29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #25792
    Urak nem hiszem el.. :) Felmentem a Syndi-re.. Észrevettem egy HP-t szépen lassan ráemelkedem, egy D.Va-val voltam kivételesen...
    Ekkor rám ugrott egy Spad VII, majd egy SeVa is.. na mondom túléltem a támadásaitokat, nosza, fordulózzunk! :)
    Már kezdett beúszni a SeVa elém, amikor is Game Server Connection Lost hibaüzivel levágott.. :(
    A sors sem akarja hogy repüljek egy jót a RoF-al!! :D:D
  • Papa01 #25791
    Én elvoltam vele, főleg az OFP-vel nagyon tetszettek a hadjáratok, a küldik.. kivéve, ha járművet kell vezetni. Azt nem szerettem, teljesen béna.
    Mondjuk szerintem most sem sokkal jobb, nem is értem miért erőltetik ezt a részét ennyire.
  • Relax99
    #25790
    Armát offline kész barbárság, hogy vagy képes kibírni az Ai-t?
  • Solt
    #25789
    Én mondjuk mostanában szinte mindent offline nyomok... amikor ráérnék, akkor üresek a szerverek! :)
  • Papa01 #25788
    A CloD-hoz sajna kevés a VGA-m, de érdekelne. :) Az Arma az nekem is tetszik, de azt csak offline nyomom.
  • Solt
    #25787
    Ehhez nekem még hozzá jön a CloD, Assetto Corsa, RBR, GTL, OMSI, RO2, plusz az ArmA széria! :D Néha azt sem tudom mihez nyúljak... főleg, hogy mind az autóversenyekhez, mint a repüléshez megvan minden ami kell... :D
  • Papa01 #25786
    Jaja... engem is érdekel a RoF, DCS A-10, Su-25T, BS, Condor... Dehát sokat akar a szarka.. :D
  • Solt
    #25785
    Amikor meg azt hinném, hogy valamit kezdek konyítani, akkor kiderül, hogy a többség kb 10x többet tud nálam az adott témában! :D Ilyen ez, amikor az embert minden szimulátor érdekli... :D
  • Papa01 #25784
    Hasonló... amolyan "gyenge kezdés után erős visszaesés" szindróma... :D
  • Solt
    #25783
    Velem az a baj, hogy túl sok minden tetszik, érdekel, így igazán semmiben nem tudok kellőképpen elmélyedni! :)
  • Papa01 #25782
    :D Én is inkább "fakezű" vagyok! :)
  • Solt
    #25781
    Ez jól hangzik, már ettől is jobb lenne. :)

    Én nem vagyok jó pilóta, én csak szeretem! :)
  • Papa01 #25780
    Ha jó BnZ pilóta vagy, mint pl Sakkay akkor jó lehet! :)
  • Papa01 #25779
    Vannak..csak mondjuk limitálhatnák a gépeket a legyártott mennyiségnek megfelelően... már az is jó lenne.
  • Solt
    #25778
    Én megértem amit mondasz, és igazad is van a te szempontodból, de én akkor sem szeressem! :)

    DVIIF is esélytelen? Egyébként igen, jó lenne egy olyan történelmileg hiteles szerver mint az atag...
  • Papa01 #25777
    Én sem ülök bele nagyon a kokárdásba.. (Néha a Pup-ba)..
    De abban nem sok örömet látok, hogy az Pfalzomat állandó jelleggel leszednek a forgós csoda masinák, mert hát a Camel és Pup alá ritkán adják az Antant pilóták...

    Akkor inkább Alba vs Alba, vagy Pfalz vs Pfalz a cimborákkal...
    A megoldás az lenne, ahogyan Tomék nyomják a CoD-ot sokan, csapatmunkában. De azt hiszem akkor is lennie kell Albáknak, vagy Pfalzoknak, akiknek a csalétek szerepét kell eljátszaniuk, és valószínűleg le is kapják őket...
  • Solt
    #25776
    De, én feltétlen azt szeressem! :D Bele nem ülök kokárdás, vagy veres gépbe... tudom, hogy ez hátrány, de nem baj... :) Egyszerűen nem megy... :)
  • Papa01 #25775
    Erről mi a véleményetek?

    Dear 777,
    I think Friendly icons are very important in RoF because without them we can't take "plane mixed" missions.
    We have tried flying such missions when the player can choose from any planes on all sides. For instance,we can dogfight Albatros vs Albatros in expert mode. The problem is that we can't identifiy our friendly planes without friendly icons.
    Dear 777,
    Please give back our friendly icons in Multiplayer.:)
    Thank you for your understanding.
    Salute!
  • Papa01 #25774
    Nem feltétlen Solt kolléga! :)
    Szerintem az is nagyon fontos, hogy ugyanazon a típuson is gyakoroljuk a légiharcot! :) Tömegesen!

