94802
  • Hunn1a
    #51114
    Ha már adás-vétel: én inkább arra várok, hogy PU-t lehessen adni-venni. Mivel csak juggert, meg pajzsot használok (illetve nitrót, de azt is csak végsebességet tesztelni), a többin szívesen túladnék valahol.
  • chris1997
    #51113
    Öcsémnek van egy olyanja... Ha lehet majd Autót adni-cserélni, tuti meglovasítom
  • Hunn1a
    #51112
    Múltkor összekerültem egy "touge cop" kivitelű S15-ös Silviával, tudjátok, aminek van csonttörő rácsa elöl. De a rendőrfestés már nem volt rajta. Annyira ritka (nem fogyhatott valami jól), hogy most találkoztam ilyennel először. Tesóm meg nem tudta mire vélni a furcsa összetételt, azt hitte, bodykit része...
  • chris1997
    #51111
    Új akciós autók:

    Lamborghini Countach Police: 2100
    Lamborghini Diablo: 1920
    Lamborghini Gallardo Valentino Balboni: 2760
    Lamborghini Murciélago Tresure: 3060
    Lamborghini Murciélago Roadser: 2820
    Lamborghini Murciélago SuperVeloce: 3900
    Lamborghini Reventon: 4800
    Lamborghini Sesto Elemento: 5280

    Repült: Mazda RX8 09' cop. Na jól érzékeltem, hogy ez kellet nekem :D
  • IDFMAXIMUS
    #51110
    Szevasztk , egy kis erdekeseg a mai napra engedelmetekel.

    Búcsúzik a Lexus sportkocsija

    Jönnek az infók a készülő Ferrariról

    Visszahívják az amerikai Aventadorokat
  • Hunn1a
    #51109
    Ugyan már, hogyhogy sikerült ezt bevenni? Ez csak egy viszonylag gyenge virtuáltuning.
  • TOMDRIVER333
    #51108
    Sztem egy kicsit baromság hogy 10000 boost azért mert 3 csillagos skillek meg pro alkatrészek vannak benne.
  • noxwill
    #51107
    Jah a Gugli a barátod. A Wiki meg a barátnéd. Problem solved.
  • KiruHoshino
    #51106
    :D
  • noxwill
    #51105
  • Gab0523
    #51104
    Sziasztok!

    Tudom, NFS fórum, de... Már nem tudom, még hol keressek :D

    Nem tud valamelyikőtök egy normális, megbízható mopsz-tenyésztőt?
  • veszettróka
    #51103
    C teteje Chargert összerakja a C-s Deltákkal, C-s Silviakkal ... matchmaking ok .. csak az maradék 30-40 másodperc ne lenne a lobbyban. Annyira fontos hogy megteljen a szoba hogy ekkor jönnek a 1-2 classal magasabbak. Hiányzik az ready gomb, na.
  • tutuhawer #51102
    nem tudom. te se tudod. Ki tudja...? Nekem mondjuk lenne kedvem menni az értékes 4. helyért a kedvenc autómmal open pályán. Ja, hogy akkor menjek inkább kategóriás pályára... De hát az tök üres... Akkor inkább megyek a zárt pályákra egyenlő ellenfelekkel másik játékban. Hát így néz ki kb, miért szálltam ki.
  • RoboKutya78
    #51101
    Ez meg vicc vagy mi a túró ide sikkasztjuk a lóvét?
  • Quqa
    #51100
    Valaki próbált menni kisebb B – C-s (pl. HF Delta) járgánnyal nyílt pályán, mert hihetetlen A-s, S-es dögökkel sorsol össze szinte mindig. Mi a fene lett a match-making-el, csak reklámfogás volt vagy egy jó szlogen.
  • tutuhawer #51099
    1.: nem
    2.: talán meglehet, igazán nem nézném meg. Ha elfogadták, akkor meglehet csinálni. Ha csalás, akkor ez engem régen se érdekelt volna. Csaljon, aki csalni akar, de ne ellenem, és főleg ne úgy, hogy groupban szólok, hogy ne. Ez zavarta a versenyzésemet, a matricákat, facebook-fotókat leszartam. Aki photoshoppol egyet egy ilyenért, az meg is érdemli. A díj meg a győzelemért járó tisztelet sem akkora, hogy megérje. Foglalkozni se kell vele szerintem
  • chris1997
    #51098
    Csak egy fail.... mindenkivel előfordulhat....
  • Ryder159
    #51097
    "The Boss is back! The 1969 Ford Mustang Boss 302 "A-SPEC" avaialble now in the Car Dealer!"

