29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #25552
    Ha jól értem erről lekéstem.
  • Papa01 #25551
    Igen, csak az a baj, h ez érinti a friendly ikonokat is.. és ha ugyanolyan gépekkel repülünk, akkor anélkül csak káosz van... :((

    Most látom, hogy csak 23-ig volt regisztráció. :(
  • sakkay
    #25550
    17 vagy 18 ápr?
  • sakkay
    #25549
    Papa nem kell félni, megvan a régi játékbeállítás multiban,(lehet minden gép keverve), a gond csak az hogy kb.3.0 aránynál, 10 x repülő lelövésével, és az 1. helyen 170!!!!pontnál álltam!
    szóval eddig is kerültem a friendly ikonos szerókat, de eztán meg főleg...gyakorlatilag nem kapsz pontot..de amúgy jó ez így.
  • Papa01 #25548
    Sakkay mester, ITT nézz körül! :)
  • sakkay
    #25547
    Köszönöm.
    Zéti!?
  • Papa01 #25546
    Annak idején Zéti csinált reg-et oda.. ő szerintem tud majd infóval szolgálni.
  • sakkay
    #25545
    Van egy véres április nevű szeró...nem tud valaki belépési lehetőséget?Fullon van, és kulcsos.
  • Papa01 #25544
    Nm! :-)
  • sakkay
    #25543
    Köszi.
  • Papa01 #25542
    Április legelején élesítik be.
  • sakkay
    #25541
    Jól értem , hogy az új stat már megy!?
    És mikortól lesznek elérhetőek az adatok? Mert egyenlőre csak hibaüzenetet dob.
  • Papa01 #25540
    Ez egy új, ingyenes térkép, ami az Inspiration Island nevet viseli. Ez eredetileg egy külsős mod volt, amelyet a RoF közösség egyik tagja, Vladimir -DiFiS- Rybin készített.

    Ez egy teljesen másik térkép minta Csatorna térkép. A 2. csoport képek tartalmaznak róla ingame fotókat. A Pfalz-os. :)

    Legalul pedig a fizetős csatorna térképről vannak képernyőfotók. Illetve az új és több objektumról, amit betettek.
  • whiteskull
    #25539
    Vagy csak a térkép ingyenes, és ahhoz, hogy repülhess rajta már fizetni kell? :)
  • whiteskull
    #25538
    Van ingyenes csatorna térkép? Nem kell fizetni érte?
  • Papa01 #25537
    Szuper! Akkor nemsokára hadra fogható vagy! :)
    @ Feca: Köszi az infót, nagyon szép kis gép, ha lesz forrásom rá, megveszem én is! :)

    Közben a cikket kiegészítettem fotókkal. Nem semmi lesz expert szerver beállítás. Úgy látom, a friendly icons-t teljesen száműzték, vagy én vagyok vaksi. Ez ha így van, szerintem nem jó hír. :( Én, (mi :) ) ugyanis szeretek ugyanolyan típusú gép ellen is repülni. Nem tudom friendly ikon nélkül ha többen vagyunk ez hogyan oldható meg.

    A Csatorna map nagyon szép lett és az ingyenes térkép is. A fák nagyon jól néznek ki, és mintha nem forognának. :)

    A Csatorna map-on tényleg sokkal több és szebb objektum van, kíváncsi vagyok a CoD-os kollégák véleményére ez ügyben! :)
  • feca1229
    #25536
    Még csak telepítettem az uj pecset, olyan félpercet röppentem, kilàtàs jò belőe jòindulatù amennyit igy hirtelen gondolok ròla.
  • whiteskull
    #25535
    Már lassan az utolsó szegek kerülnek a helyükre. A gép már ott van. :)
  • Papa01 #25534

    Én most kipróbálom, eddig csak feltelepítettem, hogy meg tudjam nézni mekkora a patch mérete! :D
    Hogyan álltok az építkezéssel? :)
  • whiteskull
    #25533
    No akkor este rá is frissítek. Ha nem is repülök, de lagalább naprakész legyen. :D
  • Papa01 #25532
    Kész lett! :)

    Megjelent az 1.030-as patch

    @ Solt: Én inkább örülök egy be nem jelentett komoly tapasznak, mint egy tájékoztatónak az elképzelt tervekről. :)
    A lényeg hogy nyomják ezerrel. :)
    Bár tény, hogy megígérték, de azt hiszem most minden energiájukat leköti a párhuzamos fejlesztés.
  • Solt
    #25531
    No és mi hír az idei tervekről? :) Amióta a clodos bagázzsal egy levegőt szívnak, tiszta felfordulás lett az életünk... hét közepén tapasz, zéró infó a tervekről... nem lesz ez így jó! :))
  • Papa01 #25530
    Ugyan! :D Ez csak bőség zavara a sok újdonság között! Milyen az új vadász a Halberstadt D.II? Volt alkalmad kipróbálni?
  • feca1229
    #25529
    Tehàt két helyen is irtàtok. Annàl nagyobb a bambasàgom. Mea culpa!
  • Papa01 #25528
    Pedig én is írtam a korábbi cikkben. :) És Sanyo is! :))
  • feca1229
    #25527
    Papa!
    A angol n17-est azt ingyen adják? Nem vettem meg és ott gépem között, röppentem is vele. Nem olvastam róla semmi ilyet, hogy ingyér adnák...
  • Papa01 #25526
    Kijött az 1.030-as patch!

    Sajnos még a listákat nem teljesen fordítottam le. Így sajnos még nem teljes a cikk. De mivel 4:40-kor keltem, eddig bírtam. De holnap folytatom! :)

    Jó éjt mindenkinek!
  • GaBika6
    #25525
    Már akciósak a gépek...
  • Papa01 #25524
    Kijött az 1.030-as patch!
  • sakkay
    #25523
    Hú én is nagyon...valamiért gerjedek rá...
  • Papa01 #25522
    Nincs mit! :) Nagyon várom az új statot, kíváncsi leszek milyen lesz! ?(
  • sakkay
    #25521
    Köszi!
  • Papa01 #25520
    Megvásárolhatóak a Roland C.IIa, Halberstadt D.II, és az angol verziójú Nieuport 17 repülőgépek.

    Az esetleges fordítási hibákért elnézést kérek! :)
  • sakkay
    #25519
  • Papa01 #25518
    Nemsokára kész a cikk.. kis türelmet! :)
  • sakkay
    #25517
    Most akkor mikor is jön ki?
  • Papa01 #25516
    No ez méh nem a patch, "csak" az új gépek lettek publikálva. Hírek hamarosan. :)
  • Papa01 #25515
    Szerencse! :) A verziószám 1.030 lett? :)
  • feca1229
    #25514
    te voltàl a gyorsabb! :-)
  • Papa01 #25513
    :D Nézd csak meg a HSZ-ek időpontját! :)