94802
  • Gyuszopapa
    #52837
    Én nem tapasztalok semmilyen problémát,talán nyár óta 2-szer ha kidobott a játék.
  • Tarpi
    #52836
    Nekem az utolsó frissítés óta van.
    AMD PII X4 965
    Mem: 8GB
  • Ryder159
    #52835
    A virtuális memória, az nem egy program, hanem a rendszer a merevlemezen feltart egy bizonyos nagyságú területet amit úgy használ, mint ha RAM lenne.

    Az out of memory hiba, nem játék hiba, mert akkor nálam is jelentkezne. A Gépem: AMD Sempron 2800+; 1.5Gb RAM, ATi X1300, és emellett még Win8-ról fut a játék.
    Tehát a hiba az önök készülékében van. Mibe, hogy akiknek napjába 60x out of memory hiba van, azoknak mindnek Intel procijuk van?...
  • mormotax2
    #52834
    hát ma sikerűlt annyi dnf et ősszeszedni ami gombocbol is sok és csak a csitek miat nagyon elszaporodtak kár igy az űnnepek allat , végre van egy kis idönk játszani aztán szopunk mint a torkos borz
  • DEJAVU71
    #52833
    Ugy latom, meg kinn van a snowzilla kodja, azt jelenti, h meg bevalthato?
  • SUNNY84HUN
    #52832


    Assassins Creed 3 is szereti enni a ramot meg miegymást , de az felszabadítja és ügyesen kezeli .. ezért szeretjük ..
  • trakk
    #52831
    Zabálja a memóriát a játék, aztán elfelejti felszabadítani, ennyi az egész.
    Szóval el van baszva.
  • SUNNY84HUN
    #52830
    szerintem simán balfaszok azt annyi
  • Dealcsy
    #52829
    Hát emberek... az out of memory játékhiba.
    A hozzászólásokat olvasva én arra gyanakodtam, hogy a virtuális memória program a ludas, mert mindenkinél, akinél előfordult, volt egy ilyen program. Csakhogy én nem használok semmilyen teljesítmény-növelő programot és most kivágott ezzel a hibával...
    Valamit elrontottak a programnál, ami most jött ki. Vagy a kliensgépeknél vagy a szervereken.
    Vagy megint nincs bedugva egy kábel az egyik szerveren...
  • kaprip
    #52828
    kösz a válaszokat
  • Freeman16
    #52827
    Ez a carrera s: http://nfswteamexotica.com/bones_tuning_guide/tier-3-cars/porsche-911-snowflake-2012.html
  • SUNNY84HUN
    #52826
    nem is kicsit , de főleg kategóriában van eltérés
  • Ryder159
    #52825
    A 911 Rose és a 911 Carrera S két különböző autó...
  • mamiya70
    #52824
    nézegesd ezeket...
    http://nfswteamexotica.com/bones_tuning_guide/tier-3-cars/porsche-911-rose.html
  • RICCS98
    #52823
    Hát...., Az a Joker, a kívétel vagy a kakukk tojás



    Nevezd ahogy szeretnéd :DD
  • SUNNY84HUN
    #52822
    és a nissan V spec
  • RICCS98
    #52821


    1 év után most jöttem rá mit jelent az S-spec B-spec stb...,
    Az adott Osztályában "speckós verda".

    Már csak az lenne szép ha tévednék...,
  • chris1997
    #52820
    Ebben semmi gyanús nincs. Egy baromi rossz összehasonlítás ez.
    #52819 Nem
  • szivaktibor199
    #52819
    Nem tudtok valami serial kódot ???? a Nissan GT-R SpecV kívül
  • kaprip
    #52818
    Sziasztok! Valaki tudna tippeket adni, hogy milyen színű partokat tegyek 911 carrera s-be? köszi
  • B13A6
    #52817
    érdekes ötlet összehasonlítani két olyan menetet ahol a vesztesnek a perfectje sokkal rövidebb és még a csatornából kivezető kanyart is elbassza...
  • Gab0523
    #52816
    Hetek óta lehet, de ez a felvétel még nyáron készült. :p
    1.: Jobb cuccok vannak a Roadster-ben, és a skillezés is ideálisabb.
    2.: Köztudott, hogy a VIP modell egy picit meg lett tolva, így hiába a kisebb stat -számok tekintetében-, sokkal gyorsabb, mint a Cinque. Nem véletlenül VIP. :s -szakadjanakmeg. :)
  • XENON57HUN
    #52815
    A Zonda F már hetek óta jobb mint a Cinque. :)
  • nfsmw4ever
    #52814
    Gyanús, mi? Lehet én vagyok nehéz...
  • kanyesz07
    #52813
    ez csak szerintem gyanus?

