94802
  • RED BULL F
    #54159
    Hogy 370z B-Spec? Ezen jót nevettem :D
  • Warga90
    #54158
    Köszi
  • Quqa
    #54157
    Akár 10 db kódot is be lehet ütni, tehát igen!
  • Warga90
    #54156
    Üdv!
    Szeretnék SB-t venni, gondoltam megpróbálom a PSC-s módszert, az lenne a kérdésem megoldható-e kettő 2000Ft os címlet összevonása vagy az 5000 Ft-ot kell megvennem ha 8000SB-t akarok venni lengyelen ami elvileg 3000Ft .
  • Hunn1a
    #54155
    Én se, de volt már olyan, hogy csak a startnitró hossza számított (az ő javára).
  • veszettróka
    #54154
    Én nem tudnám magamat elverni a '69 Mustangban a Crown Vic-el. :)
  • Hunn1a
    #54153
    A Crown Vic a '69-es Mustangot is elveri. Még akkor is, ha ugyanolyan szinten vannak stat tekintetében. Boostvételre sarkallják az ilyenekkel a jónépet. Ezért nem lesz soha IGC-s a kedvenc bevásárlókocsim (a Golf I GTI).
  • chris1997
    #54152
    Majd a Shift2 talán hoz neki reményt.
  • veszettróka
    #54151
    BIC Ford GT? Aztán egy "létraalvázas" Crown Victoria még mindig elpi***zza?
    Csóri Ford GT még a Vipernél is szerencsétlenebb, egyetlen gyorsabb - még éppen versenyképes minimum "A" class közepe -változata sincs.
  • trakk
    #54150
    Nem egészen tele, csak 4 van benne, a csodaporséban fullosan csak az lesz.
  • BONESAI
    #54149
    Egy Cinque meg egy XKR ára + body
  • chris1997
    #54148
    Szépen ledaráltál 14000SB-t. Tetszik ez a 370Z nagyon, csak drága..
    Mit keres ott az MVM logó(Az a Vintage Racer logó nem?!)
  • BONESAI
    #54147

    Bitch please. Ez is tele van ultrával. 50.000 boost mellé kaptam. Kb. úgy megy mint egy stock Silvia
  • gyeprefos007
    #54146
    Most így nézegetem pár napja rendszeresebben a world hivatalos fb oldalát.... és folyamatosan látom mennyi hülye írja ki hogy küldjenek neki kocsit meg boost-ot meg egyéb finomságokat xD kajak ennyi retardált van? xD
  • chris1997
    #54145
    Elfogadható beszt kopi lesz... max az ára lesz megint bicskanyitogató.
  • tutuhawer #54144
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ez pont olyan, csak teljesen más

  • nfsmw4ever
    #54143
    Hát igen. Hetek óta fejelek rajta. Kicsit húzósabb lesz a meló, akkor beállok a sarokba a TH-val. Csak akkor meg az első 18 nap fog kinyírni agyilag
  • Hunn1a
    #54142
    Tegnap billentem túl a 100 napon TH-ban. És ehhez képest az R34-essel Dover&Lepusztulat futamon nyertem egy Velocicom turbófeltöltőt a 3. hellyel... Bár csak 6-8-0, még mindig jobb az eddigi 4-7-0 Kestrel cuccnál. Na, betettem a GTS-be, ami a turbó kivételével gondosan és régóta őrizgetett ultra cuccokkal rendelkezik (741-es overall stat).
    A lényeg az, hogy valóban 50. nap környékén kellene egy nap szünet.
  • chris1997
    #54141
    Akkor nem posztoltad ki.
  • trakk
    #54140
    Még nem posztoltam volna?
    Ez már akkor fent volt, amikor az új vizuális tuning be lett téve.
  • chris1997
    #54139
    Mert? :P nem volt meg eddig a Web Deals képe. Tudom, hogy egy ideje bent van már a fájlok közt.
  • trakk
    #54138
    Ez már nem új darab. :P
  • chris1997
    #54137
  • chris1997
    #54136
    Juhú
  • trakk
    #54135
    Lehúzónak tuti lehúzó lesz, csak másképp, ez tele lesz ultrákkal.
  • nfsmw4ever
    #54134
    Az ünnepek alatt kezdett profilomat 43-as szintig vittem eleddig. Egyetlen 3*-os skillt nyertem. Shield duration. (Mostanság jól jön a +körös versenyekben az új civil morál mellé) Valamint esett összesen 4 pro és két ultra part, ami említésre méltó. A többi túró. Ha multival sem lehet normális cuccokat nyerni, akkor mi a redves ....mmel??? Szóval megyek bátran multizni, kemény áruházi skillezéssel. Néhol égnek áll a hajam, mikor beesik egy F1, benne két négycsillagos supershottal (!!!!!!) meg három darab négy és kétcsillagos nitró hosszabbítóval (!!!!!!!!!!) Mondjuk beérte a szerény második hellyel az aventadorom mögött. De ritkán fogok ki ilyen lúzert :-D
  • chris1997
    #54133
    Azt tudom, de, ez megint egy újabb lehúzó széria lesz, mint a Best in Class?! :/

