29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #26999
    Én kurvára mennék, de valami nagyon összeakadt a gépemen. Szóval hacsak nem oldom meg, akkor nem. De rajta vagyok..
  • CNorbee
    #26998
    Sziasztok! Ma délután, kora este valaki jönne repülni? Lassan már majdnem elfelejtem melyik gombra mit kalibráltam beállítást. :-) Jövök ts-re is olyan du.3-körül! :-)
  • whiteskull
    #26997
    Én még mindig az ünnepeket heverem ki. Ma például egy gramm húst sem ettem. :)))
  • Papa01 #26996
    Sajnálom, h nem tudok segíteni. :( Tegnap mivel senki nem írt be, én sem voltam sokat.. :) TS-re nem is mentem fel.
  • sakkay
    #26995
    Még mindig ezzel szarozok.
  • Papa01 #26994
    Bocsi, nem maradtam végig, azt hittem nem leszel! :)
  • sakkay
    #26993
    Sajna nem..ts vagytok?
  • Papa01 #26992
    Szia Sakkay! :) Sikerült megoldani a problémád? Elég érdekes, sajnos nekem nincs ötletem, mert nem értek a Free Track-hez! :(
  • sakkay
    #26991
    Srácok jó lenne ha valaki tudna segíteni, mert nem lesz számomra repülés este. A pontos problémám. Ha szimulátorozni akarok, és bekapcsolom a toshiba bt(hogy tudjam rákapcsolni a wii kamerát a fretrachez) akkor szinte azonnal lelövi a netet. Azonban ha kikapcsolom a toshibát máris visszajön a netem. Mind a két eszköz usb-ről üzemel, tehát valahogy ezért akadnak össze. Soha nem volt előtte ilyen. Illetve pontosabban akkor áll le a net, ha elindítom a fretack programot. Mindkettő usb-a net is a tp link miatt meg a free tarck is a bt stack miatt)Érdekes mert ha bekapcsolom a net sebesség mérőt, és aztán a freetrack progit, azonnal látszik, hogy megy össze sávszélesség, és ha nem nyomom ki időben el is veszti a jelet.
  • Papa01 #26990
  • sakkay
    #26989
    Megyek!
  • Papa01 #26988
    Urak, így Kari után lenne kedvetek holnap este repülni egy csöppet? Elég régen repültünk.. (legalábbis én.) :)
  • Papa01 #26987
    Megyek. :)
  • sakkay
    #26986
    Papa! Fel tudsz lépni?
  • sakkay
    #26985
    Nem nem. Ts? Már fent vagyok.
  • Papa01 #26984
    Na Sakkay mester! :) Mit szeretnél megvenni akkor? :) És ugye nem Steam-es verziód van?
  • sakkay
    #26983
    A megnevezés :Channel map..most akkor ez mi?
  • sakkay
    #26982
    Basszus már majdnem leütöttem az entert a vásárlásra..de komoly már mindent beírtam.
  • sakkay
    #26981
    Aha..most akkor az a 7.99 dolog az mi?
  • Papa01 #26980
    Nem. :) A A Rise of Flight: Channel Battles Edition (ROF:CBE) az eddigi legátfogóbb kiadása a RoF-nak:

    - Csatorna térkép
    - 10 repülhető géptípus(SPAD 13, Nieuport 17, Nieuport 28, Albatros D.Va, Fokker D.VII, Fokker DR.1, Pfalz D.XII, Sopwith Camel, S.E.5a and the legendary Felixstowe F.2a.)

    - Egy a Csatorna térképen alapuló küldetés csomag, amelyet a Steam verzióhoz terveztek

    Neked pedig csak a Csatorna térkép kéne ugye?

  • sakkay
    #26979
    Figyi most nézem a ROF oldalán meg 8 dollár! Ugyanarról van szó?!
  • sakkay
    #26978
    Ja éppen most fedeztem fel, csak a nagy kapkodásban egyből ugrottam az sg-re. De köszi.
  • Solt
    #26977
    Megjegyzés: Rise of Flight: Channel Battles Edition DLCs are NOT compatible with the non-Steam version of Rise of Flight.

    :)
  • sakkay
    #26976
  • sakkay
    #26975
    Srácok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gyors segítség kellene! Ha megveszem a steamon acsatornát a ROF-hoz-de nem steamos a rof-om az probléma????????????
  • GPx8
    #26974
    Biztos valamelyik skin hibás volt... :)
  • Papa01 #26973
    Sziasztok! Megjelent az 1.32b javítás. A javításról semmi infó a weboldalon! :) A javítás mérete 18Mb.
  • Papa01 #26972
    -75%-os Rise of Flight: Channel Battles Edition akció a Steam-en!! Az ára mindössze 9,24€!
    Az akció valamivel több mint 6 órán át tart.
  • whiteskull
    #26971
    Boldog Karácsonyt Fiúk! :)))
  • Solt
    #26970
    Áldott Karácsonyt Uraim! ;)
  • sakkay
    #26969
    Boldog karácsonyt srácok.
  • Relax99
    #26968
    Boldog karácsonyt!

  • Papa01 #26967
    Köszönjük szépen! :) Boldog karácsonyt Nektek is! :)
  • Papa01 #26966
    Boldog karácsonyt kívánok minden kedves fórumlakónak! :)
  • CNorbee
    #26965
    Kellemes Ünnepeket Kíván Mindenkinek a Condor Team Hungary! :-)
  • sakkay
    #26963
    Ok skacok akkor ha repülök előtte pár órával ideírok..aztán ha van valaki és ráér jön..azért írjatok ti is, hátha kell a motiváció.
  • Papa01 #26962
    Mindenféleképpen! :)
  • whiteskull
    #26961
    Szólj be a főnöködnek! :DDD
  • Papa01 #26960
    Én szeretnék egy kicsit repülni! :)
  • whiteskull
    #26959
    Nálam is csak az a biztos, hogy semmi sem az. :)))

    Elvileg pihin vagyok, ha bírom. :)))