29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #25752
    Itt nincs olyan mint a CloD esetében az atag?
  • Papa01 #25751
    Jaja.. most is felmentem az egyik szeróra... van nyolc Camel meg 1 Spad... minek maradjak a kis Pfalzom-mal? Nem azért de a Központi hatalmak pilótái azért használják szép számmal az Albákat, de ezek ki nem szállnának abból a kib****tt Camel-ből.
    Lassan jobban ellenék offline, ha tényleg jó lenne a Karrier mód..
  • Solt
    #25750
    Egy rendes full dinamikus kampány lenne az igazi... mint a Falconban van... :)
  • Papa01 #25749
    Azzal nagyon meglehetne dobni, ha több típusú küldi lenne, na meg persze más más helyszíneken.
  • Solt
    #25748
    Nézelődök, dogolok, ilyenek... :) De a karrier nem is rossz ötlet... :)
  • Papa01 #25747
    Engem inkább az zavar, hogy a küldik nagyon hasonlóak.
  • sakkay
    #25746
    Az a baj a karrierrel , hogy ultra gyökér az ai..halomra lövöm őket ezért hagytam abba. Amúgy tök király lenne.
  • Papa01 #25745
    A Karriert nyomod?
  • Solt
    #25744
    Offline én is nyüstölöm... :)
  • Papa01 #25743
    Megesik.. :) Bár a weboldalt én azért rendszeresen bővítem.. :) Meg néha repkedek is. :)
  • sakkay
    #25742
    Hm..az biztos , hohy nagyon pang a téma itt.
  • Papa01 #25741
    Igen rég volt itt.. :) De nem hiszem h abba hagyta volna, csak most ő sem repül.. :)
  • Relax99
    #25740
    Úgy néz ki Máté is végleg abbahagyta, kb február közepe óta nem hallottam róla sem.
  • Papa01 #25739
    Találtam egy érdekes linket, az online szerókról... kérdés, hogy mennyire gyakran frissül.. :) Kitettem a banner-ba.
  • Papa01 #25738
    Szia Peti, hogy vagy, mi van veled ? :)
  • 2Pete
    #25737
    De,az.
  • Papa01 #25736
    Szerintetek ez nem fake?
  • Papa01 #25735
    Frissítettem a cikket, Jason megjegyzésével.
    Tudnátok abban segíteni, hogy jól fordítottam a légi győzelmek pontozását?

    Az Assists 1 több pontot kap mint az, aki lelövi a gépet? Köszi a segítséget! :)
  • Her Laca
    #25734
    Köszönhetően tudodkiknek !! Már a nevüket sem mondom ki:)
  • Her Laca
    #25733
    Dehogy vagyok elfogult:) Egy csomó mindent hiányolok belőle,de mivel a hivatalos fejlesztés leállt így a moddereken csak nem kérhetek számon semmit:) Ők ingyé csinálják !!!
  • Solt
    #25732
    Neked ez a szíved csücske, így elfogult vagy vele... nem akarom én bántani, mert nekem is tetszik, csak lehetett volna sokkal jobb, csak ugye derekasan elbaszták. Nem a CloD-ra haragszom én, hanem arra a trehány bandára! Egy 3xx MB-s tapasszal a modderek többet csináltak vele, mint ezek egy év alatt!

