94802
  • Tarpi
    #53198
    A tengerről szebb a tűzijáték.
  • BrianSpilner14
    #53197
    heló mindenkinek :) feltehetek egy pár kérdést ? Miért nem szabi az admin? Milyen újitások voltak a játékban szeptember óta? Érdemes -e esetleg újrakezdeni ( rosszabb vagy jobb lett a játék úgy kb minden tekintetben)? Valamint Christ kérdezem ha nem fogok balhézni akkor is bannoltok majd (csináltam egy új accuntot a telómmal és az eredeti brianspilner14 művésznevem fogom használni, bár csak jövő hónap elején fogom kezdeni am szina hogy lett 20.?
  • BONESAI
    #53196
    Ez nem egy kód. Ha megnézed, a kódból kiolvasható a Happy New Year Free. Csak egy kódolt üzenet van benne
  • RICCS98
    #53195
    Kicsit meg késve de, csak most ébredtem fel :D B.Ú.É.K.! mindenkinek

    Ez a play4free nagyon troll. Este néztem, FB-n, hogy van egy új kód. Másolnám már ki, aikor elkezdem olvasni az angol írást

    És ott van, hogy nem működik a kód, de azért kiadják a kódot

    (Ajaj, vigyázzunk egy igazi gonosz társosággal van dolgunk





    Hello everyone, this post will not have any working code, but I want to thank you for making this page more and more, thanks to you guys this page is already reaching almost 50k likes, and the players from all countries gathered for a cause, the Redeem codes :) from Play4Free Games (By EA Games) .

    Hopefully this year they throw more e more codes for us. I also want to wish everyone a lucky year.

    H4P9-YNEW-Y3AR-FR33

    (This code does not expire, but neither works :P .)
  • IDFMAXIMUS
    #53194
    MINDENKINEK GAZDAG BOLDOG UJ ESZTENDOT KIVANOK


    En igy kezdtem az Uj evet kivanom mindenki igy folytasa meg 1x .,.B U E K
  • BONESAI
    #53193
    A Mystery skill pack ad 4 csillagos skilleket.
  • Tarpi
    #53192
    Ultrát egész jól ad, skillből is kaptam néha használhatót, de ***-at.

    De szerintem a ****-os még csak boostéret vehető.
  • Dealcsy
    #53191
    #53181: ilyeneket eszek reggelire az MR2-mel.

    Más: Tipikus Hastings-story
    1. rész: 6 vagyunk, ebből az uccsó 3 rájön semmi esélye. 2 kilép, 1 visszafelé kezd el menni. Az első három hely: MR2, Hummer és GT-R SpecV. Felváltogatva nitrót és rammolást nem kímélve versenyeznek.
    Aki visszafelé fordult, az egy Mazdaspeed3-as C osztályú. Végül egy szűk kanyargós beláthatatlan részen találkozunk vele. Az MR2 épp hogy elsiklik mellette. A Hummer-be belemegy, a GT-R SpecV-t megzavarja. Innentől sima út a gyözelemhez az MR2-nek. Megjegyzem, ez tiszta mákos eset, mert tényleg szűk volt a rész és nem a térképet figyeltem.

    2. rész: Ismét 6 vagyunk. Porsche 911 GT3 RS és Bentley-k, Lambo-k, de a jobb fajtákból (RS-ek és SV-k). 911 helyben hagyja a rajtrácsot. Majd az autópálya-visszafordulónál (a repülőtérnél) feltünik egy RS. Szinte ugrál a térképen. Fallal sokszor találkozik. Stadionnál összetalálkozunk, nitrózik, majd teljes erőből belemegy a porsche-ba, elpukkantok egy nitrót ebben a pillanatban. Mivel látom, hogy sokszor használja a nitrót, bevetem a rammolást (pfúúúúúújjjjjjjj!!!!). Így nem tud ellépni tőlem, de továbbra is 200-al pörög meg a falon. A végefelé egyre idegesebb a csíter, állandóan a falban van. Én behúzom a gyözelmet. Innentől a képek beszéljenek (chat + powerup were used).

  • BONESAI
    #53190
    TH ad ultra partot vagy 4 csillagos skillt?
  • Tarpi
    #53189
    Valószínűleg van más módja is, de ez egyszerűbb.
  • RED BULL F
    #53188
    Ja, hogy azt telepíteni kell. Oké, köszi az információt!
  • Tarpi
    #53187
    Ha az ORIGIN alkalmazását telepíted, és belépsz akkor az első kettőre választ kapsz.
  • RED BULL F
    #53186
    Üdv. Először is BUÉK mindenkinek.

    Másodszor. Ezeket az adatokat hol találom meg az Origin fiókomon belül?

