29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • feca1229
    #26194
    Papa!
    Szerinted mikor jón az új pecs? Vártam pénteken, hétfőn és semmi!
    Tavaly mintha úgy csináltak volna, hogy kiadtak egy nagyobb pecset nyáron és utánna pedig elmentek nyaralni! Na most vagy nem mennek nyaralni, vagy nem adnak ki pecset nyáron?
  • feca1229
    #26193
    Camel piri pénzért
    Ha valakinek még nem lenne meg a Sop. Camel most megveheti kis pénzért!
  • GPx8
    #26192
    Úgy néz ki, hogy rendben lesz grafikailag is...
  • whiteskull
    #26191
    Néztem már, és egészen jól sikerült. Tisztára olyan, mintha élő felvétel lenne.
  • GPx8
    #26190
    Kicsit off:
  • Klusi86
    #26189
    Értem, akkor teszek vele majd egy próbát megint. A videód után megnéztem a kamerádat, más boltok oldalain írták a 30fps-t tud.
  • GPx8
    #26188
    Nekem nem késik semmit, sőt, eléggé levettem az érzékenységét.
    Nem tudom, hogy tényleg 30fps -t tud-e...
    kamera link
  • Klusi86
    #26187
    És neked nem késik a fejed mozgásához képest, a kamera mozgása? Nekem ez volt vele a bajom, igaz windows újra telepítés előtt próbáltam, ekkor már nem volt igazi a gép. Fix 30fps-el bír venni a kamerád?
  • bardocz
    #26186
    Persze, ez egyértelmű. Sőt, ha véletlenül az ölembe hullik egy rakat pénz biztos beszerzek egyet.

    Tegnap este flementem egy multi szerverre, és elég fura volt, hogy egy gépet sem ismertem fel, hogy ellenfél-e vagy nem. Van olyan szerver, ami kezdőbbeknek van, és mutatja az ellenfél/barát ikont? tudom tudom, ilyen nincs a valóságban sem, de kezdésnek praktikus lenne. Addig is megyek vissza a gép ellen küzdeni. A 15v15 már sokkal őrültebb móka.
  • GPx8
    #26185
    Természetesen a TrackIR sokkal jobban beállítható, profibb cucc és talán nem is annyira érzékeny a megfelelő világításra, mint egy WEB-kamera.
    (Viszont 50e forittal drágább és még a fejeden is kell viselned valamit.) :)
  • bardocz
    #26184
    Ennél többre nem is hiszem, hogy szükségem lenne.
  • whiteskull
    #26183
    Mondjuk ez így tényleg nagyon jónak néz ki. :)))
  • GPx8
    #26182

    Gyorsan felvettem, hogy mit tud a FaceTrackNoIR egy Microsoft HD3000 webkamerával.
  • whiteskull
    #26181
    Szerintem kamerás ledes cuccot akart összeállítani magának.
    Az enyémnél meg csak egy sapkát kell viselni. Bár ebben a melegben az se semmi. :)))
  • GPx8
    #26180
    Nekem is volt Wii-s ledes cuccom, de a kamerás megoldás szabadsága össze sem hasonlítható vele.
  • Papa01 #26179
  • whiteskull
    #26178
    Szerintem ne nagyon kínlódj a kamerával, nekem wii-s verzió volt. Ha költözködésnél nem bújik el, sose vettem volna TracIr-t. :)))

    Kompromisszumkészségem meg oltári nagy. Főleg így egy liter után. :)))

    De természetesen nem akarlak rábeszélni semmire sem. :)))
  • bardocz
    #26177
    Előbb még egy webkamera kell aztán kipróbálom a led nélküli verziót, de lehet írok majd ezügyben neked.
  • whiteskull
    #26176
    Véletlenül éppen van egy felesleges freetrack-em. :)))

