29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • GPx8
    #26114
    Nem kell parázni a meglévő ROF közösséghez csatlakozik a Steam közösség. Ha jól értettem, a Steam csak egy értékesítési forma, nem lesz két külön tábor...
  • feca1229
    #26113
    Papa! Akkor ha ezt majd megveszem akkor amit eddig már megvettem azt nem tudom együtt ezzel az uj cuccal használni? Tehát kezdhetem előröl az egész vásárlást. vagy félreértettem valamit?
  • Papa01 #26112
    Ennek az oka a RoF másolás védelme lehet... :( Minden vásárolt példány egyedi "életet él".
  • Solt
    #26111
    :((
  • Papa01 #26110
    OFF:Remélem, nem baj, hogy EZT /ONide beteszem, de itt is sok posztapok. játék kedvelő van! :)
  • Papa01 #26109
    Attól tartok, sajnos nem:

    Can I buy an account on steam and use my old profile there?

    No sorry you cannot. Even Steam version will be using our User Account back-end. Steam is just a sales portal for us, not a full fledged Steam DRM title.

    Jason


    Forrás.
  • Solt
    #26108
    Hmmm... ez jól hangzik! :) Vajon a meglévő cuccokat is fel lehet majd regisztrálni?
  • Papa01 #26107
    RoF Steam küzüsség.
  • Papa01 #26106
    Új RoF verzió jön(Rise of Flight: Channel Battles Edition), ami Steam-es lesz.
    Az új verzióhoz új videókészítő versenyt is indítanak!
  • Solt
    #26105
    Ha már az AI-t magabiztosan le tudod vakarni az égről, akkor nyugodtan próbálkozhatsz majd online... ott lehet igazából fejlődni! :) Ezért nem merek már én sem felmenni a szerverekre... :D

    1vs1 ben gyakorolj, akkor csak egy dologra kell figyelni... addig lődd amíg nem szakad a szárnya, nem dugózik be, vagy nem gyullad ki... :)
  • GPx8
    #26104
    Jellemzően akkor biztos a AI-k elleni győzelem, ha látod, hogy ledugózik, ill. leszakadt a szárnya.

    De ez ilyen sport, figyelni kell az ellenfelet, hogy leesett-e. Így csinálták az első Vh.-ban is...
  • bardocz
    #26103
    Csak AI ellen próbálkozok. Egyelőre a csapatnak átok, az ellenfélnek meg áldás lennék, de sok hasznom nem lenne.
  • Solt
    #26102
    Akkor viszont túl pörgetted... próbálj figyelni rá, hogy ne lépd át a maximum fordulatszámot! :) Vagy vedd le a gázt amikor süllyedsz, vagy használd a "blip" funkciót amelyik gépen van! :)

    Nem tudom most hol repkedsz, de egyelőre azt javaslom, hogy tedd a legnehezebbre, és repkedj egy kicsit AI ellen... ott lesz sikerélményed is, és be tudod gyakorolni a fontos dolgokat! :)
  • bardocz
    #26101
    Vagy nem is használtam egyáltalán...:D De a hőmérséklet végig jó volt.
    GPx8 végülis elég, csak egyelőre jó lenne megbizonyosodni róla, hogy sikerült-e elérnem valamit, vagy fél óráig csak keringtem, mint gólyafos a levegőben :DD
  • Solt
    #26100
    Szerintem fusd végig a gépismertetőket, alapokat, stb Papa oldalán! :) Arra figyelj, hogy leszálló, felszálló, láthatóan sérült és harcképtelen gépet már nem illik lőni! :)

