29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • bardocz
    #26434
    De azt is lehet állítgatni? Mert én most 1db piros ledet használok(biciklivillogóról), de a kamerát használhatatlanra kellett beállítanom, hogy csak azt érzékelje.
  • Relax99
    #26433
    Ja egyébként aki freetrack-et használ /használna, ajánlom figyelmébe a Ps3 eye-t
    A héten vettem egyet a VX1000 helyett és nem bántam meg.
    Nagyobb a látószöge, 640*480 75fps, 320*240 120fps, jobb a képminősége, kicsi a késése. Két hátránya talán, hogy ki kell venni belőle az infra szűrőt, már ha ir ledet használ az ember, ahhoz pedig ripityára kell szedni, a másik, hogy külön kell hozzá venni clip-et,hogy a monitor tetejére fel tudjam rakni.
  • Relax99
    #26432
    Ne szívd úgy mellre Papa, bocs, nem megbántani akartalak firkálmányommal, egyszerűen csak zavar, hogy elmúlt a "steril harcok" kora.
    Mostanában már Kb csak Petivel, Sanyival és néha Sakkay-al találkozom Ts-en, nem mondom én se vagyok túlontúl sokat fent, de ebben az is közrejátszik, hogy alapvetően számomra még nem találtak fel olyan Szimulátort aminek az sp részét el tudnám viselni 10 percnél tovább, a multi pedig nem olyan izgalmas, ha nincs csapattárs.
    Elhiszem, hogy nincs idő-d -tök, nekem se mindig van hála az esthajnal csillagnak én is vagyok fáradt van mikor kedvem nincs semmihez ezért inkább lapulok, de fogadni, mernék, hogy ha akár egy eventet szerveznék, (amit terveztem is tower defense stílussal sok ai-al, hogy véletlenül se olvadjon meg a mikrofon, hátha össze tudnám hozni a társaságot) szinte biztosra venném, hogy jópáran tartózkodnának, idő egyeztetés lehetőségének tekintetében is.
    Valamint Pl. tőled se láttam már hosszú ideje, hogy írtál volna "valakinek van kedve repülni, vagy akármi. Én se nagyon az is igaz szálka...gerenda. Mégegyszer bocs, nem megbántani akarok senkit, szeretek veletek repülni, beszélgetni, csak nekem ez a meglátásom.
    Ezzel le is zárnám a flame wart, mert a végén még elkopik a keyboard.
    Airbyy out.
  • Fokker
    #26431
    így már jó lesz

    The Vintage Aviator
  • Fokker
    #26430
    rég néztem fel a VintageAviator oldalra, de azóta történt pár építés: RE8, Fokker DVIII, Sopwith Pup, F2B. satöbbi. csak lesek...

    The Vintage Aviator

    annak idején Leon hívta rá fel a figyelmet(4 éve), köszi még1x!
  • LeonSilver
    #26429
    Nekem a HW lassan megoldódik, igaz a pedál beszerzése kicsit eltolódik.
    A szoftver az, ami most hátráltat :)
  • Fokker
    #26428
    így van. mindenkinek megvan a saját oka, hogy miért nem repül. én leírtam az enyémet annak idején. el kell fogadni, ez van. egyébként 2009 óta sokminden történt itt a közösségben, ez ami most van, hogy kevesen repülnek, már sokadjára jön elő. részemről kizárólag HW kérdés a repülés, nem raktam le végleg a RoF-ot.
  • sakkay
    #26427
    Ja...méginkább!
  • whiteskull
    #26426
    Inkább igyunk egy pohár bort! :)))

    Aztán a kedv is megjön valamikor. :)))
  • sakkay
    #26425
    Srácok srácok..a régiek közül senki nem repüli rendszeresen, úgyhogy felesleges a karate.
  • Fokker
    #26424
    "minimálisan repültem a nyáron, de ha jól emlékszem, Te sohasem jöttél. " ennek tükrében én sem értem a cinikus megjegyzéseket. úgy bírálni másokat, hogy a közös repüléseken sem voltál ott, kissé fura...
  • sakkay
    #26423
    Köszi!
  • Papa01 #26422
    Szia Sakkay! :)

    Milyen állományokról érdemes biztonsági másolatot készíteni?