    Keresd a hibát...
  • Quqa
    #51096
    Én arra leszek kíváncsi attól a 2 pirostól mennyire könnyül el és majd egy fűszál is megállítja, nem hogy egy ütközés. Máskülönben nekem 6 verseny cuccal is 598, és azt a béna színsort honnét vehették …
    Ja és hogy ennyiért valaki meg e veszi, mikor 1 milla ingyé van!
  • mrredbull18
    #51095
    nah sikeresen lekaptam 2 accal is drewet :3 10-10 percen belül :D

    viszont 1 kép is elég nem kell száz... és még az esélyeken se határoz az hogyha 5 képet küldesz nem pedig 1et ... ottvan pl. zekk az ezelőtti std-n 1 képet küldött és nyert is :D
  • Hunn1a
    #51094
    Ja, értem. Én leragadtam a 4 kategóriánál (kék esetben Dawndraft - Kestrel - Velocicom - Zero).
  • Ryder159
    #51093
    Nem, ez Vetura Pro Custom
  • chris1997
    #51092
    Nem. Csak a statjai megegyeznek egy Ultra Improveddel.
  • Hunn1a
    #51091
    A Custom nem Ultra véletlenül?
  • Ryder159
    #51090
    Van, mert viszont csatornák meg vannak. Bár nem az összes
  • noxwill
    #51089
    NIncs cset. És ezt már én is megakartam kérdezni hogy van e jelentősége annak hogy beírjuk.
  • RED BULL F
    #51088
    Nincs chat. Sajnos még nincs...
  • chris1997
    #51087
    Nincs chat, csak arra van, hogy lássuk egymást.
  • Big Boss Hu
    #51086
    Hali, a fenti piros szövegből kiindulva: /join gn 2 -> már van chat? Vagy csak hiába reménykedtem és nem nézzek fel most se :D
  • trakk
    #51085
    S-Spec-ről még hír sincs.
  • Ryder159
    #51084
    Egy másik jó kérdés:

    Akkor az S-Spec autónak mégis csak 1000 lesz az Overall-ja? Mert Ultra Tunned-el sehogy se jön össze...
  • Ryder159
    #51083
    Egyszer ha jól emlékszek már volt róla szó hogy lesznek új alkatrészek és akkor a Custom és Elite volt emlegetve. Amikor új profilt kezdtél a tutoriál képeken látható volt egy fekete váltó.
    Aztán mégis Ultra jött be.

    (Mit tudhat egy zöld Ultra Elite motor?)
  • noxwill
    #51082
    Mi ebben 10k booost mondjátok meg komolyan
  • Ryder159
    #51081
    Szóval ha ezek a kocsik ilyen alkatrészekkel lesznek megáldva, akkor egyértelműen PayToWin
  • trakk
    #51080
    Egyébként az sem elképzelhetetlen, hogy ez csak azért ilyen, mert másképp nem jött volna ki az 599.
  • Ryder159
    #51079
    Igen:

    Improved
    Sport
    Tuned
    Custom
    Elite
  • chris1997
    #51078
    Nem bénák, ezek a Custom partok a Tuned utáni fokozat.
  • Freeman16
    #51077
    Azért ahhoz, hogy egy IGC-s autóért matricázva és új pártokkal 10000sb-t kérjenek már pofa kell.
  • trakk
    #51076
    Jepp, a türkiz viszont új szín, lehet, hogy ez valaminek az előfutára.
  • Ryder159
    #51075
    Most vagy ennyire bénák, vagy ennyire bénák...