29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #6040
    A Brasil-t nem láttam még, kíváncsi vagyok rá milyen lesz.. :)
    Let me see your war face!! :)
  • LeonSilver
    #6039
    Az egyik legjobb az biztos.Még az átkosban láttam először, azóta is az egyik kedvenc filmem.
  • Zair #6038
    Kubrick rulez
    Mindent szeretek tőle! A Fullmetal Jacket hatalmas!
  • Papa01 #6037
    @Leon: Én is tervezem majd a próbát valamikor.. :) De hogy mi lesz belőle.. :)
    @Sanyo: Húú, köszi szépen! :)
    @Fokker: Köszönöm a linket, én is gondolkodom egy ilyen műszeren! :)
    @Zair: Jó lenne, ha összejönne a fordítás! :) Igen ígéretes filmnek ígérkezik!!!
    @Riot: Kubrick nekem hatalmas kedvencem!!! Nagyon sok hatalmas filmje van.
    Pl: Acéllövedék (Hatalmas vietnámi film!) Dr Strangelove (Hidegháborús film) , 2001 (Egy igen jó SF). Ezeket ismeritek?
  • RedRiot
    #6036
    Ez is jó WW1 film, "A dicsőség ösvényei":

    Paths Of Glory

  • Zair #6035
    Hajajjj, én is nagyon gondolkodom a feliratgyártáson. A feleségem épp lebeszél róla:-)))))
  • Sanyo
    #6034
    Második találat, ha valakit érdekel.
  • Sanyo
    #6033
    ...Lockheed U-2 Dragon Lady, Sopwith Camel, Ka-50 Datalink, sajnos nincs több kapacitásom. :)
  • Zair #6032
    Igen, ez egy 2008-as film, a címe pedig Passchendeale (a híres ütközetről kapta). Nagyon látványosak a csatajelenetek, egy gond van, hogy szinkron vagy magyar felirat egyelőre nincs hozzá.
  • DummyBoy
    #6031
    Ok, köszi :)

    Ha kell valami speckó mission, vagy van ötletek, hogy milyen küldit szeretnétek repülni, akkor szólljatok, megpróbálom megcsinálni xD
  • Negwar
    #6030
    Sikerült Hostolni végre. Rooter probléma volt. Szóval esténként Lacával gyakorlunk aki akar nézzen fel Ts-re, és beszállhat. Papa nem raktad még fel a Skinemet küldj priviben egy emil címet. Köszi.
  • Fokker
    #6029
    Papa, Árgép.hu-n megtalálod. öcsémnek pont ilyen kell, szeretne egy jó HDD felvevőt. ajánlani fogom neki.
  • Sanyo
    #6028
    Megpróbálom felvenni dvd-re, csak szóljatok rám, hogy ne felejtsem el. :)
  • LeonSilver
    #6027
    Képtelen vagyok felfogni, hogy ember hogyan képes repülni azzal a szarral :D

    Átülniiiiii??ÁÁáááááá, dehogy!

    **--**

    Az árát nem tudom mert úgy kaptam a vőmtől eccer karácsonra.
    És igan, qrva elégedett vagyok vele.Lényegében úgy működik mint egy videómagnó, van benne tuner így sima antennát is rálehet dugni és tud digitális adást is venni ( vagy mi ).Van benne egy 500gigás vinyó ezen vannak a filmek, erre vesz fel.Rálehet dugni a hálóra, van USB bemenete, HDMI kimenete meg ilyesmik.Ha a hálóra van dugva akkor több száz! netrádió közül lehet mazsolázni, műfajok szerint csoportosítva.

    Qrva jó cucc!
  • Papa01 #6026
    Ja, és Leon, milyen árban van egy ilyen masina?? :)) Te meg vagy vele elégedve?
  • Papa01 #6025
    @Redriot: Köszi, hátha máshonnan meglesz.. :)
    @Leon: Már kezdtem örvendezni...:D Hogy haladsz a dr1-el? Átülsz? :)
    @Zair: Elég durva, főleg a 2... Ez valami film lenne? Van róla egyéb infód? :)
  • LeonSilver
    #6024
    Nekem meg egy fasza multimádiás bizbaszom ( ilyen ni ).Ez azért ( is ) fasza mert szinte midnent lejátszik ( még ha valami ISO-ban van azt sem kell rippelni ).Qrva jó cucc, felvételnél röptében tömörít is.Csak egy bibi van.
    Nincs viasat history a T családi csomagjában :(
  • RedRiot
    #6023
    Én felvenném Papa, de se működő videónk se dvdfelvevőnk nincs. :(
  • LeonSilver
    #6022
    We just automatically deleted "old type" profile from your game which does not supported anymore.
  • Richtofen
    #6021
    0 MB-ot írt az updtae méretére, valami kis apróság lehet (biztos valami elírás, stb)
  • Zair #6020
    Hümm. Nekem az előbb frissített valamit a ROF updater, ti vettetek észre valami hasonlót/változást?
    Offline mintha az AI nem lenne olyan hülye, de lehet, hogy csak annyira vágyom, hogy el is hiszem.

