94802
  • RoboKutya78
    #54079
    Anyám hasra dobtam magam a need for speed hot prusit fórumán a legfrissebb kérdésen.

    "Hi All!
    Most keszulok megvenni a jatekot a CD Galaxysban,az lenne a kerdesem,hogy a multi resze meddig fog menni(hany evig?)Mikor fogjak leallitani a szervereket??A Split Second szervere mar pl. nem elerheto.
    Ezert is erdekel a tema."

    Anyám hol él az ilyen?

  • BONESAI
    #54078
    Ő volt az, igen.
  • bartuczk
    #54077
    Hiába, bárhogy próbálom kinyomni a proxyt place y. o. előtt vagy után, semmi
  • RoboKutya78
    #54076
    már mit ő
    https://www.facebook.com/nfs.ling
    Esetleg figyeli is vajon az oldalát?
  • BONESAI
    #54075
    Persze ez egy éve volt... azóta sok minden változott
  • RoboKutya78
    #54074
    ahm.:) köcce.
  • BONESAI
    #54073
    Nekem NFS Ling küldött egy kódot személyesen (GT3 Porschera)
  • RoboKutya78
    #54072
    Érdeklődés szinten aki esetleg közületek nyert már facebokon bekiabálós játékot mint most pl ez a hány fajtája van a ccx nek féle az hogy kapja meg a kódját? Facen üzenetben kiküldik?
    Vagy nekem kell végigturkálni a végeredményt?
  • BONESAI
    #54071
    A megoldás PayPalnál szerintem a proxy kikapcsolása, mert a PayPal-nak is van megadva egy hely ahonnan be kellene lenned jelentkezve, és proxyval ugye elvileg máshol tartózkodsz...
  • BONESAI
    #54070
    Amúgy itt is general error-t írt ki, PayPalnál
  • BONESAI
    #54069
    Nálatok sem megy a World weboldal? Pont boostvásárlás közben állt le ez a szar
  • bartuczk
    #54068
    Sziasztok.

    Van egy problémám. Elhatároztam, hogy a fórumon leírt módszerrel veszek magamnak Boostot. (Paysafecard) Miután ez megtörtént, minden lépést, (proxy, stb.) betartva eljutottam a Place Your Order gombig, de mikor rányomok, bármilyen Speedboostot szeretnék vásárolni bárhogy, GENERAL ERROR-t kapok. Infók:

    -Nem a beállításokkal van baj (Több gépről is tesztelve)
    -Nem a nettel van baj (Több netről tesztelve)
    -A fiókommal lehet a baj, ugyanis egy újonnan, lengyel proxyról regisztrált fiókkal minden megy, a vásárlás is.
    -Írtam a supportnak, akik ma 4-kor azt ígérték 12 óra múlva válaszolnak Mailben a problémámra. Ez eddig oké, a Caseem nyitva van.

    Mi lehet a baj? Lehet, hogy tiltották a boostvásárlási jogomat? már 1, és fél napja próbálkozom, óránként, mindig ezt a hibát kapom. Ötletek?
  • Gab0523
    #54067
    Talán azért nem, mert a programozás ás/vagy grafikus munka nem olyan, mint feltelepíteni a már kész játékot? :) Mielőtt valaki ennyire elkezdi szidni a bandát, gondolja át, milyen munka van az egész mögött. Sokan azt hiszik, hogy egy játék programozása olyan, mint egy video lejátszó programot megírni, pedig nem. Távolról sem...

    Azt pedig el kell fogadni, hogy van szinkron hiba. ha pedig TE ragadsz a képernyőn, akkor a hiba éppenséggel Nálad volt.
  • balinttb
    #54066
    Á komolyan nem tudom, a fejlesztőcsapatból néha csapat e valaki ezzel a játtékkal, mert nem hiszem, hogy nem lehetne észrevenni ezt a rengeteg bugot... Szégyenleném a helyükben, hogy itt egy alapvetően jó játék tele hibával...

