29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #6240
    Köszi szépen, amikor csak időd engedi! :) Ugye jössz ma repülni?
  • Fokker
    #6239
    a géplistával kapcsolatban: sztem a DIII-as albákat ki lehet szedni mindkét helyről. a SPAD egyelőre nem túl népszerű, sztem az is felszabadítható. így nyerünk 3 helyet. talán még az egyik oldalról a sima DVII-est is fel lehet szabadítani. Camelből és DVIIF-ből kelleni fog plusz gép. meg talán még egy AlbaDV.

    én a DVIII-ra és a DVIIF-re tartok igényt. ezek közül a DVIII fontosabb, a DVIIF opcionális(ha felszabadul éppen, akkor kipróbálom, miattam nem kell plusz gép).
  • RedRiot
    #6238
    Persze, szívesen, de már csak holnap.
  • RedRiot
    #6237
    Dummy, 2 Teve elég lesz? Az egyik SE5a-t állítsd át szerintem Camelnek Allied oldalon - rajtam és VO101tvr-en kívül más nem igazán repült SE-vel, én meg ezentúl Camellel nyomom.
  • Papa01 #6236
    Köszönöm szépen! :)

    A fordulási képességeiben bízom.. :) hátha..
  • DummyBoy
    #6235
    Papa: Próbáld ki ezt ... ha működik, akkor megcsinálom a többi missiont is DVIIF-esre ...

    http://www.mediafire.com/?t5tyqmvwy2g

    Mellesleg én berakom a 17-est, azon nem múlik, de az kicsit lassú lesz ... nem?
  • Papa01 #6234
    [b][szin=red] @ Mindenki: Frissült a telepítő, már 1.7! :) Röppenés előtt felrakjátok? Tényleg ki jönne?[/szin][/b]
  • Papa01 #6233
    Ööö.. :) Nem. :)
    Szeretném online kipróbálni! :)
    Illetve, tudnád növelni a D7F-ek számát? :) Mit szólsz?


    @Riot : Kint van az új csomag! :) A nyuszis skint át tudnád ültetni a d7f-re is ha nem gond? :) Köszönöm! :)
  • kmarkdev
    #6232
    szuper
  • DummyBoy
    #6231
    Nos urak, akkor a jelenlegi lista:

    Central Power:
    - 1 Alba DIII
    - 3 Alba DVa
    - 2 Pfalz D3a
    - 1 Fokker DVII
    - 1 Fokker DVIIF
    - 2 Fokker DVIII
    - 2 Fokker DrI

    Allies:
    - 2 SeVa
    - 1 Spad XIII
    - 2 Camel
    - 1 Alba DIII
    - 1 Fokker DVII
    - 1 Pfalz D3a
    - 2 Alba DV
    - 1 Fokker DVIII
    - 1 Fokker DrI

    Ezt kell átmókolni ... Lehet csinálni ugyan több gépes küldit (14v14 vagy 16v16), de én már ennél is fosok, hogy a sok gép okozza a kifagyásokat ...

    Szóval ezt a listát lehet mókolni ... Papa: A 17-es Nyúport az ugye csak vicc volt? xD

    Jöhetnek a kérések, és hogy mit melyik oldalra tegyünk :)
  • Papa01 #6230
    Szia Márkó, most akartam kiírni.. :) 20:00-22:00 ig!: )
    Ki jönne még?
  • kmarkdev
    #6229
    szia, Papa, lesz ma este repülés? Egy órácskára én is beszállnék...
  • Papa01 #6228
    @ Riot: :Fent vannak az új skinek! :)
    @ Dummy: : A Neuport17-est is betennéd, ha nem gond? :) Köszönöm!
    @ Richtofen : :Nekem is törölt sok mindent az új Parch...
    @ Fokker : :Jó kis gép, piszkosul erős a motorja, kíváncsi vagyok mire megyek vele ellenetek! :)

    Egy kis segítség: A @-ot és OFF: /On : előbb beszúrod a makrót, majd a makrók közé írjuk a nevet/ szöveget.
    Felgyúlt pár anyag, fogom frissíteni az oldalt.. :) Bár nem tudom nézi e valaki valamikor is. :D :D
  • Richtofen
    #6227
    Hopsz, ki volt törölve a configban (???), megoldódott.
    Köszi Dummy!!!
  • Richtofen
    #6226
    "@Richtofen : Kapcsold ki a TrackIR-t, majd csináld azt hogy a Home-End-PgUp-PgDown-Ins-Del gombokkal pozicionáld be a megfelelő helyre a nézőpontodat és nyomd meg az F10-et, akkor elmenti a beállított nézőpontot defaultnak :) "

    Sajna a pgup-pdown semmit nem csinál nálam, oldairány és zoom állítható csak.
  • Fokker
    #6225
    tesztelem a D7F-et, eddig tetszik!
  • Gascan #6224
    szerintem már túl sok gomb van... :) annyi, hogy a FAQ már el is veszik :)
  • Fokker
    #6223
    Dummy @ : én kérnék 1 D8-ast, és egy D7F-et. Pfalz most annyira nem érdekel.
  • Richtofen
    #6222
    Köszi ezt kipróbálom.

    Én eddig nem vettem észre, hogy a QMB-ben a térképet lehet zoomolni meg mozgatni, van vagy 10 különböző terület ahonnan lehet indulni.

