94802
  • SUNNY84HUN
    #51154
    én már tuti 1 éve nem vettem , de anno volt hogy egyszerre 3 misit elcsesztem rá , mikor elértem a 2 ik millát akkor adta a prokat rendesen utána meg leállt 3 misinél meguntam a kattintgatást
  • RoboKutya78
    #51153
    a faxomba csak eddig kellett volna kibírnom a reventon vásárlást ááá most bökdöshetem magam a 8000 ért vett königgel magam áááá... vehettem volna két lambót egy gyémántost meg a revot tök haszon lett volna...
    most bosszuból levertem magamon egy gyémántos lambót meg 10 napos lóvéreppet a gyémántvadász +50% haszonnal dolgozik majd
  • kanyesz07
    #51152
    szép
  • RoboKutya78
    #51151
    :) igaz a krikszkraksz feliratokat sose tudtam melyiket ki használja:)
    Nekem akkor se jött be ez a festésük sajnálom hogy a 3 piros betűs feliratot nem lehet szépen megoldani bár még lenne rá helyem de nem mutat jól. A rendszám meg még gondolkodom csak azért hagytam rajta hogy azért tudni lehessen honnan van:)dbl esem meg ha igaz nincs is max egy bushodot tudnék rádobni:)

  • Hunn1a
    #51150
    A rendszámot egy DBL CROSS feliratúra lecserélni és tökéletes. (Ez a 15SLVIA valami röhej a kandzsival az elején.)
  • Gab0523
    #51149
    Roboooooooooooooo...
    Ez jól néz ki.
    (A másik, az nem kínai, hanem japán és teljesen eredeti. A Japán rendőrség színei, mintája :$)

    Hmm... nekem is kell egy fehér Szilvia.
  • BONESAI
    #51148
    Valószínű, hogy nem lenne elég a starter. De volt még boostom bőven, a kocsira tuti elég lesz.
  • Gab0523
    #51147
    Naja... A NFS3 az csúcs volt. Vicces, de a mostanra "megcsúnyult" graf ellenére is szívesen előkap...nám, ha elindulna a gépemen. :s Szerencsére a High Stakes-ből van Win7-es verzsön. :p
  • RoboKutya78
    #51146
    tegnap esti alkotásom véleményeket kérek:)
    Már untam azt a kínai utánzatot rajta:)



  • Hunn1a
    #51145
    Én is csak azért emlékszem rá, mert annak idején annyit játszottam az első Hot Pursuittal. Annak a kezdése a kitűnően vágott videóbetétekkel valami fenomenális volt akkor, és szerintem most is.
  • Gab0523
    #51144
    A neve alapján az a Diablo is SV, csak éppen a modellezés körül sántít pár dolog. :D
  • IDFMAXIMUS
    #51143
    remelem be teszik minel hamarabb IGC-be
  • Freeman16
    #51142
    A BMW M3 Sport EVO-nak melyik motor jobb? 13-13-0 sárga vagy 14-8-0 zöld?
  • Hunn1a
    #51141
    A kérdés jó, mert mind a Diablóból, mind a Murciélagóból volt SV kivitel. De itt most a Murci SV-ről van szó.
    Ja hoppá, a Diablo SV nincs is a játékban, csak az alapkivitel.
  • RoboKutya78
    #51140
    superveloról vanszó
  • RoboKutya78
    #51139
    nem
  • RoboKutya78
    #51138
    Csak egy példa az sv javára:)

  • IDFMAXIMUS
    #51137
    Most mar bocs hogy meg kerdezem de mikor SV-rol beszeltek az a DIABLO SV ugye ?
  • Gab0523
    #51136
    Sziasztok!

    Dejavu, én az SV mellett vagyok, teljes mellkassal. :D
    A Revo csak 5-6km/h-val teljesít jobban, végsebesség tekintetében, de a gyorsulása látványosan jobb az SV-nek. (Perfekt start esetében viszont ez majdnem elhanyagolható tény, főleg 4 csillagos partok esetében :s)
  • Ryder159
    #51135
    Hát nekem meg pont az a super shot kéne
  • veszettróka
    #51134
    ha már Mystery skill pack - a két véglet:

    (Én a nitró miatt veszem, erre ma 12-ből (720.000) egy sem esett )
  • Hunn1a
    #51133
    Attól függ. Számomra például csak a 10 jugger hasznos, aki viszont TE rajongó, összetenné a két kezét egy ilyen leosztásért.
  • Ryder159
    #51132
    Mysteri Skill pakk:



  • DEJAVU71
    #51131
    Igy versenyekben gyakran vertem el revot a roadsterrel is, a SV kemenyebb elllenfel volt, de tudjuk, h ez nagyon soforfuggo :) ez alapjan nehez donteni...
  • Ryder159
    #51130
    Van egy érzésem hogy egy starter nem lesz rá elég...
  • BONESAI
    #51129
    tegnap vettem starter packot, amint kijön az aventador megveszem. majd szólok, milyen
  • RoboKutya78
    #51128
    ha lenne benne értelmes alaktrés megnyerő autó lenne főleg rdagra.
    Tud valaki hozzá színösszeállítást?
  • RoboKutya78
    #51127
    Sv vel már picsáztam el reventont bár szerintem elturta a perfektstartját:)
    Sv odavágós félnek tőle:)
    De lehet az aventador lesz az sv veszte:(
  • DEJAVU71
    #51126
    Valaki azt mondta, akinek mindketto megvan, h a revonak a vegsebessege jobb, de a SV meg jobban gyorsul, es en azt gondolnam, h a gyorsulas fontosabb :)
    De azert kerdeztem igy a forumon, hatha valakinek mas a tapasztalata.
    Az overallja is magasabb a revonak, de tudjuk, h az gyakran hazudik
  • chris1997
    #51125
    Szerintem majdnem egykutya..Reventón jobb, természetesen, de szerintem döntsön a külső és a pénz.
  • DEJAVU71
    #51124
    Hm , hat igen, csakhogy az biztos nem 4000 SB lesz
  • rabert15
    #51123
    Szerintem várj az Aventadorra
  • DEJAVU71
    #51122
    Szerintetek melyik a jobb lambo, a SV vagy a Reventon ?
    En a SV fele hajlanek
  • Faster111
    #51121
    Köszönöm szépen :)
  • rabert15
    #51120
    Kaptam megint egy hóemberes matricát, nincs mit csináljak vele ezért kiírom ide a kódot, tehát aki gyorsabb azé lessz 72GU-72T5-7VR8-3AKR
  • chris1997
    #51119
    Inkább a szenvedés mint a szégyen.
  • veszettróka
    #51118
    ...máskor... nézem Geulach blogján hogy jön külön Circuit meg Sprint skill pack is. Gondolom ideiglenesen lesznek bent drágábban, mint ahogy az alkatrészenkénti csomagok is a performance kártyáknál.
    Na, abból drag skillek talán már nem esnek. De még mindig lehet mágnes hűlést gyorsító a vágyott nitrós skill helyett.. Talán 2000 boostért, 4 csillagos mágnes skill 'oszt akkor már mehet a mágnes nonstop, cheat nélkül :)
  • tutuhawer #51117
  • Dealcsy
    #51116
    Álmodj királylány...
    Írtam ezügyben, mint ötlet anno 1-1,5 éve, azt vissza se írtak.
  • veszettróka
    #51115
    4 csillagos race skill pack bent van. Csábító ... aztán 1000 boostért drag skillt nyernék (vennék) amikor nekem mondjuk nitróerő kell? Kösz nem, majd máskor...