29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #26274
    Ok, de Te fogod tartani a felavató bulit is :D
  • Klusi86
    #26273
    Most nézem, hogy összekevertem a Rolandot, Halberstadt CL.II-vel. Az már kicsit erősebb Mercedes DIII.au motorral. Az lenne a kérdésem, h motor típusra is tudnak szűrni szervereknél, pl: ennél a gépnél csak a gyengébb motort engedélyezik, ill ha vennék hozzá fegyver modot, az minden esetben felrakhatom, használhatom vagy az is szerver beállítás kérdése?
  • whiteskull
    #26272
    Estefelé. Szerintem olyan 7-8 között. :))
  • Klusi86
    #26271
    Köszi a választ. Nem mondanám, hogy most könnyebb lett a választás,de a csatornát most biztos nem tudom megvenni, majd legközelebb. Talán akkora halasztom a Brandenburgot is.
  • Papa01 #26270
    Mikor jó neked repülni du/este felé? :)
  • whiteskull
    #26269
    Na a 21-est én is nagyon várom. :)))
  • whiteskull
    #26268
    Nagyon tetszetős kis masina. :))
  • Papa01 #26267
    Sajnos nekem most nem fért bele a DCS akció! :) Majd legközelebb! :) Mondjunk a 21-est még anno segítséggel előrendeltem, azt nagyon várom! :)
  • macleody
    #26266
    Nem tudom, még nem repültem a mapon. Majd talán ma este. Bár lehet DCS-Huey lesz belőle.
  • Papa01 #26265
    Nincs mit! :) Hogy tetszik a víz? :)
  • Papa01 #26264
    Szerintem gyengécske a Roland... az AI SeVa jobban emelkedett nagyságrendekkel, és fordulóban is lassú.. de hát nem is vasásznak tervezték.
    Mindenféleképpen felüdülés a 2 ülésesek között a jó kilátás és a jó pozícióban lévő lövész miatt, de ha már 2ülésesed a W.12-est vedd meg. De az igazat megmondva, nem árt hozzá a Csatorna térkép sem, mert ott jön elő igazán a víz fizikája... na úgy nagyon durva.
  • macleody
    #26263
    Igen, megvan. Köszi. Jó hogy nem bökte ki a szemem :)
  • Klusi86
    #26262
    És mennyire erős a masina? Mert ezen vagy Brandenburgon gondolkozom vásárlás véget. A Roland mellett szól, h a lövészhez fel lehet rakni 20mm-est amit ha jól láttam a videóban eléggé szaggat Viszont a hidroplán "életérzést" is kipróbálnám
    A kettő együtt sajnos most nem megy. Ajánlás?
  • Papa01 #26261
    Sikerült? :)

    @ Sakkay: A motorkezelése összetettebb sokkal a RoF-nál? Mennyit kell gépészkedni a Messzerben? :)

    A Roland C.IIa-ban nagyon jó a kilátás, főleg úgy, hogy ez egy kétüléses masina! :) A lövész még előrefelé is tud dolgozni... :))
  • feca1229
    #26260
    Szerintem nem fogják tudni überelni a CLODot, én ugy gondolom, hogy olyan lesz mint a ROF csak II. vh. gépekkel. Ami nem feltétlenül rossz, mert mint az előbb megbeszéltük nekünk bejön ez a hangulat.
    Szerintem ha a tájjal fognak tudni valamit kezdeni akkor biztos nagyon fasza kis szimulátor lesz.
  • sakkay
    #26259
    Amúgy repülnék a Rofba is , csak csomószor nincsen senki multiban, míg a CLOD-ban ilyen nincsen.
  • sakkay
    #26258
    Bocsi Papa, de este értem csak haza. Sokat nem nyomom, mert itt volt a gyerek, vagy dolgoztam-fáradtan meg nem repülök. Az internet leakadás is gyakori még-talán ma lesz megoldva. De amúgy nagyon tetszik.
    Feca én is imádom a ROF hangulatát, és szerintem is csempésznek belőle A BOS-ba. A grafika meg azért üres, mert 4-5? éves a motor. Össze kell magukat szedni a BOS-hoz is mert szimulátort akarnak csinálni ugye. Ha most őszinte akarok lenni, mindenbe jobbnak kell lenni mint a CLOD, ami meg 3 éves már. Az atag meg kihozza amit csak lehet.
  • Papa01 #26257
    Pl, QMB generátorban a jobb felső sarokban ki tudod választani mint helyszín. Ha jól emlékszem, az új karrier mód is támogatja. Illetve azokra a szerverekre is fel tudsz menni, ahol ez a map megy.
    @Zsolti : Remélem jó volt, holnap én is megyek! :-)
  • macleody
    #26256
    Megvettem a Channel Map-ot, vásárláskor nem jött be az oldal mikor ráböktem a kártyaadatok elküldésére. E-mailt megkaptam, hogy köszönik a rendelést, tranzakciós szám, blablabla. Hol kéne látnom a játékban a mapot?
  • whiteskull
    #26255
    Igen egy kicsit. :)))

