29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #26556
    Én is köszi, nagyon jó volt, hosszú hónapok után nagyon élveztem!! :)
  • GálTomi
    #26555
    Köszi a mai ismerkedős játékot. Szóljatok majd akkor is ha lesz valami össznépi coopolás is!

    Papi épp vízibiciklizni készül:
  • Relax99
    #26554
    TS?
  • Papa01 #26553
    Üdv, 1 perc és megyek! :)
  • CNorbee
    #26552
    Ok akkor 16:00-ra visszajövök oda! Addig is jó ebédhez szól a nóta mindenkinek így vasárnap lévén :-)
  • Papa01 #26551
    16:00-kor leszek! :)
  • Papa01 #26550
    Rendben, köszönjük! :)
  • CNorbee
    #26549
    Itt várlak titeket ROF TS / MAIN Remélem összejön ma egy jó kis gyakorló repülés! :-)
  • Papa01 #26548
    No Urak, leltem egy nagyon jó szerót, legalábbis a host ami ment nagyon jó volt! :) New Wings - Wargrounds. Csak soros gépek volt és full real. Egy Sapd-ot lekaptam. Nagyon jó repülés volt és az elmúlt hetek után jó volt ma egy kicsit lazítani, pihenni. :)
  • Papa01 #26547
    Az MFM-es vinyó nekem már kimaradt, de az biztos, hogy ahhoz fegyver viselési engedély kellett.. :)
    Igen, emlékszem, a DiD Tornado szimhez is trükköznöm kellett, hogy elinduljon 4mb RAM-on.. :) Akkoriban egy sima másolás is kalandosabb volt. :)

  • LeonSilver
    #26546
    Nekem egy 20 megás MFM-es :) Akkora volt, hogy embert lehetett vele ölni :)
    Amikor megvettem az első, 120 megás vinyómat, azt hittem az életem végéig elég lesz :D :D
    Emlékszel? Különféle konfigok voltak az autoexec.bat-ban meg a config.sys-ben. Volt amelyik programnak ilyen memória beállítás kellett, de egy másiknak meg amolyan (EMS, XMS)
    Akkor még az ember gyereke "programozgatott".



    Én még telepítettem win95-öt, floppy-ról :D
  • Papa01 #26545
    :)) Jaj, és még csak floppy-król nyomtuk! :) Az 1. HDD-ém 40mb-os volt.:)
  • LeonSilver
    #26544
    3.1GHz, ha kell akkor meg 3.5. Ez iylen turbó, mint annak idején a 286-os gépeken :D
    Komoly 9 MHz-es volt némelyik, de ha benyomtad a turbo gombot, akkor 12.. :D
  • Papa01 #26543
    Bocsi, LCtrl+Pause. :)
  • Papa01 #26542
    Wow! :D Miért nem használod a sajátját? Ha jól emlékszem LCtrl+PrintScr.
  • Papa01 #26541
    És mi az órajele? :)
  • LeonSilver
    #26540
    Látod Papa? Itt is 2 FPS-t ír, pedig külső nézetben 60 FPS volt :D

    PikcsÖr
  • LeonSilver
    #26539
    Ja. És a kokpitben a tükör is be van kapcsolva.
    Hamár.. :D
  • LeonSilver
    #26538
    i5-3450 Abszolút nincs húzva semmi.
  • Papa01 #26537
    Ezek a beállítások nagyon ott vannak! :) Köszi az infót! :) Remélem, lesz 1x egy olyan VGA-m! :)) A CPU-d milyen?
  • LeonSilver
    #26536
    Mondjuk ez a fraps egy buzi.
    Akartam csinálni shotot, de minden képen 2 azaz kettő darab FPS-t mutat :D
  • Relax99
    #26535
    Még nem nagyon tudok nyilatkozni öszvissz arma 3-at próbáltam azt is csak showcase-ben az futott simán 40 fps-el harc közben.
    Clod meg ha jól emlékszem az utolsó beta patchek után már a régin is futott.
  • LeonSilver
    #26534
    Olyan 29 - 32 FPS volt. Esett az eső és én használok eyecandy modot ( http://www.digitalcombatsimulator.com/en/files/446445/ ).



