94802
  • chris1997
    #53158
    Mi az Apex EU-n vagyunk, nem mindegy. a /join gn 3 nem működik, mivel nincs Free Roam cset "még". Csak, ha esetleg találkozó van, vagy hasonló, akkor használjuk a /join gn 2 parancsot. Nem lesz chat de látjuk egymást. a gn 3 azért nem jó, mert nincsen már nagyobb számú csatorna.
  • Crumeron
    #53157
    Üdv,
    Elkezdtem játszani az NFS Worldel és olyan kérdéseim lennének, hogy ti melyik szerverrel játszotok, Chicane Eu vagy Apexi Eu?
    Vagy ez teljesen mindegy?
    A másik pedig, hogy hiába írom be a /join gn 3-at vagy a 2-t azt írja nem tud csatlakozni, mert a sáv zárva van ez miért van?
  • nfsmw4ever
    #53156
    Nah minden jót nektek! Hagyok magamból nappalra is. (Oszt lehet nem is lesz rá igény )
  • chris1997
    #53155
    Én az előbb körbe írtam. Senki nem válaszolt. Inkább megyek virtuális Tűzijátékot nézni, ha már igazi nincs.
  • Ryder159
    #53154
    így új év alkalmából végig tolhatnánk egy ilyet 5-en (+1 aki videóra veszi)...
  • chris1997
    #53153
    Best
  • Ryder159
    #53152
    Tolatva egy Charger R/T-vel...
  • chris1997
    #53151
    Nekem ez hiányzott most a legjobban. Kód? Minek?! Hastings 3 körrel felülmúlhatatlan.
  • Ryder159
    #53150
    Végre...Azé az a 3 körös Hastings hiányzott...
  • nfsmw4ever
    #53149
    Épp most akadtam rá én is :-) Élvez :-)
  • chris1997
    #53148
    Juhúúúúú
    Készítem az almalevet és a One More lapjaimat meg a Soundtrack-em hastingsra.
  • trakk
    #53147
    Na találjátok ki, kik jöttek vissza:

  • GEMPAHUN
    #53146
    Aha jó mert kérdeznék vmit
  • chris1997
    #53145
    Még nem, majd leszek, csak még eszek valamit.
  • GEMPAHUN
    #53144
    Krisz Xen fent vagy??
  • chris1997
    #53143
    Az ideit igen, de nem volt nagy rakéta :D Majd év végén! De szerintem azt is túlélem.
  • Gam3r
    #53142
    BUÉK!
  • nfsmw4ever
    #53141
    Hát tényleg elpusztíthatatlan vagy
    Örülök, hogy túlélted :-)
  • Ryder159
    #53140
    Boldog Új Évet mindenkinek, és remélem egyikőtökhöz sem riasztanak...
  • chris1997
    #53139
    Lerobbantottam pár telepet :) Kivártuk a kusst és utána lőttünk három telepet. 249 lövedéket lőttünk el összesen, kafa volt :) amúgy Boldog új évet mindenkinek még egyszer!
  • trakk
    #53138
    Boldog új évet mindenkinek! :)
  • nfsmw4ever
    #53137
    Most már hova kapkodsz... Hagyd már! :-)
    Boldog Új Évet Mindenkinek!!!!!!
  • chris1997
    #53136
    Na most BUÉK mindenkinek, gyorsan megölöm magam és robbantok.
  • chris1997
    #53135
    Sajna nem, sőt, majd a nagy bombatelepektől sem. Pedig tavaly a produkcióm után illet volna megdöglenem egy kicsit(nagyon).
  • gyeprefos007
    #53134
    boldogot mindenkinek így előre :D
  • nfsmw4ever
    #53133
    Mi van veled? Örökké akarsz élni??? A lexarom tablettába meg az aldis almalébe sose fogsz belepusztulni!?
  • chris1997
    #53132
    Én most lőttem pár Római gyertyát.és csak egy sült be. Hát én tuti nem kapom be a cigit fordítva, mert hála az égnek azt se fogyasztom :D
  • nfsmw4ever
    #53131
    Ha megint fordítva kapom be a cigim, akkor én
  • chris1997
    #53130
    B.U.É.K előre is... Ki fog tűzijátékot robbantan idén?
  • RoboKutya78
    #53129
    BUÉK
  • TOMDRIVER333
    #53128
    BUÉK.
  • nfsmw4ever
    #53127
    Jajjnemá, hogy depi legyél!!! Jókat festesz, csak így tovább. Te kerested a megmérettetést, mert nem elégedtél meg az itteni kis közösség áhítatos imádatával a munkáid iránt!
    BUÉK! Tessék élvezni ami maradt.... az évből. És jöhetnek a képek is :-)
  • Dirtyfellow
    #53126
    elnézem azért írtam le újra mert sokan írtak utána és nem tudom mennyire szoktatok visszaolvasni :)
    Köszi a választ
  • RoboKutya78
    #53125
    akkor inkább mostantól csak magam kedvére festegetek.
  • nfsmw4ever
    #53124
    Hogy mivel rak össze, az szinte teljesen véletlen szerű, bár nagyjából egy súlycsoport is összeszokott jönni. Alkatrész tuning az egyéni. Mindenki másként vezeti az autóit. DE sokan értenek itt hozzá. Majd jönnek a tanácsok. Nézd el neki, hogy nem ugranak azonnal, van aki társadalmi életet is él :-) Szilveszter van kérlek...
    Skillek leírása a fenti bannerban megtalálható. Ott le van írva, mi mire való. Van ott még tuning útmutató is, de az nem általános igazság, inkább csak kiinduló pont.
    Kérdés jöhet, még be-be nézek én is.
  • RoboKutya78
    #53123
    Ez a TSM verseny is nagykabátra kihegyezve.
    "Lehet magamra szavazni"
    ehh és megnyeri nem égő egy kicsit engem bántana a dolog.

    Buék mindenkibe.. hopi ez a pezsgő
  • Dirtyfellow
    #53122
    légyszi vki válaszoljon

    hát őszintén én egy teljesen kezdő vagyok és olvastam hogy ugye nem mindegy hogy mihez mit raksz + a skillek területén se ismerem ki magamat és azért gondoltam hogy van-e olyan oldal ahol le van írva hogy milyen cuccokat érdemes összerakni + hogy van hoyg az én 398 as overallomall összerak egy 470essel ?
  • nfsmw4ever
    #53121
    Az kicsi... Éreztem, hogy nem stimm valami. Itt a bizonyíték. Még jó hogy más nem volt a versenyben. Magyarázkodhatnék hogy is mentem 290-et... Frankó.
    Ja! Köszi!!!
  • Tarpi
    #53120

    nem az előzőt akartam.
  • BONESAI
    #53118




    Ez azért elég beteg menet volt