    A Fast Foodon. :)
  • Papa01 #26254
    Holnap már fogok menni! :-) Ti repültetek?
  • whiteskull
    #26253
    Ilyenkor lenne jó egy másik gép. :)
  • Klusi86
    #26252
    Nyári akció július 8.-ig minden féláron
  • Papa01 #26251
    Most Katika fog gépezni! :) Talán később leszek. :)
  • whiteskull
    #26250
    Mindjárt leszek. :)
  • Papa01 #26249
    A mai nap nekem nem 100, de a holnap OK! :-)
  • whiteskull
    #26248
    Például. :))
  • Klusi86
    #26247
    Például ma?
  • whiteskull
    #26246
    Lassan repülhetnénk egyet! :)
  • whiteskull
    #26245
    Ha véget ér az építkezés én is barkácsolok egy ilyent. :)))
  • Papa01 #26244
    Ha lesz hozzá jó VGA-m, biztos ki fogom próbálni! :-) Te sokat nyomod?
  • feca1229
    #26243
    Lehet, hogy igazad lesz. Nem hinném, hogy rivalizálni akarnak a CLODdal, remélem jó lesz a BOS is de az biztos, hogy másmilyen lesz mint a CLOD. Nekem bejön a Rise of flight hangulat világa, és úgy tünik ilyen lesz a BOS is. Egyedül ami zavar kicsit a ROFban az a teljesen steril táj, mintha a holdon repülnék. A chanel mapon látom a változást mintha próbálnának egy kis életet lehelni a tájba. Na persze gondolom a világháborúban a senkiföldje az biztos, hogy kihalt volt...
  • sakkay
    #26242
    Sziasztok. Megmondtam , hogy ez lesz. Egy ilyen kicsi gárda nem tud két ilyen projektet akárcsak 80-20 arányban nyomatni. Szerintem nagy nehezen összehozzák ezt a patchet, aztán nagyon sokáig nem lesz semmi érdemleges. Így is óriási kihívás a BOS...főleg, hogy az atagosok nem kicsit emelik a tétet. Papa ha jobb lesz a v.karid, mindenképpen gyere el a csütörtöki warokra(CLOD), mert valami eszméletlen hangulata van. Neked meg még + bejönne az alakzatba állás, a nagyon részletes eligazítás, a vagy 6-8 különböző virtuális század stb..tényleg nagy élmény.
  • Papa01 #26241
  • Relax99
    #26240
  • Papa01 #26239
    Na igen,lehet igazad van... Szerintem is a nyári szünetük előtt adják ki az új javítást... Legalábbis remélem... :-)

    @Máté : Bocsi, tegnap nem tudtam repülni.
  • feca1229
    #26238
    Hát Papa, július van, hétfő van, itt állok felsz*pva és még mindig semmi a pecsről! szerintem valami nagy dobásra készülnek, vagy remélem. semmi hír semmiről. Valahogy ez BOS project kiveszi a lendületet Jasonékból.
  • buch
    #26237
    Hali,
    valakinek van kedve repülni?
  • Fokker
    #26236
    inkább tegyél fel vmi árkádot, a ROF tök fölöslegesen foglal a winyódon 12 gigát... hát még amikor az ellenfélről kiedrül, hogy jobb pilóta nálad. na akkor lesz világvége.
  • Papa01 #26235
    Szia Zair! :)

    Örülök, hogy újra aktív lettél! :)
    Gratulálok a kisfiadhoz és jó egészséget kívánok neki! :)
    Annyit már nem repülök mint régen, de azért néha megesik! :) Főleg most, hogy szabin vagyok! :) A riseofflight.hu is megújult (Ezúton is köszönöm Sanyo-nak a segítséget! :) ), ha van kedved majd nézd meg! :)

    Jó lenne majd közösen is repülni! :) Várom nagyon az 1.031 patch kiadását, mert remélem módosítanak a jelenlegi beállításokon, ugyanis nehézkesebb szerintem a közös repülés! :)