majdnem mindenkit, s aki régóta és sokat játszik, talán az tudja csak elkalapálni...
    Szánalmat érzek azok iránt, akikkel néha versenyzem és ez a készítőknek köszönhető.
  • RED BULL F
    #49891
    Jaja, nem is értem, hogy tudták ennyire elcseszni az All In-t. Én még eddig egyszer sem tudtam végigmenni rajta, mióta ez az idióta skill szerinti beosztás van :\
  • RoboKutya78
    #49890
    huhuu az időket lessétek ez volt aztán a szoros futam:)

    Én 19:51 ellen +0,05


    Ellen 20.39 én +0,00,00


    Én:20,05 ellen +0,02
  • Ryder159
    #49889
    Hát amikor IGC lett, akkor még javában használtam a NOS-t, így a legjobb T1-nek tűnt..
  • Quqa
    #49888
    Ez óta!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Hazai pályán minimális fék és gáz gáz korrekciók mellett.

    Megj.: az amcsi vas csak az erős nitro (perfect) miatt ment ilyen jól, amúgy sokkal rosszabban vezethető, míg a japcsi stabil, jól fordul és gyorsul ami kanyargósabb pályán jobban kijön, NOS-t használva a Chevelle a nyerő.
  • RoboKutya78
    #49887
    jááá mit nekem reventó yamahát akarok:)
  • RoboKutya78
    #49886
    skacok kérdés
    hogyan járok jól
    ha a lambo reventót meglovasítom és a meglévő roadseremet teljesen kipakolom alkatrészügyileg.
    Vagy a reventot pakolom ki és azzal próbálok meg a lenti osztályban szerencsét?
  • speedboy71
    #49885
    Sziasztok .Nem tudja valaki most már lehet olcsó lengyel boostot venni vagy még nem? Vagy van valami okosság rá ??????? írj rám privátban ha tudsz valami megoldást:)
  • Hunn1a
    #49884
    Nyilván stabilitásban (egy Corvette kamikaze lehet, hogy repülésre készteti magasabb súlypontja miatt a Chevyt), meg kanyarsebességben.
  • Ryder159
    #49883
    A Chevelle gyengébb a Corollánál? mióta?
  • kanyesz07
    #49882
    challanger r/t
  • Quqa
    #49881
    Most olvasom a TE hozzászólásod, hát All-In-t („E” lett!!) rendesen elcseszték, mivel ott csak úgy lehet beérni, ha folyamatosan sling-et, jugger-t használ a user (esetleg NOS-t, nálam ilyen nincs TE alatt, mert looser dolog ott, ezért bent sincs)!

    Másik észrevétel van olyan hogy TE-re való járgány, némely tömegnövelő skill-el ellátott sokkal erősebb ütközéskor (pl. Bentley TE) és van ami alapból erős ramal van ellátva ilyen többek közt a 69-es Boss. Az is igaz nem kell ütközni, de van ahol muszáj, ha az embernek nincs kerékfújása. HS-en az első torlasznál az S után a Murci beleér a szögesbe és a hosszú egyenes szakasz végén is vagy kerék pukkasztás vagy Rhino reptetés. Persze ilyenkor gyenge autóval nem árt juggert nyomni, mert beépülhet a sorfalba.

    #49880 Chevrolet Chevelle
    Dodge Challenger R/T
    Dodge Charger R/T
    Mitsubishi Eclipse GT

    Ezek mind gyengébbek!!
  • chris1997
    #49880
    Újabb Corolla AE86 High Stakes Challenge? :D Festek rá valamit de nulla alkatrésszel, vagy ki tud mondani valami gyengébbet?
  • mrredbull18
    #49879
    király lett :P
  • Quqa
    #49878
    Az E30 most is erős „A”-ban is, csak mint régen eszi a NOS-t. A baj ott kezdődik hogy a GT2-öt és a Zondát nehezen veri meg bármi, csak ha béna a sofőr, mondjuk abból van elég manapság. „B”-ben talán ütőkepésebb, de mivel a játék neve Need for Speed ezét én nem lassítok csak gyorsítok vagy eleve class határra építem az erős gépeket.
    A-n belül nem mindig van szelektálás, tehát simán összerak 601-es overll-ut 749-el is. Ha kilépsz általában 3.-ra jobban sorsol össze, bár ez kisebb kategóriában jellemző inkább.
    A pályák eltűntek és kb. 100 volt valószínű a megfogyatkozott létszám (12 milla reg. helyett jó ha 2-3-4E a játékos) és a szero túlterheltsége miatt.

