29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • RedRiot
    #6200
    Én most dolgozom a saját skinemen. Szerintem nem baj ha nagyon különbözőek a skinek, nekem tetszik ha már messziről látom hogy ki az ellenfelem. :)

    Így biztos jobban össze tudunk dolgozni, hogy azonos típusú gépekkel repülünk.
  • LeonSilver
    #6199
    Fasza lenne egy oldalon lenni és összedolgozni.Akár még egy viszonylag egységes szkint is lehetne kreálni :)
  • RedRiot
    #6198
    Dummy mester, tegnaptól én is a tevehajcsárok csapatát erősítem. Ugye eddig te repültél Camellel, és az új tagok közül is van aki azt favorizálja. Lehet kérnem a missönbe egy plusz tevét? Köszi előre is!

    Pesti kiruccanás jól sikerült?
  • DummyBoy
    #6197
    Papa mester, csinálj egy kis összehasonlítást a sima DVII-el, érdekelne milyen ...

    Köszi!
  • DummyBoy
    #6196
    Milyen mission-ök között?

    Papa mester, a Rulett is átkerült a QMB-be ... Válaszd ki a Duel-t, és ott Random Fighter-t vagy Random Plane-t ... (Random Plane esetén jöhet szembe kétüléses is ...)
  • RedRiot
    #6195
    OFF:
    Papa, ha jól emlékszem te is szereted a posztapokaliptikus sztorikat:

    Metro 2033

    Világvége után 20 évvel, a moszkvai metróban lakó túlélők, szellemek, mutánsok. Nem hangzik rosszul szerintem.
  • RedRiot
    #6194
    "1. A QMB kurva lassan tölt be, ha azzal repülsz."

    "Mods OFF" üzemmódban is?
  • Papa01 #6193
    Oks, meglátjuk majd, estefele jó lenne repülgetni... :)

    Urak! Aki megvette a Fokker DVIIF-et, az tapasztalja a következőket?
    1. A QMB kurva lassan tölt be, ha azzal repülsz.
    2. A missionok között nincs ott, így rulettezni sem lehet vele...
  • Zair #6192
    Papa, ha addig elmúlik a másnaposságom, én mennék szívesen:-)
  • Papa01 #6191
    Ez a 7F nagyon tartja a sebességét.... :) A csűrője viszont lassú.. :) De tetszik.
  • Papa01 #6190
    Hihi, megvettem.. :)
  • Fokker
    #6189
    én jönnék.
  • Papa01 #6188
    Áááá, majdnem felvágtam az ereimet.. :D
  • Gascan #6187
    én ma eléggé elfáradtam úgyhogy ezt most kihagynám...
    ...

    Na és Papa milyen volt a "levegő maszirozás"?
  • Papa01 #6186
    Vagyunk TS-en! :)
  • Gascan #6185
    csak egy Thrustmaster T16000M-em van erre a célra.. meg én :)

    Arra is gondoltam, hogy a célzásnál az is lehet a baj, hogy nem jól van belőve a látószög
  • kmarkdev
    #6184
    egy kicsit... :)
  • gabor41
    #6183
    Sajna én mindjárt lépek itthonról...
  • Papa01 #6182
    Urak, ma este repülne valaki? :)
  • LeonSilver
    #6181
    :D
  • Papa01 #6180
    A Pfalz ennyire bírja a fákat.. :D
    Gascan: Track-ed van?
  • Gascan #6179
    Mondjuk az ötös Albánál honnan tudom, hogy mikor nézem jó szögből a célkeresztet?
  • LeonSilver
    #6178
    Tisztára mintha nem egy játékkal játszanánk.
    2:56-nál elviszed a fél erdőt én meg alig értem hozzá tegnap és bye-bye légcsavar :D

    Meg az is érdekes, hogy majdnem elmentem feletted ( már feletted voltam ) de megbillentél és ezért ütköztünk.Legalábbis tegnap az én szemszögemből .Itt meg egész más a szitu.El nem hiszem, hogy a net nem zavar be a megjelenítésbe.Vagy valami.
  • Papa01 #6177
    Urak, mondanom sem kell irigyellek benneteket! :)
    Feltettem a YT-ra, azt a harcot, amikor olyan sokan kergetettek! :)
    Íme ez lenne az:

