94802
  • noblem1983
    #53238
    Tényleg nem a piros való bele. Zöld rugó+piros gumival nekem nagyon szépen megy és zöld fékkel(azt nem díjaztad a ph-n se). Tegnap sikerült 1:20.220-at (#302) mennem Verona-n a 2-es profilomban de még azon is próbálok majd faragni
  • BONESAI
    #53237
    Imádom a Class Restricted eventeket. Nincs traffic
  • BONESAI
    #53236
    Mondtam neked hogy THzz

    QUQA tegnap mentem vele párat és nem tapasztaltam ilyet... kék motrom van benne, az elég nehéz súlyra, valamint kék turbó is, ami szintén nehéz. Így az autó súlypontja középen van a motornál. Lehet Cinque-re máshogy hat, azon feltűnt nekem is hogy kicsit jobban előrehajlik ugrásnál a kelleténél.
  • lorci
    #53235
    Én már hónapok óta arra várok, hogy adjon egy olyan rugót.Kár nem lehet egymás közt partot cserélni
  • noxwill
    #53234
    Hátt sajna amióta megjött ez a csodás naponta változó xy pálya, azóta nem nagyon van ilyen. Legalábbis nekem talán ha egyszer adott ultrát versenyből, az is HS volt.
  • Quqa
    #53233
    Nem akarlak elkeseríteni, de az a piros rugó a legrosszabb választás, mert nem lesz stabil tőle, el fog pattogni különösen hullámos kanyarban. Én már előre röhögök a lobby-ban azon aki Zonda-ra alulra 3 pirossal jön be, a legtöbbször (szinte mindig) elszáll valahol.
  • BONESAI
    #53232
    Nah Treasure Hunt által a Zonda F-em gazdagabb lett egy 4-9-17 rugóval. + HS adott egy hiányzó nitró erő skillt. A kiskocsi megy mint az állat, a mai nap folyamán biztos sok új győzelemre teszek szert :D Nem semmi autó.
  • Driverkiller30
    #53231
    Nekem a Loop Drag pálya ad mindig sok partot.
  • BONESAI
    #53230
    Nekem ma Verona Tunnel jól adott első helyért
  • Csibusz
    #53229
    Igazad lehet, lehet én is beteszem a juggert race módba is.. Mondjuk ez a skill rendszer nagyon tetszik ami lett, amióta nem voltam :) Nagyon sok pluszt tud adni.:)

    Na jólvan. Holnap munka. Mindenkinek jó éjszakát!
  • Hunn1a
    #53228
    Ezért van az, hogy ha beérek valakit, és kisebb a sebességkülönbség köztünk 40 km/h-nál, bedobok egy juggert. Akkor már hiába lökdös, el tudok mellette menni.
  • Csibusz
    #53227
    Fene... Igen tudom.. Észrevettem, hogy ez is tele van más csalókkal, éppen úgy, mint minden más játék.. Nem is értem, hogy ez mire jó.. Plusz ez a tipikus "Erősebb kutya b@szik" felfogás..
    - Első vagy? Nem baj, most jól beléd megyek, lehet én is utolsó leszek, de legalább te is alulmaradsz..
    Eléggé elvetemültek :)
  • SUNNY84HUN
    #53226
    ma ami adogatott sok aftert meg skilet , partot is több profilomban nekem az a CONSTRUCTION ROUTE .. de készülj fel marha sok a csaló .. , amúgy random a dolog mert lehet neked más ad jobban majd , régen voltak igen kimondott part szóró pályák de már azoknak a dropját levették 0,01 re
  • Csibusz
    #53225
    Tudtok mondani egy-két pályát, ahol köztudottan jobban dobálja a cuccokat? Régebben volt ilyen, nem tudom, hogy most is van-e:)
  • Dealcsy
    #53224
    Kivág mindenféle hiba nélkül...
  • SylarHun
    #53223
    Mert már nem használom és nem hiszem, hogy vala megint visszatérnék.
  • gyeprefos007
    #53222
    perfect volt mind és a rajt is perfect volt meg a tuning is kicsit erősebb a gépemben
  • SUNNY84HUN
    #53221
    jó az mx5 de azért mr2 t nem eszi meg dragon max akkor ha első váltásaid homályak voltak
  • gyeprefos007
    #53220
    Kocsim: 525 overall B-class Mr2
    Ellenfél: 458 overall C-class Mx-5
    Ő köcsija 1-2 race cucc a többi 1 csillagos
    Enyém: 2 ultra 2 race 2 street cucc
    3 dragot bírtam vele.... egyszer sem lehetett látni a pályán és folyton 2-3 másodperceket kaptam tőle végig perfect váltással.... nekem gyanus kicsit bár MX-5öt nem ismeremm
  • SUNNY84HUN
    #53219
    új év napjára vért hugyoztam ellenük , kemény futam volt de sikerült .....







