29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #26314
    Nézz rá a gmailedre!

    Nem tudom sikerült-e a küldés.
  • Papa01 #26313
    Jaja, ezt már én is kifigyeltem... Mondjuk a szerver beállításoknál jó lenne egy olyan kapcsoló, hogy AI gunner on/off... :)
  • whiteskull
    #26312
    A bombázókat nem szeretem. :))

    A rohadt ai lövész csak ott tud jól lőni. Nálam meg bénázik ezerrel. :)))
  • Papa01 #26311
    Főleg ha bombázókkal.. a sok AI lövész..:D
  • GPx8
    #26310
    Szerintem is kell, más progi is így működik.
    Midjárt kipróbálom.
  • whiteskull
    #26309
    Lassan lehet én is belefogok egy kicsit, hogy szebbé tegyem a ROF-ot. Bár nem tudom ez mennyire fogja majd meg a gépet. Amikor beteszek 15 vs. 15-öt, akkor már eléggé érezhetően lassul a rendszer. :)))
  • Papa01 #26308
    Nem magammal, GPx8-al!! :D
  • whiteskull
    #26307
    Még szerencse, hogy ilyen hamar meg tudod beszélni magaddal. :DDD
  • Papa01 #26306
    Igen, igazad van, kell az a mappa. Szerintem ez a progi fogja megcsinálni a MODS mappát! :)
  • Papa01 #26305
    linket, nem HSZ-t.. :)
  • Papa01 #26304
    Nézd meg ezt a HSZ-t, szerintem itt lesz a megoldás. :)
  • Papa01 #26303
    Ezt itt szerintem úgy lehet fordítani, hogy a "A mod-okat tartalmazó mappát másold a ROF főköbvytárába."
    De ha megnézed a zip tartalmát, azok a meglévő RoF könyvtárszerkezetet tartalmazzák, amiben benne vannak a mod állományai. Ha átmásolod nem fog felülírni semmit.
  • GPx8
    #26302
    Szerintem nem.
    Azért kérdeztem, mert hátha használsz ilyen kiegészítéseket és tudod.
    Ezt írja:
    1. Download the .zip archive and unzip into the MODS folder inside the main ROF folder.

    2. Works with MODS ON and MODS OFF.
  • Papa01 #26301
    Nem, szerintem ő azt írja, hogy a RoF gyökérkönyvtárába kell kitömöríteni a zip-et.
  • GPx8
    #26300
    A játák főkönyvtárában kell lennie a MODS alkönyvtárnak?
  • Papa01 #26299
    Ezek nagyon szépek, köszi a linket! :)
  • GPx8
    #26298
    Hajók.
    Link
  • whiteskull
    #26297
    Az e-mail címedet légyszíves küld el privibe! :))
  • Papa01 #26296
    Nemsoká megyek. :-)
  • whiteskull
    #26295
    Vagyok. :)
  • Papa01 #26294
    Na igen, nem is vagyok nagy rajongója a forgó motoros gépeknek.. :) De valaki nagyon ügyes velük! :))
  • whiteskull
    #26293
    Én próbáltam. Sajnos pont középen van a játék lényege mindig, így nem volt nagy élmény. 3 monitorral viszont már szakíthat rendesen. :)))
  • macleody
    #26292
    Most repültem a csatornán egy DR-I-essel. Első forgómotoros amit kipróbáltam. Brutál ez a balra fordulás :)
  • Papa01 #26291
    Szia!

    Én sajnos nem.. :(
  • Gundark 1 1
    #26290
    Sziasztok! Használja valamelyikőtök dual monitorral a rofot? Milyen? :) Lesz nemsokára egy 22esem a 24es mellé és érdekel hogy használható e.
  • macleody
    #26289
    Köszi :)
  • Papa01 #26288
    Jó repülést! :-)
  • macleody
    #26287
    Működik, ki meg be kellett kapcsolnom a combined pedals opciót.
  • macleody
    #26286
    Jaja, semmi. Megnézem megint, megpróbálok variálni valamit a logitech profilerben is.
  • Papa01 #26285
    Huh, pedig nekem a Kamov is baromi nehéznek tűnt... :)

    A RoF-on belül hiába taposod a beállításkor nem történik semmi? (Tehát ahol a kis nyíl van a képen, ott duplakatt bejön egy kis ablak, és hiába lépegetsz semmi nem történik?)
  • macleody
    #26284
    Tetszik, és nehezebb vezetni mint a Kamovot. Nekem főleg a leszállással vannak gondjaim. Egy bizonyos helyzetben elkezd remegni a gép, ilyenkor collective fel, de akkor elkezd balra fordulni és dőlni. Sokkal könyebben elfogy a felhatjtóerő, leestem már párszor. Trimmeléskor csak a ciklikust állítja, a ruddert nem.