    - Milyen játékok vannak a fiókon? (termékkódokkal együtt)
    - A fiókon szereplő játékok regisztrálásának dátuma
    - A fiókon használt bankkártya számának utolsó 4 számjegye - (ezt hol kell megadni egyáltalán?)
  • Tarpi
    #53185
    A Hastings-on meg kell nézni az ellenfeleket, ha nem akarunk DNF-et. A 30s nem sok.
  • SUNNY84HUN
    #53184
    csak szólok Chris a kódok már nem érvényesek
  • Tarpi
    #53183
    Az autók statjait ne nézd, semmit nem jelent.
    Amit addig megszoktál más nfs-ben azt felejtsd el. Pl: a Meclaren SLR itt csak szép...
  • Dirtyfellow
    #53182
    Ahhoz még koptatnom kell egy kicsit az aszfaltot:)

    A szerverek között van vmi különbség vagy tök mindegy hogy melyiken tolja az ember ?
  • BONESAI
    #53181


    Ne búsulj. Szerezz egy Murci Roadstert. Nézd csak, mennyivel megy. Jó kis járgány, még én sem tudtam megverni :-)
  • GEMPAHUN
    #53180
    Nem azért mert köztudotan egy rakás kaki az autó én is azzal kezdtem még akkor idejében de váltottam egy SzilviBabára :DD
  • Dirtyfellow
    #53179
    most olvasom vissza az előző írásom kicsit kusza lett :) versenyen jogos hoyg el tud verni de gyorsulásin szerintem nem kellene
  • Dirtyfellow
    #53178
    öööö a gyorsulásin nem sok vezetési tudás kell szerintem ha perfectre váltasz meg indulsz de én vettem a SHELBY COBRA "DAYTONA" COUPE-t és VOLKSWAGEN SCIROCCO-val vert el amikor az összes statja rosszabb volt
  • BONESAI
    #53177
    Ha jobban vezet mint te, akkor simán
  • GEMPAHUN
    #53176
    Hát mondjam neked hogy a SCIROCCO kuka inkább vetél volna valami mást!!
  • Dirtyfellow
    #53175
    hát nem tudom de kezd kicsit bosszantó lenni hogy mondjuk gyorsulásin is -100top speddel -100 gyorsulással lealáz még úgy is hogy perfect indulok meg váltok. Meg ugye én teljesen kezdő vok és toltam a versenyeket hogy legyen egy jobb autóm de felesleges mert egy SHELBY COBRA "DAYTONA" COUPE-t lealáz egy VOLKSWAGEN SCIROCCO-val hát ez ebben a formában szánalmas.
  • nfsmw4ever
    #53174
    Mármint mi? Ha a csalást kérded, akkor igen. De azt le kell sz.....! Csak nyomni a versenyeket. (Az a diadal, mikor az ilyen csaló kis köcsögöt lazán lenyomod versenyben. Általában pont a 0 sofőrképességgel rendelkezők használnak ilyesmit és legtöbbje verhető. Éppen ezért. :-) )
  • chris1997
    #53173
  • Dirtyfellow
    #53172
    az összes szerveren megvan ez ?
  • SUNNY84HUN
    #53171
    BUÉK mindenkibe , fejem hasogat mint a kis balta , úgyhatároztam ma csak estére fogok vezetni , mert tankolni kellene .. holnap reggel melóba menet nem lesz időm
  • Dirtyfellow
    #53170
    hát csak az a probléma hogy így nem sok kedvem van játszani mert most hogy kategóriát léptem egyre több ilyennel találkozok ha "b"-nél ez van akkor mi van még feljebb ?
  • Ryder159
    #53169
  • nfsmw4ever
    #53168
    Akkor ez volt neked az első. És sajnos nem az egyetlen. Jó esély van arra, hogy ez bizony külső progi volt. Mint szinte minden játékban, úgy ebben is csalnak a hibás értékkészlettel élő emberkék...
  • Dirtyfellow
    #53167
    HEllo

    BUÉK

    volna egy olyan kérdésem hoyg itt lehet cheat-et használni ebbe a gameba? mert egy szite hasonló adottságokkal rendelkező gép úgy hagyott ott rajtnál mintha nem is indultam volna.
  • TOMDRIVER333
    #53166
    Te tényleg béérúúúgtá.
  • gyeprefos007
    #53165
    Én most tértem magamhoz. Itt hollandban 1 kis pöcs faluban lakok.... fél órás tüzijáték volt... és nem az állam csinálta...hanem csak a falubeliek "bohóckodtak" 20 percig vettem videóra azt úgy voltam vele hogy lerohad a kezem és feladtam Mégegyszer BUÉK mindenkinek :D
  • tutika14
    #53164
    Áááááá kúrtam a nőt a mosdóba a csapon a csap meg fogta oszt leszakadté éááááá éáasédá ésaűéd űaáéáé az mit adott. xDDD áááááá
  • tutika14
    #53163
    Buék. fúúúú megint jó este volt. most értem haza :DDD Berúgtam megint mint a szemét... :DDD áááááááááááááá offf-ba tolom, csak gőzöm sincs most, hogy kell XDD áááááá segítség. nem merek lefegükni az ágyamra, mertt a kisszoba is forog velem... Detox...
  • BrianSpilner14
    #53162
    buék mindenkinek :)
  • mormotax2
    #53161
    Szasztok tesokáim még pár óra és othon vagyok elkezdhetem pűfőlnhi a gamet addig is mindenkinek boldóg új évet kivánok , Chris a hartigsal totál igazad van talán megkapjuk
  • Driverkiller30
    #53160
    Ez a szilveszter volt az eddigiek közül a legjobb :D (számomra)
  • Crumeron
    #53159
    Akkor jó szerveren kezdtem el játszani megnyugodtam
    Remélem akkor majd néha összefutunk itt-ott