94802
  • RoboKutya78
    #54119
    E ugye vicc te ilyet osztani első helyen ez már nem az első alkalom ezek megbuggyantak.
  • RoboKutya78
    #54118
    Skacok milyen buli lesz ma amit hirdet az oficial facen?

    "It’s the end of the week so let’s all kick back, get comfy and get a Community Gaming session going! NFSDrew will be jumping online on Apex – US at 4pm (PST)."
  • GEMPAHUN
    #54117
    Kösz Tutu :)
  • tutuhawer #54116
    Gyorsulásra? Azt hittem, bekalibrálod lassulásra. Nem gondolom, hogy lenne külön legfaszább tuning dragre meg versenyre is. Illetve én tegnapelőtt mentem pár futamot valami orosszal és a Suprával meg az AMS Micsuval is simán álltam a sarat.
  • BONESAI
    #54115

  • chris1997
    #54114
    Most, hogy megvan a "drog" Supra, hallom, milyen a hangja felszerelve. Nagyon bejön. Nem sokára a februárba kettő éves Suprámat feltuningolom. Mi kéne bele? Gyorsulásra kalibrálnám.
  • kanyesz07
    #54113
    köszi
  • kanyesz07
    #54112
    gombokkal
  • gyeprefos007
    #54111
    alt+z
  • Milo82
    #54110
    Varázspálcával?
  • kanyesz07
    #54109
    mivel is tüntetek el mindent?
  • RoboKutya78
    #54108
    Ha már van gondoltam alkotok valamit így szombat délután:)
    Még háttérképnek is elmegy:)





  • BONESAI
    #54107
  • Gab0523
    #54106
    Hamachi, és akkor nincs lag sem. Hmmm... Sok csaló, sok balf... Mintha a World-re másznék fel. :D
  • chris1997
    #54105
    De, haverokkal még lehet játszani..
  • Gab0523
    #54104
    Kicsit nagyon lassú (Q módon lassú :D), és valamilyen barmi egyszerű módon sok balf... simán felmászik krekkelt, letöltött játékkal, és 700km/h-val haladnak, totál stock verdákkal.
  • chris1997
    #54103
    Na majd megpróbálom én ezt.
  • Gab0523
    #54102
    Akkor hajrá! Aztán ajánlgathatod. :p
  • chris1997
    #54101
    Nem :P
  • Gab0523
    #54100
    Krisz, jártál Te már itt UG2 serveren? :p
  • chris1997
    #54099
    Ott a GameRanger. Van MW, UG2, Shift meg egyéb szerverek is. Gameranger.com
  • Gab0523
    #54098
    Hát... megmondom Neked őszintén, sem a fik... Izé... Fifa, sem a Sims nem izgat. Nekem a nagy érvágás az UG2 szerverek leállása volt, ami miatt még mindig csuklik valakinek a rokonsága. :D
  • RoboKutya78
    #54097
    Oké rendben, de százalékban lesve 90%-uk ps3 meg x-es szerverek amiket megértek,
    de ha meglesed a pc-s szervereknél meg annyira nem fájó leállásokat csináltak hisz sims2 helyett ott a befutott sims3 fifa 11 helyett meg tök mindegy melyiket is néznénk mindegy hisz játékstílusban egy foci játékon max grafikán javíthatnak nagyobb lépéseket ahhoz meg kell a hely a szervereken.
  • Gab0523
    #54096
    Sziasztok!

    Robo, az EA...
    http://www.playdome.hu/hirek/35641/leallnak-a-regi-ea-szerverek

    Bálint, mit nevezel "idősnek"? Azt azért nem szabad elfelejteni, hogy a World szerverei oszt/szoroz alapon nem egészen 3 éve mennek, és gyakorlatilag a beta (alfa) verziótól nyomon lehet követni. Szóval, ez maximum 3,5 év. Normál esetben egy online játékot meg sem terveznek ennyi idő alatt.
  • RoboKutya78
    #54095
    Én ezzel neveztem bár szerintem észre se veszik mi van ráfestve annyira egybeolvadnak a színek vagy rossz a közvilágítás:)
  • balinttb
    #54094
    Én nem mondtam, hogy könnyű. De ennyi idős játék már igazán kiforhatná magát. A hibák nagyrésze már az 1. naptól fogva benne van.
  • BONESAI
    #54093
    Új gyilkológép érkezett a házhoz
  • tutuhawer #54092
    most érted... letiltatni nem tudod. megváltoztatni nem tudod. Ha tagadja... mi van? Ha bevallja.. mi van? Tök felesleges ezen rágódni. Jelenleg, aki csalni akar, és csal is, az leszarja a szart is, mert a csalások közül lehet válogatni is. hogy melyiket használja, hogyan érjen el midnent egy nap alatt. Még a gép elé se kell ülni szinte. Szóval hagyd a fenébe, gempa.
  • tutuhawer #54091
    annak a játékosnak ennyi esze van, nem kell vele foglalkozni. Aki ennyit tud, azt hagyni kell, erre ne is pazarolj energiát. Abba tegyél be időt és energiát, amibe érdemes. Én hittem annak idején, amikor csinűáltam a balhét,hogy érdemes, de kiderült, mégse. Neked ingyen tipp: szard le, hogy belegyúrt a falba meg minden. Kapsz még elég ütést úgyis... Lépj a következő futamra és kész.
  • GEMPAHUN
    #54090
    figy tutu nem téged rammolt szarrá ha nem engem ráadás ossza nekem az észt a silvio és az Ő az !!!
  • GEMPAHUN
    #54089
    Jah
  • tutuhawer #54088
    minek kell hozzá komment?
  • GEMPAHUN
    #54087
    Nah esz figyeljétek fb officalnfsw
    nagyon durva http://www.facebook.com/photo.php?fbid=302835846504614&set=o.120894394659215&type=1&theater¬if_t=photo_comment
    És még osztani probálják az ész tuti hogy mind 2 csaló !!
    Pls komi kétek hozzá !!
  • RED BULL F
    #54086
    Naneeeeee, és tényleg! Akkor mi köztünk nagy "viadal" fog dúlni majd De tudod min kacagnék nagyot? Ha valamelyikőnk nyerne is ezzel a koncepcióval!
  • BONESAI
    #54085
    látod, az nekem is van. akkor ha holnap még be lehet nevezni, beszállok én is a versenybe azzal
  • RED BULL F
    #54084
    Nekem DagiDrew küldte ki anno, de érdekes módon a frászbukk nem jelezte, hogy: Hé, te dili, jött egy üzeneted! Csak hónapok után láttam meg a kódomat, amikor Drew-ra ráírtam, hogy mizu van a Cayman-emmel. És még csodálkoztam, hogy nem válaszolt az emailjeimre. Mondjuk anno Ling elfelejtette kiküldeni a vinnyogós Aston MArtinomat, belőle sikerült "kivernem" a kocsit :D

    Egyébként beneveztem erre a filmes kocsis versenyre az Earl-es El Camino-val, már csak csufságból is! :D Köszi mindenkinek, aki eddig nyomott rá egy Like-ot.
  • BONESAI
    #54083


    FUCK YEAH!
  • RoboKutya78
    #54082
    Nem is tudom állítottak e le valaha EA szervereket valamikor is.
    Bármily játékról legyen szó.
    Tévedés jogát fenntartom úgyis eset van már:)
  • RoboKutya78
    #54081
    És megaláztak érte? azé egy split secondra hasonlítani a World világot kicsit ütős nem ? :)
  • BONESAI
    #54080
    Én is láttam.Ugyan ezt írta The Run fórumra is :D