29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #26797
    Félre érted a helyzetet! :)Vannak szép számmal szerók továbbra is, jó létszámmal. Az hogy, "csak" duel-ezünk amiatt van mert hónapok óta semmit nem repültünk, és arra a heti 1,5 órára ez is jó kis szórakozást nyújt!
    VGA: Én is a teljesítményére értettem a szépet! :) Meddig szeretnéd ezt használni?
  • Her Laca
    #26796
    Amúgy pont nem érdekel hogyan néz ki:) Csak hasííííííítson az anyja úr istenit:)És legyen halk,meg hűvös.
  • Her Laca
    #26795
    Na :) Ez az testvírem. Hol vannak a nagy harcok,a feladatok,a kihívás?:)
    Én már komolyan mondom évek óta nem 1v1 ezek,annó régen nagyon sokat,de már nem köt le.
    De nincsenek tele a szerverek 30-100 fővel ?Azt hittem ez egy siker sztori ahogy mondtátok annó. De komolyan.
  • Papa01 #26794
    Szép kis kártya, grat! :)
    Nem vagyunk sokan és inkább duel-ezünk, egy héten egyszer, vasárnap. :)
  • Her Laca
    #26793
    Én annó 110 ért vettem,de ez kalandos volt ,ert volt egy ASUS ,de azt nagyon jól eladtam,aztán vettem egy DCII es 7970 et ,majd nem egy egész hónap múlva bukóval azt eladtam (csak ,hogy vigye valaki) oszt megvettem ezt egy ismerőstől.
    De lehet kipróbálom majd ezt az új ratyiont ami jön ,bár tudom,hogy anyázni fogok miatta:)Nembaj, eladom oszt veszek dzsiiiiiforcot megint.
  • LeonSilver
    #26792
    Nem tudom, hogy az inda miképpen csinálja. Én ma próbáltam csinálni olyan nevű accot, nem lehet mert foglalt.
  • bardocz
    #26791
    De nem úgy van, hogy ha 90 napig nem jelentkezel be, akkor törli a fiókot? És akkor lehet lehetséges ugyan azzal a névvel regisztrálni egy újat.
  • LeonSilver
    #26790
    A fiók meg van, csak a jelszó nincs ergo nem tud belépni és nem tud ugyan olyan nevű felhasználót csinálni.
    A sokhét meg oda küldi a jelszó-emlékeztetőt...
  • Relax99
    #26789
    Mennyibe fájt?

    f35 van rajta rossz már nem lehet :D
  • bardocz
    #26788
    Regisztrálj az indán egy ugyan olyan nevű felhasználót.
  • Willenbrock
    #26787
    A levélben minden benne volt,a számlaszámomat meg a doboz fotót kivéve.Majd ha lesz türelmem írok még egy olyat,amiben serial fotó is lesz.Addig is feltelepítettem az Over Flanders Fields-et,ha ló nincs jó a szamár is alapon.
  • Her Laca
    #26786
    Retek 777. Mi az ,hogy a jogos eredeti játékommal nem tudok játszani.
    Minap a Diablóm azt írta ki ,hogy zárolták az accountomat.
    A lényeg,megadtam az első szérial sort,és voala,máris minden rendben volt.
  • LeonSilver
    #26785
    Már írtunk nekik levelet, de értetlenkednek. Na meg a válasz... :D
  • Relax99
    #26784
    Írj nekik e-mailt, hogy.meg szeretnéd változtatni, a lényeg, hogy tudd igazolni hogy a tiéd a fiók add meg a régi emailedet a rof cd kulcsát ha mellékelsz egy képet a cdkulcsról úgy hogy látszik hogy a dobozban van az is segíthet, ès/vagy a számlaszámot amin vásároltál arra az accountra tőlük
  • Her Laca
    #26783
    GTX 680 MSI Lightning.
    Asszem a legjobb 680 ami létezik. Amúgy tényleg jó.





    Na majd talán egyszer erőt veszek magamon:)
    Amúgy kevesen vagytok?
  • Papa01 #26782
    Reméljük a stat jó lesz...:-)
  • Papa01 #26781
    Sajnos semmit szerintem. Talán írj ennek az inda izének, hátha rendesek.
    Bár utólag már nem segít, de szerintem inkább gmail-es fiókot használj ilyen célokra.

    A vásárlásról pedig csinálj képernyő fotót.

