29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #26757
    Urak, megy a szeró.. Én pár percet lehet kések! A pw: Papa.
    Laca, nem jössz Te is?
  • Her Laca
    #26756
    De én veled nem cserélek eszmét Lógi témában:)))))) elfogult vagy:)
    A gombok azért kicsit túlzás nem? 80 ropi bakker.
  • Solt
    #26755
    És ezen kívül az égvilágon semmi baja! :) Ezt megcsinálja az ember, ha előjön a hiba, és évekig van egy FFB-s HOTAS + pedál kombója "gombokért" :)

    A 2., de erre van a garancia... :)
  • Her Laca
    #26754
    Jelzem neki is már a második!!!!
    Perszeeeeee túlzok mi?:))
  • Her Laca
    #26753
    Majd fog:)
    Rövidre vannak szabva a kábelek ,egy idő után megtörik némelyik,és akkor csinál mindenféle anomáliát. Ki kell cserélni őket.
    Pogi már vagy a 4. et gyilkolja :)) Én kb másfél két éve használom,mióta megtajkoltam azóta jó.Solt mesternek meg mitől romlana el????:) Havonta egyszer bedugja ,leteszteli az aktuális VGA -TR (nek hitt baját,majd anyáz egy kereket ) és szépen elrakja:) És még én túlzok :XD
  • Solt
    #26752
    A RoF-ban minden alapon, a Logi driverben meg minden 55%-n, a középre húzás kikapcsolva.
  • Rolo3
    #26751
    Solt te milyen force beállításokkal használod?
  • Rolo3
    #26750
    Hát igen ez elég drága cucc ahoz ,hogy szar legyen.
  • Solt
    #26749
    Jót vettél ne aggódj! Laca hajlamos a túlzásokra! :)
  • Papa01 #26748
    Érdekes, és el is hiszem minden szavad, de itt van olyan, aki ugyanúgy használja és nem panaszkodik rá. Te mióta nyúzod? Nem szar darabot fogtál ki?
  • Her Laca
    #26747
    Ha minden nap használja valaki akkor gyorsan előjön a kehe.
    Eddig mindenkinek előjött akiket ismerek és nem havonta egyszer használják. Javítható,de 80 pénzért azé ne a vezetéken spóroljanak összesen 10 cm ert én aszondom.
  • Rolo3
    #26746
    igen teljes képernyőn megy
  • Rolo3
    #26745
    Hát ez bíztató hozzászólás volt pedig azt gondoltam,hogy jót vettem ezek szerint nem jött össze :)
  • Solt
    #26744
    Teljes képernyőn futtatod? (beállítások)
  • Rolo3
    #26743
    Papa őszinte leszek még csak két hete van meg nem tudok nyilatkozni mert nem sokat használom nincs időm minden nap repülni sajnos de eddig amit tapasztaltam az jó csak rof csinálja hülyeséget néha. DCS Simulátorok meg Il-2 simán megy vele ahogy kell.
  • Her Laca
    #26742
    2x szedtem darabokra!!!! Lévén valamit értek hozzá,meg megvan a felszerelésem is a javításához ,de így is napokba telt a javítása.
    Na most aki vagy nem ért hozzá,vagy nincs meg a szerszám az mit csinál?
    Garba elküldi,de lévén már nem gyártják max kap raktárról egy ugyan olyan szart ami idővel megkotlik. Ennyit tudok mondani:)
  • Rolo3
    #26741
    Valamikor elindítom a játékot és nem kapcsolja be a force-t aztán újraindítom párszor és visszajön a force elég érdekes mert pl DCS p-51D simán kezeli minden indításnál csak rof csinálja a feszültséget de csak időközönként
  • Papa01 #26740
    Te is azzal repülsz elég régóta, nem? :) De javíts ki ha tévedek! :D (És akkor elnézést is kérek!)
  • Her Laca
    #26739
    Az a baja,hogy mint tanult kollégánk Leon megjegyezte LÓÓÓÓÓGI:)
    Gar vagy szétszed ,átforraszt ,ideg megöl,csuklik a gyártó összes fel és lemenője,nap elátkozása amikor megvetted,ha szerencséd van újra jól fog működni,ha nem akkor kibaxod az ablakon és megfogadod,hogy soha többet Lóóógi:)
  • Papa01 #26738
    Szuper! :)
  • whiteskull
    #26737
    Jövök én is. :)
  • Papa01 #26736
    :) Azért nem bánnám, ha valaki hozzám vágna egyet.. (Képletesen... :D)
  • Solt
    #26735
    Nnnnaaaaaa... :))
  • LeonSilver
    #26734
    Semmi más baja nincs csak az, hogy lóóóóóóóóóóóóóógitek
  • Solt
    #26733
    Én igen, kiválóan működik... :) Játékban bekapcsoltam, és ennyi. Mi a probléma konkrétan? Mikor csinálja ezt?
  • LeonSilver
    #26732
    Emlékeim szerint Solt használ(t) G940-et. Simán írj neki privit, fasza srác, segíteni fog!
  • Papa01 #26731
    Sajnos én nem.. :) Te szereted?
  • Rolo3
    #26730
    Valaki használ G940-et?
    Van egy olyan gondom hogy Rof nem mindig használja a forcefeedback-et.
    Van erre valami magyarázat vagy csak én rontottam el valamit a beállításoknál?
  • Papa01 #26729
    Mi volt a gond a TS-el? :)
  • Papa01 #26728
    Oki! :) Neked is jó pihit! :)
  • CNorbee
    #26727
    Szia Papa! Sziasztok!
    Talán 18:00-ra jönnék én is gyakorolni. Meggyógyult a ts-em, úgyhogy tudok jönni a pcpilot-ra, előbb sikerült belépnem. Addig is jó vasárnapi napozgatást! :-)
  • LeonSilver
    #26726
    Veled? Abszolút semmi. Csak szerintem tiszteld meg a többieket azzal, hogy helyesen írsz.
    Az elütések, elgépelések beleférnek egy hsz-be. De ha írásjelen kékül írsz, akkor alapvetően egy értelmetlen szóhalmaz lesz a hsz-ed.
    Az olyan szavak pedig mint a "vok","ien", "oan", "mien" "muszály" egyfajta bizonyítványt állítanak ki a használóról.

    És mondom még egyszer. Azzal, hogy helyesen írsz, a másik embert tiszteled.
    szvsz
  • Papa01 #26725
    Ok. :)
  • Rolo3
    #26724
    Nekem tökéletes én leszek
  • Papa01 #26723
    Szia Urak! :)

    Egy 18:00-ás kezdés jó -e nektek?:) És ki az, aki jönni? :)
  • Rolo3
    #26722
    Kb mikor lesz repülés mert lenne egy kis melóm amit meg kellene csinálni aztán szabad vagyok ma
  • Rolo3
    #26721
    Nagyon köszi de mi a bajod velem?
  • LeonSilver
    #26720
    Azt a fajta szart, amit Te használsz azt nem is.
    Javaslom használj néha írásjeleket, az némi értelmet kölcsönös a mondandódnak.
    A vok pedig valójában wok, ami egy főzőedény és eredetileg a Kínai Guangdong provinciából származik.
  • whiteskull
    #26719
    Nincs mit! Két sör nekem is. :D

    Nekem már csak a gyógyszeres szekrényben maradt egy kis tartalék absinth. Azzal meg óvatosan kell bánni. :)))
  • Rolo3
    #26718
    Be kell verjek pár sört repülés előtt hátha jobban fog menni :)