29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #25672
    Ok a CLOD nem mérvadó. Viszont a prohardveren is sokan szidják(sok atis is:)
    a radeonokat driver és futtatás hibák miatt.
  • Solt
    #25671
    Nem, bár egy 7990-ért elkurvulnék! :D Az a baj, hogy a CloD tényleg alaposan el lett baszarintva... sehol máshol nincs olyan, hogy az egyik VGA-n hibátlan valami, a másikon meg tele van bugokkal... :)
  • sakkay
    #25670
    Figyellek figyellek! Nem vagy te véletlenül valami ATI által beépített ügynök?
  • Solt
    #25669
    Tuti! :D Amihez azok hozzáérnek az késik, és NV only lesz... :D
  • Papa01 #25668
    Lehet... :D :D
  • Solt
    #25667
    CloD-s behatás... megfertőzték őket! :D
  • Papa01 #25666
    Van újra hivatalos oldal és statisztika is! Igaz a régi... :) Nem értem én ezt, pár hete már a linkjét is levették, most meg újra kint van..
  • Papa01 #25665
    Én is! :)
  • sakkay
    #25664
    Na! Remélem..Nagyon kíváncsi vagyok az új számítási módra.
  • Papa01 #25663
    Szerintem ma jön a stat.. :)
  • sakkay
    #25662
    Nem.
  • Papa01 #25661
    A hivatalos oldal nálatok bejön?
  • Papa01 #25660
    Egyelőre még nem.. :)
  • Solt
    #25659
    Az idei tervekről még mindig semmi? :)
  • Papa01 #25658
    Vajon, ma jön az új stat? :)
  • Papa01 #25657
    Jó lenne.. :) De az új stat-ra én is nagyon kíváncsi vagyok. :) Mondjuk annak örülök, hogy csináltam képernyő fotót a régi Alba D.IIlt statról.. :D
  • sakkay
    #25656
    Lehet az is hozzájárul az eredményességemhez, hogy tele van újoncokkal-szerintem- a Rof. De az is lehet , hogy csak nekem tűnik fel. Mindenesetre amikor találkozok régiekkel akkor egyből észreveszem. Nem azért mert hátrányba vagyok, hanem mert egálba... repülj többet Papa-jön a stat!!!!4444Amúgy én sem repülök sokat..talán 3-4 órát hetente.
  • Papa01 #25655
    Ok, köszi várom! :)
  • sakkay
    #25654
    Fuu Camellel nagyon megy! Igazából d8 akkor repülöm ha nincsen teve,amúgy meg teve. Első 3 pozícióban vagyok mindig gyakorlatilag. Azon belül meg már attól függ, milyen csapatban vagyok. Majd csinálok videót! De d8 vertikális harcmodort kell alkalmazni, meg a csűrőket.
  • Papa01 #25653
    Mesélj, mi a taktikád? Camel-el is bejön akkor, ugye? :)
  • sakkay
    #25652
    A d8 elég jó ellenük meglepő módon..persze nem egy évjárat, és teljesen más taktika. De mostanában szeretem őket lődözni!
  • sakkay
    #25651
    Még mindig nincsen senkinek erről a véres áprilisról valami infója?
  • Papa01 #25650
    Oki, köszi szépen, kíváncsi vagyok a véleményedre! :)
    Ami azt illeti, sajna nekem is, de még inkább fáradt vagyok hozzá...
  • feca1229
    #25649
    Nekem meg van majd kiprobàlom lehet màr ma este. Valahogy mostanàban kevés idöm van repülni.
  • Papa01 #25648
    Repültem pár percet sok hét után... nem jön be ez a kizárólag a Központi hatalmak vs.Antant felosztás a komoly srerókon.. vagy ez vagy a gyík mód... :(

    Bár reményt jelenthet az az infó, amit a többiek mondtak, miszerint a Halberstadt D.II ellenfele a Pup-nak, szépen fordul az is.

    Meg kéne venni.. :D Van aki megvette közületek és repült online Pup ellen?
  • Papa01 #25647
    Micsoda masinák! :)
  • Relax99
    #25646
    Nem tudom volt-e már.
  • sakkay
    #25645
    Pontosabban itt.
  • sakkay
    #25644
    Ez fx-el van de nagyon durva!
  • sakkay
    #25643
    Mondjuk azt töredelmesen bevallom, hogy maxon a clod...valami elképesztően szép! Nem a ég, meg a gépek, mert a z a rofban is gyönyörű, hanem a táj! Nagyon durva.
  • sakkay
    #25642
    Nagyon komoly lesz, ezt nagyon várom..azt hittem először , hogy film..2* vettem észre , hogy monitorról vették föl , és a játék!!
  • sakkay
    #25641
    Mindenképpen szerezzél még egy monitort! Állat lehet. A track ir majdnem a tökéletes megoldás, de nincsen perifériás látás...így meg gyakorlatilag igen. Ha ezt a kettőt összerakod, már csak a vr. sisak lehet jobb.
  • sakkay
    #25640
    Nagyon..a proci kicsi hozzá, de így is maxon minden, multiban reptérről indulva 40 fps..felszállva 50+.
  • whiteskull
    #25639
    Kipróbáltam a rof-ot 2 monitorral. Meglepődtem, de simán ment az őskövület 5770-es kártyámmal. :)
    Elsőre nagyon tetszett, leszámítva a középen lévő monitor kávát. :))
    Jó lenne 3 monitoron is kipróbálni. Sokkal jobb, mint a youtubon nézve. :)))
  • Papa01 #25638
    Azóta már írták, hogy 1-2 hét csuszi várható...

    Szépen megy a RoF az új kártyáddal? :)
  • sakkay
    #25637
    Tényleg, nem tudjátok mikor indul be az új stat? Ápr. elejére ígérték azt hiszem.
  • sakkay
    #25636
    Ja pont ezt csináltam, csak 30 gépet tettem be..ennél kevésbé barbár megoldás akkor nincsen..kár , hogy nem csináltak olyat mint a clodnál, az nagyon jó(trackek) a teszthez.
  • Relax99
    #25635
    indítasz egy fraps-ot és beteszel magad ellen kb 10 gépet
  • sakkay
    #25634
    A ROF-ban nincsen valami benchmark lehetőség? Tudom, hogy alapvetően nincsen , de valami ötlet?
  • sakkay
    #25633
    Köszönöm, nem nekem kell, de még egyszer köszi.