94802
  • mrredbull18
    #51194
    mikor lehet a devsekkel versenyezni? :D
  • BONESAI
    #51193
    Igen? Kimaradt. Még 1 hete sincs, hogy újra tolom, bocsi a hibás infóért akkor.
  • trakk
    #51192
    Reventón már kétszer is volt Top-Up.
  • BONESAI
    #51191
    De azért élvezhető a sofőrözés vele... free roamban.
  • BONESAI
    #51190
    Hát semmiképp nem egy top autó. Hülyeség ez az egész Best in Class dolog...
  • noblem1983
    #51189
    Ezt tudom de pont ezért kihívás az autó. Mekkora élvezet volt mikor lecsítereztek a Super Snake-el , mert az autó gyengének van elkönyvelve
  • RED BULL F
    #51188
    Az egy napos rental Alfa hogy megy? Mi a véleményetek róla?
  • BONESAI
    #51187
    Na akkor 2 óra múlva megvehető lesz.... nem néz ki semmi extrának (gondolok itt dragra, copra, elitere...), szóval szerintem nem lesz olyan egetvető ára (mint az A-Spec Alfának pld.). Ha 10be belefér megveszem
  • noblem1983
    #51186
    Na igen,ez a fő ok amiért kell majd a 8000-es pakk
  • chris1997
    #51185
    Utóbbi kettőnek sznob bajai vannak(Nem jó a nitró).
  • noblem1983
    #51184
    Már egy ideje vártam, hogy ezt is leárazzák szóval megveszem mert szeretem a Lamborghiniket. 2-szer volt már top up de pont várok egy olyan ajánlatra amiért érdemes venni egy 8000-es pakkot. Ezért várnék olyan ajándék kocsit a pakk mellé ami érdekes is pl a Cinque vagy Carrera Gt, esetleg a Marussia B2(az új MW-be nekem tetszik). Az utóbbi kettő azért izgat mert nem látok olyanokat akik tudnának vele menni pedig nem hiszem , hogy nem lehet velük nyerni.
  • chris1997
    #51183
    Hivatalos: MA AVENTADOR *.*
  • BONESAI
    #51182
    Ezek kicsit másképp ismerik a karácsonyt... nem az ajándékozásról szól nekik, hanem hogy minél több pénzt lehúzzanak a játékosaikról.. szerinted miért teszik be az Aventador-t 5 nappal karácsony előtt? A fa alatt inkább legyen egy Lambo, még ha virtuális is... Cinque-re nem fogadnék mint boostos ajándék.
    A Reventon meg ha egyszer volt már ajándék, másodszor nem fogják betenni. 4800 mindenképp nagyon jó ár érte!
  • noblem1983
    #51181
    4800-ért nem tűnik rossznak a Reventon. Gondolom ha leárazták akkor már nem adják megint boost mellé mert akkor frászt kapok mert most a Cobalt nem éri meg a 2800 Ft-ot mint ajándék de hátha karácsony környékén esetleg egy Cinque vagy valami jó kis verda lesz a 8000-es mellett
  • chris1997
    #51180
    Nem működött Boost vásárláskor az újonnan kreált PayPal számla, ami lengyel lenne...
  • noxwill
    #51179
    Mé mi volt vele? xD
  • BONESAI
    #51178
    Jaja... legjobbkor, amikor már megvettem a Startert 4 kilóért :D
  • chris1997
    #51177
    [OFF] Dikk, újra megy a PayPal :D
  • chris1997
    #51176
    Valaki Toyota ellenes.
  • Hunn1a
    #51175
    BRZFRS? Na és a harmadik testvér, a GT86 hová lett a névből? (Pedig még az is kifért volna.)

    gyk: Subaru BRZ, Scion FR-S, Toyota GT86
  • noxwill
    #51174
    fakje....
