29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #25832
    Most jöttem rá, hogy egy frissítéssel el vagyok maradva. :)
  • whiteskull
    #25831
    A pénteki kezdés az jónak tűnik. :)
  • whiteskull
    #25830
    Jó lenne, de vendégek lesznek. Igaz az is jó lesz. :)
  • Papa01 #25829

    Egy 18:00-ás kezdés jó lehet -e? :) Holnap este van valakinek kedve egy rövid küldi tesztelésre, hogy ne pénteken kelljen szenvedni? :)
  • whiteskull
    #25828
    Terv nincs, csak repülni szeretnénk ahogy észreveszem. :)))
  • Papa01 #25827
    Bocsi urak, nem voltam most a napokban gép előtt munkahelyi elfoglaltságok miatt. Itthon sem voltam.. :)

    Nagyon örülök, h készül a repülési terv! :)
  • feca1229
    #25826
    Nagyon szivesen megtanitalak égve a földfelé zuhanni, na nekem az megy a legjobban. Ha ügyes vagyok, akkor egy partiban akàr többször is megy! DD
    D
  • sakkay
    #25825
    Kb az első óra arról fog szólni, hogy összekapjuk magunkat.
    A második meg arról, hogy ez mennyire nem sikerült.
  • CNorbee
    #25824
    Örülök, hogy nagy a lelkesedés a péntek délutánra, és estére. Várom, hogy minél több hasznosat tanulhassak tőletek.
  • sakkay
    #25823
    Na , ha már ennyien mentek és nem kell bemennem , akkor megyek én is.
    Máté mi a túrós van veled?! Úgy el tűntél mint akit elraboltak.
  • buch
    #25822
    Nem most volt, igen. Majd valamikor énis jövök, ha látom h itt tervezgettek, de most én is délutános vagyok...
  • feca1229
    #25821
    sirály!!! :-D
  • whiteskull
    #25820
    Szerintem éppen,hogy csak belemelegedünk addig. :)
  • feca1229
    #25819
    én is, én is, én is, akarok röppenni pénteken! sajnos én csak 20 óra után tudok akkor lesz még valaki?
  • whiteskull
    #25818
    Én meg már mondtam itthon, hogy péntek este repülési nap lesz. :)))
  • Relax99
    #25817
    @ Peti: Megvettem az Arma 3-at
  • Relax99
    #25816
    Mármint olyan déltől 19:30 :D
  • Relax99
    #25815
    Én meg olyan 19:30-20:00-ig tudok lenni, Máté meg már február közepe óta nem is írt semmmit.
  • Fokker
    #25814
    ja, azt nem irtam hogy delutanos vagyok, igy 22:30 elott nem tudok feljonni, de ne varjatok ram, kezdjetek el korabban. Majd a vegen becsatlakozom.
  • Fokker
    #25813
    az e het pentek nekem is jo lenne, leven kis terkep lesz, talan nem fagyok szet. A regi idok emlekere repulok en is egyet. Tegnap meghalt a winyom, remelem pentekig sikerul beszerezni egyet es felrakni ra mindent. Meg irok ide, hogy hogy all a helyzet.
  • feca1229
    #25812
    Leginkább forgólódtam velük, egészen könnyen lehet követni az ívüket, általában vagy a párjuk, vagy valaki más sorozott meg, de ha valakit űldöztem azt el is kaptam! BNZ is megy vele, de szerintem érdemes kihasználni a forgómotor adta lehetőségeket is. Végűl is kinek mi jön be. Azért akad köztük elég sok tapasztalatlen srác is, és ugye a teve nem igazán tolerálja balfasz pilótát, ha beletudod az ellenfeled hajszolni egy túlhúzott fordulóba könnyen dugóhúzóba esik, és kis magasságban nem lesz ideje kijönni belőle. :-)
  • Papa01 #25811
    Szuper! :-)
    @Feca : Oki, köszi a tippet, ki fogom próbálni. Gondolom, BNZ-t próbáltál. :-)
  • feca1229
    #25810
    Papa! Én a multkor felmentem a fastfoodra, hogy kipróbáljam a halbi dII. a pup ellen, de nem volt halbi, viszont szinte valóban mindenki a tevét nyúzta az antant oldalon, belém bújt a kisördög és beszálltam én is a fokker DVIII-al! Ha bemelegszem szerintem jobb eredményem is lett volna! Aránylag partiban voltam, ahhoz képest, hogy milyen régen ROFoztam. A fokker DVIII-al frankón meglehet fogni őket, talán még jobban is mint a DR1-el!
  • whiteskull
    #25809
    Akkor péntek délután. :)
  • Papa01 #25808
    Oks! :)
  • CNorbee
    #25807
    Pénteken jelentkezem itt, és pontosítunk. Nekem minél hamarabb kezdünk, annál jobb. Szerver jelszót majd ts-en!
    Üdv. CNorbee
  • Papa01 #25806
    Oké, már csak egy időpontban kell majd megegyezni! :)
  • CNorbee
    #25805
    Szia!
    Ez így nagyon tetszene. Szóval jövő pének du. ts-en leszek a Rise of Flight szobában. Olyan szerver kellene, ahol a sikerek bekerülnek majd az új eredménylistába is. Sikerült fölkerülnöm, de még elég üres a listám! :-)
  • Papa01 #25804
    Máté?? :)
  • Papa01 #25803
    Szia!
    Én is szoktam Condor-ozni! Az Alpi 3 kiegészítőt annó megvettem hozzá, nagyon tetszik! :)