    Matricázásnál nem a kivánt matricát teszi rá, hanem 3 ból 2x a melletelévőt mint amit az autóra akarsz húzni... verseny térképen látom hogy 2 autó elöttem van, de ő tök nyugodtan beír engem hogy 2. helyen haladok. Ennél az a jobb amikor a fele versenytársat nem is látod csak mikor célbaértek... 10 alkalomból minimum 1x töltöképernyőn ragad a játék, olyankor csak bezár, belép segit. gyakran a versenyautók egymásról rajtolnak. A szinkronhibák a legteteje az egésznek, bár ott gondolom függhet attól is melyik versenyzőnek milyen gyors a net hozzáférése. és ez még nem minden... Szóval fel nem foghatom miért nem lehet leülni és megoldani őket... biztos ki lehetne javítani ezeket ha kicsit ráfeküdnének.
  • BONESAI
    #54065
    Igen.
    Na, Diablom még úgysem volt és pont 8000 kellett
  • chris1997
    #54064
    Igen
  • Hunn1a
    #54063
    A matrica és egyebek ajánlata még áll?
  • chris1997
    #54062
    Új TopUp autók.
    50.000-17.500
    8000SB

    Jól időzítettem a Drag Suprával.
  • RED BULL F
    #54061
    Már visszakerestem a cikket, bocs az értetlenkedésért.
  • chris1997
    #54060
    Ja. Sajnos.
  • trakk
    #54059
    Tudtommal Ford GT-hangja van mindnek.
  • RED BULL F
    #54058
    Hogy is lehet arra nevezni?
  • noblem1983
    #54057
    A probléma az, hogy az MP4-nek olyan a hangja mint a sima CCX-nek mert ha jól emlékszem az elite hamarabb volt mint a játékban mit az MP4. Az Agera-ba meg beletette a zöld motort amitől jól kinyírta -biztos elfogyott a kék. Lagalább nem lesz tucatverda ez sem
  • RoboKutya78
    #54056
    14 ig ha igaz bár nem tuti.
  • noblem1983
    #54055
    A CCXR-re nem mondanám, hogy bénán megy eddig őt láttam aki tud menni vele CARLOS
  • RED BULL F
    #54054
    Srácok, a filmes témájú kocsifestés verseny tart még, lehet nevezni?
  • SUNNY84HUN
    #54053
    tiszta cink ugyan az a hangja mint az mp4 nek :D

    #54052 tőlem is ott rohadhat meg a sok lambo meg ezek a königek is ahol vannak nem is lesz 1 ik sem , 1 lambom van de azt is dobom ki .. pedig boostért vettem anno
  • Quqa
    #54052
    Tehát bénán megy …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    … különben sem érdekelt volna mint az a raklap Lambo egyik rosszabb (és leginkább drágább) a másiknál. LP640 veri az összeset!
  • Ryder159
    #54051
  • Quqa
    #54050
    Hátha ugyanolyan bénán megy mint a többi tőlem ott is marad.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha meg jobb akkor is!
  • SUNNY84HUN
    #54049
    :))
  • chris1997
    #54048
    Tegnap óta :D
  • SUNNY84HUN
    #54047
    koenig agera bent 8100 boost ért
  • Hunn1a
    #54046
    Homik, c***nyok, r***ncok... Ez kell a népnek?
  • Tarpi
    #54045
    Kettő biztos az.
  • GEMPAHUN
    #54044
    Jajjjjjj :DDD
    Olyanok mint a rosszb.zik úgy sikítoznak én már sírtam a nevetéstől xDDD xDDD
  • SUNNY84HUN
    #54043
    ilyen balf@szok miatt van a sok baleset mert jogsit kapnak a gyökerek :S
  • RoboKutya78
    #54042
    Ezt a járgányt legalább nem szúrták el lehet festeni :)
  • GEMPAHUN
    #54041
  • GEMPAHUN
    #54040
    fa.. kivan a csalókal!!!