  • bardocz
    #26175
    Free trackot akartam építeni, de ezt biztosan kipróbálom, hátha nem kell ledeket forrasztgatnom. Köszi!
  • GPx8
    #26174
    A "FaceTrackNoIR" ingyenes szoftvert ajánlom, ha van egy jó (min. 30 fps) WEB-kamerád, amíg nincs meg TrackIR. Jó alternatíva.
  • bardocz
    #26173
    Hajajj!
  • Solt
    #26172
    TrackIr lesz ebből, én már látom! :D
  • bardocz
    #26171
    A fájl átírogatás nem hozott sikert, de beállítottam. Igérem mostantól nézek hátra is! :)
  • bardocz
    #26170
    Ezért lenne jó, ha egyben át tudnám írni joystick 1 xx-re az összes előre bekonfigurált nézelődős dolgot, mert most az egér funkcióval nézelődök, és nem az igazi még.
  • bardocz
    #26169
    Egyszer amikor néztem, hogy megadja-e magát a füstölő ellenfél, véletlenül picit hátra is néztem :DD Nem nagyon nézelődök, ha hallom, hogy lő a gép, akkor elkezdek retardált mozdulatokat csinálni, amivel talán lerázom :DD
  • Solt
    #26168
    Elsőre jó az! :)) De lenne egy kérdésem... Hányszor néztél közben hátra? :)
  • bardocz
    #26167
    Van valami mód arra, hogy a játékban a controlls résznél a joystick 0 xx-eket átírjam joystick 1 xx-re? Végül egy X52 mellett döntöttem, és nem bántam meg. Viszont a nézelődés gombjait egyenként kéne átállítanom emiatt. Első légi csatámban a gép ellen 6v6-ban ace szinten leszedtem 3 gépet:) Bár gondolom ez a valódi ellenfelek képest még kutyafüle :D
  • Papa01 #26166
    :-) :-)
  • whiteskull
    #26165
    El tudom képzelni, nálad ez mit jelenthet. :)))
  • Papa01 #26164
    Így már én is jártam, roppant ideges lettem.... :-)
  • whiteskull
    #26163
    Tegnap majdnem odatojtam a székembe.
    Szépen, nyugisan haladtam egy ballon felé, ráfordulok, majd hirtelen egy nagy durranás, vörös képernyő és már külső nézetben mutatja a gép darabjait, ahogy szállingóznak lefelé. Telibe kapott egy rohadt gránát. De ennyire még sosem. :)))

    Abba is hagytam az egész repülést, és egy gyógypálinka kíséretében le is feküdtem. :)))
  • Fokker
    #26162
    egész biztos, hogy rontja. akkor nem rontaná, ha projektoros lenne a kép, és mindez legalább 200Hz-en oldalanként.
  • Klusi86
    #26161
    Engem csak az érdekelne, hogy nem rontja ez nagyon a szemet? Végül is pár centire a szemedtől van a képernyő, aminek egészen biztosan számolni kell a frissítési frekvenciájával. Legalábbis gondolom én, aztán lehet, hogy nem így van :)
  • Relax99
    #26160
    Nem hát próbálgattam, ezt a nézz az ujjadra témát, de sose sikerült, én maradok a szemüvegnél :D

  • bardocz
    #26159
    Amúgy ha így szétnézel, akkor sokkal egyszerűbb fókuszálni. De ehhez már eléggé különleges gyereknek kell lenni :D
  • Relax99
    #26158
    Na ez az amit soha nem tudtam megcsinálni.

  • Relax99
    #26157
    Én is nagyon szeretem az x52-met főleg, hogy elég nagy a joy útja és nem kell a potikat pucolni benne. A gázkar tényleg jobb mint a sima pici, bár engem néha zavar mert át kell nyúlnom rajta, hogy a billentyűzetet elérjem. Ja meg a másik hátulütője, hogy a pro verzió win7 alatt eléggé leszerepel, 1. a kis lcd képernyő ami van hogy működik de a driver telepítése után ha egy pár alkalommal kihúzod a joyt már nem tud cooperálni az fsx-el vagy media player-el viszont a profilokat időt mident rendesen mutat csak amivel a pro hudja többet tudna azt nem. a másik meg ha párszor le föl nyitogatom a safe burkolatot egy idő után az összes gomb sárgába vált és nem csinál a joy semmit míg le nem húzom a gázkarról és vissza nem dugom. ettől a 2 dolgtól eltekintve nagyon jó joy.
    Ja meg ha be van dugva a joy áramszünet után kikapcsolt gép mellett a ledek rajta világítanak.
  • bardocz
    #26156
    Ez talán a legjobb olyan cucc, ami 3D-s érzete ad. Ha keresztbenéztek, és a középen lévő képre ráfókuszáltok, akkor már ebből a videóból is látod, hogy mit látnál ezzel a cuccal.
  • Papa01 #26155


    A RoF-os picit gyenge lett, de nem rossz...