29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Rolo3
    #26717
    Nagyon köszi white már megy is:)
  • whiteskull
    #26716
    Privi ment. :)
  • Rolo3
    #26715
    Lesz ma közös repülés??
  • Rolo3
    #26714
    jah mondasz valamit whiteskull mert itt csak angolul lehet beszélni nem nagyon vágják a magyart :D
  • Rolo3
    #26713
    A teamspeak jelszót kér valaki küldje el nekem légyszi.
    Az ip megvan csak jelszó hiányzik.
    Előre is köszi
  • whiteskull
    #26712
    Már ragad rá az angol akcentus. )))
  • Her Laca
    #26711
  • LeonSilver
    #26710
    Drága bajtársam! Ha kérhetlek, próbáld meg egy kicsit értelmesebben közzétenni a mondókádat.
    Köszi!
  • LeonSilver
    #26709
    Jaaa, hát azzal én is :D Még ha röpcsis videót nézek, akkor is :D tekergetem a fejem, oszt' mondom mi a rák van? :D
  • Rolo3
    #26708
    És mikor lesz repcsizés ma én ready vok. :D
  • Rolo3
    #26707
    Hali urak kell jelszó a ts-hez plz küldje el valaki privibe.
  • Her Laca
    #26706
    Nektek is:)

  • Papa01 #26705
    Szépen összeírtad amit mi is Solt kollégával lejegyeztünk, kiegészítve az egyes késznek mondott szoftverekről. :)
    Sajnos, a RoF picit háttérbe szorult a BoS-al szemben, és emiatt én szomorú vagyok. Mondhatnám a több mint egy hete álló statisztikát, de sokkal aggasztóbb, hogy teljesen leálltak a heti blog post-okkal... De azért négy évig folyamatosan fejlesztették, és még elvileg most is, szóval, örüljünk, hogy ez is van! :)

    @Tomi: Oké, meglátjuk ki fog jönni! :)

    @Leon: Én a Track-el szktam így járni.. :D Forgatom a fejem és nem működik.. Ja a sapkát nem vettem fel.. :D A Alba D.V viszont nagyon jó kis gép, mondjuk ott nagyon kell a pedál, nem vitás, mert annak a gépnek a leghatékonyabb az oldalkormánya.
  • GálTomi
    #26704
    Szóljatok ha lesz össznépi összeröffenés.
  • LeonSilver
    #26703
    Áááá, csak ilyen szutyokkal ami a demoban van. Semmi komoly Papa :)
    Meg hát a pedál.... volt, hogy itt a padlót tapostam, oszt' mondom mi a ráké' nem fordulok úgy ahogy kell ... aztán rájöttem, hogy hiába taposom :)
    Most bekapcsoltam valami autorudert, de hát az mégsem ugyan az. Néztem ezt a CH pro pedal-t, egész baráti ára van. És monjuk tetszetősebb, mint a saitek. A kérdés, hogy mennyire lehet tartós.
  • Relax99
    #26702
    Fogalmazási és helyesírási hibákért bocs, még elolvasni is szégyellem... késő van
  • Relax99
    #26701
    Ha beleszólhatok ebbe a fizetős témába egy kicsit, utóbbi időben szerintem is átugrottak a ló túloldalára,de alapvetően a koncepció nem rossz, folyamatos bevételt tesz nekik lehetővé amiért szerintem becsülettel meg is dolgoztak idáig.Szerintem elég kevés szim mondhat magának egy olyan supportot ami 4 éven keresztül folyamatosan fejleszti amellett,hogy nem félkész munkát végeznek és rámondják,hogy released közbe pedig a beta szintet se feltétlen éri el(és itt nem csak a clod-ra gondolok) ami neked nem kell nem veszed meg ennyiről szól. Lehet vitatkozni,hogy nem ferr,hogy a másiknak megvan a gép neked meg nincs stb. felesleges. Ha megnézitek nem egyedi sőt nem is olyan új dolog, ott a wow, iracing, eve online és még sorolhatnám, vagy épp az fsx-et is ide tehetném ahol az alapjáték kb egy doboz, ahova a még a textúrákat is neked kell megvenned 50-60$-ért. Amellett,hogy mennyi itt egy gép átlagban 7$ azaz 1500Ft, akcióknál 50% akár 75% off és nem is mi vagyunk a fő piacuk. Máshol annyi apró akad a lakásban szétszórva...
    Ha azt nézed,hogy más játék ami ráadásul még havidíjas is ott kezdődik,hogy minimum 2000Ft/hó + esetleg vehetet a kiegészítő tartalmakat szerintem reális áron dolgoznak, de hát kinek ez kinek pedig az fél szárnnyal repülő BF109
  • Papa01 #26700
    Hírek a keresőről: "A fórumkereső mihelyst biztonságos, és nem 1 perc amíg eredményt ad, azonnal aktiválva lesz (várhatóan október 2. hetében). Addig is a google site:sg simán használható erre."
  • Papa01 #26699
    Nagyon várom a közös repülést! :) Mivel repültél? Holnap remélem megint összejön egy kis repülés.
  • LeonSilver
    #26698
    Mentem néhány kört a Roffal. Pedál kell, mese nincs.
    De az még vagy két hónap :(
    Viszont azt hiszem CH pedált fogok venni.
  • LeonSilver
    #26697
    :D
  • Papa01 #26696
    Egyébként ez is tetszik a RoF-ba.. sokan megveszik a sok "hasznos" cuccot, és az egészből csak az jön le, hogy hamarabb lelövik, mert szarabbul repül a gép. :D
  • Papa01 #26695
  • LeonSilver
    #26694
  • Papa01 #26693
    Na jó Leon, de azért itt jóval egyszerűbb a képlet... :)) Ott a két géppuska és kész. Persze, a Dolphin-ra lehet venni plusz 4-et is, csak éppen ha ezeket felteszed, akkor a gép alig repül.. :D Szóval, nem sok értelme van.. :)
  • Her Laca
    #26692
    Na jó ,nekem nem célom értékelni a ROF ot,nehogy baj legyen belőle,felőlem akár jó is lehet:) Én a 777 et nem szeressem.
  • LeonSilver
    #26691
    Hááát, az A-10C fő fegyverzete a GAU–8 Avenger, a többi csak körítés ;)
  • Papa01 #26690
    Azért az nem ugyanaz, mert az alapfegyver minden gépen itt is megvan.. A többi sztem inkább haszontalan, vagy spec.:)
  • Solt
    #26689
    A teljes mondat így hangzott,

