29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #26394
    Naaaaaaa... :(( Szerintem nem az! :)
  • LeonSilver
    #26393
    De kár, hogy egy darab szar a lógitek eme terméke. Pedig pont beleférne még a gépbe és lenne akkor joyom és pedálom...
    A buzeráns saitek pedálja kerül közel ennyibe.
  • GPx8
    #26392
    FB-n volt róla info, hogy jön az új patch.
  • feca1229
    #26391
    szokot=szokott :-)
  • feca1229
    #26390
    Általában ha nem lehet az oldalt elérni akkor szokot a pecs jönni! Általában...service maintenance aug.22th 8:00-14:00
    De ez csak egy tipp!
  • GálTomi
    #26389
    Nem tudom. Olvastál róla valamit?
  • feca1229
    #26388
    Lehet, hogy holnap pecs lesz?
  • GPx8
    #26387
    Igen, de szeretnénk sajáton is repülni.
  • GálTomi
    #26386
    Idegen szervere be tudtok menni? Mi minden este fenn vagyunk vagy a syndicate full realism vagy a new wing 1.5 szerverein
  • GPx8
    #26385
    Sziasztok!
    Indítottam egy servert, amin a barátommal szerettünk volna játszani. Mindkettőnknek rendben betöltődött, de egymást nem láttuk, pedig egy repülőtérről szerettünk volna felszállni. Mi lehetett a hiba?
  • kokos
    #26384
    Nem lag!Ezt úgy hívják"csalás"!
  • GálTomi
    #26383
    Érdekes dolog történt ma velem. A syndycate full realism szerveren úgy lőttek le hogy a támadó gép korábban kilőtt jelzőrakétáját majd géppuskáinak lövéseinek nyomjelzőit láttam a 7 órámból magasabban de magát a gépet nem lehetett látni. Még az AI lövészem se csinált semmit pedig állítólag jó ideig ott volt a közvetlen közelemben. Akkor jelent meg a semmiből kb 20-30 méterre mögöttem amikor abbahagyta a tüzelést és kivált. Van ilyen lag hiba ebben a programban is?
  • sakkay
    #26382
    Huh sajnos én egyszer sem próbáltam ilyet. Kár , hogy a ROF-ban nincsen dinamikus' multi kampány, mennyire megnőne a becsülete az ilyen feladatoknak.
  • GálTomi
    #26381
    Sziasztok! Segítségeteket szeretnénk kérni. Hettivel egy gépbe ülve többször próbáltunk fotó felderítést végezni. De soha nem sikerült. Ha egyedül mentem megjelent a célterület fölött a kamera ikon és tudtam is fotózni vele. De ha ketten vagyunk nem működik egyáltalán. Ez egy bug vagy ahhoz hogy Hetti is tudjon fotózni, bombázni kell hogy rendelkezzen ő is az adott típussal?
  • whiteskull
    #26380
    Nem. Gazdasági okokból lefújtuk. :))
  • Relax99
    #26379
    @ Zsolti: Szombaton mentek?
  • GálTomi
    #26378
    A játék multiplayer-es része hogyan néz ki ma a gyakorlatban? Többnyire csak dogszerverek vannak? Vagy szokás összeülni egy egy cooperatívra? Esetleg van olyan állandó szerver ahol fut online kampány ha van egyáltalán ilyen a programban? Azért kérdezem mert csak az hogy dogszerveren vagy offline Ai-k ellen birkózzak nem hoz lázba. Szólt már két ismerős is akiknek megvan a program hogy ha lenne időnként összeröffenés aktivizálnák magukat. (Hetti és Gyenes Balázs a Felhokkatonaioldal szerkesztője)
  • whiteskull
    #26377
    Igen. :)
  • GálTomi
    #26376
    Sziasztok! A segítségeteket kérném. Most ismerkedem a programmal. Egész pontosan a free to play verzióval és nagyon megtetszett. Jól értem hogy ez egy Demo ami teljes játékká bővíthető? Nevezetesen ha ehhez a verzióhoz vásárolok térképet,gépeket bár mit akkor ugyan úgy korlátozás nélkül tudom őket használni?
  • Gundark 1 1
    #26375
    Sok helyen kutyázzák. De én nem tudom. Majd meglátjuk. Ha kész ítélek :)
  • Papa01 #26374
    Azt hiszem, EMIATT késik az 1.031! :)
  • Papa01 #26373
    Oké! :) Mikor legyen? :)
  • whiteskull
    #26372
    Lassan megint aktuális lehetne. :)))
  • Papa01 #26371
    De persze, ha megbeszélünk egy időpontot, miért ne? :)
  • Papa01 #26370
    Elég ritkán.. :) De azért nagy néha megesik! :)
  • Rolo3
    #26369
    Papa milyen időközönként szoktatok repülni mostanság?
  • Rolo3
    #26368
    Hát nem olyan mint otthon sokkal pörgősebb meg jobb a lové itt könnyen veszel magadnak bármit nem nagyon kell gondolkodni hogy hogyan lesz rá pénzed. Ha megszokod jobb mint otthon :D
  • Papa01 #26367
    Remélem, találsz még egy jó példányt! :) Köszi velem is minden oké! :)
    Kint kemény az élet?
  • Rolo3
    #26366
    Szia Papa köszi kérdésed jól vagyok minden rendben még mindig Angliában vagyok. A gépem összeállt mindent megvettem hozzá most elég kemény masinám van és gyúrok megint rof-ra :D
    csak kell vegyek valami botot mert nincs semmim
    a tanácsért pedig köszönet Solt megpróbálok venni valahol egy G940-et és jövök repülni megint veletek :D
    CSAK DR1 hehe:D
    megvan még track ir-em is úgy hogy csak a joy hiányzik hogy repülhessek.

