29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Fokker
    #5959
    én is.
  • kmarkdev
    #5958
    benne vagyok...
  • Papa01 #5957
    Ejj, Urak, jó lenne egy kicsit röppenni... Kedd este 20:00-22:00 lenne érdeklődő? :)
  • Papa01 #5956
    Én is a D8-ra gondoltam... :))
  • Fokker
    #5955
    itt vagyok Urak. ami a DVIII-at illeti, nagyon csalóka egy gép. offline nagyon könnyen lehet aprítani az AI-t, viszont online kicsit más a helyzet. folyamatosan küzdeni kell vele. ami nagyon jó benne, az emelkedése és a végsebessége. viszont fordulóban egy Dr1. megeszi reggelire. vagy inkább tízóraira. egyáltalán nem fordul jól a többi német géphez képest. a PfalzDIIIa. simán kifordulja. rengetegszer kellett Papa elől menekülnöm. maga a viselkedése a Dr1-hez hasonlít, csak sokkal lomhább nála. ami miatt mégis tetszik, hogy forduló közben nem fogy el a kraft(mint pl. Pfalz esetében), illetve hogy felveszi a kesztyűt az SeVa-kkal.

    #gabor41: benne vagyok a Dr1. vs. DVIII buliban, legalább gyakorlom a túlélőtechnikát ;) ha esetleg sikerül csinálnod szervert; vagy a nagy közös repülésünkkor kiválunk a többiektől, megbeszélünk egy helyet ahol tudunk csak mi ketten harcolni.
  • Papa01 #5954
    Az igen!!

    A Jane's Longbow Apache igen komoly szimu volt!!! Sőt! Szerintem a BS ami komolyabb nála még ma is.. :)

  • Papa01 #5953
    Aranyos! :)
  • DummyBoy
    #5952
    A piros pöttyös az igazi xD
  • gabor41
    #5951
    Még dolgozni kell rajta, de Túró Rudi lesz belőle :)


  • LeonSilver
    #5950
    Kezdőknek ( nem nektek, profik ) egy tipp a festegetéshez.

    Ha a szkinezés közben valamiről nem tudni, hogy mi a bánatos bálnafing akar lenni a gépen azt össze kell kenni sárgával, elmenteni és a játékban a szkint használva megnézni, hogy mi lett sárga.
  • gabor41
    #5949
    Köszi
  • DummyBoy
    #5948
    Ja: hostoláshoz:

    x:\xxx\Rise of Flight\data\Multiplayer\Cooperative\

    mappába kell bemásolni a multis missiönt :)
  • gabor41
    #5947
    Na akkor legközelebb rendezünk egy DR1 vs D8 as ütközetet vagy Fokker mesterrel vagy kmarkdev-el :)
  • gabor41
    #5946


    A D7F egyik verziója.
  • DummyBoy
    #5945
    Fokker mester gyakran repül DVIII-assal :) Szerintem csak egy szó és beleül :)

    Mellesleg ha új géplista kell, akkor találjátok ki, és mehet :)

    Ami tuti: Szövetséges oldalra 2 SeVa 2 Camel, és Pfalz XIII - Nieuport 17 egyik oldalra sem kell :) (Bár, a 28-ast sem visszük túlzásba xD)
  • gabor41
    #5944
    @ kmarkdev: Én is szívesen kipróbálnám magam egy D8 as ellen!

    @papa: Tudnál rakni egy Fokker VIIF et mindkét oldalra legközelebbre? Ha jól emlékszem csak az egyik oldalon van. Dolgozok egy pár skinen erre a gépre és szeretném majd kipróbálni multiban.
    Másik kérdés, ha szeretnék hostolni akkor a multi missiont amit a letöltéseknél le tudok tölteni, melyik mappába kell tenni?
  • DummyBoy
    #5943
    Nemnem ... A DVIII biztos nem fordul úgy mint a DR1 ... sőőőt ... A Pfalz és az Alba is lefordulja a DVIII-ast :)

    Mellesleg asszem mindkét oldalon van Fokker DVIII-as ... de a lista úgy alakul, ahogy a felhasználói - azaz Ti kéritek :)
  • kmarkdev
    #5942
    na várjunk csak, az nem kérdés, hogy a Dr1 jobban fordul a D7-nél (amivel én repültem), annál még a Pfalz is... :), de én az egyfedelű vállszárnyas D8-ra gondoltam... gyorsabb. mint a Dr1, és jobban is emelkedik, fordulni meg szerintem fordul úgy... ez a típus bennt van-e a listában?
  • LeonSilver
    #5941
    off

    Csekkoljátok

    on
  • Papa01 #5940
    De látod, mégiscsak ő volt a támadó, te kényszerültél védekezésre.. :) (Ezt a dr1 jobb fordulózási képességeire jegyeztem meg.)
  • kmarkdev
    #5939
    olyan lágyan libegtem lefele, hogy földet éréskor még meg sem sérültem; a gép kicsit összegyűrődött, de nem vészesen; sajnos nehéz lett volna háthelyzetben felszállni :D ennyire még a D7f se erős ;)
  • Zair #5938
    Én mindezt a földről láttam, a DVII úgy "szállt le" a házak közé, mint az UH-1-es helikopterek szoktak a vietnámi háborús filmekben

    Pont mellettetek fúródtam a virágoskertbe a tevével.