  • chris1997
    #51173
    Nagyon én se de ahogy nézem a következő a szitu:
    - Az összes f.sz a Home for the holidaysen lesz
    - 7-8 ig Apex, 8-9-ig Chicane-en csöveznek
    - Versenyezz egy készítővel, majd a végén a célban fotózd le és küld el drewnak([email protected]) Race with Devs címen a képet(1 KÉP PER EMAIL!)
    - Valószínű Aventadorral lesznek(REMÉLEM)
    - Bele kell írnod a Nick neved a Mailben, különben nem ér a nevezésed.
    - És végül néhány készítő neve: TURKEYANDSWISS, CHICKENANDFETA, SUITANDTIE, BANANABONANZA. MUGENGLIDER. MUGENDRIVE, COSBYSWEATER, BLARGG123, ROBOTVJJ, ROBOTULATOR, PISATUDO, BRZFRS, SOOSKI, SOOSKI2, STRIDERBG1, STRIDERBG2, PAVALOO, PAVALOO542, MELIOUS, NICK, NEETER775, HIDDENTIGER, NFSDREW, NFSDREWTWO
  • BONESAI
    #51172
    First off, all the devs will be driving a car that hasn’t been released yet! We’ll announce what car it shortly before the Race with Devs begins.

    Aventadooor :D
  • noxwill
    #51171
    Hogy megy ez? Csak mert még én nem vettem részt egy ilyenen se....
  • chris1997
    #51170
    19:00
  • RED BULL F
    #51169
    Mikor lesz a Race With the Devs? Mármint hány órától hazai idő szerint?
  • noxwill
    #51168
    Azért adok egy esélyt a Avenek hogy bizonyítson. Nekem már nem kell csak azért autót vennem hogy legyen egy "durvadögöm" hála hogy a ZondaF hasít, de ha jobb lesz az Ave mint a Revo akkor áldásom rá.
  • chris1997
    #51167
    Szerintem, Revót lehet kiveszik(Nem biztos, de lehet, OnSale autók mindig veszélyben vannak), úgy, hogy mivel egy "kicsit" Revó fan vagy, azt vedd, 4800-ért.
  • noxwill
    #51166
    Jó volna ha tudnék menni valamelyik zseléagyúval. Még nem döntöttem el hogy Aventadort vagy Reventont vegyek. Egyenlőre a Reventon áll nyerésre mert jobban tetszik és olcsóbb is, de ha vadállat lesz az Ave akkor bevezek arra.
  • BONESAI
    #51165
    Az jó volna
  • chris1997
    #51164
    Én a Race with Devs-re, vagyis mára.
  • BONESAI
    #51163
    Ki mikorra tippeli az Aventadort?
  • RoboKutya78
    #51162
    és látni is fogom a körülöttem levő dolgokat mert néha már tényleg semmit se látni a sebességek miatt a pályákból .
  • BONESAI
    #51161
    Látom készülnek az új Lambora a leárazással... a hidden car-os videókból ítélve nagyon durva irányítása lesz az Aventadornak.. gyorsulás kb mint az SV Murci, végsebesség 352 felszerelés nélkül alapon
  • chris1997
    #51160
    Szerintem igen, de valutázz egyet.
  • Freeman16
    #51159
    A paysafecardot lehet én is kipróbálom az 5eurossal lehet venni 3500-t lengyelesen?
  • kanyesz07
    #51158
    ha o2-s
  • TOMDRIVER333
    #51157
    Én is fogok venni anyám telefonjáról 5.500 boostot, érthetődő hogy az engedélyével..
  • SUNNY84HUN
    #51156
  • Dealcsy
    #51155
    Hmmm...
    Azon tököltem egy csomó ideje, hogy szerezzek boost-ot a kocsihelyekért. Öcsém új mobilt kapott új számmal, édesapám meg a kezembe nyomta a sim-et, csináljak vele, amit akarok. Lehet, hogy elköltöm valami jó kis java gáméra... A francot... Ha már az ölembe hullott, beszereztem 3500 boost-ot.