    Ez is marha jó fil lehet.

    Ez meg egy battle ugyanebből.
  • Papa01 #6019
    Nem tudná ezt valaki felvenni esetleg? :)
  • gabor41
    #6018
    Nekem nincs viasat history, csak sima history channel, és viasat explorer :(
  • RedRiot
    #6017
    Ezt kötelező lesz megnéznem! Köszi hogy beírtad ide, már milliószor maradtam le jó műsorokról a tévében.
  • Papa01 #6016
    Köszi Laca! :) Remélem, nálunk fogható az adó.. :)
  • Her Laca
    #6015
    Itt a leírása

    "A Brit Királyi Légierő, a RAF és a Vörös Nyilak két volt pilótája (akik ma a The Blades légibemutató-csapat polgári pilótái) útra kelnek, hogy felderítsék a légi hadviselés kezdeteit az I. világháborúban. Felfedezik, hogy mindössze négy év alatt hogyan alakultak át a repülőgépek törékeny repülő masinákból a ma is ismert harci gépekké; rájönnek, hogy a mai modern légi hadviselés összes aspektusa - a felderítéstől a nagy magasságú bombázásig - már csaknem száz évvel ezelőtt is megfigyelhető volt úttörő ellenfeleik munkájában. Pilótáink eredeti repülőkkel és másolatokkal repülve hasonló kihívásokkal szembesülnek, mint az I. világháborús pilóták; szimulált I. világháborús felderítésben, éleslövészeten és bombázásokban vesznek részt, majd legvégül korhű repülőgépben ülve közelharcot vívnak - kamerapuskákkal.""
  • Her Laca
    #6014
    Március 18 . án Harc a vörös Báróval premier a Viasat Historin.
    Az előzetest néztem, igazi gépekkel (gondolom replikák) repkednek:) Csemege lesz.
  • Papa01 #6013
    Leon, írtam neked e-mailt!! :)
  • Papa01 #6012
    Urak picit változtattam a banner-en: Lecseréltem a fehér keret színét az sg kékes hátterére, így a kép már "beleolvad".
    Illetve a "Rise of Flight - I. világháborús repülőgép szimulátor" szöveg már link, így egyből el lehet jutni a hivatalos oldalra, :)
  • Zair #6011
    Igen, aztán néhány óra fáziskésés után jóváírták hála az égnek.
  • kmarkdev
    #6010
    én vettem 2 szinglit, meg 2 bundle-t is, de fizetés után mindent azonnal jóváírtak...
  • Papa01 #6009
    Azt hiszem, én többször... :)
  • kmarkdev
    #6008
    Ez jól esett! Igaz, én is leestem párszor...
  • RedRiot
    #6007
    Köszi az invitációt Papa, de én ma még kihagynám. Egyelőre örülök hogy a hallásom 100% visszajött, és hogy már csak egész halkan sípol a bal fülem. Nem semmi rakenroll attaknak volt kitéve szombat este, ezért hagyom rendesen regenerálódni. (Az SE5a berregése a fülesben talán nem a legjobb gyógymód :)))

    Jó röppenést urak!
  • LeonSilver
    #6006
    Vóni vót de ezt kapom akármit csinálok:

    [20:33:39] Connecting to www.twilek.hu
    [20:33:39] Bad Login (name and/or password wrong)
  • Papa01 #6005
    Oks, beszélek Lacával! :)
    Abban a priviben nem voltak Acc. adatok? :)
  • LeonSilver
    #6004
    Ja.És akkor most mi van a TS-el ?ANno Laca küldött egy PM-et amire válaszoltam is de mail nemkaptam.
  • LeonSilver
    #6003
    Mennék de a kisunokám itt ücsörög az ölemben :) és nem tudok röppenni.
  • Papa01 #6002
    Riot, Leon, Ti jönnétek repülni most? :))
  • Fokker
    #6001
    OK, 2 perc...