    Nálad mi helyzet? Minden rendbe veled?



  • Solt
    #26365
    ITT még van 1db.
  • Papa01 #26364
    Szia Roli!

    Nagyon rég írtál ide! :) Hogy vagy, mi van veled? Hogy telnek a napjaid? Minden oké veled? :)

  • Solt
    #26363
    Elvétve még akad pár shopban. Más termék nincs, ami ezeket tudja...
  • Rolo3
    #26362
    Üdv Urak!
    Egy kis segítségre lenne szükségem
    venni akarok joyt de a logitech G940-et már nem gyártják ezért igen tanácstalan vagyok tudna valaki tanácsot addni mit érdemes venni mostanság ami tartalmaz pedálokat meg gázkart is mint G940 és force feedback természetessen.
    előre is köszi a segítségért
  • feca1229
    #26361
    Nekem bizonyitékok kellennek, nem igéretek! :-)))
    Remélem úgy lesz, de ha jön én úgy gondolom valami nagy dobás lesz. Ja és bízok benne, hogy mind a két előrendelhető repcsi is meg lesz. Az Olasz frontot én is szeretném, és már nagyon sok repcsi nem is kell hozzá. Az Olasz oldalon szinte megvan minden, pesrsze tudom, hogy több tipust használtak, az Osztrák- Magyar oldalon meg egy- két új repcsi és az Albák átalakítása na és persze a map, és már kész is! :-)
    Gondolom ez legalább egy éves munka lenne. Azért szép lenne.
  • Papa01 #26360
    Tovább megyek... :-). Szerintem most pénteken fog megjelenni!
  • feca1229
    #26359
    Meglátjuk Papa, meglátjuk... :-) láttam én már Fokkert karón...
  • Papa01 #26358
    Szerintem ebben a hónapban kijön.. :)
  • CNorbee
    #26357
    ;-)
  • feca1229
    #26356
    Teljesen igazad van. Csak az a gyarló telhetetlen emberi természetem...
    Valóban igazábol az lenne a legjobb ha több időm lehetne rá, sajnos nincs. Pedig én akkor is várom és tudom, hogy egy telhetetlen dög vagyok. :-))))
    de amùgy tényleg igaz amit irtál, és lehet, hogy elvoltunk kényeztetve.


  • CNorbee
    #26355
    Sziasztok!
    Mennyit aggódtok ezen a pach dolgon. (tisztelet a kivételnek) Más játékokhoz képest a ROF, igy is magasan túlszárnyal nagyon sok repülős szimulátoron javitások kiadása terén. Túlságosan megszoktátok a jót, hogy sűrűn jött ki új verzió. Szerintem nem érdemes ezen rágódni, mert annál rosszabb. A Condorhoz például 2.5 éve adtak ki utoljára pach-et és plane pack-ot egyszerre. Azóta is nagyon sikeres, rengetegen repülnek versenyeken on-line szervereken. Pedig ott vannak még lehetőségek bőven, csak nincs a háttérben olyan fejlesztői gárda sajnos. Mégis rengeteg valóságban is aktivan repülő vitorlázó pilóta használja. ROF-nál azt mondanák, hogy itt a vége már azt is elfogadnám. Majdhogynem kihozták a maximumot szerintem. Én inkább több szabadidőt kivánnék mindenkinek mint újabb pach-et. Sűrűbben és többen repüljünk egyszerre, ez az ami hiányzik manapság sajnos. Jó, a hétköznapi élet sem egyszerű, talán idővel javulni fog a helyzet.