29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #26596
    Így tolom

  • LeonSilver
    #26595
    Ja. Ez kijelzi valahogy az FPS-t?
  • Her Laca
    #26594
    Ja feltettem az álltalad mondottakra. A levegőben 40 a minimum a max 53 fps
    A Város felett 35-38. Ha leszálltam a város utcáján akkor stabilan 27 et mutatott. De nem érzékelek semmi látható különbséget e között a beálítás és az általam beállított között amúgy. Ezek mire jók?
  • Papa01 #26593
    Félek, nem ez lenne a megoldás.. :D Vasárnap nem jössz fel egy picit repülni?
  • whiteskull
    #26592
    Igyál egy pohár bort, aztán megjavul. :)))
  • Papa01 #26591
    Köszi az infót, akkor nálam van valami hiba! :)
  • Papa01 #26590
    De más szimeket meg igen. :) Mondjuk nekem alapból semmi bajom a Steam-el. Szerintem jól meg van csinálva az is.
    Laca, láttam a tesztedet a IL2 topic-ban. Megtennéd, hogy megnézed úgy, hogy a Super Samplin-ot bekapcsolod, a Light Source-t és az Object visibility max-ra állítod? Leon mester, ha nem veszed zaklatásnak, Te is megnéznéd? :)
    Köszönöm! :)
    Ja és a Rain Drops-ot is érdemes esős időben megnézni! :)
  • Willenbrock
    #26589
    Már elküldtem a mailt,majd meglátjuk mi lesz. A kereső nálam megy.
  • Her Laca
    #26588
    A CLOD ot se kell.
  • Papa01 #26587
    Urak, két kérdésem lenne az SG-vel kapcsolatban.

    1. Nálatok sem működik a kereső?
    2. Nálatok sem működnek a banner nyomógombok?
  • Papa01 #26586
    Igen, ez egy jó tulajdonsága a RoF-nak, szerintem nagyon jól megcsinálták a védelmet. nincs aktivációs limit, nincs HW csere figyelés, nincs újratelepítés. :)
    @Willenbrock: Én is csak azt tudom mondani, amit Leon. :( Max. egy e-mail, amit tehetsz. De mondjuk ha megvan jpg-ben a vásárlás ténye, (Én mindig csinálok.) akkor azt csatold és már jobbak az esélyek. :)



  • Relax99
    #26585
    Grat, arma 3 neked megvan?
  • Relax99
    #26584
    Köszi, így már ok.
  • Willenbrock
    #26583
    Ki kell ezt is tapasztalni,nagyon különbözőek a gépek.Én Fokker Dr I-el egész sikeres voltam,Camellal meg alig tudtam a levegőbe maradni.A Camel nekem mumus.
  • Her Laca
    #26582
    Elhiszem Tomcsi ,elhiszem:) De nekem valahogy ezek a drót akadály pályák nem jönnek be annyira:)
    Annó még tetszett nekem is ,vagy az újdonság varázsa ,mit tudom én,de valahogy elszakadtam tőle. Mondjuk az is igaz,hogy voltak sokan akik elpicsáztak:))) és ezt nehezen viseltem. Messzerrel nem szoktak :)
  • GálTomi
    #26581
    Hidd el Laca ennek is meg van a varázsa. És itt nem az ész nélküli vízszintes fordulózásról beszélek. Sajnos sok játékosnak ott merül ki a tudása hogy 50 méterről bombázik, 20 méteren forduló harcolnak. Ez nagyon unalmas és nevetséges. De vannak kivételek. Utóbbi időben rendszeresen akadok össze kétezer méter felett is ellenségekkel. Jó lenne ha lennénk páran és a jobb online szervereken futó térképeken egész jó feladatokat lehet,lehetne lebonyolítani. fotó felderítés, kísérés, földi egységek védelme egész jól ki vannak találva a feladatok.
  • Her Laca
    #26580
    Ha az az 5 perc amit rászántam , annak számít akkor ki:)
  • LeonSilver
    #26579
    Írj a szupportnak egy szívhez szólót :)
    A regkódot természetes, hogy nem fogadja el, hisz' az már egy másik accounthoz van kapcsolva.
  • Willenbrock
    #26578
    Ha a create new account-ot választom,ott a reg kódot nem fogadja el,ha az elfelejtett jelszóra megyek,akkor csak a régi indamail-es címre küldi el az új jelszót(amivel pedig régen tudtam regelni),ahova már nem jön át.Mit lehetne csinálni?
  • Willenbrock
    #26577
    Köszi,akkor mindenképp ki fogom próbálni.
  • Willenbrock
    #26576
    Na mi az,mégis kipróbálod a kávédarálókat? :) Nekem is kedvem támadt repkedni egy kicsit a Spad-dal,erre vártam már,hogy legyen állandó nemzetközi szerver.Csakhogy én letöröltem a könyvtárát is anno,most az újraregisztrálással vannak gondok,nem jön át az e-mail stb.
  • Her Laca
    #26575
    No valamiért megtaláltam a Rof könyvtáramat,lévén mióta újra húztam a rendszert ,vagy egy éve nem is néztem ,és én azt hittem újra telepíteni kell. Rányomtam és elindult,igaz töltögetni kellet valami patch -eket ,de lazán kipróbáltam a varrógépeket. Ergo,nem kell újratelepíteni:)
    Már ha nem tudnátok:XD
  • GálTomi
    #26574
    Van több is.. Ma a new wings wargroundon mentem egy nagyon jóízűt. Első körben fotó felderítés Rolanddal. Hazafelé megtalált egy FE 2B de ő húzta a rövidebbet. Aztán átváltottam Pfaltzra..Odacsapódtam egy másik pfaltz mellé. Összeakadtunk két humán Sopwhit triplane-el és egy humán nieportal. Pár pillanat múlva már egyedül voltam keresztes. Kezdett nem annyira őszinte lenni a mosolyom. A végén mind a két humán triplane-t lelőttem a nieportot meg egy szerencsés kapás lövés után kivált a harcból.
    Bitnag jó volt

