29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • feca1229
    #26354
    Talán ma ki jön a pecs, Papa mit gondolsz? Lehet, hogy már régen nyaralnak! Most kicsit úgy belassultak a fiuk.
  • Klusi86
    #26353
    Oké
  • Papa01 #26352
    19:30 jó neked? :)
    @Zsolti : Kár, majd legközelebb! :)
  • whiteskull
    #26351
    Sajnos ma megint buli van, pedig szívesen jönnék. :)))
  • Klusi86
    #26350
    Papa és mikor jó ma neked?
  • feca1229
    #26349
    Szerintem nem! :-)
    Eddig az utóbbi pár hétben (péntek és hétfö) napokon azt hittem, hogy igen. Minden esetre azért már hetekkel ezelőtt előrendeltem az új gépeket, és hátha holnap kijönnek. Meglátjuk holnap! Azért hátha...
  • Papa01 #26348
    Kíváncsi vagyok, holnap kijön -e a patch... :-)
  • Papa01 #26347
  • Klusi86
    #26346
    Oké :)
  • Papa01 #26345
    Holnap nekem jó, ma sajna nem... :-) Többiek? :-)
  • Klusi86
    #26344
    Repül ma valaki?
  • GPx8
    #26343
    Szerintem nagyon szép, hogy egy ilyen "régi" játékhoz még érkeznek "gyári" tartalmak.
  • Papa01 #26342
    Az olasz front jó lenne! :)
  • whiteskull
    #26341
    Miért épülne le a játék? Szerintem van most egy teljesen egésznek kinéző I. vh-s szimulátor. Nagy újdonságot nem tudnak beletenni, még ha akarnának sem, maximum a térképet tudják növelni. :)

  • feca1229
    #26340
    Szerintem a ROFfal addig ütik a vasat amíg lehet, ameddig pénz jön belőle addig biztos megy, meg végül is nem egy rossz játék és nem csak pár ember játszik vele, és nem fognak olyan zsák utcába se futni mint az 1C a CLODdal. Ki tudja lehet, hogy igazad van, és szép lassan leépül az egész amit sajnálnék, mert nagyon jó hanguata van az egész játéknak, csak valóban már Jasonéknak nem a ROF a legfontosabb. Akkor talán pénteken.
  • Papa01 #26339
    Én csak azt tudom mondani, amit már többször leírtam. Szerintem a nyári szünet előtt adják ki a javítást, esetleg most pénteken. De egyébként a súlypont áttevődött a BoS-ra szerintem is. De az is lehet, hogy a RoF-ból kihozták amit lehet, és max gépek és hibajavítások fognak már érkezni nagyon nagy volumenű dolgok nem biztos.

