29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #25592
    A pup megvan..most voltam faston, csináltam egy 19\2 arányt. Igaz Camellel, viszont minden gép játszott. És ott 1.5 a realitás szorzó! Néznek is egy ketten, hogy mi a f...
  • feca1229
    #25591
    Ez a véres április engem is érdekel, ma is vagy 60-an voltak fent rajta dél körül!
  • feca1229
    #25590
    Szerintem is Pup! A Nieuport francia és én nem csípem őket!!! DDD
    Nekem megvan mind a kettő igaz ritkán repülök velük, de a Puppal könnyebben lövöm le az ellent! Ahhogy Papa irta stabilabb és mégis nagyon jól fordul. Vigyed mind a kettőt és levan a baj, vagy vedd meg csak az Angol Nieuportot az 3 dodó.
  • sakkay
    #25589
    Sajnos semmilyen sincsen.
  • Papa01 #25588
    Én csak tippeltem,van valami konkrét angol infód? :)
  • sakkay
    #25587
    Igen? Valami infót szerezhetne valami nálamnál jobb angolos.
  • Papa01 #25586
    Nem tudom, mit tesztelhetnek, lehet az patch... :)
    A 2. kérdésedre nálam a Pup a válasz, ugyanis szerintem stabilabb.
  • sakkay
    #25585
    Melyik a jobb gép a Pup, vagy a Nieuport?
    Adatok alapján a Pup gyorsabb a másik viszont jobban emelkedik. A tűzerő meg ha jól tudom megegyezik. Szerintetek?
  • sakkay
    #25584
    Múltkor írtad Papa, hogy ez a véres ápr..valami teszt..nem tudod, hogy mit tesztelnek? Fúrja az oldalam a kíváncsiság, hogy mi ez...Mi ez?
  • Papa01 #25583
    Na igen, ebben van igazság, de valahol el kell kezdeni! :)
  • sakkay
    #25582
    Ja lehet. Szóval te sem láttál még nem alap mappot használni multiban..
    Az a baj nagy tömeg szokott rá, az ikonos szeróra, így meg még a fast food is haldoklik. Remélem, ha kijön az új pontozás, leszoknak erről.
    Na meg ez az automata keverék,és hűtő állítás! Ki a tökömnek okoz gondot ezek állítása?! Hihetetlen.
  • Papa01 #25581
    Csak a Csatorna térkép, ami fizetős.. Lehet az említett szerverek le vannak jelszavazva.
  • sakkay
    #25580
    Papa, az új csatorna mappon kívül van más fizetős térkép? Arra gondolok, hogy néha nem csatorna térkép van kiírva multin, mégis le van tiltva. Vagy vannak ingyen mappok amit használnak multiban?
  • Papa01 #25579
    Írtam neked privit! :)
  • Relax99
    #25578
    Én is csak ajánlani tudom a Borderlands-et DLC-kből a Zombie Island of Dr. Zed is jó, játszottam még a Secret Armory of Gen. Knox, de az már egy idő után unalmas, folyamatosan egyre messzebbre kell jutni, viszont minden mentés után a legelső helyen spawnolsz ami miatt folyamatosan csak autókázol...
    Van kb 40 órám azzal a játékkal is.
  • sakkay
    #25577
    Tudtátok , hogy van a rofban szögesdrót?
  • sakkay
    #25576
    Köszi..aztán én is összeraktam.Máténak nagyon tetszett egy időben..nincsen ts még mindig?
  • Papa01 #25575
    k korábban megvették a francia verziójú Nieuport 17-es repülőgépet, azok a brit verziót ajándékba kapják. A többiek 2,99 dollárért megvásárolhatják a gépet, amelyhez fegyverzet és egyéb kiegészítők is elérhetőek lesznek.
    :)
  • sakkay
    #25574
    A nieuport akciós, vagy ennyi az ára? 2.99..
  • DummyBoy
    #25573
    A 2 ráadásul még betegebb xD Nagyon jó kis elfoglaltság, de sajnos nagyon addiktív tud lenni xD
  • PhantomAss
    #25572
    na most én is meglestem a Borderlands 1-et, hát ez kész...
    asszem én is végignyomom
  • Papa01 #25571
    Jaja, most pihen egy picit a RoF, de vannak ilyen periódusok. :)
    A hivatalos oldalon egyébként írták hogy 1-2 hetet csúszik az új stat...
  • sakkay
    #25570
    Nagyon nem nyomjátok a Rofot srácok!!
    Rátok küldöm Anonymust, aztán töröl minden felesleges fps-t a gépetekről! Úgyhogy csak óvatosan a nem-repüléssel...Amúgy van egy-két új magyar, néha rám köszönnek, de nem tudom kik azok..legalábbis ide nem írnak.
  • DummyBoy
    #25569
    Ami engem kilóra megvett, az a humor :) Az idióta ClapTrap robot szövege, a beteg küldetések, a karakterek, meg az egész világ :)