  • chris1997
    #53218
    Miért adod el?
  • SylarHun
    #53217
    B.Ú.É.K.!


    Eljött ez is bizony!

    ELADÓ NFS World account!!!!!
    Level 50, VIP, Beta, 109 autó, 4 üres garázs, Több mint 3milla IGC, Kevéske SB, Exkluzív tartalmak. Érdeklődni PÜ!!!

    https://world.needforspeed.com/profile/WEREWOLF#tab-1
  • BONESAI
    #53216
    Én nem küzdök ilyen problémákkal

  • chris1997
    #53215
    A Snowzilla volt.
  • Tarpi
    #53214
    Szerintem az egyik ingyenes autó kavart be.
  • kanyesz07
    #53213
    BÚÉK mindenkinek! ;)
  • chris1997
    #53212
    150/149 nekem, erre varrj gombot :P
    Brian: Szabi lemondott róla és én kaptam, röviden ennyi. Téged unbannoltalak, mert még nem érted el a plafont. Ha balhé lesz, akkor vissza a bann, igen. Eddig csak egy felhasználót bannoltam összesen, amióta enyém szabi széke. Tehát: ha nem adsz okot, akkor nincs bann.
  • Tarpi
    #53211
    Valaki tud segíteni, vagy látott ilyet?

    Két autót kell eladni, hogy egyet tudjak venni?
    Ha veszek egy helyet, akkor valamelyik autót nem kell az utcán tárolnom?
  • Gam3r
    #53210
    Na azért, mert tudtam én hogy így volt ez régen, csak fene se követi mi mindent hozta be a játékba mostanság...
  • Tarpi
    #53209
    Persze hogy romlik, mintha nem lenne benne alkatrész. A skillek maradnak.
    Lobbiba csodálkoznak is, full ultra C-s. Pedig általában esélytelen nyerni.
  • Gam3r
    #53208
    De a teljesítménye is romlik, nem?
    Mert attól még hogy csak 2 kategóriát leesne de ugyanúgy menne az csak abban a kategóriában lévőknek lenne szívás.
  • Hunn1a
    #53207
    Nem nagy cucc, 750 pénz / csíkocska. Futam nyereményének kevesebb mint tizede.
  • Tarpi
    #53206
    Ha nem javítod ez lesz:
    A-bol lemegy C-be. Mehetsz vele C-s versenyeken. Ha megjavítod, újra A-s lesz.
  • gyeprefos007
    #53205
    értem. nehogy véletlen túl sok igc-d legyen xD
  • Hunn1a
    #53204
    Semmit, csak levesz egy kicsit a pénzedből a javítás.
  • gyeprefos007
    #53203
    Az autó sérülése mit jelent ? teljesitmény csökkenés vagy csak ugy van mert legyen? :D
  • Hunn1a
    #53202
    Jó ez a Hastings. Egekbe tuningolt 86-osommal (571 az overallja) sikerült elvernem egy kis 19-es szintű "vakarcsot" (SpecV-vel nyomta, értékei alapján gyanús, hogy csúfításmentesített Snowzilláról van szó).
  • BONESAI
    #53201
    Pontosan ezt tapasztalom én is. A gyorsulása is erősebb, egyetlen gyengéje a végsebessége. Amúgy jobb mint a Cinque
  • Driverkiller30
    #53200
    100ponttal növelték az irányíthatóságát, ha jól tudom,
  • Nomish
    #53199
    Kicsi OFF:

    Segítséget szeretnék kérni,van köztetek olyan aki ért a Nokia firmwarekhez? Letöltöttem a C6V42 Belle 5800 v60 -as symbian rendszert,ami "unofficial" okosítás az 5800-ra. Na most ezt kellene valahogy rá varázsolni a telefonra,esetleg valaki tudna segíteni? Privátban is írhattok,hogy ne offoljunk. Előre is köszönöm,és bocs az OFF miatt.

    On. Nem tudom mit tettek a Zonda F-el de nagyon hasítok vele,mintha kezesebb,engedelmesebb lenne. Valakinek van még ilyen tapasztalata?