    Beállítás:
  • Papa01 #26533
    Na igen, a mozgó egységek is elég durván eszik az FPS-t.. :)Főleg 100.
  • macleody
    #26532
    Elbaxott egy játék az. Mustanggal ha lövök, folyamatosan megy lefelé az fps. Beraktam Batumihoz közel az X reptérre vagy 100 egységet, kollega elkezdte lőni őket, a végére 3 fps-em maradt. Mondjuk neki is, le is esett szépen :)
  • Papa01 #26531
    Jaja, de elég oda az UV blokk is.. :D múltkor a Szu-25-öst tele pakoltam nem irányított rakétákkal... nem csináltam mást, csak nyomva tartottam a joyon a tűzgombot...
    Leon, 10 mp múlva olyan szaggatást kaptam,hogy csak néztem... :D
    De szerintem simán játszható a DCS még az én gépemen is.. ezek szerintem inkább javítani való hibák. (Mondjuk ha 50-60 egység mozog, az is diashow.. :) )
    Nálad milyen FPS-t produkál a Crate Fast Mission, ha minden egységet max-ra veszel? És nálad Zéti? :)
  • LeonSilver
    #26530
    A DCS-t bármin futtathatod. Akár Pakson is, ha CBU-t bobsz akkor annyi :)
  • Papa01 #26529
    Dehogynem nyerhet... :) én 2,66Ghz-ról húztam 3,5Ghz-re és így megy már lassan 5 éve.. mondjuk az enyém egy 920D ős i7.. Még néhány évig nem is bántanám, de egy új vga már nagyon jó lenne, mert a 4890-es már kezd kevés lenni.
    @ Zéti: A RoF és a DCS teljesen simán fut? És a CLOD? :) Az alaplapot én is bánom, mert csak 3 RAM foglalat van benne és a bővítése nehézkes. Most 2x3Gb ram van benne, 1366Mhz-es.
  • bardocz
    #26528
    Hagyd a tuningot, nem fogsz vele annyit nyerni szerintem.
  • Relax99
    #26527
    Kösz, Sima 660 tavaly ősszel vettem még 58k-ért (most azt hiszem 50k-ért láttam ugyanazt), akkor még a Ti közel 100 volt annyit meg sajnáltam rá. Idáig teljesen jónak tartom, főleg, hogy a régi procim ki se hajtotta rendesen :D
    A proci alap órajele 3,5ghz 3,9 turbo, egy alpenföhn triglav (egyenértékű a coolermaster hyper 212-vel)van rajta alapjáraton 30 fok alatt szóval még lehet, hogy húzok is rajta.

    Alaplapot mondjuk elcsesztem, 4000-el többért kellett volna az lk-t venni, az már támogatja az sli-t is nem csak crossfire-t, bár szerintem előbb rakok bele új kártyát,minthogy sli legyen.
  • Papa01 #26526
    Gratu, korrekt konfig! :) Használd egészséggel! :)A VGA sima 660 vagy 660Ti? Meg vagy vele elégedve? Milyen áron vetted? A CPU-nak mennyi az órajele?

    Szerintem mellé teheted,különbséget nem igazán lehet látni, max. benchmark progikkal. A több RAM viszont sosem hátrány... :) De Solt mester sokkal jobban otthon van ilyen dolgokban, hátha benéz ide! :)
  • Relax99
    #26525
    már csak annyi kérdésem lenne, hogy ugye most 1600mhz 8gb benne van a gépbe és a régi alaplappal kijött a 4gb 1300mhz, van-e értelme betennem mellé, mert ugye akkor lehúzza 1300-ra a többit is, viszont lenne 12gb
  • Relax99
    #26524
    Asus p8z77-v lx
    i7 3770k
    8GB kingmax hyperx 1600
    GTX 660 gddr5 2gb

    és vettem egy saitek cessna ruddert pedalt is szóval szörnyen béna vagyok
  • Papa01 #26523
    Írtam neked privit! :)
  • Papa01 #26522
    Gratula a konfigodhoz! :) Milyen cuccokból áll? :)
    @ Norbi: Mit szólnál ha segítenénk, mert a TS OK! :) 16:00-ás kezdés jó nektek? :)
  • CNorbee
    #26521
    Vasárnap délután tudnék csatlakozni hozzátok. Sajnos a pcpilot ts-em azóta sem fut. Esetleg találkozhatnánk ROF TS-én valamelyik szobában a kedvemért Ja, sikerült bekerülnöm a statisztikába is. Légi csatába siker még nem igazán van, de a repülés az megy. :-)
  • Relax99
    #26520
    Helyes!

    Ma megjött az i7-em hétvégére összerakom, aztán repülhetünk.

    @ Pete: Végre jó lesz a Planetside

    Már csak arra kell rájönnöm, hogy hogyan vonom össze partíciókat, hogy adatot vesztenék
  • zmok
    #26519


    http://www.youtube.com/watch?v=209nbNM5qmA
  • Papa01 #26518
    Hááát hosszú hónapok után felmentem megint, de csak elment a kedvem... Szinte csak Camel-ek... Valamikor hátha repülünk egyet közösen.. :)
  • Relax99
    #26517
    nálam is jó