29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Fokker
    #6120
    én is repülnék ma este.
  • Zair #6119
    Mekkora királyság ez az oldal! És milyen nagy fejek lehetnek, akik ilyesmikre "vetemednek" ! Mindent csakis az eredeti tervek szerint, eredeti anyagokból.

    The Vintage Aviator
  • LeonSilver
    #6118
    Egyre jobban tetszik ez a Dr1, de csak 25.-e után tudom megvenni.Valami lófasz van a nyomi bankkártyával, a nejem ma rendezkedett de csak 25. körül lesz meg az új.Rohaggggyyyyon meg.
  • Papa01 #6117
  • LeonSilver
    #6116
    Én ha addig el nem ütnek a libák ;)
  • Papa01 #6115
    Ki jön még? :)
  • Papa01 #6114
    Urak, 20:00-től repülhetünk, ha van kedvetek! :)
  • gabor41
    #6113
    Én is repülnék, ma este...
  • kmarkdev
    #6112
    1/2 10-ig én is ráérek
  • RedRiot
    #6111
    Én benne vagyok.
  • Gascan #6110
    Tudunk este csinálni egy kis összejövetelt?
  • kmarkdev
    #6109
    igen, csak addig veszi el a gyújtást, amíg nyomva tartod
  • Papa01 #6108
    Köszi szépen! :)

    Ha tetszik és akarod, vedd át a BS topikba! :)
    A YT-os linket én is leletem, az adta a többihez az ötletet! :)
  • LeonSilver
    #6107
    Papa baszki, qrva jó ez az izé amiket csináltál.Tudod ez a videó beszúrás meg a többi!!
  • Papa01 #6106
    Jó repülést neked!!
  • LeonSilver
    #6105
  • LeonSilver
    #6104
    Igen, hamarosan.Reggel most befejeztem a Dr1-es szkint ( minnyá felteszem, hogy miylen ).Kiporszizok meg ilyenek aztán hajrá :D
  • Papa01 #6103
    .. ha van kedved..
  • Papa01 #6102
    Ma is gyakorolj, szerintem jó sokáig kell itt lennem... :(((
  • LeonSilver
    #6101
    A Pfalz egy qrva jó kis gép szerintem.Lehet, hogy nem egy Teve vagy Dr1 de nagyon kezes és egész jól fordul.Szkillesebb pilótáknak is kiváló gép de teljesen kezdőknek is bátran lehet ajánlani szerintem.

    Nem, nem az F-el repülök.AZ nincs meg és nemtudom, hogy egyáltalán megveszem e.Lehet ha gépet veszek akkor a Dr1 lesz a következő.Tegnap már kezdtem megszokni.Viszont az is igaz, hogy nagy valószínűséggel a Tevét nem fogom lecserélni.Egyelőre.
  • Papa01 #6100
    Leon, és hogy tetszik a Pfalz? :) Fokker-ből az F-el repülsz?

    Nemsokára kezdődik számomra ez a borzadály... :((((((
  • RedRiot
    #6099
    Blip switchről még érdekesség, hogy a való életben veszélyes volt túl sokáig nyomva tartani. Ugyanis csak a gyújtást szakította meg, az üzemanyag áramlását nem! Az el nem égett nafta ilyenkor folydogált kifelé, ezért volt ezeknek a gépeknek gyakran patkó alakú, alul nyitott a motorburkolatuk. Ha pedig újra ráadta a gyújtást, kigyulladhatott az egész.

    A benzin csak blippeléskor folyt ki, az olaj viszont folyamatosan, mivel nyitott volt az olajzása ezeknek a motoroknak, érthető okokból nem volt olajteknő. Így az olaj jött mindenhol, a filmeken látható sálat többek között arra is használták hogy az olajpermetet letörölje a pilóta az arcáról.
  • LeonSilver
    #6098
    Tény, hogy sokkal kevésbé esik dugóba mint eddig és mint mondtam én rühellem ezt a fajta belepiszkálást még akkor is ha általa valami könnyebb lesz.Nekem jó volt a Teve úgy is ahogy volt, ha felbaszott kicsit hagytam és mentem a D.VII-el vagy Pfalz-al.