    Tehát a játék léépülőben van. Ami van a pénztarhálás, szinte naponta új TopUp egyre kevesebb boost-ért és akár hetente több új autó is bekerülhet.
    Egy jó dolog van, az egyre több IGC-s verda.
  • Gab0523
    #49877
    Sziasztok!


    TE:
    Nincs olyan, hogy "TE-re kiválóan alkalmas verda"...
    Ennek az egyik oka az, hogy a skill modos cucc óta kisit megrendült az autók ereje a zsarukkal szemben, a másik pedig, hogy alapjában véve bármelyik autóval könnyedén be lehet érni, skillek nélkül is, csak legyen elég gyors, hogy időn belül maradj.

    Gabi:
    Osztályokon belül is nagyon nagy résekkel kell számolni. Lásd a: Te példád; Az E30 remekül kezelhető és "mindentütő" T2-es verda volt, de jelenleg az A osztályban csak alulról nyalogatja a többieket. -ez utóbbi enyhe túlzás... Az osztályok bekerülésekor baromi sokat kalibráltak az autókon -akkor is, ha ezt nem teljesen ismerik be-, legjobb példám a majdnemfőkedvencem, a BMW GTS visszaesése. Nem mintha bánnám, hogy kicsit realizálták az autók közötti különbségeket, de azért sajnálom is. :)

    Part-ok, skill modok... Mással nem igazán tudsz hatni a verda képességeire.
  • Cortinaar
    #49876
    Sziasztok!

    Hosszú időt kihagytam, s meglepődve tapasztaltam, hogy a sport bmw evolution-el, amivel korábban aláztam, s többnyira első helyen versenyeztem, a versenyek végén kullogok folyamatosan. Láttam, hogy skilleket is be lehet állítani, megtettem, illetve tele lettem alkatrészekkel, amik sokkal jobbak, mint a régiek, még a régi jó kategóriában lévőknél is. Felpakoltam mindent, no mondom kimegyek versenyezni. Igen!
    Ugyanúgy utolsó helyeken sikerült csak beérnem, kicsit el is keseredtem. Másik furcsaság, hogy alig van versenypálya, hova tűntek a régiek? Anno volt vagy 30-40 pálya, most meg alig 10-15, plusz a drag versenyek. A bmw-m A kategóriában van, de csak olyanok ellen te be a gép, akiknek az A kategóriás autója sokkal erősebb, korábban pedig a játék figyelt az egyensúlyra, tehát kb. egyforma erősségűeket válogatott össze. Jó, hozzáteszem, hogy az 1 évvel ezelőtti állapot sem volt normális, mert rengeteg olyan autó volt, ami alapból piszok erős és otthagyott volna mindent, de a játékban egy nagy kalap szart sem ért.
    Partokon kívül mivel lehet még erősíteni a járgányon?
    Lehet, hogy érdemes mondjuk jobb A-s kategóriás autókat venni és azokat fejleszteni, s hagyni a B-ből A kategóriába lépett verdákat?
    Azért a Silviámmal első lettem a csak B kategóriás autókkal induló versenyen... :)
    Előre is köszönöm a figyelmet és a válaszokat.
  • kanyesz07
    #49875
    Azt se tudjátok mikor mivel megyek de mondjátok :D

    Megyek én T.E-n is , megyek én Versenyeken is megyek én pursuiton is ..

    Nem gyüjtöm a kocsikat . Amiket már nem érzek úgy jól, hogy oké te jól mész meg minden azt eladom..

    Ford GT , camaro ss vagy mi stb..
  • noblem1983
    #49874
    Látom van Mclaren F1-ed az szép de azt versenyre kell használni és gondolom azért vetted mert tudod mire képes a ranglista alapján, szóval irány a multi verseny és azzal még nitrót sem kell annyira nyomkodni 1000 alatti időkhöz
  • SUNNY84HUN
    #49873
    ez is beteg :D