29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • buch
    #26074
    Minden stimmel, játékhoz mostanában annyira kedvem nem volt, de a fórumot nézegetem naponta. Egy ideig ugye ez is halott volt, de ennek szerencsére vége. Az írosgatás meg. Ha nincs miről, akkor nem beszélek, tudod.
    Ha tudok majd feljövök, de sajnos mindíg akkor nem vagyok itthon amikor kéne. Meg itt is beletudálékoskodok majd dógokba ígérem.
  • Papa01 #26073
    Nincs mit! :)
    @ Riot: Igen, nekem is emiatt tetszett meg! :)
  • RedRiot
    #26072
    Tetszik. Gépválaszték is OK, így nem válik a csata Camel/Dr.1 hent-fesztivállá. Érdekel.
  • Gundark 1 1
    #26071
    Köszönöm. De "sajnos" ezek megvannak, kivéve az utolsót. Azt megpróbálom megszerezni :)
  • Papa01 #26070
    Urak, ERRŐL mi a véleményetek?
  • Papa01 #26069
    Kimaradt a következő kötet: Vitéz Boksay Antal: Felhők Katonái
  • Papa01 #26068
    Áá, szeró itt is van sok, és sokan is repülnek, de egyedül semmi kedvem lelövetni magam és a Pfalz-omat a sok Tevével és Pup-al! :)
    Nem volt gonosz, mert nagyon szívesen mennék csak a VGA-m gyengusz hozzá-! :)

    @ Riot: Meglátjuk, lehet nekem már akkor zűrös a dolog! :)
    @ Gundark: Sajnos tényleg nem sok minden van a korszakról:Vásárolható valamilyen könyv hazai vonatkozásban a korabeli pilótákról és gépekről?
  • Her Laca
    #26067
    DR. Csonkaréti Károly

    A császári és királyi légierő .
    pl
  • Gundark 1 1
    #26066
    Vitéz urak! Egy irodalmi kérdés. Sok sok repülős könyvem van, de ezek jellemzően a második világháborútól kezdődnek. (na jó elvétve egy egy rövidebb történet van, meg a Top Gun/Aranysasban is olvastam párat)

    Olyan akár irodalmi, akár önéletrajzi művet szeretnék olvasni ami a az első világháborúban játszódik, és a repüléssel foglalkozik. Biztos van ilyen csak én nem tudok :) Segítenétek? Ha ebookban van még jobb :) Köszönöm!
  • RedRiot
    #26065
    Melózok még, de fél négy után tudok röppenni egyet ha nem jön közbe semmi.
  • Her Laca
    #26064
    Gyere Clodozni :) ATAGON mindig SOKAN! vagyunk:))))
    Tudom ez gonosz volt de kölcsönkinyír vissza jár:)
  • Papa01 #26063
    No, úgy látom, mindenki ejtőzik! :)
    Később leszek, hátha akkor lesz még valaki! :)
  • Papa01 #26062
    Zéti jössz repülni? :)
  • Relax99
    #26061
    Erdők minősége nálam nincs levéve, csak a látótávolsága van minimumon, meg az árnyékokat szoktam leginkább kikapcsolni
  • Papa01 #26060
    Oki! :)
  • CNorbee
    #26059
    Ebéd 13:00' után benézek majd, hátha leszünk többen is. :-)
  • Papa01 #26058
    Urak, du kinek lenne kedve egy kis repüléshez? :)Mondjuk 13:00-tól? :)
  • Papa01 #26057
    A Trip nagyon gyenge , a Pfalz simán megveri, azt ne válaszd! :)
  • RedRiot
    #26056
    Nem igazán. Talán még a Puppal elboldogulok, de azon csak egy géppuska van + nagyon gyenge a sárkány. A Dr1-et meg nem szeretem mert a RoF verzió sokkal erősebb mint az igazi volt. Ha ilyen lett volna a való életben akkor nem 300-at gyártanak belőle hanem tízszer annyit. Camel a másik übergép, de annyira nem durva mint a Dr1. Ha egyszer átnyergelek forgósokra az talán a D.VIII vagy a Sopwith Tripe lesz, de nem tervezem még.
  • Papa01 #26055
    Na ezzel én is így vagyok.. :) A forgósokkal jól repülsz?
  • RedRiot
    #26054
    Így van, de rá kellett jönnöm hogy nekem nem elég a célzáshoz 0.0001 sec ami egy BnZ-attaknál rendelkezésre áll. Ráadásul az SeVa-nak olyan furán opálos a szélvédője ami eléggé rontja a kilátást. Jól célzó, biztos kezű pilótának jobb a brit csoda, de az én képességeimnek inkább való a Pfalz vagy valami hasonló gépezet.
  • Papa01 #26053
    Az SeVa meg emelkedik mint a meszes a repülő atombunkerhoz képes.. ja és pikk-pakk állva is hagyja... :))

