29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #25632
    Nekem van másik, csak azért adom el, mert kettőre nincs szükségem. Nagyon szeretem, elégedett vagyok vele.
  • Relax99
    #25631
    Elég sokan eladjátok mégse olyan nagy cucc, mint amennyire ámítanak vele?
  • Relax99
    #25630
    Az árnyékokat kapásból ki lehet kapcsolni szerintem, olyan sokat nem ad és nekem kb csak annyit segít, nagy ritkán, hogy az üldözött gép szárnyán látom, hogy vannnak-e lyukak. (Ha használsz mindenképpen specialt a common a régi videókártyákra van)
    Fák látótávolságát is le lehet venni közelire.
    Élsimítás amennyire érzed én 4x alá nem szeretem. ha pedig Full HD-n játszol akkor felé nem kell, legalábbis én 4x és 8x közti különbséget már nem látom.
    Ha nagyon memóriát akarsz spórolni akkor a lanscape detailt mediumra (nagyon rontja a látvány világot. Gyakorlatilag kissebb felbontású talajt kapsz interpolálva)
    Vannak akik a füvet is kikapcsolják, én nem vettem észre változást.
    Visszaverődéseket szerintem egy magas körülire a max eléggé megcsapol.
    Shadereket Magasra. Light sources legalább 4
    és szerintem próbáld ki az sli gombot, ad fpst viszont ha enyhe lagot fps ugrálást tapasztalsz pl. felhőre vagy napba nézve akkor vedd ki.
    HDR hát szerintem nem eszik semmit én nem használom.
    Bloom az nem kell.
    A rain drops pedig alap,hogy bent van.
  • sakkay
    #25629
    Srácok melyek is a rofban a legjobban gépigényes graf. beállítások? Tehát mit érdemes levenni gyengébb gépnél.. elfelejtettem.
  • Solt
    #25628
    Ide is...
  • Relax99
    #25627
    Nekem 660 OC-m van 2Gb rammal én személy szerint meg vagyok vele elégedve teljesítmény teszteknél egy picivel jobbra értékelték, mint az 560ti-t vagy éppen olyanra.
    Ami a 6-os mellett szól, hogy új, újabb technológiával készült, kevesebb fogyasztása és kevesebb hőt is termel (32 fok fölé még nekem nem nagyon ment a kártya).
    Viszont az 580 jóval nagyobb teljesítményt képes leadni és az sem régi és ha még garancia is van rá akkor az utóbbi.
  • Papa01 #25626
    Meg milyen szűken fordul...
    @ Sakkay: Nem... Sajnos. :-)
  • sakkay
    #25625
    itt
  • sakkay
    #25624
    Nagyon durva.
    Használ it valaki gtx 580 vagy 660-at?
  • whiteskull
    #25623
    Gondolom van neki elég fölös teljesítménye, így üresen. :))
  • PhantomAss
    #25622
    milyen rövid táv elég neki a felszálláshoz/kiguruláshoz
  • Papa01 #25621
    OFF, ez a nem semmi:
    LINK
  • Papa01 #25620
    JA, egyébként ennyin múlik, h a készítő betegye a küldibe az adott típust. :)
  • sakkay
    #25619
    Nemtom', de ma hál'Istennek volt egy másikon brit is..így már ment..
  • Papa01 #25618
    Ez a nem semmi... Nekem az volt a mákom, hogy ingyen megkaptam, mert korábban megvettem a francia N17-est...
    De a küldiben miért nincs benne az angol verzió?
  • sakkay
    #25617
    Aha, nekem csak a brit van meg, és amikor a multiban próbáltam(ahol csak francia volt) nem engedett repülni. Azért vettem , hogy végre a korai időkben is legyen egy gépem. Na bumm.
  • Papa01 #25616
    ÖÖ.. nem teljesen értelek.. :) A két N17-es együtt nem repülhető?
  • sakkay
    #25615
    Megvettem a Brit n17-et..erre megkülönbözteti a multiban a franciától, tehát hiába van, akkor sem engedi..csak a nyomorult franciát..,hogy b*sznák meg az .............
  • Papa01 #25614
    Ááá, én ha fáradt vagyok, és úgy RoF-oznák szanaszét csapnám a joy-t 20 percen belül... hamar ideges lennék.. :D
  • sakkay
    #25613
    Ja ja ja..:) Amúgy fáradtan én sem állok neki Rofozni..kell hozzá agy érdekes módon..valahogy. Ha sokáig nyomom, még néha le is izzadok.
  • Papa01 #25612
    Nekem ez a hónap húzós, a munkahely is és az iskola is... ha lesz szabadidőm, fogok menni.. :) Bár néha azért FPS-ezni szoktam! :D De az csak ilyen feszültség levezetés... :D
  • sakkay
    #25611
    Most azért elég kemény arcok is voltak fent, jó volt. Jöhetnétek már valamikor.
  • Papa01 #25610
    Nincs mit! :)
  • Fokker
    #25609
    nekem meg úgy néz ki, írnom kell egy DVD-t, így ugrott a mai röppenés. köszi a jelszót!
  • Papa01 #25608
    Sajnos én ma sem tudok menni, talán a jövő hét után, mert a jövő héten Pestre kell utaznom néhány napra.
  • Papa01 #25607
    Elküldtem, amit kértél! :-)
  • Fokker
    #25606
    ja, egyelőre tesztrepülés lesz.
  • sakkay
    #25605
    huh..lehet még találkozunk, én kb addig terveztem, de majd meglátom. Gondolom úgyis repülsz pár beállítósdit'.
  • Fokker
    #25604
    most nézem, 20:15-ig jön le a telepítő, majd patchelni is kell, inkább 21:00 lesz reális.
  • Fokker
    #25603
    D3D Error, Out Of Memory Error; ilyesmi.
  • sakkay
    #25602
    Mire gondolsz?
  • Fokker
    #25601
    minimum grafikán el kéne döcögnie. kíváncsi leszek a hibákra, megvannak-e.
  • Fokker
    #25600
    újraraktam a játék-partíciót, felrakom a RoF-ot is, hátha megjavul :) este olyan 20:00 felé feljövök. Papa, el tudnád küldeni privátban a TS jelszót? köszi!
  • sakkay
    #25599
    ?
  • Papa01 #25598
    De most már ki is szedtem, hogy ne zavarjon...
  • Papa01 #25597
    Zéti, Te mikor is írtál be, hogy szeretnél repülni? :)
  • sakkay
    #25596
    Van aki akar este repülni? Én leszek.
  • Relax99
    #25595
    "Az esti órákban", gyakorlatilag soha
  • Nesu
    #25594
    sziasztok mikor van össznépi reppenés ?
  • sakkay
    #25593
    Nincsen ikon, meg nyilacskák! Hogy ki van ezzel a tököm, az a baj sokan a könnyebb irányban mennek.