    Na épp ez a bajom, hogy a controlsnál nem érzékeli a pedálokat, hiába taposgálom bőszen.
  • Papa01 #26283
    Huey: Én most nagyon szívesen megvettem volna, de most nem fért bele.. :)
    Egyénként tetszik? Nehezebb vezetni mint a Kamovot?
    Pedál: A beállításoknál rendben van? (Pach-elés után hajlamos kilőni a beállításokat a RoF...)




    @ Sakkay: Köszi az infókat! Biztos élmény lehet a légiharc ott is! :)
  • macleody
    #26282
    Én megint belenyúltam ebbe is. Még akkor vettem meg a huey-t mikor 50$ volt. Pedig megesküdtem, hogy nekem nem kell ez a szar, úgyse jó semmire, nem Vietnamban vagyunk :)

    Jut eszembe, nem érzékeli a RoF a momo pedálomat, pedig régebben tökéletesen működött rudderként. Nem tudom mi a fene van. Más szimnél megy.
  • sakkay
    #26281
    Repülés közben-a brit gépeken állítólag több a meló-de azt nem repülök. Korai Messzeren légiharc közben gyakorlatilag a gázkar helyett használod a prp.áll.-de azt folyamatosan. Máskülönben a hűtő ami még fontos, ha nagyobb magasságban repülsz, és a fordulatszámot kell folyamatosan ellenőrizni. De mint mondtam sokat kibír, de ha kilyukad a hűtő akkor annyi gyakorlatilag. Esetleges a fékszárny használat, de német gépnél nem nagyon ajánlatos. (mármint légi harcban) Ami nagyon fontos a folyamatos trimmelés,legalábbis én mindig utánállítom. Változik ugyanis a sebesség és magasság(?) változtatásakor. DE ezt inkább az il forumon kérdezd, ott megmondják a tutit.
  • Papa01 #26280
    Sanyo már szólt, reméljük hamarosan újra lesz! :)
  • Papa01 #26279
    Remélem nem túl soká ki fogom tudni próbálni! :) Köszi az infót! :)
    De úgy mégis repülés közben miket kell (konkrétan) állítani? Milyen plusz munkát jelent a pilótára?
  • sakkay
    #26278
    Hát annál jóval..főleg a korai Messzer típusoknál(ahol még nincsen automata propeller állásszög állítás), és a brit gépeknél. Továbbá könnyű megölni a motort is ha sokáig pöngeted, de nem olyan egyből meghalós, szóval jó. Lehetne még több gomb élő.
  • Klusi86
    #26277
    A TS szerver nem megy? Vagy változott valamit tegnap óta?
  • Papa01 #26276
    Oki, legyen 7:30, ha az neked is jó! :) Akinek van kedve jöjjön bátran! :)
    @ Klusi: Igen, viszont csak egy géppuskája van ami előre néz és ott a lövész sem tud segíteni... A kilátás pedig nagyon rossz a légiharchoz.

    Én nem is nagyon preferálom ezeknek a gépeknek az ilyen célú használatát (Főleg nem AI lövésszel.. :D), de sokszor láttam már, Bristol F2.B gépeket vasászgépként használni, persze felszerelt plusz fegyverekkel.
    Az gép ilyen célra talán a legjobb választás mert nagyon erős a motorja, nagyon jó repülő tulajdonságokkal rendelkezik.

    De amennyire tudom, ezeket a kétüléseseket amolyan védővadászként alkalmazták.. Tehát volt 2-3 gép ami bombázási feladatot hajtott végre és ugyanabból a típusból kapott nagyszámú kíséretet, akár 6-8 darabot is a bombázó kötelék.

    @Zéti : A tablet nekem jutott aznap estére! :D
  • Relax99
    #26275
    Tablet-Angry birds