    Sajnos még feldolgozás alatt van, nem olyan szép még.. :)
  • Fokker
    #6176
    nagy élmény volt az biztos. amikor Riot mester bedöntötte a gépet, szinte éreztem hogy tényleg bedől. pedig ez fix szimulátor, nincs benne hidraulika. a hidraulikás olyan 1.5 milliárd Ft-ba kerül. utasként is nagyon ott volt a szeren ez a szimulátor. van még airbus fülkéjük is. azt mondta a srác, hivatalos kiképzésre nem jó, mert a repülési modellt nem engedélyezik a hatóságok. viszont minden műszer benne van, ami az igaziban is(legalábbis azt hiszem).
  • RedRiot
    #6175
    A cockpit nagyon kidolgozott és részletes volt, ott volt a feeling nagyon. Ha érdekelnek valamennyire az utasszállító gépek akkor ajánlom. A grafika nem olyan szép mint a RoF, de összességében véve a repülés élménye ott van. A srác aki segített és eligazított a pilótafülkében igen vágta a témát, és a humora is jó volt. :)

    Hogy megérte-e az árát? Nehéz megmondanom úgy hogy nem én fizettem. Összehasonlítási alapom sem nagyon van a témában.
  • Gascan #6174
    Igen.. közben már megtaláltam :)

    Egyszer ki lehet birni.. megérte igy az árát szerinted?
  • shumika
    #6173
    Árak

    Időtartam
    23-15h*
    15-23h*
    Szimulátor bérlete

    30 perc 35 EUR 42 EUR Magában foglalja a repülés megkezdése előtti 5, és a befejezést követő 5 percet
    1 óra 60 EUR 72 EUR Magában foglalja a repülés megkezdése előtti 10, és befejezést követő 5 percet, valamint a „Briefing Room” használatát a repülés megkezdése előtti 15 és a befejezést követő 15 percben (teljes idő 75 perc szimulátor és 30 perc „Briefing Room”)
    2 óra 109 EUR 129 EUR Magában foglalja a repülés megkezdése előtti 15 és befejezést követő 10 percet és a „Briefing Room” használatát a repülés megkezdése előtti 20 és a befejezést követő 20 percben (teljes idő 145 perc szimulátor és 40 perc „Briefing Room”)
    2 óra felett 10 EUR
    /15 perc 12 EUR
    /15 perc Minden szolgáltatás jár, ami a 2 óra bérlethez tartozik
    Briefing Room bérlete

    30 perc 7 EUR 9 EUR A szimulátor bérlethez tartozó használatok elsőbbséget élveznek
    Tanterem bérlete

    30 perc 13 EUR 15 EUR A szervezett oktatási tevékenységekhez tartozó tanterem használatok elsőbbséget élveznek
    A központ teljes bérlete

    5 óra 649 EUR 779 EUR A számlázás 5 órás egységekben történik és magában foglalja a tanterem és a Briefing Room korlátlan használatát az adott időtartamon belül. A Highfly Aviation Kft. jogosult a szimulátorokat maximum 20 perces időtartamra megállítani technikai okokból
    A központ teljes bérlete

    10 órát meghaladóan
    (maximális tartózkodás 18 óra) 1.499 EUR 1.499 EUR Az ár magában foglalja a tanterem és a Briefing Room korlátlan használatát az adott időtartamon belül. A Highfly Aviation Kft. jogosult a szimulátorokat maximum 60 perces időtartamra megállítani technikai okokból
  • JoeDestroy
    #6172
    Leon kollégának küldtem pm-ben, de ide is kiteszem.


    A szinek a második kép zöldje, és a harmadik kép szürkéje valami terepmintába.
    A logó a fekete hátterében, nick vörös írott betűkkel.

