29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #26958
    Na ennyit a hétköznapi repülésről. Nem úgy jött össze a hét, ahogyan gondoltam. Viszont..hogyan lesztek az ünnepi héten srácok?
  • whiteskull
    #26957
    Valahová elkevertem a pénztárcám, azért nem tudtam még megvenni. :)))
  • Relax99
    #26956
    A huey-n én is
  • whiteskull
    #26955
    Az ingyenes, a Szu-25T-vel együtt. :)
  • PhantomAss
    #26954
    azokhoz meg kell venni az alap dcs-t is?
  • whiteskull
    #26953
    Én most a DCS Minyón, meg a Huey-on gondolkodom. :)
  • PhantomAss
    #26952
    karácsonyi leárazás van a rof-nál, asszem veszek is pár cuccot
  • feca1229
    #26951
    Köszönöm!
    Ha minden igaz 23.-án leveszik a kötést a kezemről, és a doki szerint seprűnyél emelgetéssel kezdjem a rehabot, nem tudom, hogy lesz ebből repülés pedig nagyon szivesen kipróbáltam volna a sopwith repcsit.
    "Ígyjártam" tipikus esete :)
  • Papa01 #26950
    Megjelnt az 1.032-es patch a Rise of Flight-hoz
    @Feca: Mielőbbi jobbulást kívánok! :)
  • whiteskull
    #26948
    Igen. Már telepítettem én is. :)
  • feca1229
    #26947
    Most már gondolom megy mindenkinél?
    Mikor írtam akkor pár perc múlva nálam is leállt a szerver, aztán elmentem a cimborámhoz házavató bulira, most hogy haza jöttem meg van mind a két sopwith, bár repülni nem tdok velülk mert most nem tudom használni az egyik karom egy szerencsétlen törés miatt, de a pecs az kint van! Most már biztos...
  • whiteskull
    #26946
    Bár a szerver sem megy nálam.
  • GPx8
    #26945
    Nálam sem.
  • whiteskull
    #26944
    Hát nálam még nem. :)
  • feca1229
    #26943
    Úgy tünik kijött a következő patch.
  • whiteskull
    #26942
    Rendben.
  • sakkay
    #26941
    Ok valamikor hétköznap..
  • whiteskull
    #26940
    Én benne vagyok. :))
  • sakkay
    #26939
    Egy kis ROF valamikor a héten?
  • Papa01 #26938
    Oki! :)
  • Relax99
    #26937
    Hú majd csak vasárnap.
    Sort of...
    Jött a t-home, hogy így olcsóbb lenne az egész kb 3k-val, hűségidő is lejárt eleve meg akartuk újítani, aztán így legalább van tv is mellé, a jó az egészbe, hogy átkapcsolták digitálisra és adtak egy modemet ZTE,(egyébként elsőre nem rossz cucc, de úgy néz ki mint egy tepsi élire állítva) így a szegény tplink modememet amit októberben vettem nem tudom használni, max switchként.

    Apropó nincs szüksége valakinek egy keveset használt Annex-B tplink modem+router-re?
  • Papa01 #26936
    Nem gond, a héten ha jó neked beszélhetünk! :-) Csomagot is váltottál? :-)
  • Relax99
    #26935
    Bocs, hogy nem voltam, de olyan 4 körül lekapcsolták a netem és az új modemet a T-home csak ma szállította ki...
  • PhantomAss
    #26934
    persze, én is így vagyok vele
    de azért remélem a clod-nál jobb lesz, az annyira leköt hogy mióta megvettem játszottam vele vagy 2 órát..
    meglátjuk majd mi lesz de én reménykedek azért
  • Her Laca
    #26933
    Na én ezeket a kommenteket is kétséggel kezelem.
    Ha majd például a pumáktól Tibi akit ismerek (ő ugyi pilóta,nem is akármilyen ) aszongya,hogy így van akkor minden kétségem elszáll. Addig meg mindenki azt ír fórumokra ami akar ,én is írhatnám evvel az erővel.
    Emlékeim szerint a CLOD ot is egekig magasztalták,az előzetes videók szebbnél szebbek voltak,aztán meg mi lett a vége.
    Na de olyan lesz amilyen ,nem hajt a tatár majd kiderül. Ha jó lesz örülünk :)
  • GPx8
    #26932
    Erre írtam, hogy sok only "fotel-pilóta" lesz, akik majd jobban tudják! :)
  • PhantomAss
    #26931
    a BOS fizikához annyit, hogy a múltkor linkelték egy pilóta hozzászólását aki próbálta a játékot (mezőgazdasági pilóta, egy csomó típust repül), és ő le van nyűgözve a mostani állapottól is. Azt mondja hogy döbbenetesen élethű ahogy a gép tömege-lendülete modellezve van, keresztszélben leszállni kb. olyan mint a valóságban, eddig semelyik szimben nem érzett ilyet.
    Remélem tényleg ilyen jó lesz...
  • Klusi86
    #26930
    Köszi
  • Relax99
    #26929
    Igazad van, de remélem az a pár év tapasztalat a rof-al csak nem volt semmiért való.
    Az biztos, hogy előrendelni én sem fogom.
  • Relax99
    #26928
    Elméletileg minden briefing-ben le van írva, vagy szélzsák.