    Haverokkal meg szoktunk állni hallgatni amit szövegelek az emberek, és szakadunk a röhögéstől :)

    Van a youtube-on egy Claptrap-es sorozat, azt érdemes lehet megnézni :)
    Abban biztos vagyok, hogy az írók vagy nem normálisak, vagy nem voltak tiszták, amikor megcsinálták a játékokat :)
  • Papa01 #25568
    Nincs mit! :)
  • Solt
    #25567
    Nem győztetek meg, de azért köszönöm a beszámolót... :)
  • DummyBoy
    #25566
    Én is emiatt csúsztam vele pár évet ... Aztán Live-on akciós volt az első rész (990 HUF) és gondoltam kipróbálom, milyen is az FPS konzolon, mert haverom áradozott róla, neki a kedvenc játéka ...

    Elkezdtem és rájöttem ... Aztán addig rágtam haveromék fülét, amíg ők is megvették (Ők is pont emiatt nem játszottak vele sosem ...), és azóta jóformán csak ezzel játszunk :)

    Egy egy post apokaliptikus FPS, hihetetlenül beteg humorral, RPG elemekkel (Szintlépés, skillpontok) és mellé "Diablo-szerű" loot-al. Bármiből eshet bármi ... Emellé még jön az "idétlen" képregénygrafika, amitől még abszurdabb a dolog :) Érdemes adni neki egy esélyt :) (Mondom ezt úgy hogy én eddig Arma - BF -eken kívül nem FPS-eztem, mert én az ilyen tipusúakat szerettem :) )
  • Papa01 #25565
    Én szeretem a poszt apok-os filmeket, könyveket, játékokat.. :) És ez ilyen.
  • Solt
    #25564
    Meséljetek már erről... én meglátom azokat a karaktereket és a sírógörcs kerülget! :D Mi benne a jó? Nem gúnyolódom, komolyan kérdem! :)
  • DummyBoy
    #25563
    Hehe :) Bele ne merüljetek nagyon xD Igencsak addiktív :) Mi cimborákkal azt toljuk folyamatosan XBOX-on :) első és második részt is :)
  • Relax99
    #25562
    jó az már én is beleöltem kb 40 órát
  • Papa01 #25561
    Zéti, bocsi, későn vettem észre, hogy írtál Steam-en nem voltam gép előtt.. :) Nagyon tetszik a Borderlands, most azzal szoktam FPS-ezni! :)
  • Papa01 #25560
    Lehet az lesz.. Bár Jason előjáróban leírta, hogy tudja hogy lesz akinek nem fog tetszeni az új rendszer, de ez van...
  • sakkay
    #25559
    Írj nekik.
  • Papa01 #25558
    A LINK lemaradt.. :)
  • Papa01 #25557
    A cikkben az első blokk képeiben látsz is egy fotót az Expert szeró
    beállításokról.

    Max marad a skin szerinti elkülönítés.. De szerintem az nem az igazi.
  • sakkay
    #25556
    Ja..Na az lehet.
  • Papa01 #25555
    Csak arra gondoltam, hogy sokszor repülünk úgy hogy mindenki német gépet használ.
    És a szerver beállítások között nincs ott a firendly icons. Csak icons van.
  • sakkay
    #25554
    ŐŐ, hogy érted ezt? Most is minden verzióban repülnek multiban..megnéztem.
  • Papa01 #25553
    Meg a másik, h nem találtam olyat hogy firendly icons jelölő.. :(