29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #26234
    Szia! :)))
  • whiteskull
    #26233
    Mi tervezzük nagyon. :)))
  • Zair #26232
    Szevasztok Régi és Új arcok! Szevasz Papa, hogy megy a dogolás? Eltűntem kicsit, már 2 éves a srácom, de tréningezem offline, készülök a nagy visszatérésre!
  • Papa01 #26231
    Én nem hiszem.. :(
  • Relax99
    #26230
    augusztusban lesz valaki a kecskeméti repülőnapon?
  • Papa01 #26229
    Ez egy nagyon érdekes kis alkotás lehet! Körös stratégia! :)
  • GPx8
    #26228
    Sokat kell állítgatni, hogy jó legyen és sok tényező befolyásolja (fejed távolság a kaerától, fényviszonyok stb.)
    Fontos, hogy ne ugráljon mögötted senki, amikor játszol.. :)
    Szerintem túl érzékenyre állítottad a mozgást. Vedd le az érzékenységet az összes tengelyen és utána lépésenként állítgasd vissza!
  • bardocz
    #26227
    Most nagyjából működött, de jobbra nem tudtam hátranézni, csak balra.
    Felmentem egy szerverre, de azt se tudtam mi merre, egy ideig láttam ellenfeleket, meg harcolgattam, aztán már inkább lezuhantam, mert gőzöm nem volt merre vagyok, főleg nem arról, hogy merre megy a harc.
  • GPx8
    #26226
    Leesik, de nem befolyásolja a mozgást.
  • bardocz
    #26225
    Ja és HD3000-et vettem én is, erről tudom, hogy működik vele.
  • bardocz
    #26224
    Könnyűnek nem mondanám, amikor tengeribeteg leszek tőle kb. Az auto exposure-t megnézem, köszi.
  • Klusi86
    #26223
    Milyen kamerád van? Beállításokban van ilyen: auto exposure? Ha igen ennek értékét vedd le éppen olyan szintre ahol még megvan a fix 30fps. Ha visszaállítaná az értéket automatikusan akkor szükséged lehet egy "Enable Button" programra, amivel az auto szabályzást kikapcsolhatod.
  • kokos
    #26222
    Freetrack!!!Úgy könnyű!!!
  • bardocz
    #26221
    Estefele, amikor nincs olyan sok fény, neked is leesik a kamera fps-e 30 alá? Délután tökéletesen működik. Azt leszámítva, hogy nem tetszik neki a fejem formája, és nem az igazi még.
  • kokos
    #26220
    Hy!Aha értem!Végre valami infó.
  • Relax99
    #26219
    Igen azert tuntek el a gepek, mert valamiert a master serverrel elvesztette a szinkront a játék. Net kiesés stb elõfordul ez van.

    Ha pedig olyan szerverre kerulsz ami nem historical aka new wings fast food flying circus etc
    akkor az ikonok jelolik, hogy melyik barát, vagy ellenség i vel tudod kapcsolgatni
    700mrol pedig teljesen felesleges loni, csak arra jo, hogy felhivd magadra a figyelmet
  • Solt
    #26218
    Támogatom! :)
  • kokos
    #26217
    Le kéne törölnöm a gépemről mert felbas. ez a játék!
  • kokos
    #26216
    Ez nagyon gáz!Ilyet még nem is láttam!Agybetegség!
  • kokos
    #26215
    Na akkor most mondjátok meg mi a különbség ellen/barát gép között?
  • kokos
    #26214
    De először észre se vettem csak írogattam,hogy sajátot lősz!Utána nézem lehet ellen gépet választani!Az szép!
  • kokos
    #26213
    Most hogy jó sokat játszottam eme játékkal,számomra ami tényleg be tette a kaput az az,hogy multiba a területfoglalósban akár melyik gépet választhatom!...bakker ki re lőjek????????
  • GPx8
    #26212
    Ja, már értem.
  • kokos
    #26211
    Offline-ban nincs karrier!Vagy?
  • Relax99
    #26210
    Evvel még én sem találkoztam.
    Meg kell tanulni az adott gépeket a sziluettjeik alapján felismerni, szemből, vagy hátulról a legegyszerűbb, mert a szövetséges gépek szárnyai inkább felfele v-t alkotnak, míg a német gépeké pl egyenes.
    ajánlom figyelmedbe: http://camelfag.com/flightschool/overmax-quiz.html az ikonok meg csak rontják az ember reakció idejét szerintem.
    Szemüveg törlés és célzás meg ahogy Papa írta.

