29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #26677
    Laca, akkor azért ne fizess! :-) Én sem veszem meg, és soha nem éreztem a hátrányát. Vagyis pár gépre megvettem, de csak puszta kíváncsiságból, nem igazán használom őket.
  • Her Laca
    #26676
    1.
    Ebben sose fogunk egyet érteni.
    2.
    A WWII az sok hadszíntérből ,sok repülőből áll.
    Megcsinálnak egy térképet a hozzá tartozó gépekkel,mi az megvesszük sok pénzért (ebből ők profitálnak) ,majd megcsinálnak egy másik hadszínteret és azért is adunk jó sok pénzt. De egy a gépekben levő fegyverért had ne fizessek bakker!
    3.
    A TF az bizony kap pártolói pénzt,sokan adnak bele a közösbe.
    Összeugrani meg nem fognak,pontos információim vannak a fejlesztésről,és biza ez alaposabb mint amit egy cég csinál.
  • Papa01 #26675
    De az alapjátékot 2 használható géppel ingyen megkapod! :-) Én nem érzem ezt az üzletpolitikát az ördögtől valónak. Hisz nem kell mindent megvenni, és az ingyenesség sem garanrálja azt, hogy az adott géppel Te többet repülsz.
    Márészt akciók esetén elég olcsón meg tudod venni, azokat a uccokat, amire vágysz. :-)
    Sajnos ez egy ilyen világ... Ha ez ára annak h egy szimet folyamatosan fejleszteni tudjanak, ám legyen.
    És azt hiszem, ez sehol nincs egy jobb fsx addon árához képest, vagy egy EVE típusú üzleti modellhez... :-)
  • Solt
    #26674
    Na jó, de ezek azért nem olyan vészes összegek, főleg akciók alkalmával. :) Ha így biztosabb a fejlesztés, akkor szerintem ez belefér... inkább lett volna ilyen rendszerben a CloD is, csak csinálják meg rendesen.

    Ez TF mod is addig fog menni, amíg valami biszem-baszom szarságon nem ugranak össze a fiúk, vagy amíg meg nem unják, hogy ingyen dolgoznak.
  • Her Laca
    #26673
    Még az a jó,hogy a Clod ba már nem tudnak belepiszkálni:) Próbálták,de ki lettek röhögve a TF részéről.
    Persze most ez a sztálingrád lehet ,hogy jó lesz,mert úgy látom a "nemzetközi" nyomásnak engedve ,csak realisztikusabbra csinálják mint az elején akarták.
  • LeonSilver
    #26672
    De most érted Papa!
    Fizetsz a gépért. Fizetsz az új térképért, fizetsz egy szaros célzó bizbaszért.
    Lassan ott tartunk RoFilag, hogy ha megfogod a joyt már fizethetsz is. ;)
  • Papa01 #26671
    Nana! :-) A Pfalz és a D.II smafu? :-)
  • Papa01 #26670
    Ez igaz. Viszont így volt pénz a folyamatos fejlesztésre. :-)
  • LeonSilver
    #26669
    Ez egy jogos felvetés. Ha jól emlékszem, akkor ez a vásárlós mizéria például az új tulajjal jött be...
  • whiteskull
    #26668
    Akkor értem. Mert a demo most már teljes értékű játék, csak hát ezek a gépek nincsenek benne a választékban. Nekem szinte jó is lenne csak a demo, mivel általában az AlbaV-tel repülök. :)
  • Willenbrock
    #26667
    A Camelt,meg a Fokker Dr I-et.
  • whiteskull
    #26666
    Melyik gépeket vetted meg akkoriban?
  • Her Laca
    #26665
    Várjá:) Most csak a lenyúlás ténye a lényeg:)
    Amúgy honnan tudnánk ,hogy az előd nem csinálta volna ugyanígy ,vagy jobban?:)
  • Papa01 #26664
    A tulajdonos váltásra egy szavunk sem lehetett. Az elmúlt időszakig folyamatos volt (a BoS bejelntéséig) a RoF fejlesztése...
