29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #26154
    Urak! Dobhatjuk ki a Track-et??? :)

    Köszi Peti az infókat! :)





  • Papa01 #26153
    Az x-52 szerintem nyugodtan használható RoF-hoz, bátran megveheted! A külön gázkar össze sem hasonlítható, a sima joy-okon lévő kis tekerőkkel.. A sok gomb, pedig csak előny. Pl minden rakétapisztolyt külön gombra tehetsz.. A hűtő is teljesen kényelmesen állítható a gázkaron lévő csúszkával. A keveréket pedig szintén a gázkar egyik tekerőjére felteheted.


    @ Fokker: Oki, köszi kijavítom! :-)
  • bardocz
    #26152
    Megnéztem a rögzítését, és nem igazán tudom hova tehetném. A billentyű tartó miatt nem lehet felcsavarozni. Arra meg annyira nem lenne jó, mert akkor meg a billentyűk elérése gondos, bár lehet nem is lenne szükség rá. Amúgy ezen kívül max az il2 clod-ot próbálnám ki, sugárhajtású gépek nem igazán érdekelnek.
  • Fokker
    #26151
    a helyedben a T16000+Throttle Quadrant-on gondolkodnék. annyiból kijön mint egy X52, viszont I-II. Vh.-s szimeknél fontos a gáz mellett a keverék/hűtő/állásszög is, ami az X52-n nincs meg. az X52 inkább sugárhajtású gépekhez jó, oda kellenek azok a funkciók, amiket tud. azokhoz viszont az én kombóm már lehet hogy kevés.
  • Fokker
    #26150
    igen, pontos. az nem igaz, hogy rövid úton jár, mert pont hosszú(LogiX3D-hoz képest), de pont ez a jó benne, mert sokkal precízebben lehet repülni, mint egy rövid úton járóval.
  • bardocz
    #26149
    Hú, köszi. Akkor a felsoroltak közül gyakorlatilag mind egy használható példány:)
  • Papa01 #26148
    Ez nekem is nagyon tetszik, de sajnos nem férne el.. A T16000-es pontos joy?
    @Zsolti : Elég sok most az adminisztrációs munka és nem akartam a nagy hőségben csinálni.. Most fejeztem be.. De azért maradt holnapra is! :)
  • Fokker
    #26147
    egyébként pont azért vettem a Saiteket, mert marhára untam, hogy billentyűn kell pötyögni a hűtőt, ami egy B'n'Z gépnél(pl. SeVa) elég nagy hátrány. illetve mindig rá kellett néznem, hogy éppen hol áll a hűtő karja. így viszont csak ráteszem a kezem és tudom hogy mi hol van. elég csak a vízhőmérőre rálesni párszor, de az meg mindig szem előtt van.
  • Fokker
    #26146
    nekem T16000 van, pont azért, hogy már ne kelljen több joyt vennem ebben az életben. nem drága, tizenpárezer forint, plusz mellé vettem egy 3-as gázkart a Saitektől, a Saitek Throttle Quadrant-ot. ez egy árban volt a Thrustmasterrel, magyarán egy sima X52 árának megfelelően van egy olyan szett, ami RoFhoz több mint elég, de még egy II. Vh.-hoz is elég kell hogy legyen. ilyen a Throttle Quadrant:



    Leírás

    csak ajánlani tudom ezt a kombót, nagyon nagy élmény vele a repülés.
  • buch
    #26145
    Attól függően, hogy ránézésre mennyire bonyolult mutatvány. Szétszedheteted, megpróbálhatod megtisztogatni a potikat. (van erről sok írás, videó, Nézz utána ha gondolod). A t16000 az egyik véglet, sok ász használja RoF-ban.
    Ha a repkedés öröme lényegesebb, akkor valami külön gázkaros cucc kényelmesebb lehet.
    A hűtő állítás ne legyen szempont, billentyűzeten sem gond kezelni.
  • whiteskull
    #26144
    Jézusom! Nálunk ilyenkor még az óra sem jár! :-D