    Az alba lenne a favorit.
    A három logó a három gépre lenne külön külön menne.
    A skinfestéshez nem értek, nincs is hozzá most semmim.
    THX
  • RedRiot
    #6171
    Nem tudom milyen árak vannak mert ajándékba kaptam. A honlapon nincs fent?

    Én is a kisebb, régebbi és dugattyús gépeket preferálom, de élmény volt a 737.
  • Gascan #6170
    Erről már korábban láttam egy-két videót és nekem is nagyon bejött... bár igaz, hogy én a polgári repülésnek inkább az első világháborús változatát kóstolnám meg...

    ... mennyibe jön bele egy ilyen kiruccanás?
  • RedRiot
    #6169
    Uraim, asszem ma este én is felcsapok tevehajcsárnak. Kipróbáltam az előbb ezt a kis gépet, és most jobban tudom vezetni mint pár hónapja. Sikerül vele bedugóznom néha, de már nem bólogat össze-vissza a legkisebb mozdulatra is.

    Papa, rittyentek magamnak egy tevebőrt, majd csatold a skinpackhez légyszíves! Később küldöm a linket privátban.

    OFF:
    Délelőtt itt jártam:
    Highfly szimulátor
    Ajándékba kaptam egy belépőt, a kedvesem és Fokker mester volt a kísérőm. Egy órát röppentünk egy 737-el. Az elején a szimulátoros srác kérdezte hogy van-e valami repülős tapasztalat: mondom motoros kisgépek, világháborús szimulátorok, szóval a Boeingről nem túl sokat tudok.

    Bemutatta a fedélzeti műszereket, a displayeket, mindent. Először Bp. felett röppentünk, aztán felszállás Innsbruckból, és egy kis műrepülés. :))) Orsózni sikerült vele, és megvolt a split-S is. Bár az utóbbi során kb. 8000 láb magasságot veszítettem. :D Az emelkedés viszont durva volt így a RoF után. Tízezer lábra pár perc alatt felszaladt. A végén volt egy leszállás Martinique-on, és el is telt az egy óra. Utána megnéztük az A320 fülkét is. Egyszer azt is ki kéne próbálni. A fülkék egyébként nagyon igazinak tűntek, a szimulátor alapja pedig az MS Flight Simulator volt. (hogy melyik verzió ne kérdezzétek, én egy erősen modolt FS2004-re tippelek.)

    Ha valakit érdekel a polgári repülés, annak igencsak ajánlom!
    ON
  • Gascan #6168
    egyszer-kétszer azért sikerült lövő helyzetbe hozni magam csak sajna nem tudtam súlyos kárt okozni a gépedben... talán ezen a vonalon is van még mit javitanom :)
  • Papa01 #6167
    Szerintem motorerőben jobb... :)
  • sakkay
    #6166
    Emlékszel papa mondtam ,hogy szerintem jobban fordul a kis kedvenced mint az Alba. Bár én szeretem az Albát..mondjuk nincsen más választásom,csak szeretni..bár lehet nem a fordulásban jobb a pfalz.
  • Zair #6165
    Slayer rulez, rég hallottam már ehhez fogható ütős darálást. Hallgató korom óta nem pogóztam egy jót:-))))))))
  • Solt
    #6164
    Jaaaa... ok, így már világos... :)
  • gabor41
    #6163
    Ez van meg eddig a 3d-és Spandau LMG 08/15 gébágyúból amit modellezek:

  • LeonSilver
    #6162
    Meglátom mit tudok tenni Joe de nem igérek semmit és főleg nem azonnal ;)

    Esetleg arról ha van némi elképzelésed, hogy milyen legyen a színvilág azt írd le lécci.

    **--**

  • Papa01 #6161
    Legtöbb esetben mák. (jobb helyzetből indulok...) Fokker és TVR kolléga azok akik ellen nem tudok mit tenni.. :)
    @Joe, nagyon jó, hogy újra itt vagy! :)
    @Gascan: Tegnap amikor Albával mentem, azért éreztem, hogy nem lehet azt megcsinálni vele mint a Pfalz-al.. :)