    Nagyon látványos vol!
  • kmarkdev
    #5937
    vagy a Camel volt? :)
  • kmarkdev
    #5936
    vasárnap egy darabig d7f-fel sikerült tartani a Dr-t, bal kanyarban jól meghúztam, lelassultam, talán ő is, aztán bedöntve koppig beléptem az oldalkormányt, lőtt rám, de nem talált... aztán először érkezett a merénylő csapattag hátulról, másodszor meg lágyan lelibegtem a város egyik utcájába zéró +10 horizontális sebességgel, propelleren lógva :D azért kíváncsi lennék a másik fél hogyan élte meg...
  • kmarkdev
    #5935
    hát ez a csillogó nem igazán... talán ha elvinnéd bordó irányba, de azt is egy kicsit elmosódottá tenni egy kis fehérrel...
  • Papa01 #5934
    Lehet én vagyok vakisbb, de mintha ez a piros nem az lenne mint a Pfalzon... :)
    De lehet csak, arról van szó, hogy a dinamikus fényekkel a játék alatt más..
    Szerintem jó lesz az, én nagyon kíváncsi vagyok.. :)
  • Papa01 #5933
    Nem osztod.. :)

    Igen ebben igazad van. ennek ellenére, szerintem veszélyesebb a dr1... főleg annak tudatában, hogy emelkedni is igen jól emelkedik...
  • LeonSilver
    #5932
    Elkezdtem csinálni de szerintem qrvára nem illik a piros a tevéhez.Nem ?

  • kmarkdev
    #5931
    bocsi, nem akarom újoncként osztani az észt :) talán Fokker és gabor41 urak cáfolnak...
  • kmarkdev
    #5930
    Igaz. A Dr1-et és D8-at leginkább csak balra-le lehet lerázni, főleg alacsony sebességnél... a bal kanyarban a forgómotor miatt emelkedik az orr, a szintentartásához be kell lépni a bal oldalkormányt, így biztosan nem tud olyan szűken fordulni, mint a soros motoros gép... ha szerencsénk van, még át is esik...
  • kmarkdev
    #5929
    ...legközelebb kipróbáljuk :) talán addigra elkészül a "No, megállj csak!" (Nu págágyí!) skinem, attól biztosan jobban fog fordulni ;)
  • Papa01 #5928
    Azért azt is hozzá kell tenni, hogy nagyon sok minden függ a pilótától.. :) Sokszor nem tudom lerázni fokkert a Pfalz-al.. :)
  • Papa01 #5927
    Szia, benne volt, Fokker kolléga gyakran repüli, de az sem egy forduló bajnok.. :) Szerintem a DVIII-ast a Pfalz is lefordulja... :)
  • kmarkdev
    #5926
    Jaj, de jó, előre köszi :) Összeszedem otthon az anyagot, és 7 körül elküldöm.
  • LeonSilver
    #5925
    Persze, szívesen megpróbálom.Küld el, hogy milyen legyen meg ha kell hozzá valami akkor azt is aztán meglátjuk mi sül ki belőle ;)
  • kmarkdev
    #5924
    szia, Papa, a vasárnapi repüléssel kapcsolatban nem emlékszem, hogy volt-e a választható gépek között Fokker D8 (az egyfedelű Dr.I)... azzal biztosan meg lehetne szorongatni gabor41-et is :)
  • kmarkdev
    #5923
    Kedves Leon, ha szépen megkérlek, nekem is csinálnál egy skint?
    Megpróbáltam én is, de sajnos a PhotoShophoz nem értek, mindig is Corel PhotoPaint-tel dolgoztam. Megvannak a képek, meg a szükséges színek, össze is hoztam a skint, de Corel-lel megnyitva a .psd-t megjelennek valami vonalak, amiket nem tudok eltüntetni.
  • Papa01 #5922
    Nekem is nagyon bejön, kíváncsi leszek milyen lesz a Tevén! :)
  • LeonSilver
    #5921
    EZ most annyira megtetszett, hogy csinálok egy ilyen piros-fekete-koczkás tevét is :D
  • Papa01 #5920