  • Willenbrock
    #26573
    Van olyan nemzetközi szerver amin folyamatosan lehet repülni?
  • Willenbrock
    #26572
    Talán az a baj,hogy egyszer már volt ezzel a kóddal regisztálva,csakhogy nem tudom már milyen e-mail és jelszó tartozott hozzá.Kértem új jelszót,az e-mailt elfogadta,azt írta elküdte a címre,de nem jött át.(indamailes cím)Másik e-maillel meg nem engedi,mert az elfelejtett jelszó ehez tartozik.Kialakult egy ördögi kör?
  • Willenbrock
    #26571
    Sziasztok! Egyszer már regeltem a játékot 2éve,most újratelepítettem,de azt írja rossz a regisztációs kód.A jót írtam be pedig,ami a tokon van,2 éve elfogadta.Ilyenkor mi van?
  • Rolo3
    #26570
    akkor jövök én is.
    látom mindenki nyomja a melót ezerrel. Én is no para :D nekem is kevés az idő repkedéshez sajna :(
  • Papa01 #26569
    Szia Roli!

    Talán vasárnap, de előbb esélytelen... :(
  • Rolo3
    #26568
    Üdv urak!
    Mikor lesz repülés legközelebb?
  • Papa01 #26567
    Így teljesen világos, köszi szépen! :)
  • Solt
    #26566
    Ez volta kérdés:

    "ugye most 1600mhz 8gb benne van a gépbe és a régi alaplappal kijött a 4gb 1300mhz, van-e értelme betennem mellé"

    Én erre válaszoltam, de a te megfogalmazásodra is helytálló a válaszom! :)) Mivel láthatóan nem a kit része a "maradék" 4GB-ram, ezért semmiképpen nem javaslom, hogy mellé tegye. :) Nem a sebesség miatt, hanem az esetleges kékhalálok, egyéb gondok elkerülése végett...
  • Relax99
    #26565
    Pontosan :)
  • Papa01 #26564
    Gratu, h tetszik? :-)
  • Papa01 #26563
    Oks, köszi! :-) De Zéti sztem arra gonddolt, h érdemes -e olyan RAM-ot pluszba betenni, ami pl nem 1366 Mhz-es hanem kevesebb, (Az én CPU-m ilyen FSB-t használ.) a több memória miatt.
  • Rolo3
    #26562
    Megvettem 12$-ért a DCS P-51-d simut :DD:D
  • Rolo3
    #26561
    Üdv mindenkinek.
    bocs a két hét offért csak nem volt netem mert költöztünk és várni kellet amíg átkötik meg most tudtunk csak beköltözni az új kecóba.
    Mostantól vagyok.
  • Solt
    #26560
    Üdv Urak!

    Memória bővítéshez annyit, hogy kizárólag KIT-ben érdemes! Más gyártó, más moduljait, de még azonos gyártó azonos órajelű moduljaival sem érdemes próbálkozni. Nem véletlenül válogatják őket párba... ( KIT-be )

    Remélem segítettem... :)
  • Papa01 #26559
    OFF:
    Aki ezt a 'MOLLÓ' reklámot kitalálta... komolyan. Eléggé idegőrlő, hogy finoman fogalmazzam...
    /ON

    @Zéti :
  • Relax99
    #26558
    OFF: A2A C172:
    /ON
  • Relax99
    #26557
    Saitek Pro flight Cessna pedals