    Az export állományt a RoF-on belül tudod elmenteni/betölteni:



  • sakkay
    #26421
    Szevasz Papa!
    Te tudod , hogy mit kell elmenteni ,hogy megmaradjanak a joy beállításaim?
  • Papa01 #26420
    LOL, ez mekkora! :-) A gázkarról nem is beszélve... :-)
  • whiteskull
    #26419
    Különben is vigyázni kell a joyra is, mert hamar elkopik. :)))
  • Papa01 #26418
    Köszi urak, az érdeklődéseteket, rendesek vagytok! :) Mostanában read-only üzemmódban voltam, eléggé összesűrűsödtek a dolgaim.. Nagyjából 5-kor kelek és tíz után érek haza augusztus eleje óta.

    @ Leon: Ez a Damon Hill-es post nagyon ott volt! :D

    @ Zéti: Nem jobban "koptam el", mint Te. Nem értem, miért teszel ilyen kategorikus kijelentéseket, nem tudod miben vagyok benne vagy azok akik ritkábban jönnek fel. Mindazonáltal, tényleg minimálisan repültem a nyáron, de ha jól emlékszem, Te sohasem jöttél. Ja, és honnan tudod milyen állapotban van a RoF-om?? :)
  • Relax99
    #26417
    Ahová a többiek...elkoptak, bár Papa még betölti a nyugalmazott pilóta szerepét és két borderlands boss között megnézi a híreket, bár fogadni mernék, hogy a rof nála még v1.06
  • sakkay
    #26416
    Tényleg, mi van veled papa?!
  • GPx8
    #26415
    Reméljük, nem zuhant le...
  • Solt
    #26414
    Nekem megvan a száma, csak nem akartam zavarni, gondoltam hátha tud róla valaki valamit! :) Holnap ráüzenek...
  • Sanyo
    #26413
    Valószínűleg az iskolai dolgokkal van elhavazva és nagyon sokára ér haza. Sajnos nincs meg a telefonszáma, hogy felhívhatnám.
  • Solt
    #26412
    Srácok!

    Tudtok valamit Papáról? Nagyon eltűnt... :( Remélem minden rendben van vele...
  • whiteskull
    #26411
    Búsul, mert kezdődik a meló szezon. :)))
  • LeonSilver
    #26410



    Jelen estben Damon Hill = Papa. Szóval hol van a főnök?
  • Relax99
    #26409
    kijött az fe2b, kaptunk egy új skin packot
    optimalizáltak a töltésen,
    hajók mozgásának hibáját javították
    kill streak reset bugot javították
  • sakkay
    #26408
    Na! Valami összegzés a változásról?
  • feca1229
    #26407
    kijött a 1.031 patch!
  • sakkay
    #26406
    Srácok, mit is kell elmentenem ahhoz , hogy a joy beállításaim megmaradjanak?
  • GPx8
    #26405
    Volt valami szerver karbantartás, lehet, hogy akkor kavarodott össze.
  • feca1229
    #26404
    Szia!
    Egyszer én is úgy jártam, hogy a megvásárolt gépemet nem engedte használni, viszont nekem magától helyre jött, azt hiszem.
    Eddig én úgy vettem észre, hogy igyekeznek bármilyen problémát orvosolni, vagy helyre tenni, csak most ez a BOS szerintem minden energiájukat és erejüket leköti, látod nem tudták a pecset összehozni csütörtökön sem, és pénteken sem. Úgy tünik, hogy most a BOS mindennél előbbre való náluk.
  • GálTomi
    #26403
    Van tapasztalatok arról, hogy foglalkoznak-e az ember bújával bajával a 777-nél?? Megvásároltam az összes repülőmhöz a kiegészítőket. E-mail-ben meg is erősítették tételesen felsorolva mit mennyiért vásároltam. Ugyan ez szerepel a weboldalon a profilomban is. De a játékon belül egy géphez (Fokker VII)nem engedi használni a kiegészítő csomagot! Azt mutatja vásároljam meg. De hát megtettem korábban,vissza is igazolták. Írtam nekik egy levelet korábban most várom mikor lesz belőle valami.
  • Sanyo
    #26402
    Akkor semmi sem változott, ilyen egy VO101 buli is. :D
  • perko
    #26401
    Ami nincs benne a szimulátorban.
    Így mulattak az 1. világháborús német pilóták
  • Sanyo
    #26400
    Az új peccsről még semmi infó, lefogadom hogy elalvás után fogják kitenni. :) A videó mindesentre kint van már néhány órája.
  • Solt
    #26399
  • Sanyo
    #26398
  • LeonSilver
    #26397
    :D
  • Solt
    #26396
  • LeonSilver
    #26395
    De :p