    A másik meg, hogy pl 1 vs 1-ben Alba vs Camel-nek nincs értelme.. 90% a Camel győz.. :)
  • Solt
    #25773
    Én azt szeressem amikor semmilyen ikon nincs, és nincs keveredés a gépkiosztásban... a kék az kék, a veres az veres! :)
  • Papa01 #25772
    Na igen, erre jó a firendly icon.. így az ellen gépein nincs ikon, tehát komoly légharcokat is vívhatunk "kevert" küldikben is... :)
  • Solt
    #25771
    Én pl nem szeressem a keveredést! :) Anno mikor Laca okított, fent maradtam azon a dog szerveren még gyakorolni... Kőrözök, látom egy messer közelít... jól van mondom, ő velem van... erre fogja és ripityára lő! :D Akkor esett le, hogy veres volt a kiírása... :D No én ezt nem bírom... :)
  • Papa01 #25770
    Nem is az... veletek nagyon szívesen repülök bármikor, de nem tudom kinek fájt ez a nyomorult friendly icons. Mi nagyon sokat repültünk egymás ellen ugyanolyan típusú gépekkel és igen jó légiharcokat nyomtunk.

    Most ki az aki mondjuk bele ül az Albába a Pup ellen, vagy épp a Triplane-be a Pfalzom ellen? :)
  • sakkay
    #25769
    Ha te is Papa..ne sokan maradnak azt hiszem.
    Mondjuk én amúgy is hanyagolom, mer soha nem jött senki, de talán később. Most Clodozok egy ideig azt hiszem. Játszhatóvá lett. Vagy nagy lett a gépem.
  • Relax99
    #25768
    Miért Fake ?
  • Papa01 #25767
    Nos urak, most felmentem és a Camel-ek szétszedtek. Igaz nagy butaság volt kiszedni a friendly icons-t...Így nem lehet kevert küldiket csinálni, ahol mindenki azzal repülne amivel szeretne..
    Lehet hanyagolni fogom ezt a szimet... pedig nagyon szeretem, de így használhatatlan.
    Tök felesleges a rengeteg típus ha a döntő többség azzal a 2 géppel repül...
  • Fokker
    #25766
    nem néztem. ha tényleg bannolni akarnak, miért hagyják, hogy felszálljak? nem az a lényege a bannolásnak, hogy az illető fel se tudjon lépni a szerverre?
  • Solt
    #25765
    Nem nagy a pinged?
  • Fokker
    #25764
    nem tudom. de sztem ők sem. összesen van vagy 15 repült percem a szerveren, légiharc közelébe sem kerültem. illetve egyszer leszedtek, kihasználva hogy lefelé figyelek. azt meg nem írták, hogy chat-stop van.
  • Papa01 #25763
    Ezért miért bannolnának? :(
  • Fokker
    #25762
    megint felmentem, megint szétfagytam. azelőtt bírtam úgy fél órát a fagyásig, ez most pár percre esett vissza.

    ez a NW szerver, a Battlegrounds, már nem gyakorló, arra ott a Training. egyébként az előző fagyásom előtt leszedett egy N17. azelőtt meg felszállás közben fagytam szét. vmelyik megkérdezte, hogy a FK41J milyen squad, én leírtam, biztos ezért bannoltak. szánalmas.
  • Papa01 #25761
    Valószínűleg azért bannoltak, mert ez csak egy gyakorlószerve, nincs dog...
    De akkor mi értelme a hostnak? :)
  • Papa01 #25760
    Én is fent vagyok.. :)
  • Fokker
    #25759
    a New Wingsen megint szarrá fagytam. nem tudom miért, de kaptam egy bant tőlük. nem tudok chatelni.
  • Papa01 #25758
    Urak, ha van valaki, megpróbálna csatizni a host-omhoz, hogy sikerül -e? :)
  • Papa01 #25757
    Na igen.. a forgósok ellen a soros gépekkel egyedül semmire nem megy az ember Főleg ha vagy hárman ráugranak... ott csak a csapatmunka lehet megoldás..
  • Fokker
    #25756
    előző 7végén kíváncsiságból felmentem egy nagyobb szeróra, vmelyik New Wingsre. nem is voltak sokan, úgy 15-en lehettünk, viszont a térkép rohadt nagy volt. felszállni nem tudtam, rögtön szétfagyott. másodjára meg ledobott a Game Server. átnéztem a Flying Circusra, ott meg tényleg az megy, amit Papa is írt: Camel, meg Spad. elvétve 1-2 DVIIF. sikerült leszednem egy Camelt, meg egy Spadot, aztán annyi volt.
  • Papa01 #25755
    Na igen.. az.. :D Erre lehet az mondani, h én is repülhetnék a Tevével vagy a dr1-el, de én nem szeretem a forgósokat, nem tudok velük jól repülni.. meg hát a szerók dr1-el is dugig vannak amiből kb 300 körüli darabot ha legyártottak.
  • Solt
    #25754
    Hát ez elég idegesítő lehet! :)
  • Papa01 #25753
    Az nem tudom milyen... :) De alapvetően ha választható gépek listájában ott a Camel, másba nem is ülnek.. főleg az oroszok..