    Igen, addig veszi el a gyújtást ameddig nyomvatartod.
  • Zair #6097
    Hát igen, én is csak a rossz fel/előre kilátást tudnám neki felróni. EGyébként jó kis masinéria.
    A BlipSwitch-ről még csak annyit, hogy addig veszi el a gyújtást, amíg nyomva tartom?Tegnap ugyanis fordulózás közben vagy háromszor lefullasztottam a motort, és nem tudom, hogy mit bénázhattam el.
  • kmarkdev
    #6096
    Most megint vagy változtattak a Teve repülési modelljén, vagy én fejlődök, mert újra tudok vele REPÜLNI! Most már csak további ablakok kellenének a felső szárnyra, és látnám is az ellenfelet...
  • kmarkdev
    #6095
    Szívesen! Holnap forgómotoros kaszabolás lesz!!! :)
  • kmarkdev
    #6094
    Én is köszönöm!
  • Papa01 #6093
    Urak! A Skin_Pack_Install_v1.5.exe letölthető!
  • Papa01 #6092
    Urak, holnap agytágítás, nem tudom hogy érek haza, de sietek, hogy repüljünk egy jót! :)
  • Papa01 #6091
    Köszi, Márkó, jó kis csaták voltak! :)
  • Zair #6090
    Köszi a BlipSwitch technikai supportot. Így már egyértelmű, mire is találták ki. Holnap jövök!
  • Papa01 #6089
    :( Kár, remélem holnap tudsz jönni! :)
  • Papa01 #6088
    Neghwar, majd átnevezed a dds állományodat erre: Negh_AlbaDV.dds?
    Az egységes forma miatt.. :)
    Tegnap elfelejtettem, és majd ma töltök fel újabb verziót is! :)
    Köszi! :)
  • LeonSilver
    #6087
    Nem, ma nem.Korán keltem és már fáj az agyvelőm.

    Papa ne lottózz.Nem kedvelem az olaszokat az F1-ben.
    Ott van alul a link, hogy miért piros - fekete a kedvenc színkombinációm.
  • Papa01 #6086
    Vagyok TS-en! :)
    Leon, állat a skin! :) Fogadok, ha szereted az F1-et, akkor a Ferrarinak szurkolsz! :)

    Jössz Te is?
  • LeonSilver
    #6085



    Készülget a Dr1-es szkin :D Nem változatosak a szkinjeim de azért meg van ám a magyarázata ennek a nagy piros-fekete mániának ;)

    Méghozzá ez !! :)
  • kmarkdev
    #6084
    aha
  • Papa01 #6083
    Urak, van kedve egy kicsit repülni valakinek? :)
  • kmarkdev
    #6082
    Ha az előző Dr-es posztban az irányok, meg a jobb/bal/fel/le kicsit zavarosnak tűnik, akkor talán tisztázza az, hogy oldalra csűrésnél (hossztengely körüli elfordulás, orsózás) 90 fokonként felcserélődnek a magassági- és oldalkormány funkciói. Normál helyzetben ha hasra húzzuk a botot, az orr felfele mozog, ha jobbra belépjük az oldalkormányt / vagy csavarjuk a Joy-t, jobbra mozog a gép orra. Ha jobbra becsűrjük a gépet úgy, hogy a jobb szárny vége a föld felé mutat (90 fok), akkor a magassági kormányt húzva a gép orra jobbra indul el, azaz szűkítjük a fordulót. Ha az oldalkormányt balra lépjük be, akkor a gép orra felfele indul el, tehát felcserélődtek a kormányok.
    De ezt úgyis biztosan tudja mindenki, vagy a nagy elmélet nélkül is így csinálja...
  • kmarkdev
    #6081
    Tevéből a szárnyai alá vehetne engem is valaki, mert azzal légiharcban szinte csak átesni tudok... Az előző Patch-hez képest úgy érzem, sokat rontottak a rep. modellen. Bár a hivatalos ROF oldalon azt írják: "mostantól a Camel kevésbé esik dugóhúzóba". Ehhez képest régebben jobban ment...