29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #26516
    Na most az is érdekes, h a stathoz legalább 3 ember kell h legyen a szerón. :)
    A TS-t kipróbáltam most, nálam OK! :)
  • CNorbee
    #26515
    Holnap napközben valamikor egy gyakorló "stat.-os" szerveren repülésre valaki? Valamiért a ts-re nem enged be napok óta, pedig nem állítottam el semmit, és a legfrissebb is. :-)
  • Papa01 #26514
  • Papa01 #26513
    Igen a statot le kellett nullázni, a javítások miatt. A szerver listán látható, hol van engedélyezve a szerver stat.

    Gyakorolni pedig egy jó kis haveri host a legalkalmasabb szerintem!: )
  • bardocz
    #26512
  • Relax99
    #26511
    Nem tudom, mennyire ismeritek "Nassault" munkásságát, régebben volt pár rofos videója is, rendkívül tehetséges szerintem.
    Nem ROF, nem Great war, de mégis csak történelem, repülés és "lovagiasság".
  • Relax99
    #26510
    New wings szerver?
  • CNorbee
    #26509
    Sziasztok! Melyik szerverekre érdemes bemenni gyakorolni úgy, hogy a központi statisztikába is bekerüljön az ember. Az is az 1.31b patch-el indult újra?
  • Relax99
    #26508
    Valamiért mobilról nem akarta berakni
  • Relax99
    #26507
    [img] https://lh5.googleusercontent.com/-80NXAOAsw_8/UgkpIzPMdaI/AAAAAAAABq4/fnQeBHFUKfY/s400/DSC_1994.JPG [/img]

    Igen, mestermunka.
  • Papa01 #26506
    Igen, teljes joggal! :)
  • Papa01 #26505
    Na igen, igyekszem mindig belegondolni mások munkájába.. pl pár éve felújították a 33-ast. Én munkába jövet ment láttam milyen durva munkát végeznek azok az emberek a nyári rekkenő hőségben, a veszélyes forgalom mellett. És a munka sem akármilyen lehet.
  • Her Laca
    #26504
    Ja még annyit:)
    Pl az aulát azt 1 hét alatt kellett megcsinálni télen mínusz 10-20 fokba ,mert az építés vezetőség elqrta az időt ,és ultimátumot kaptak,hogy ha nem lesz kész nincs pénz.
    Nekem szerződésem volt de szart se értem vele,hogy már 2 hete el kellett volna kezdenem,,megmondták vagy kész lesz vagy nuku pénz.
    7 napot és 4 éjszakát nyomtuk ,alig aludtunk ott a helyszínen 2-3 órát ,ígértek mindent ha készen lesz , na abból annyit kaptunk amennyit te:)
    Bár hogy most már láttam készen a dolgot így azért büszke vagyok rá:)
  • Her Laca
    #26503
    Tudod az az igazság,hogy az embereknek eszébe se jut ám,hogy egy ilyen műemlék épület felújítása micsoda melót igényel. De minden szakitól ám.
    Az építés vezetők,meg a górék megkapják a dicséretet (jelzem szart se csinálnak ,hót komolyan) téged meg semmibe vesznek.
    Most is hívtak,egy templomba,de megüzentem,hogy csinálja meg a két kis kezivel a főnök úr amint kiszáll az A8 ból.
  • Her Laca
    #26502
    Ki is combosodtam a meló végére. Több mint fél évet melóztunk rajta 3 emberemmel. Meg volt 2 roma srác akiket felvette ,ők cipelték a kavicsokat,na ezek előtt le a kalappal. Bár ők is hálásak voltak mert mint mondták ennyi pénzt soha nem kerestek még.
    De most már nem foglalkozom ilyen melóval ,elég volt. Közelítek az 50 hez és azért naponta 500x 50 kilós köveket emelgetni ,hajolni vele az ne a hosszú egészség titka.
    Mindjárt teszek fel egy képet egy élménymedence aljáról,na ott meg 100-200-300 kilós kavicsok voltak. Úgy mozgattuk mint az ókorban:)
    Csinálják a fiatalok ezt tovább ,de sajna ehhez a féle melóhoz egyre kevesebben értenek ,na meg meg se becsülik az embert.
    Itt minden darabot kézzel gyártotunk ,és sablonoztunk a helyszinen
    Na még ez
  • Papa01 #26501
    Bizony, büszke lehetsz rá! :)
  • Her Laca
    #26500
    :) Lányom barátja is oda jár ,és meglepődött amikor mondta neki a csajszi,hogy a fater csinálta ezeket.
    Legalább hagytam valami szépet az utókorra:)
  • Papa01 #26499
    Szia Laca,