    De ez csak TIPP és lehet csacsiság. :)
  • feca1229
    #26338
    Papa!
    Mintha a fiuk kicsit bealudtak volna, szerintem ez a BOS teljesen elviszi az idejüket, vagy tényleg elmentek nyaralni...
    éredekes módon még a forumon sencs semmi sem az új pecsről. Nem hiszem, hogy csak én várom a "következő nagy pecset" az új gépekkel. Na mindegy, talán pénteken, pedig azt hittem, hogy a nagy nyári 50%-os akció végen kiadják, de nem!
  • Klusi86
    #26337
    Rendben.
  • Papa01 #26336
    Ma sajnos nem nem, egyéb elfoglaltságok miatt.. :( Remélem, azért a héten összejön valami! :)
  • Klusi86
    #26335
    Gondolom, bár még alkalmam nem volt próbálni. Próbálgattam a 20mm-est offline, tényleg brutál főleg gyújtólőszerrel, de célozni is elég nehéz vele a 15-ös tárakról meg nem is beszélve, sőt egy tár alatt biztos ,hogy vagy kétszer újra ki kell biztosítani. A twin parabellum nem hozta várt eredményt, egy magában azzal is könnyebb és biztosabb lőni. Ma lesz reppenés?
  • Papa01 #26334
    Azért magasan kell gépészkedni a célzókészülékkel igen rendesen! :)
  • Klusi86
    #26333
    A zuhanó bombázás már megy, nagy magasságból pedig pár alkalommal való gyakorlás után egész biztos,hogy ugyanolyan jól fog menni
  • Papa01 #26332
    Igen, de engem az is meglepett, hogy magasan mennyire érinthetetlenek voltunk nagyobb magasságban.. (Igaz, a Flying Circus-on.. :D) Simán kóricáltunk amerre akartunk, lent meg ment a csihi-puhi.. és annyira nem is voltunk fent...
    Ha két gép oltalmazza egymást, plusz egy kísérővadász is ott van 100-150 méterrel magasabban, akkor bármi megoldható... Igaz bombázni tudni kéne... :)
  • Klusi86
    #26331
    Jó lenne 2-3 géppel köteléket repülni, és valami bombázó küldetést csinálni a vadászoknak esélye sem lenne
  • Papa01 #26330
    Néhány kép a tegnapi repülésről! :) Klusi volt a lövész, én vezettem. :)
    2 gép bánta a körülöttünk lévő legyeskedést! :) Plusz egy hangár is az enyészeté lett!











  • Klusi86
    #26329
    Ja, a magyarázat lemaradt: igazából Papának küldtem a képet, mert tegnap együtt repültünk és elállítódott a képen látható módon a lövész nézet. A problémát csak a játék újra indítása oldotta meg.
  • Klusi86
    #26328
  • Papa01 #26327
    Persze! :) Jössz TS-re?
  • Klusi86
    #26326
    Köszi. Régen említettem egy közös reppenést egy gépben, a Roland lövész pozícióját szívesen kipróbálnám. Alkalmas most? :)
  • Papa01 #26325
    Nincs mit, ez nem régi bejegyzés! :)
    Ja, értem, szerintem kell lennie, mert pl a SYNDICATE szerón csak full real küldik mennek és rémlik, hogy használják a Csatorna térképet is.
  • Klusi86
    #26324
    Köszi a választ, ezt a videót még nem is láttam pedig, rá-rá nézek az oldaladra :) Azt tudtam, hogy a szerver készítője dönti el milyen gépet rak bele, de a kérdésem arra vonatkozott inkább, hogy van-e olyan pálya multiban ahol "felszálló pálya" van a hidroplánnak, vagy valamilyen pont a vízen ahol ki rak felszállás előtt, mert nem szeretek a levegőből indulni.
  • Papa01 #26323
    1. Ez nem map függő. A küldetés készítője dönti el, hogy az adott gépet beteszi -e a választható gépek közé, vagy sem.

    2.Néhány tipp lövészeknek.
  • Klusi86
    #26322
    Illetve még az lenne a kérdésem, hogy a farok lövésznél be lehet nézni valahogy a célkeresztbe? Azt tudom, hogy "T"-vel veszem irányítás alá, hátrafelé a légtér felső harmadába fordítva, jó is a célzáshoz a nézet viszont ha elfordulok vele egyre hülyébb nézetet ad majdnem hogy már a géppuska oldalát látom.
  • Klusi86
    #26321
    Multiban van olyan pálya (a csatorna térképen kívül) ahol lehet használni a Brandenburgot?
  • Papa01 #26320
    Szia!

    Jó lenne! :) 19:00 jó neked, nektek? (Igaz, nem du... :) )
  • CNorbee
    #26319
    Sziasztok! Röppenünk valamit du.? Esetleg Papa szerver?
  • Papa01 #26318
    Ok, köszi! :)
  • whiteskull
    #26317
    Akkor ügyes voltam. küldöm majd a júniusit is nemsokára. :)
  • Papa01 #26316
    Köszönöm, tökéletes! :)
  • whiteskull
    #26315
    Igen, ezt tudnám én is értékelni. :)))