    Remélem, jössz legközelebb is! :)
  • RedRiot
    #26052
    Komoly! :) Én egyszer ha jól emlékszem Norbival ütköztem: ő sajnos lezuhant, nekem csak a légcsavarom tört el és letettem. Ha előtte eltalálom lehet hogy megadta volna a kill-t. Masszív jószág ez a Pfalz egyébként: tegnap offline gyakorlás közben "szedtem le" hasonlóképp egy AI RE8-ast. A SE5a-hoz képest egy repülő atombunker - az egy erősebb tüsszentéstől szétpergett/kigyulladt. :)
  • Papa01 #26051
    Jó volt! :) Köszi mindenkinek! A Legvégén Peti alacsonyan akart áthúzni fölöttem, de eltalált és rommá törte a gépem. :D Neki a fél futója leszakadt... és ami a legdurvább, hogy így megadott neki, ezzel a statja 10:0 lett. De a következő rácsapásnál ő is megmakkant. .:)





    @ Máté: Oki, nézd a fórumot! :)
  • RedRiot
    #26050
    Én az erdőket vettem low-ra, az sokat gyorsít. Közelről nem túl szép, de mikor nyomjelzők süvítenek az ember feje mellett a sárkány pedig nyikorog a túlterhelt fordulótól nem igazán számolgatom a faleveleket. :)
  • Relax99
    #26049
    Hát megvagyok és te? ritkán látni :)
  • buch
    #26048
    létezem, igen. Szia :P hogy vagy?
  • Relax99
    #26047
    tesztelegetem--- kimaradt
  • Relax99
    #26046
    Ja egyébként mostanség a win7 Readyboost-ját fsx-nél addot egy kis stabilitást, bár rof nem használja akkora mértékben a vinyót
  • Relax99
    #26045
    1920x1080 natív felbontáson, de attól függ ha tudom, hogy olyan helyre megyek ahol sokan vannak akkor felbontást lejjebb és árnyékokat ki.
    Nekem is kb olyan fps-em van egyébként
  • Relax99
    #26044
    Hű te még vagy?
  • buch
    #26043
    Sajna most értem haza. Holnap, esetleg...:)
  • RedRiot
    #26042
    Én is élvezem a röppenést, nagyon jó volt!
  • CNorbee
    #26041
    Köszi a ma esti gyakorlást, tetszett! :-) Bocsi, hogy keveset írtam chat-en elég macerás nekem menet közben.
  • Papa01 #26040
    @Zsolti, Norbi : Oké, lehet Máté is jön, ma reggel összefutottunk! :)
  • CNorbee
    #26039
    Sziasztok!
    Talán én is tudok jönni 7-körül egy kis gyak.rep.-re, ts-en is! :-)
  • RedRiot
    #26038
    Nekem is olyan procim van. Azt hittem hogy így az X4-640 & 7750-el kihúzom egy darabig. :(
    Tegnap teszteltem kicsit online a fastfood szerón, 35 alá nem esett az fps, amúgy meg jellemzően 45 körül fut. Te milyen felbontással játszol?
  • GPx8
    #26037
    i5-ös processzor is teljesen jó. Persze, ma már érdemesebb i7-et venni, ha van rá elég "kedved"... :)
  • whiteskull
    #26036
    Igyekszem jönni. :)))
  • Papa01 #26035
    Urak, este 7-től van kedvetek repülni? :-)