  • kanyesz07
    #52812
    hogy a tökömbe lehet nekimenni a havas pályán annak a hónak amit a hófújó fúj...
  • mamiya70
    #52811
    nekem is tetszik, ízléses, szolid...
  • nfsmw4ever
    #52810
    Ez, a MW2-ben is nagyon látványos. Főleg mikor kanyarban a rásegítés függvényében csukódik-nyílik egymástól függetlenül a két oldal. (már ahol két fél a hátsó szárny :-) )
  • kanyesz07
    #52809
    mármint san andreasban hogy kinyilik és csukódik a spoiler nem gondoltam hogy nagy dolog.
  • nfsmw4ever
    #52808
    Mik vannak. Többen is beleszaladtak itt az Out of memory jelenségbe. Én is. Cirka 30-50 percenként. Tegnap kikapcsoltam a virtuális memóriát és lőn estve és reggel és eljövend a második nap. Sem tegnap, sem ma nem vágott ki a játék. Bő negyedik órája megy jelenleg is és még csak lobby fagyás sem volt. Lehet semmi köze a kettőnek egymáshoz... Akkor amit írtam, legyen csak egy érdekesség :-) (A vinyóm egy OCZ Agility 4-es SSD) A másik, hogy eddig 2,4 giga ramot evett a rendszer használat közben (1,6-ról indult, böngésző plusz egyebek) most 0.9-1.1 körül van indulás után és ez megy fel 1,7-2,1 re. Bőven elég a 8 giga neki. Ami lemaradt, win8 a rendszer.
  • trakk
    #52807
    Ember, ha a motor nem alkalmas arra, hogy ez működjön, akkor utólag sem tudják belepasszírozni. A San Andreas egy baromi rossz példa, az egy teljesen más világ (minden értelemben). A Min-től Max-ig lévő beállításoknak meg semmi köze az ilyen dolgokhoz, nem a játékmechanikai elemeket változtatják, hanem a textúrák, árnyékok, tükröződések minőségét, speciális effekteket, elmosódást.
  • Hunn1a
    #52806
    Ismerős. Mikor visszabutítottam a Hercegnőt (IS350) C szintre, az addigi Zero motort Gromlenre cseréltem, mert az volt raktáron. És azóta olyan a hangja, mint egy 70-es évekbeli amerikai izomcsodának.
  • chris1997
    #52805
    Haverom San Andreashoz csinál autós modot... de nagy bisz-basz.
  • kanyesz07
    #52804
    de csak annyi hogy bizonyos sebességnél fékezésnél elősegít és mozog a spolier nem hiszem hogy nagy bibasz... Nézd a San Andreast pld..

    Meg ugyebár azért is van a Min tól a Maxig a videó
  • RED BULL F
    #52803
    Hogy pontosítsunk: 2002 - EAGL kódnévre keresztelt motor alapjaira írta a Black Box (akiknek szintén a HP2 volt az első játékuk - a konzolverziós), csak akkoriban még EA Canada néven futottak, később vették fel a BB nevet. A Carbonig ez a motor hajtotta az NFS-eket, csak mindig módosítgattak, a World alatt egy erősen módosított változata rotyog (A wiki szerint a 3-as verziószámú motor módosított változata)
  • nfsmw4ever
    #52802
    Ott a pont. Például a WOW sem hozna akkora hasznot, mintha csak az überbrutál gépes felhasználók élvezhetnék. Itt pont az a lényeg, hogy akár gagyi minőségben is, de gördülékenyen játszható legyen. Ez pedig így az.
  • chris1997
    #52801
    Szóljál.
  • kanyesz07
    #52800
    igaz.De inkább erre nem szólok semmit
  • chris1997
    #52799
    A játék 2010.-es. Sőt, maga a motor, ha nagyon az alapot nézem 2005-ös(?). És direkt nem erősebb motorra írták a játékot, hogy nagyobb felhasználó körben lehessen használni. Ezért nem a HP Chameleon-ja megy alatta. SZERINTEM. De ez csak egy saját gondolat.
    Szerk: A Chameleon hülye gondolat nem is a volt Black Box-é.
  • kanyesz07
    #52798
    van nekik fejlettebb is ha ez a mostani nem alkalmas rá.
    na m1.