    "programozási szemszögből ez a játék a szimulátorok közt magasan a csúcs!"

    Ebbe pedig nehezen lehet belekötni szerintem! :))
  • Her Laca
    #26688
    "a szimulátorok közt magasan a csúcs! "

    Na azért ,hogy téged idézzelek "lassítsunk mielőtt kisodródunk" :))))
  • LeonSilver
    #26687
    Nekem azzal, hogy gépért vagy éppen mapért fizetni kell nincs bajom.
    De egy ilyen szarkupac célzó szarért? Na nebasszanak már...
    Majd nem tudom mit szólnátok ha DCS-ben a sidewindert ingyé kapnátok, de az amraam-ért csengetni kellene.
    Vagy mondjuk az AGM-65D-ből 5$-ért kapnál 30 darabot :D
  • Solt
    #26686
    Válaszd szét azt, hogy neked nem tetszik, és azt, hogy programozási szemszögből ez a játék a szimulátorok közt magasan a csúcs! :) Nem tudok még egy olyan szimet ami ilyen stabil, és ilyen kevés bug jellemzi. :)

    Kerekedjen is, legyen konkurenciája a BoS-nak és a DCS WWII-nek! :) Epekedve várom... :)

    @Papa: Mi általában egy húron pendülünk! :))
  • Papa01 #26685
    Csak egyetérteni tudok! :)
  • Papa01 #26684
    Ugye-ugye! :)
    @Willenbrock: Ez már sajnos nem a 90-es évek, vagy a 2000-es évek eleje.. Ma már szerintem nem lehet évekig megélni egy játékból amit valamikor régen kiadtak és csak úgy ingyen adnak kiegészítőket hozzá. Így legalább fejlesztik is, újabb technológiákat tudnak beletenni! :)

    Remélem, visszakapod a hozzáférésedet. :)I
  • Her Laca
    #26683
    Minőség? Hol?:))

    A lelkesedés?:) Majd kikerekedik a szemed:) Többet nem mondhatok.
  • Solt
    #26682
    Tetszeni nekem sem tetszik, de, ha ez az ára annak a minőségnek amit letettek az asztalra, akkor részemről inkább ez, mint a fejlesztési zsákutcák!
  • Solt
    #26681
    1: Az biztos! :D

    2: Ne fizess, nem kötelező! :)

    3: Kíváncsi leszek rá meddig tart a lelkesedés. ;)
  • Willenbrock
    #26680
    Nekem sem tetszik ez a fajta üzlet,mert a dobozos sem volt olcsó mikor megjelent.Azt szeretem,ha kiadnak egy dobozost,az legyen kész tokkal,vonóval.Utána ki lehet adni a kisebb javításokat ingyen.A Red Baron 3d, az Il-2 esetében még így volt,pedig akkor is rétegjátéknak minősült.Mindegy,a lényeg,hogy tudjam már használni,legalább az accountom álljon helyre.
  • whiteskull
    #26679
    Na jó. Ha már meg van, néha repkedek vele. :)))
  • Her Laca
    #26678
    Papa:) Én egy centet sem fizetek a Rof ért ebben biztos lehet mindenki.
    Annó megvettem ,de minek:) jó sokért,de nekem ez az üzletpolitika nem jön be.