    Én szívesen hosztolok, le is jelszavazom és akkor csak mi tudunk feljönni.
    A mostani péntek délután jó neked? :) Ja még annyi, TS-re ugye fel tudsz jönni? :)

    Zsolti, Peti, számotokra jó lehet ez az időpont? :)
  • CNorbee
    #25802
    Sziasztok!
    Előzményeket olvasva látom, néhányotoknak volt kellemetlen tapasztalata, hogy elég vad a viselkedésmód egyes szervereken. Napokban többször csatlakoztam én is, mondanom sem kell, hogy hamarosan le is szedtek. Max. egy ballon meg egy gép fél szárnyát leszedni voltam jó. Jó lenne gyakorolni, de napközben du. még hétvégén sincs senki szinte ts-en. Gondolom csak késő este, sajna az meg nekem nem jó. Tavaly augusztus óta van hivatalos ROF-om sok mindent be is szereztem róla. Amúgy 7 éve Condorozom, az az elsődleges számomra. Tavaly megtetszett, de on-line alig van sikerem sajnos. Hétvégi délutáni közös gyak.rep.-ben benne volnék aki nyitna kicsit békésebb szervert. Addig is legjobbakat, nyomjátok!
  • Papa01 #25801
    Akkor a péntek jó lehet, ha Sakkay mesternek is jó! :)
  • Papa01 #25800
    Mi valóban! :) De ha a szeróra belép Iván, nos őt szerintem mélyen nem fogja érdekelni...
  • Relax99
    #25799
    Hát jövőhéten csak délután vagyok elérhető kb.8-ig, viszont az tény, hogy nem egyszerűsítik le a dolgokat, de egy olyan szerintem lazán meg bírunk beszélni, hogy az adott géptípushoz a két oldal két különböző skin-t használjon.
  • Papa01 #25798
  • sakkay
    #25797
    Lehet róla szó, ha itthon leszek.
  • Papa01 #25796
    Én is... :-) De a Friendly icons megszüntetésével ezeket a szervereket lehetelenítették el.. A hivatalos fórumon is megírtam, de eddig semmi válasz..

    A Syndire nagyon szívesen felmennék én is. Jövőhéten csütörtöktől nekem jó.. Lenne kedved? Többiek? :-)
  • Relax99
    #25795
    Fast food és a flying circus sose a balance-ról és a lovagias pilótákról volt híres, ezért szinte sose járok oda (igaz mostanság máshova se nagyon, de ha mégis akkor inkább syn) én személy szerint nagyon kedveltem a régi "steril" harcainkat még ha néhányan unták is.
  • Papa01 #25794
    Mivel ne szennyezzem be? :)
    Tegnap felmentem a Fast Foodra... mondanom sem kell csak Camel-ek.. Be is írtam, hogy minden Antant pilóta Tevével repül?
    Egyik visszaír: Nem, én Pup-al nyomom... megköszöntem a repülést és kiléptem.. :D
  • Relax99
    #25793
    A sors csak azt nem akarta, hogy beszennyezd a kezed, ha azt nem akarta volna, hogy repülj már a felszállásnál levágott volna.