6
  • Frayer
    #6
    Jah, meg hamarosan megjelennek a városok egein a hatalmas nagy léghajók, reklámpanel kivetítőkkel felszerelve, mellékelve pár száz wattos hangrendszer,hogy jól bele tudjanak üvölteni a pofádba, egyenesen az égről.
  • smv
    #5
    Csakhogy az útrol tudsz amikor megveszed a házad, míg lehet, hogy miután te még drágán megvetted, rá két napra rraknak körbe ilyenekkel, majd csak jóval kevesebbért tudsz tőle megvállni. Akkor pedig a valamit valamiért igencsak kibaszás.
  • B0nFire
    #4
    Gondolom ez a tétel is csökkenti az ingatlan árát, ugyanúgy, mint a nagyforgalmú büdös, szmogos, zajos utak mentén lévő házak esetében is, és gondolom egy kertvárosi csendes, nyugodt környéken lévő ház ára jóval drágább. Természetesen valamit valamiért.
  • Zoli007
    #3
    Én nagyon lekorlátoznám ezeknek a LED paneleknek a fényerejét. El sem tudom képzelni, milyen sz@r lehet egy ilyennel szemben lakni, az utca túloldalán.
  • NEXUS6
    #2
    Tizta Száryasfejfadász;)))

    Kár, hogy agyilag már totál immunis vagyok a reklámokkal szemben. A TV mostanában kimarad az életemből, melóhelyen rádiót hallgatok, de az is olyan, hogy a reklámblokk elején bekapcsol az adaptív szűrő és semmire nem emléxem 10 perc múlva!
    Hónapokig tudok úgy reklámokat hallgatni, hogy minden egyes alkalommal újdonságot jelentenek.
    Dr. Alcheimer azt mondta, hogy nagy szerencsém vam!;D
  • MEdievil
    #1
    De jó nekünk. Mennyire várom már amikor az agyunkba tudják közvetlen vetíteni.