    Az, hogy nem tudsz lelőni semmit még nem jelenti, hogy a játék a szar.
  • GPx8
    #26209
    Online karrier?
  • kokos
    #26208
    Hy!Szétvet az ideg!A cariert játszom és ott van ez az anomália!PL:támadom a földi egységet ....ok minden...következő ráfordulásnál már nincs ott amit lőni akarok!Eltűnt!Olyan mintha idő korlát lenne online-n és elveszi az ellent,hogy menj már haza.
  • Solt
    #26207
    Jaj.
  • Papa01 #26206
    Szia!

    1. Nekem az elmúlt években egyszer sem volt ilyen tapasztalatom, de a többieknek sem, legalábbis egyszer sem mondták.
    2. Ez ilyen. Csak oda kell repülni a másikhoz, h megnézd, hogy kicsoda, nem? Végül is ez inkább szimulátor, mint árkád. De emiatt nem szar. Esetleg használhatod az F2-őt, ha van külső nézet, vagy a Padlock-ot, ha engedélyezve van.
    3. Szemüveg törés: Igen ez jó lenne. A tankolás alatt nem tudom mire gondolsz.
    4. Meg kell tanulni célozni, ha nem tudsz, az nem a játék hibája. De én megértem, ha ideges vagy emiatt! :)
  • Papa01 #26205
    ROF Video for Steam -Eredményhirdetés
  • kokos
    #26204
    Hy!Ez már megint mi a szar!Kergetek 3 albatrost,15 perc míg utolérem....már lőnék rá..erre az orrom előtt eltűnnek a semmibe!Ez mi ez?így nem játék.Másik,hogy lehet beállítani azt,hogy ne csak 70 egység alatt mutassa ,hogy ki van előttem!Ne kelljen már 50 percig kergetnem valakit azt kiderül saját.És még mindig nem lehet tankolni és szemüveget törölni!De a lövedék röppálya az ki van számolva nehogy tudjál lőni normálisan.Ekkora szart.Bocs!
  • GálTomi
    #26203
    http://www.afelhokkatonai.hu/
  • Relax99
    #26202
    Uraim szeretném a segítségeteket kérni a következő titkos projektemben.
    Információkat szeretnék a következőkről:
    A német és antant oldalon használt bombázó formációk
    Repülési és bombázási magasságok
    Nagyobb földi célok megsemmisítésénél használt "nehéz" bombázók, rajok száma.
    Kísérő gépek mennyisége.

    Előre is köszönöm.
    Airbyy
  • Relax99
    #26201
    Ja hogy úgy gondolod, az csak úgy működik,ha a saitek szoftverben állítod be a gombokat, hogy az milyen billentyűt szimuláljon
  • bardocz
    #26200
    Azt én sem, de nem értem, se itt, se war thunderben nem tudom beállítani. Ha jól értem, akkor azt nyomva tartva totál más funkciót lehetne adni a gomboknak, de nem akarja az igazságot.
  • Relax99
    #26199
    Működik, bár én nem használom a profilokat
  • bardocz
    #26198
    Neked a pinki switch működik? Én nem tudom beállítani azt, hogy rendesen érzékelje, se külön gombként, se shift funkcióként nem működik.
  • Papa01 #26197
    Nem tudni, szerintem júliusban, ugyanis agusztusban vannak szabin, addig meg szerintem kiadják. Legalábbis remélem! :-)
  • feca1229
    #26196
    és valóban... hiába van meg meg az összes repcsi talán a negyedével ha repülök! Azért mégis úgy várom az új repülőket.
  • whiteskull
    #26195
    Hát emlékeim szerint nyáron sose dolgozták agyon magukat.

    No meg nekem a pecs se nagyon hiányzik,mivel így is tök jó a játék. Az új repülők meg csak a garázst szokták foglalni. :)))