29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #25712
    Nem akarom bántani őket, inkább nem mondok semmit! :D
  • Papa01 #25711
    Megjelent az 1.030b patch
  • sakkay
    #25710
    És tényleg.
  • Papa01 #25709
    Új hivatalos weboldal és 1.030b patch!
  • Papa01 #25708
    Időközben átolvastam oda is.. hát igen, nem semmi, de szerintem idővel rendbe teszik. legalábbis remélem. :) Elég sok mindenbe belevágtak, lehet talán ez a baj!
  • Solt
    #25707
    Hogy mennyi bug van máshol... :)
  • Papa01 #25706
    A hétvége nekem is jó lehet! :)
    @ Solt: Mire gondolsz? :)

    Ma már tuti jön az új stat! :)
  • Relax99
    #25705
    Nagyon OFF:
    /ON
    Ezzel is jó lehet
  • Solt
    #25704
    Hát Uraim, bárki bármit mond, ahogy elnézem a repszimes fórumokat, a RoF igencsak üde színfolt! Igaz, hogy jóval egyszerűbb maga a korszak is, de azért amiket most a DCS fórumban is olvasok... :S
  • whiteskull
    #25703
    Ma is jó lett volna, csak holnap 5-kor kell kelnem, hogy a gazt elégessem. :)))
    Még szoknom kell a falusi életet. :)))
  • whiteskull
    #25702
    Ki sem lett lőve. :)
    Valószínűleg hétvégente.

    Na jó, nem új, csak felújított. :)))
  • Papa01 #25701
    Naaa gratulálok! :)) Én mikor fogom ezt elmondani magamról?? Igen, jó lenne! :) Neked mikor jó? A RoF-od be van lőve? :)
  • whiteskull
    #25700
    Lassan egy közös reppenést megbeszélhetnénk. :)))

    Ma van az első éjszakám az új házban. :)
  • Papa01 #25699
    Oki, köszi megnézem. :)
  • Her Laca
    #25698
    De mindig "igazam" van:))))
  • Her Laca
    #25697
    Puma fórumon ott van minden új infó.
    Én azokból semmi jót nem szűrtem le.
  • Papa01 #25696
    Komolyan? Linket tudsz mutatni?
  • sakkay
    #25695
    Javíthatatlan vagy.
  • Her Laca
    #25694
    Én meg amit olvastam mostanában róla ,az azt támasztja alá (legalábbis bennem) ,hogy a Clod nyomába se fog érni.
    De ne legyen igazam. Bár általában szokott:)))))
  • macleody
    #25693
    JTAC nagyon feelinges, mikor a földi egység adja a koordinátákat. Volt egy bevetés éjszaka, lézerrel jelölték a célt, marha jó volt. Na meg persze a manekülés a BUK, KUB, TOR meg mindenféle légvédelem elől :)
  • Papa01 #25692
    :) Mondjuk az A-10-es elég összetett, de nagyon tetszik, szeretek GBU/JDAM bombákat dobálni, meg a Maverick-eket használni és persze a GAU-as sem akármi...
    De a navigáció számomra nagyon összetett... :)
  • macleody
    #25691
    Na akkor fordított a felállás. Én a RoF-ban örömreppenek, a DCS-ben kemény háború van :)
  • Papa01 #25690
    Az új gépeket is! :)Bár a DCSW-ben inkább csak öröm repkedek! :) E célból nagyon várom az öreg 21-est! :)
  • macleody
    #25689
    Nocsak mit olvasok? DCS World? Azt hittem csak a régi gépeket szereted :)
  • Papa01 #25688
    Én úgy gondolom, megfogják, hisz a RoF is ott van a szeren... :)
  • sakkay
    #25687
    Van az a...szint!
    Meglátjuk megugorják-e.
  • Papa01 #25686
    Az a RoF-é lesz, és a DCS World-é (MiG-21, A-10),ha lenne új vga-ám valami csoda folytán akkor a CoD-é.. :)De úgy néz ki, nyárra is lett most melóm... :)
  • sakkay
    #25685
    Jön a nyár Papa.. esténként csak lesz időd,tekintettel a hivatásodra.
  • Papa01 #25684
    Nem is amiatt.. A RoF-ra sincs igazán most időm.. :) Azért, hogy ott porosodjon a "digitliás polcomon", meg nem akarok pénzt adni.
  • sakkay
    #25683
    Na ne. Ne ítélj ilyen elhamarkodottan!
  • Papa01 #25682
    Én azt totál nem követem, azt hiszem, nem is fogok rá beruházni.. :)
  • sakkay
    #25681
    Semmi hír a 2 vh szimről? Igen nagyon csendben vannak. Amúgy az atagos srácok eddig jó úton vannak, bár a gépigény maradni fog..ez biztos szerintem. Mondjuk a konkurencia harcon csak mi nyerhetünk.
  • Papa01 #25680
    Hétfőig halasztva az 1.030b, egy utolsó pillanatban talált bug miatt!
  • Papa01 #25679
    Ma fog jönni az új stat!
  • Papa01 #25678
    Jaja, ilyen volt hónapok óta, tegnap előtt meg simán elérhető volt a régi.. :)
  • sakkay
    #25677
    Megint nincsen stat, múltkor is csak az alap volt , az almenük nem működtek.
  • Solt
    #25676
    Persze, hogy jó... Az előző csúcs kártya! :) No meg jó áron volt... ;)
  • sakkay
    #25675
    Mondom én tényleg nem vagyok elfogult. De azért most is inkább megvettem a Laca kártyáját.És nagyon jó.
  • Solt
    #25674
    Követem a topikját... főleg ilyen HDMI bugok vannak, meg jó sok júzer error. :) Sokan azt sem tudják, hogy kell eltávolítani a drivert... :S

    Nekem is volt mindkettő, sőt gyakorlatilag egyszer ezt, egyszer azt veszem. Egyikkel sem volt tartósan semmilyen komoly nyűgöm. Kisebb szarakodások voltak mindkettővel, de semmi komoly... kivéve ugye a CloD! :D
  • sakkay
    #25673
    Nekem amúgy volt mindegyik, úgyhogy tök nem vagyok elfogult. Az tény az atimmal én is szaroztam néha..de nem volt vészes.