94802
  • TOMDRIVER333
    #52877
    Üdv. DIUS91 (CORALINE91)
  • Csibusz
    #52876
    Yess Sir
  • SUNNY84HUN
    #52875
    Chris házigazdát megkéred szépen és megkapod
  • chris1997
    #52874
    Dius91 a mostani nicked akkor?
  • Csibusz
    #52873
    Már megtettem :P
    De mondjuk én megint a nissan 240SX tolom most. mint régen. Nekem kezdő autónak teljesen megfelel. Valahogy így nem érzem azt, hogy tényleg magamtól húznék fel egy autót :) Remélem ez is érthető :)
    Na lehet akkor változtatni a fejlécemen ? :)
  • chris1997
    #52872
    Mindkettő versenyképes. Én a bentleyt választanám, az elegancia miatt.
  • Failbunny
    #52871
    Gyors kérdés!Fontos!
    Melyiket érdemesebb megvenni melyik versenyképesebb IGC auto?
    -Aston v12

    -Bentey

    ?
  • SUNNY84HUN
    #52870
    látom kezdtél 1 újat gyorsan dobd bele az örök autót F7P9-SWL2-GTA6-8QNZ(Nissan GT-R SpecV Snowzilla örökös kód) hogy legyen mivel futnod
  • Csibusz
    #52869
    Egyszerűen nem értem akkor... És így már kezd kicsit idegesíteni is a dolog.. Bizonyára az email címem is stimmel, mivel mikor jelszó emlékeztetőt kértem, akkor egyből a jelenlegire dobta el...
  • SUNNY84HUN
    #52868
    de a profilod él , ha törlik vagy te akkor innen is eltűnik CORALINE91
  • Csibusz
    #52867
    Hmm, hát nem tudom akkor miért lehet. Mert most csináltam egy új "karaktert"... le is töltöttem ebből kiindulva a játékot, refresheltem is.. Egyszerűen nincs.. Az oldalon is néztem a statisztikánál, mind a kettő szerveren. Egyiken sincsen.. Mindegy, ezen nem fogok fennakadni :) Legalább tiszta lappal kezdek.
    Nem tudom kit kell megkérni, hogy változtassák meg itt a fejllécemet :)
    Erről a Coraline91-ről Dius91-re.
  • RED BULL F
    #52866
    Úgy értem a garázshelyet magamnak finanszíroztam boost-ból. Akkor nem mentem volna rinyálni a support-nak, ha járna hozzá ingyé garázshely :)
  • SUNNY84HUN
    #52865
    semmit nem jelent hogy nem használtad 1éve , nekem van olyan 50es profilom is hogy idén rá sem lestem még :S , annyi hogy nem kap frissítést ezáltal nulláznak , de ha futsz 1 mért időt ami frissíti a rendszert akkor visszaáll minden
  • Csibusz
    #52864
    Neeem, arra mentem amit mondtatok. Nem tudom, lehet nem tett jót, hogy kb 1,5 éve nem jelentkeztem be. :)
  • veszettróka
    #52863
    IGC-s Quattrot vettél? IGC-s kocsihoz is jár +garázshely? Mióta?
  • chris1997
    #52862
    Chicane-re mentél szerintem.
  • Csibusz
    #52861
    Lehetséges, hogy törölték az accountomat? Mármint játékon belül az avatárt.. Mert nincs meg a Coraline91 egyik serveren sem.. Viszont maga a statisztika megvan...
    Eléggé vicces, mert eléggé sok pénzt öltem bele..
  • veszettróka
    #52860
    Pl. kék teló nagyon jó, most cseréltem le én is a pirosat ilyenre és álomszerű lett - dönteni se kell a bicót, magától fordul. (kisebb a kanyarsabesség ugyan mert hát... de mindegy, hülye aki pirosat rak, mondom csak hajtom a bringát és fordul anélkül hogy rádönteném a kanyarra!!
  • RED BULL F
    #52859
    Juhhhééééé, végre elértem a max IGC-t Azt hiszem, elértem az életcélom, amióta csak elkezdtem a játékot



    (Vettem is gyorsan egy Quatro-t, ami miatt lenyúlt a játék egy garázshellyel, amit nem kaptam meg. Na most jött el a pillanat, hogy késsel esek neki a support nyakának, főleg, ha vigasztalásul megint egy 20%-os Origin kódot adnak)
  • Csibusz
    #52858
    Köszönöm szépen :)

  • chris1997
    #52857
    Apex EU
  • Csibusz
    #52856
    Sziasztok! Megint szeretném elkezdeni a játékot. Egy alap kérdés:
    Melyik servert válasszam? Melyiken van több Magyar?
  • SUNNY84HUN
    #52855
    piros és sárga piros mint mixer ( boros kóla , felétek azt hiszem vadász ) , sárga mint vodka narancs
  • chris1997
    #52854
    Öreg lány, nem vén lány.