    Sunny: Itt ni
  • SUNNY84HUN
    #54132
    f@sza a háttered , honnan szerezted ?
  • trakk
    #54131
    Az az Ultra kiadás, ami bent volt egy pár percig a legutóbbi patch után.
  • chris1997
    #54130
    Már akartam is szólni, köszönjük. Az mi az a Carrera GT?
  • trakk
    #54129
    Jut eszembe, még nem is hánytam be ide ezeket a képeket:



  • noblem1983
    #54128
    Nálam is hasonló a helyzet. Én igaz nem megyek el addig de korábban 20. és 40. nap között is estek használható ultra cuccok aztán utána elkezdte dobálni a f.s cuccokat amit boltban is megvehetek. Korbban működött az a módszer , hogy megyek gyémántozás előtt kb 5 versenyt de most már az sem. Hiába nyerek versenyt erősebb autókat verve gyengébb kocsival akkor sem. A kedvencem a perfect start duration skill 3*-os olyat még csak egyszer nyertem, a 3. helyen
  • chris1997
    #54127
    Az adóhatóság már megint bent járt nálam...
  • nfsmw4ever
    #54126
    300 felett járok. Jó ha 12-14 naponta esik egy-egy ultra vagy 3*-os skill ami jó is valamire. A többi napon az 1-2 csillagos értéktelen skill, meg az utcai alkatrész a menő... Torkig vagyok vele. A tetves kavicsokat mééééért nem lehet lerakni egyetlen utcában 100 méteren???? Nem költök többet a játékra és nem is játszom többet, ha csak kavicsozni van időm. Undorító szerintem. Naponta nyaggatom magam szó szerint vacak bóvlikért, profilonként 3-8 percig.
    Egy mellék accomat tolom két hete már. Szinte csak multi verseny. 5 after, 2 pro és 2 kétcsillagos skill, meg kb 12 hulladék a termés. Döbbenetesen visszavették a nyerési rátámat. Komolyan kezd felbüffenni az egész....
  • Quqa
    #54125
    Ott nincs is első hely az TE, tehát 2.-ként beérve lehet jobban ad.
    A versenyen esetleg számít, de ott is kaptam ultrát helyezésre.
  • chris1997
    #54124

    Az fasza.
  • Milo82
    #54123
    Servers are up and running
  • kanyesz07
    #54122
    the server are currenty down .
  • RoboKutya78
    #54121
    De gyémántozásnál is kb a 2. napja ilyen és ehhez hasonlókat szedek össze pedig a 60 nap körül járok:)
  • nfsmw4ever
    #54120
    Az nagyon komoly! Ez többszöröse, mint a nekem osztott, teli lobbys-Garden Boulwardos-3 körös-aranykártyás-1 százalékos utcai gumimnál.......................