  • whiteskull
    #26143
    Nekem X52 volt idáig. Lassan elüti a tíz éves kort, de még mindig tökéletesen működik. Ha teheted olyant vegyél szerintem. A gázkarja egyszerűen egy élmény, annyira jól sikerült. :)))
  • Papa01 #26142
    Milyen Joy-t vegyek?
  • sakkay
    #26141
    Ha találsz saitek evo-t, azt vegyél. Az nagyon jó, csak már nem gyártják.
  • bardocz
    #26140
    Najó, a joystickom megint lehalt... Látom a kalibrációnál, hogy remeg, miközben mozgatom. Mit lenne érdemes helyette venni, ami tartós is? Amiket találtam neten eddig: Thrustmaster T16000m, erre azt mondják, hogy nagyon precíz, mert nem potméterek vannak benne. Aztán ott a saitek cyborg fly 5, ezen két gázkar van, szóval az egyikkel lehetne pl hűtőt állítani, és akkor már azt is én kezelem, most automata. Harmadik meg lényegesen drágább, és nem tudom lenne-e értelme nekem, az a Saitek x52 egyszerűbb változata. Ehhez van külön gázkar. Ezt a hármat nagyjából meg is találtam különböző boltokban. És ezekkel a ruddert is tudnám vezérelni, mert mindegyik forgathatós.
  • Fokker
    #26139
    változó. én a Historic jellegű dolgokat szeretem, most pl. Can-Am a nagy kedvenc.
  • Relax99
    #26138
    Elvileg igen, az ideáig kiadott összes gép benne lesz, csatorna térképet nem tudom.
  • Relax99
    #26137
    rfactorozni mivel szoktatok?
  • Fokker
    #26136
    mára már tárgytalan. majd holnap.
  • Fokker
    #26135
    de lehet hogy rFactor lesz belőle.
  • Fokker
    #26134
    *kedve röppenni.
  • Fokker
    #26133
    ma ráérek úgy este 8-ig. ha van vkinek kedve, írjon ide. itt még fent leszek vagy fél órát.
  • bardocz
    #26132
    Ha azt akarnám, hogy mindenem meglegyen, akkor a 73$-os demo upgradet kéne megvennem ugye? Illetve azzal multiban több pályán mehetnék, ha odajutok?
  • Papa01 #26131
    Meglátjuk majd, nem ígérem meg, de nekem még ez a 2 hét ami húzós, utána szabi.. :)
  • Papa01 #26130
    Szintén, kissé megkésve: :)

    Rise of Flight trailer verseny a Steam verzióhoz
  • CNorbee
    #26129
    Csatlakoztam a Steam-es ROF csoporthoz. Valamikor tavaly csatlakoztam a Steam-hez a CLOD vásárlása kapcsán. Sokat nem használtam, mást nem is vettem még ott. Kora délután esetleg repülünk valamit? Kedvem lenne egy picit hosszabb kötelékrepülős útvonalhoz valahová majd vissza. Ti jobban tudjátok, hogy megy ez. Jó hétvégét! :-)
  • Papa01 #26128
    Nyilván, ez nem is kérdés.. :) Én is el vagyok maradva, mint a borravaló.. De azért legalább külső csomagként árulhatnák, h aki vágyik rá az meg tudja venni, mert csak emiatt senki nem veszi meg a ROF:CBE-t. :) (Azok közül akinek van valamilyen feltuningolt RoF-ja.)
  • whiteskull
    #26127
    Én még a gyári küldetés csomag végét sem látom. :)))

    Így nem egy nagy érvágás ez nekem. :)))
  • Papa01 #26126
    Rise of Flight a Steam-en!

    Kis késéssel kitettem a RoF.hu-ra is.. :) Sajnos egy tartalom, csak ebben a verzióban elérhető egyelőre, ez pedig egy küldetés csomag.

    Az eredeti szöveg:

    ROF:CBE includes the Channel Map, ten flyable aircraft, a special mission-set for the Channel Map specifically designed for the Steam version.
  • Fokker
    #26125
    ezt nem ide akartam :)
  • Fokker
    #26124
    a HTCC-t én is meglesem.
  • GPx8
    #26123
  • GPx8
    #26122
    Valaki a múltkor kérdezett könyvekről.
    A témában tudom ajánlani a "A repülés rövid története" c. könyvet Walter G. Scott -tól. Most a könyvdiszkontokban 500 Ft.-ért lehet kapni.
  • GPx8
    #26121
    Lájk! :)
  • Solt
    #26120
    Ja-ja... kicsit komolyabb az biztos! :)
  • bardocz
    #26119
    Autószimulátorokhoz képest ez űrtechnika, ott a törés eléggé érdekes módon van megoldva.
  • Solt
    #26118


  • bardocz
    #26117
    Bsszus, fantasztikus ez a játék. War thunderrel játszogattam egy ideig, és még ahhoz vettem a joy-t, de tök fölösleges volt. Ha kilőttem egy gépet, akkor simán át lehetett repülni a hulláján. Itt meg most sikerült megcsinálnom az első szárnyleszakadásos killemet, néztem, hogy milyen jól meg van csinálva a gép széthullása, erre egy darab belerepült a gépembe, és tönkrevágta a motort, zseniális.
  • Fokker
    #26116
    nakérem. most 7végén majd írjatok, hogy mikor lesz röppenés, mert kis térképes küldire fel fogok nézni. azzal még elvan a gépem, főleg ha nem vagyunk 40-en, csak 20-an. ahogy tudom, Butch is jön, meg talán RedRiot is. felmehetnénk akár a FastFoodra, egy kötelékben, egymást védve.
  • Papa01 #26115
    Dehogyis! :)
    Ezt úgy képzeld el, mintha megvennél egy alap dobozos RoF-ot. (Vagy két éve én is vettem 3k-ért a szép térkép, a leírás, és a doboz miatt! :D )

    Az új példány új regisztrációt igényel és semmi köze a korábban vásárolthoz.

    De nem is kell megvenned az új RoF-ot sem, hiszen a raktárban ugyanúgy elérhetsz bármit amire szeretnél.