    Ma már nem a RoF-é a prioritás...(szerintem.) :(
  • Her Laca
    #26663
    De,de:)
  • Papa01 #26662
    Nem, nem... :-) :-)
  • Her Laca
    #26661
    Tehát lenyúlták:)))
  • Papa01 #26660
    Inkább 4 évig fejlesztették tovább... :-)
  • Her Laca
    #26659
    Ezt is lenyúlták?:))))
  • Papa01 #26658
    Oké, de szerintem nem most fogják visszatenni a szkriptelést... :(
    @Leon: A Neoqb volt az a cég... :-) Az Aerosoft pedig az a cég volt, aki Oroszországon kívül megjelentette.
  • LeonSilver
    #26657
    Papa. Amikor mi vettük a RoF-ot, akkor melyik cégé is volt? mert nem a sokhetesé..
  • Willenbrock
    #26656
    Akkor még bizakodok egy ideig :)
  • Relax99
    #26655
  • LeonSilver
    #26654
    Isten és a szupport malmai adott esetben kurva lassan őrölnek!!
  • Willenbrock
    #26653
    Tegnap óta nem írt vissza a support,remélem jó címre küldtem? Ide írtam: [email protected]
  • Relax99
    #26652
    Mi történt itt, ennyit az utóbbi 2 évben nem kellett lefele görgetnem
  • Relax99
    #26651
    Majd, ha jó lesz egy spoiler gombot beteszel hozzá :D?
  • macleody
    #26650
    :)
  • feca1229
    #26649
    Végül is ha feltudok lépni azelőtt, hogy felbasznám magam, mert elég hamar felidegel :D akkor céltárgyként nagyon szépen tudok egyenesen repülni!
  • macleody
    #26648
    Hát ez itt nagyon off, de összehozhatnánk már egy közös DCS reppenést.
  • feca1229
    #26647
    Én megvettem a Huey-t... egy kurva...
    a Kamov lényegesen kiegyensúlyozottabb! Nekem már az is öröm volt, hogy tudtam a fegyvereket kezelni a Kamovon! Megvettem még a P-51 et is, kb 3 perc repülés után megáll a propeller, gondolm egy csomó biz-bazt kéne állítgatnom rajta, csak hát idő kellenne, hozzá hogy megtanuljam, ugyan ez a helyzet az A-10c -vel is. A legjobban a Su-25 és a Su-25t jön be valahogy könnyebb velük bánni! Próbáltam párszor az online is de valahogy lefagy, a harmadik után feladtam.
  • Papa01 #26646
    El is hiszem, a Ka-50-el legalább tudtam egyenesen repülni valamennyire.. A Minyóval.. még azt sem.. :D A Huey-t nem vettem meg.
    @Zsolti: Egészségetekre! :)
  • whiteskull
    #26645
    Hát az Alba sokkal kezesebb, az biztos. De lassan rájövök a fortélyaira. :)))
    Most meg töpörtyűt sütünk itthon. Isteni illatok terjengenek. :)))
  • macleody
    #26644
    Pedig a Kamovot még könnyebb is vezetni mint a Huey-t vagy a Minyót :)
  • Papa01 #26643
    Jó lenne! :)
    Számomra idegileg megterhelő azt gépet vezetni... :D
  • whiteskull
    #26642
    Igyekszem. Már jó lenne egy kis reppenés. :)))

    Bár mostanában a Ka-50-et nyúzom. Már fel tudok vele szállni, és néha egyben érek le. :)))
  • Papa01 #26641
    De jó, ez legalább megy! :) A régi cuccokat kiszedtem, amíg nem lesz újra JS...
  • Papa01 #26640
    Videó beszúrás teszt:
  • Solt
    #26639
    :DD
  • Her Laca
    #26638
    Ne félj . Én is. Vagyis egy búvárszemüvegben már nem vagyok hajlandó játszani mint mondtam már.Azért na! Mindennek van egy határa:)