    Tudom nem vígasztal, de akicóknál 2,99$-ért megveheted a dr1-et, meg azt a pár gépet amit használsz... :-(
  • Willenbrock
    #26780
    Úgy néz ki,a köcsög indamail miatt buktam az accountomat!Meg amiért nem írtam fel anno a jelszavam.Mindenki írja fel magának annyit tudok tanácsolni,ugyanis nem küldtek új e-mailre új jelszót.A régire meg valamiért nem jön át az új jelszó,sőt,most már a régi e-mailra is azt írja ki,hogy nincs olyan cím.Valami tanácsa van valakinek mit kéne csinálni?
  • LeonSilver
    #26779
    Nem szoktam tanácsokat osztogatni, de maradj örökké gyerek ;)
  • whiteskull
    #26778
    No de 3-szor? Ráadásul abból 2 baleset volt. :)

    Leállították a szervert. Gondolom nem update lesz. Lehet a stat-ot teszik rendbe. :))
  • Papa01 #26777
    :D Lehet rájöttem a megoldásra.. még régen egyszer beléptem egy szeróra,a gép állt a földön. Egyszer csak egy Bristol megjelent és rám dobott egy bombát. Erre én nagyon ideges lettem és kiléptem! :)
    VGA: Mondjuk ha lesz pénzem valamikor, én is NV kártyát fogok venni a CoD miatt. :)
  • whiteskull
    #26776
    Hát igen. Ezek szerint mi Papával már felnőttünk. :)))
  • whiteskull
    #26775
    Látom még ezt is sikerült összekutyulnod. :)))

    Én is belepróbáltam, de nem nagyon fogott meg. :)
  • LeonSilver
    #26774
    Hát nem ATI-t :)
    Valami fasza nV karija van, mint a faszább gyerekeknek :)
  • Papa01 #26773
    Azért ez a stat tényleg nem kerek! :) LINK
    0h repülési idő mellett elég érdekes dolgok jöttek ki! :)

    @Laca: Emlékeim szerint elég ügyesen nyomtad, ahhoz képest, h minimálisan repültél vele. :) Szerintem, ha van kapacitásod néha gyere velünk is, más nem a társaság miatt! :) Laca, most milyen VGA-t használsz?

    Sakkay mesterről tudtok valamit? Vagy teljesen beszippantotta a Rome 2 világa? :)
  • PhantomAss
    #26772
    nekem egy mocrosoft sidewinder ffb.s joyom van, usb-s, és tökéletesen működik rof alatt
    egy x52 gázkart használok mellé, így van egy kiváló ffb-s hotasom :)
  • LeonSilver
    #26771
    :D Na az tuti !
  • Her Laca
    #26770
    De akkor az összes felhasználó rájuk ugrott volna ,hogy cseréljék ki nekik:) Nem hiszem,hogy őszinte lett volna a mosolyuk:)
  • LeonSilver
    #26769
    Elég lett volna, ha a hülye lógitek csinál egy G940 rev. 2.0-t

    Nekem volt egy mikroszoft sidewinder ffb pro joyom. Még az első verzió, valamikor 1997 környékén vásároltam és a mai napig tökéletesen működik. Sajnos nem nálam a gameport és a megfelelő driverek hiánya miatt :(
    Pedig világbajnok joy, ezt a lehető legkomolyabban mondom!!!
  • Solt
    #26768
    Jó lenne, mert gyakorlatilag más FFB-s HOTAS nincs is... :S Na nem mintha mostanában ez bármennyire is érintene! :D
  • bardocz
    #26767
    Hátha lesz majd G950 :D Bár nekem most max egy pedál kéne, de bőven ráér, annyit nem nyomom, ha meg kijön az AC, akkor lehet egy ideig hozzá sem nyúlok :D Meg megpróbálom rátrükközni a kéziféket a joyra.
  • Relax99
    #26766
    Ja bocs, nem olvastam végig az egész beszélgetést :), még a kedvem is elment annyit visszagörgetni :D
  • Her Laca
    #26765
    BF 109. Na az a legyőzhetetlen:)
  • Solt
    #26764
    Elbaszták ezzel a pitiáner spórolással. A kormányaik zseniálisak, de ott is ez ment, csak az utolsó szériával jöttek rá, hogy ez nem pálya... csak ugye abból jóval több fogyott, és ennyire nem baszták el.

    A G940-t már olyan negatív hangulat veszi körül, hogy muszáj volt kivezetniük...
  • Willenbrock
    #26763
    Válaszd a Fokker Dr-t,az szinte legyőzhetetlen masina :)
  • whiteskull
    #26762
    Papa! Nekem hibával kiesik.: )

    10019
  • LeonSilver
    #26761
    Nekem volt lógi FFB-s joyom (1 hétig). Igaz nem a G, de nem mostanában veszek az tuti..
    Az egerem lógi, oda nem adnám semmiért! De joyt nem tudnak csinálni.
    Ha tudnának és annyira fasza lenne, akkor a mai napig gyártanák a G-t...
    szvsz
  • Her Laca
    #26760
    Papa lelkem? Én nem repülök dróthuzalokkal:) Egyrészt mert nem,másrészt mert béna vagyok:)
    Megyek ATAG ra intézkedni:)
  • Solt
    #26759
    Én még 60-ért vettem ezelőtt 3 évvel... egyet cseréltek garanciába, és erre van még bő egy év garanciám! :) Na most egy mezei X52 + pedál kerül kb ennyibe, és akkor hol van még az FFB? :)
  • Her Laca
    #26758
    És persze még ez:)))) mint tudjuk