    A DCS meg dettó ugyanez... fűt fát beígértek, aztán alap dolgok nem működnek... :)
  • Papa01 #25731
    Ok. :)
  • Her Laca
    #25730
    Na azt én nem mondom meg neked egyelőre:)
    Meg vagyon ígérve,hogy kussolunk:)
    Majd később:)
  • Papa01 #25729
    Mik ezek a konkrétumok? :)
  • Her Laca
    #25728
    De alájuk tettek ,és ez ne is képezze vita trágyát:) ezt konkrétan tudjuk.
    Ők a sátán földi megtestesítői:)
    Ha nem hiszed,vagy mást gondolsz nekem mind1,de én meg biztosan tudom:)
    Meg is szeppentek amikor az Atagos srácok megcsinálták a patc et ,még kicsit fenyegetőztek is ,de aztán jobbnak látták csöndbe maradni.
  • Papa01 #25727
    Laca, nem tettek alájuk, nem tudták befejezni...
  • Her Laca
    #25726
    Hány évet vártál arra a szintre?
    Majd ha eltelik annyi és a Clod ,vagy bármi nem lesz jó akkor szóljál:)
    Különben ez nem képesség felmérésről szól szerintem.
    Az 1C a Cloddal nagyot akart alkotni ,ami sikerült is nekik ha jobban belegondolok,csak annyira komplex ,amire ők sem számítottak,aztán meg ugyi ezek a 3 hetesek alátettek a projectnek oszt ez lett.
    És ne mond ,hogy nem így volt mert kardomba dőlők,konkrétan tudjuk mi volt már .:)Szivárogtak az infók.
  • Papa01 #25725
    Azért szerintem a DCS-A-10C úgy jó, ahogy van! :)
  • Papa01 #25724
    Jujjj... :D Ezt a terminus technicus-t még soha nem hallottam! :D
  • Solt
    #25723
    Ezt teszem! :D A DCS gyakorlatilag játszhatatlan, így pihen egyelőre...

    Értem én, hogy más, pont ezért kell felmérni a képességeket, a lehetőségeket, és annak megfelelő méretű rönkbe vágni a fejszéket... :)

    Hát Lacám, ha ezek az orosz csodák hoznák az ArmA szintjét, egy szót nem szólnék! :D
  • Solt
    #25722
    Karcolja a fogával a makkodat szopás közben! :DD
  • Her Laca
    #25721
    Mesterem. A megoldás adott. Nem kell játszani a szarjaikkal.
    Azért ne feledjük már azt el,hogy egy rep szim legyen az első,második ,akárhanyadik VH-s az kicsit más mint egy rohangálós fps.
    De ott az ARMA. Szarabbnál szarabb,de akkor is talán a legélvezetesebb cucc abban a témában nem?
  • Papa01 #25720
    Hogy érted azt, hogy "fogazik"? :)))
  • Solt
    #25719
    Nekem szimpatikusabb, ha valaki kevesebbet ígér, de azt be is tartja, mintsem fűt fát ígér, oszt a fele sem valósul meg! :))

    Mi a bajom velük? Az, hogy döntő többségében képtelenek normálisan megcsinálni, befejezni azt amibe belekezdenek! Oké, hogy olyan dolgokat csinálnak amiket más nem, csak az a baj, hogy az ember rákattan a dolgaikra, aztán kiderül, hogy töke van a menyasszonynak. Olyan érzés, mint amikor össze jössz egy bomba csajjal, aztán kiderül, hogy fogazik, frigid, büdös a szája, stb... :D
  • Her Laca
    #25718
    Jaja! Az biztos ,hogy nem vállalják túl magukat:)))))

    Amúgy mi bajod az oroszokkal?
    Ha jobban belegondolok egyedül ők azok akik valamire való játékot készítenek,az más kérdés,hogy vannak velük gondok ,de akkor is. A nagy fejlesztők egy normális rep szimet nem képesek összehozni,de mást se nagyon.
    Persze ha valakinek Lara jön be akkor nem szóltam:))
  • Solt
    #25717
    Neeeem, a RoF-l semmi bajom... :) Ők legalább nem vállalják túl magukat, és amit ígérnek az úgy is van... remélem ez így is marad! :)
  • Papa01 #25716
    Jaaa, szerintem nem a RoF-ra gondoltál.. :D Azt hittem az új patch kacsán írod.. :D :D
  • Papa01 #25715
    Konkrétan a RoF-nál mire gondolsz? (tervek, ígérgetés, hanyag munka) :)
  • Solt
    #25714
    Oroszok! :) Nagy tervek, sok ígérgetés, hanyag és lassú munka... ennyi! :D Ahány orosz fejlesztésű játékot ismerek, azzal mind szívás van... a kérdés csak az, hogy mekkora! :D
  • Papa01 #25713
    De-de, mondd csak, érdekel! :)