    Ha teleköp olajjal, akkor az lehet azért, mert túlpörgetted, de lehet azért is, mert a hűtőt nem megfelelően használtad... :)
  • GPx8
    #26099
    Persze, ha zavaró lesz, akkor megcsináltatom, addig nem piszkálom.
  • GPx8
    #26098
    Az nem elég? :)
    Szimulátor, így is "túl sok" a jelzés pl. egy DCS-hez képest...
  • bardocz
    #26097
    Azt jelzi valami, ha leszedtem egy gépet? Mert látta, hogy egyszercsak egyet már lelőttem, de észre se vettem. Egy másik gépet meg folyamatosan követtem, meg próbáltam lőni, és végül leszállt, majd megadta a kill-t.
    Meg azt, hogy a motor kezd elhalni jelzi valami a csökkenő fordulatszámon kívül? Teleköpte az arcom olajjal :D
  • Solt
    #26096
    Ha nagyon zavaró lesz, akkor tényleg az a legjobb, ha kicserélteted a vezetékeket... Tegnap nekem is ugrált, ma meg semmi... lehet hangulat függő! :D
  • RedRiot
    #26095
    én sajna már egy kicsit túl sok célzóvizet ittam, úgyhogy kihagyom a ma esti csatát. Szerintem még a Pfalz-cal is bedugóznék. :) Jó röppenést a résztvevőknek!
  • Papa01 #26094
    Óóó de kár.. :((
  • Her Laca
    #26093
    Egy műszerész.Gondolom elboldogul vele,annyira nem bonyolult ,főleg ha azt nézem ,hogy még én is meg tudtam csinálni:)
  • GPx8
    #26092
    "Kell kb 1 m vezeték:)"
    Meg aki szétszedi-megforrasztja-összerakja.
  • Her Laca
    #26091
    Csak tanácsoltam,megelőzendő az idegeskedést. Mert ha használod akkor hamar jönnek a megmagyarázhatatlan összevisszaságok.Megcsináltatod és nem lesz bajod vele többet. Kell kb 1 m vezeték:)
    De nekem jó ha ugrál az is:)
  • GPx8
    #26090
    Nem vagyok forrasztgatós fajta. :) Ha magyon sz*r lesz valami, majd megcsináltatom.
  • GPx8
    #26089
    Hát ja. :) Biztos funkciótól is függ. Ha mondjuk a hűtő szabályzásához használom, akkor teljesen mindegy, hogy kicsit ugrál, zoom-nál zavaró.
  • Her Laca
    #26088
    Lesz még más is. Vezetékeld át.
  • Solt
    #26087
    Még jó, hogy kipróbáltuk... :S
  • GPx8
    #26086
    Igen.
  • Her Laca
    #26085
    G 940?
  • Relax99
    #26084
    EDT szerint, nekünk az hajnali 4 lesz
  • GPx8
    #26083
    Jó. :) Már beállítgattam, kicsit még szokatlan a Black Widow-hoz képest.
    A tekerő a gázkaron ugrál, zoom-ra raktam, úgy vettem észre. Nem tragédia, van helyette másik.
  • Papa01 #26082
    Az első időkben, így volt leprogramozva a fejlövés!! :)
  • Papa01 #26081
    Oké!

    EZ mekkora! :D
  • whiteskull
    #26080
    Igyekszem megint, remélem most nem lesz semmi kötelező leittasodás a szomszédokkal.:))))
  • Solt
    #26079
    Na milyen a kütyü? Mesélj... :) Közben beugrott, hogy a középre húzást nullára kell állítani, és a pipa nem kell... A többi érték 60%-n, és akkor elég jól érezni a dolgokat... :)
  • GPx8
    #26078
    Ha csak a pedál kell, lehet, hogy érdemes venni egy olcsó PC kormányt (6-7ezer) és annak a pedálját használni.
    Persze, kicsit kényelmetlen, hogy a kormánnyal össze kell dugni.
  • Papa01 #26077
    Szerintem ma este 21:00
  • bardocz
    #26076
    Megpróbáltam rákötni a G25-re a dfgt pedálját, de sajnos nem működik. A fék fordítva van bekötve a két kormányon, ezért ha kombináltra teszem, akkor az egyik pedálon taposni kell folyamatosan, hogy egyenesen menjek.
  • buch
    #26075
    Ez jól hangzik. Hány óra is ez itt? ^^