    @Papa : többféle játékmód van QMB-ben:
    Duel:Itt mindig jön 1 újabb gép ha lelövöd az aktuálisat. Ha Randomra rakod az ellenfelet akkor megfelel a régi orosz rulettnek.

    Survive: Növekvő létszámban jönnek az új körök. 1.kör 1 ellenfél, 2.kör 2 ellenfél, stb.

    Skirmish: nagyobb kötelékek csaphatnak össze, többféle géppel.
  • Papa01 #6221
    Oké, köszi szépen! :)
    @ Dummy : , így már oks a kukac, nem? :)
  • LeonSilver
    #6220
    Olyannyira, hogy én már nem is használom azokat amikkel régen mentunk.Tudod volt az a Practice,... stb.
  • LeonSilver
    #6219
    Rosszul Papa.Addig jönnek amíg meg nem unod!Kibaszott jó lett a qmb!!!
  • Papa01 #6218
    Most az OFF-olást próbálom ki..
    OFF: Offolok.. :) /ON
    @ Leon: , a qmb-ben az a rossz, ha lelövöd akit beállítottál ,nem jön másik gép.. vagy rosszul tudom? :)
  • Papa01 #6217
    Teszt szöveg, remélem, nem törli! :)
    @ Leon : Aza gond, a QM nagyon soká tölt be... Mission-ból, meg elég gyorsan.. :(
  • LeonSilver
    #6216
  • LeonSilver
    #6215
    Rossz helyen keresed papa.Alul quick mission.

  • Papa01 #6214
    Ok, köszi, megnézem! :)
  • DummyBoy
    #6213
    @Richtofen : Kapcsold ki a TrackIR-t, majd csináld azt hogy a Home-End-PgUp-PgDown-Ins-Del gombokkal pozicionáld be a megfelelő helyre a nézőpontodat és nyomd meg az F10-et, akkor elmenti a beállított nézőpontot defaultnak :)

    @RedRiot: Üdv a klubban :) Majd csinálok egy új listát és megvitatjuk, kinek mi kell :) Jó volt a Tutanhamon, utána már nem sokra maradt időnk, beugrottunk a vesztend-cicicenter-be, kajáltunk, a csajok elugrottak nézelődni, mi meg cimborámmal beültünk egy kávézóba és dumálgattunk :)
    Ja, meg láttam tök jó TV-t, ROF-ozni ... 274cm képátmérő ... centinként 128k HUF ...

    Mákom volt, bementünk az 576-ba és volt DCS - Black Shark, meg is vettem ... Sajna a VGA biznisz miatt az új Battlefield már nem fért bele a keretbe ...

    @Papa: Hmmm ... én az új Mission Builder óta nem is néztem a Mission-öket :) De le lehet őket tölteni, ha gondolod holnap megcsinálom a default küldiket DVIIF-hez ... És teszek be egy Dolphint is ...

    Valamint egy fontos infó: Ha az új "kukac" gombra nyomok, akkor kitörli a hsz-t amit bepötyögtem!!!!
  • Papa01 #6212
    No, itt nem látom a d7f-et: :)

    @ Rictofen : Nálom, úgy gondolom ,oké a kilátás...
  • Richtofen
    #6211
    A VIIF-nél nektek is ilyen baromi alacsonyan van a nézőpont alapállapota? TrackIR centerelve szinte lehetetlen belenézni géppuskák célzójába, mindig ügyeskednem kell, hogy behúzott nyakkal centereljek, hogy utána ne kelljen meresztenem a nyakam ha célozni akarok.
  • Papa01 #6210
    Urak, megszaporodtak a nyomógombok! :) A @-olás és az OFF-olás lesz remélhetőleg könnyebb! :)
  • Papa01 #6209
    OFF: Offolás teszt! :) /ON
  • Papa01 #6208
    @ Teszt : Ez a szöveg amivel a @-ot tesztelem.. :)
  • Papa01 #6207
    A skint, majd várom! :)
  • Papa01 #6206
    Nekem mákom volt, korábban invesztáltam a gépbe, de vga már így is kevés.. de nem érdekel, emiatt nem cserélem le.. :D
  • LeonSilver
    #6205
    Én most egy olyan skinen dolgozok ami kevésbé feltűnő mint a mostani :)
    Talán így majd Papa nehezebben talál meg :D Bár igaz ami igaz rohatttul tetszik a piris-fekete.


    #6201

    @ Papa

    Nekem is tetszik a gém de az 100%, hogy nem fogok ezért 4GB ramot venni, vga karit, procit cserélni.Azért annyit nem ér.
  • Papa01 #6204
    Metro 2033
  • shumika
    #6203
    Hajrá Schumacher!
  • Papa01 #6202
    Kezdődik a forma1! :)
  • Papa01 #6201
    Bocsi Urak, hogy csak most válaszolok, melóm volt.. :)
    @Riot:
    Úgy még nem próbáltam, köszi a tippet! :)
    Játék: Woooooooow ez nekem kell, bár ez elég durva.. :D :

    * Core i7 CPU * NVIDIA DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 480 and 470) * As much RAM as possible (8GB+) * Fast HDD or SSD
    SHIT!!! this is the optimal computer........

    @Dummy: Ha mission menüpontra kattintok, nnics ott a típusok között a d7F...
    Csinálok összehasonlítást, de az tény, hogy az F-et piszkosul lehet tépni mint a Pfalz-ot, de csűrője elég lassú. Kíváncsi vagyok, be fog e válni :)
    Ja és egy Delfint is betennél, ha nem gond? :)
    Köszönöm!