    Nagyon szép lett, gratulálok! :) Most nyáron volt alkalmam újra Egerbe látogatnom, és meglepve sétáltam be a Licibe! :) Nagy szép lett a kivűl, belül, öröm volt bemenni és ott lenni! :)

    Nagyon tetszk!! :)
  • Her Laca
    #26498
    Itt az aula
  • Her Laca
    #26497
    A csillagvizsgálót is kellett volna ,de aztán (hála az égnek ) megcsinálta más. Egyszer mentem fel oda ,na akkor elvesztettem a meggyőződésemet a munka iránt :)
  • Her Laca
    #26496
    Ilyen 40-50 kilós solhoffeni az első emeleti burkolat.Ezek a kövek több száz évesek
    Így néz ki lerakva.Jelzem ezeket kézzel gyártották annó
  • Her Laca
    #26495
    1 emelet
    Boros pince
    Pince folyosó
  • Her Laca
    #26494
    2-3 éve én köveztem le a Líceum főbejáratát,meg a díszterem előtti folyosót,és a pincét.


  • Papa01 #26493
    Mondjuk lépcsőzni elég sokat kell.. :)
  • Relax99
    #26492
    ott is, ott gépes terem van, legalábbis abban voltam
  • Papa01 #26491
    Fent a toronyban? :)
  • Relax99
    #26490
    Csak azért írtam priviben, mert valamiért üresek a hsz-ek, egyébkén nem gond.
    Líceumban. pont a legjobb helyen :D
  • Papa01 #26489
    Bakker töröltem az üres HSZ-eket, és megjelent Tied! :-)
  • Papa01 #26488
    :-) Én anno szépnek és pezsgőnek találtam... Szívesen élnék most is ott. :-)
  • Papa01 #26487
    Örülök, h tetszik Eger, én is nagyon szerettem. :-) Melyik épületben van a tanszék? Bocsi, h nem priviben írram, de az elég gáz mobilról...
  • Relax99
    #26486
    Jó inkább leírom privátban...
  • Relax99
    #26483
    Végül úgy jött ki, hogy kolit nem kaptam, na meg az esthajnal csillag elengedése miatt is mászkálni kellett volna párszor, kihasználom a halasztásom, aztán jövőre megyek, de az már biztos, legalább addig is megerősödik a zsebem
  • macleody
    #26482
    Unalmas, hangos, koszos, rosszak az utak... soroljam még? :) Ja és kurva drága minden.
  • Papa01 #26481
    Zéti, milyen Eger?? :)
  • Relax99
    #26480
    Jajj már emlékszem
  • Papa01 #26479
    Neeem, a host megy... :) Nyáron is repültünk párszor.

    @PhantomAss: WhieSkull kolléga jól leírta a problémát. :) az a gond, hogy vagy tök kezdő módot lehet választani vagy full real-t. :)A Friendly Icons azért volt jó, mert tudtuk ki a haver, de az ellenségnek nem volt ikonja, így nem az ikonok kergetéséből állt a légiharc. :) Ez amiatt volt jó mert így bárki bármilyen géppel repülhetett nem volt kavarodás. :)
  • Relax99
    #26478
    Kijött az Arma 3
  • Relax99
    #26477
    Kijött az Arma 3
  • Relax99
    #26476
    Egymással való repülések - azt hittem azért, mert nem sikerült életrekelteni a hostot :)
  • whiteskull
    #26475
    Ugye azért szoktuk bekapcsolni a baráti ikont, mivel mindkét oldalon lehetett minden repülővel menni, így a géptípus felismerése nem adott megfelelő támpontot. Ha az ellenséges ikont kapcsoljuk be, akkor meg alapból nem lehet meglepni az ellent, mert messziről kiszúrja az ikont. No meg légiharc közben is mindig lehet tudni, merre van a másik.