    Még a mocskos Nitrócsalót is leverte.
  • Freeman16
    #52853
    Nekem eddig egyszer jött elő azt hiszem de lehet az is más hibaüzenet volt 2.5gb RAM-om van.
  • SUNNY84HUN
    #52852
    felesleges a memória hibán pörögni , szar azt kész .. tök random hogy kinek milyen gépen jön elő ... nekem ez a gépem ezen 1 x kaptam még gép , van 1 komám neki 32 gb van és 3x kapta 1 másik srácnak 2gb 1x sem kapott még olyan üzit van még másik eset is ott 3,5 gb van neki napi szinten jön a hibaüzi , szóval nfs w
  • nfsmw4ever
    #52851
    Igaz lehet. Csak tippelgettem. Én 8 gigából gazdálkodom. Előtte 4 volt, akkor egy év alatt kétszer ha kivágott ilyennel. Egy pár hónapja bővítettem, de csak néhány hete kezdte kevesleni. Most jó. Ez valami digitális para jelenség lesz. Na mindegy, csak ne festés közben jöjjön
  • mamiya70
    #52850
    valóban, igazad van, én inkább az oldalra akartam felhívni a figyelmét...
    (de amit keresett azt nem találtam ezen az oldalon, ezért linkeltem be egy másik porsche-t)
  • Hunn1a
    #52849
    Az én mottómat se látja senki rajtatok kívül, de kényelmesebb, mint minden autóm hátsó lökhárítójára leágazás-jelző táblát csinálni.
  • chris1997
    #52848
    Legegyszerűbben: elszarták a játékot. Ponty.
  • Quqa
    #52847
    Nincs összefüggés a felbontással egyszerűen elcsesztek valamit (szokás szerint), mert én low-on tolom és ott is kaptam ilyet. Régebben 2 megnyitott böngésző mellet sem volt soha, most csak a játékot futtatva is kidobál ezzel a hibával. Ráadásul páran írták hogy 8-16 GB RAM mellett is kaptak kevés memória hibát.
  • nfsmw4ever
    #52846
    Ez játékhiba. Én kikapcsoltam a virtuális memóriát és most nem dob ilyen hibát. Ahogy nézegettem itt a beírásokat, szerintem a full hd (vagy legalábbis nagy felbontás) közelében játszók kapják az out of memory üzit. Akkor gondolom hogy a felbontással vagy a részletességgel együtt járó jelenség. Nem baj. Beteszem abba a fiókba, ahol a startkor bennem álló két versenytársat is tartom...
  • tutuhawer #52845
    a karrierem 90%-ában az ellenfeleim 100%-as láthatta, és a karrierem legfontosabb 33%-át tönkretette a mottóm, és az utolsó 66%-ban emlékeztettem magam arra, honnan jöttem. Erre jó a mottóm, csak rám jellemző. Még szerencse, hogy Quqa nem akarja használni, meg más se , csak nálam jellemző
  • Dealcsy
    #52844
    De minek a mottó? Úgyse látja senki a játékban. És az is biztos, hogy az emberek 90%-a nem is foglalkozik ezzel, amiúta a lobby-ban nem is jelenik meg. (Tudom, csak az ideírók kivételek.)
    Meg amúgy is, az enyém besz*rt vagy mi.
  • tutuhawer #52843
    a mottóm kiváló
  • Quqa
    #52842

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, de nem rossz topikba írtál ez egyautós játék.
    Más: a mottód meg törölhetnéd, mert az a hiba csak nálad van jelen (legalább is ilyen gyakorisággal) a szar NET-ed, kábeled, OP rendszered, stb. miatt vagy egészítsd ki „de csak nálam”-al.
  • Dealcsy
    #52841
    Hát ja. Írok én itt hülyeségeket. Utánaolvastam a dolgoknak, mert még ilyennel nem is foglalkoztam. De ha már ott jártam, megdupláztam. [color=black]próba[/color]
    http://www.windowsmix.com/blog/a_virtualis_memoria_beallitasa/2010-04-20-102
  • Tarpi
    #52840
    Megint idióta a játék. C-vel megyek és 4 ellenfél S-es, 1 A-s.
  • tutuhawer #52839
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    milyen színösszeállítást ajánlasz a biciklimbe, hogy gyorsabb legyen? Komolyan!
  • Quqa
    #52838
    Marhaságot írsz ez a hiba az utolsó leállás (új drag pályák) óta van, tehát valamit elkonfiguráltak (értsd nem jól optimalizáltak) és e miatt van ilyen hiba, nekem kb. a 2 év alatt 0, azaz zéró ilyen hibám volt és igen Intel procim van. Csak úgy mellesleg jegyzem meg, hogy 135GB szabad helyem van a vinyon a játék partícióján és ugye az nem kevés!!

    A betöltéssel is buherálték valamit, mert már nem lehet kocsikázni viszont a legtöbbször elindul, ha meg nem akkor az sosem derül ki mint régen mikor előkerültek a civilek, utóbbi nekem jobban tetszett (töltés közben szedtem a gyémántot néha ).