    rof szélirány - gép iránya - 180fok = bevitt érték

    ha a kapott érték negatív akkol bal felől, ha pozitív pedig értelemszerűen jobb oldalról fúj.


  • Klusi86
    #26927
    Bombázásnál honnan tudom leolvasni a szélirányt illetve annak a sebességét? Valamelyik műszer mutatja? DFW C.V-vel szeretnék bombázni,de ezek az adatok hiányoznak hozzá.
  • Her Laca
    #26926
    Engem nem vágna földhöz hál istennek az ára. Ennek sokszorosát elköltöm hardverre ha éppen olyanom van. DE! Addig egy petákot sem adok még egyszer semmiért amiben oroszok keze van amíg tanult kollegák rá nem mondják,hogy megéri. Nem lelkes ifjoncok,hanem,mondjuk Tom akiről tudom,hogy tudja mit beszél repülés ügyileg:)
    A marketing videókkal hülyítsenek másokat én aszondom.
    Voltam én már béta teszter qrva sok pénzért ,küzdjön meg ezzel más most:)
    A ROF az meg nekem nem mond semmit mert úgy ahogy van nem tetszik ,oszt azzal énnekem hiába példálózik bárki is:)
  • sakkay
    #26925
    Mennyi lesz az alap verzió? mondjuk én szeretném dobozosban, de ha nagyon jó lesz és nem jön meg hamar, lehet megveszem letölthetősben...de csak ha emberi ára lesz.
  • Relax99
    #26924
    a Premium kiadás lesz $99 szvsz, a fizika biztos új lesz, jelenleg a gépenkénti vásárlásra sem láttam semmi utalást, de nem merem azt mondani, hogy nem lesz, nagyon jó üzleti fogás ez nekik.
    Amellett mi lehet szívjuk a fogunkat, de egyfelől nem a magyar árakhoz van kitalálva semmi,ha megnézitek mégiscsak 4 évig fejlesztették folyamatosan a rofot is, nem mentek csődbe sőt. Kissé lehet elfogult vagyok, de csak hasonlítsátok össze az armával, il2-vel vagy fsx-el mindegyiket megveszed fix áron, tele van hibákkal és rámondják, hogy úgy jó, pedig ha mainstreamként adnák ki lehúznák a fenébe.
    DCS-ről el is feledkeztem, ott is mintha csak 1 géptípust vennnél meg nem? és mennyiért is 50$ itt akciókon 5-10$ egy gép
  • Relax99
    #26923
    Persze :)
  • Papa01 #26922
    :D Igen, ezt tudom!
    De neki megvan, és gondoltam Te tudsz esetleg valami konkrétumot! :)
  • Her Laca
    #26921
    Tököm sem tudja:)
    Én nem foglalkozom vele,majd ha kiadják és több ezren azt mondják,hogy jó na akkor talán megveszem:)Addig én ilyen promó videóknak,meg lelkes kommenteknek én nem hiszek,főleg nem orosz fejlesztői vonatkozásban:)
  • Papa01 #26920
    Értem, köszi. :) Az új fizika mennyire jó, élethű?
  • Her Laca
    #26919
    Dolgozik ,családozik.
    A BOS fizikáját asszem újraírják ,mert a rof é mégsem olyan jó ahogy hallottam:) Vagyis ezekhez a gépekhez már nem elég vagy mi:)
  • Papa01 #26918
    Zéti, ha van kedved, vasárnap beszélhetünk! :)