29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #6324


    Már csak valami áldozat kéne elé... :)
  • LeonSilver
    #6323
    Ez qrvanagy!Drakulálok!!

    **--**

    Egérrel, baglyot, nehéz ?? Ááááá dehogy.Tessék :



    ;)

  • RedRiot
    #6322
    Ez igen!
  • Papa01 #6321
    Ezek csodaszépek, gratulálok! :)
  • Zair #6320
    Ja, és qrva nehéz egérrel bagolyt rajzolni:-))))
  • Zair #6319
    Sziasztok Pajtik!

    Március 15-i meglepetés Szegedről. Persze csak akkor meglepi, ha még valamelyik ügyes kezű kolléga nem előzött meg. :-))))))))))

    Íme egy Osztrák-Magyar Monarchiás DIII. Albatros skin gyűjtemény.


    Tartalmazza: Kaszala Károly, Graser Ferenc, és Kiss József gépeit. Plusz egy "generikus" skint is az említett birodalomból.


    Innen tölthető

    Az igazi érdem egyébként Dummy-é, mivel az első monarchiás skineket az ő jóvoltából láthattuka ROF hivatalos fórumán. Ha jól emlékszem gyári template nélkül, szóval ez igazán nagy eredmény.

    Az Osprey és Squadron Signal grafikusai, csakúgy mint a makett gyártók szerintem vaktában tüzelnek, amikor színes grafikákat készítenek az említett masinákról. Én magam ugyanarról a gépről több grafikát is találtam, végül a makettekhez készült grafikák mellett tettem le a voksom. Biztos baromi nehéz korabeli beszámolók és fekete-fehér képek alapján reprodukálni egy ilyen festési sémát.

    Ahhoz persze, hogy igazi Öfag gyártmánynak és ne a német albának látszék, kell egy kis fantázia (motorburkolat, légcsavarkúp stb.) Dehát jobb híján:-))))))
  • Solt
    #6318
    Nekem rendkívül pozitív tapasztalataim vannak... én a migrénnek, apu a prosztataráknak, anyu meg a nyirokmirigy alul működésnek mondott búcsút... szóval érdemes elgondolkozni rajta... semmi abrakadabra... érthető, logikus "gyógymódok"...

    Ha valamelyikőtök úgy dönt, hogy érdekli, szívesen segítek tájékozódni... rá nem beszélek senkit... segíteni csak azon lehet, aki akarja is... ;)
  • LeonSilver
    #6317
    Ilyen csontkovácson?Megmondom őszintén én nem.
  • Papa01 #6316
    @ Leon: Sci-Fi filmek. :)
    @ Riot: : Bizony! És amennyire tudom, piri pénzből csinálták, akárcsak a Moon-t... Az a film nekem benne van az első 10-ben..
    @ Solt: Háát, még nem de lassan.... :(
  • Solt
    #6315
    Leon, Papa: Alternatív gyógymódon nem gondolkoztatok?
  • LeonSilver
    #6314
    Fasza :(
  • RedRiot
    #6313
    Egyelőre még nincs temp, pedig a motor miatt szükség volna rá. Valaki megpróbált sima D.VII skint tenni az F-re, de nem igazán működik:

    D.VIIF skinning
  • RedRiot
    #6312
    OFF:
    Egyébként a D9 vizuális effektjei nekem jobban tetszettek mint az Avatar látványvilága. A D9-nél tökéletes volt az illúzió, egyszer sem jutott eszembe hogy most CGI-t látok.
    ON
  • LeonSilver
    #6311
    Megmondom ha Te is, mi az az SF ;)

    **--**

    Emberek, nincs a D.VIIF-nek külön tempje ?
  • Papa01 #6310
    Leon, egyébként az SF filmeket szereted?
  • Papa01 #6309
    Örülök. hogy tetszett! :) A Moon nekem még jobban terszett, ha van időd nézd meg! Hatalmas film az is.

    @ :Leon Szerdán elmegyek, hogy csesszem velem valamit, mert szar így, de nagyon.. :(
  • LeonSilver
    #6308
    Jobbulást Papa.Nekem a gerincemet jó hosszú időre Bükön tették helyre.Most kezd megint fájni marhára, lehet megint mennem kell majd.
    Talán Neked is kikellene próbálni valami gyógyfürdőt.A doki tud adni beutalot vagy mi.
  • RedRiot
    #6307
    Jobbulást Papa! Egyébként megnéztem a "District 9" c. filmet amit ajánlottál. Baromi érdekes volt ahogy a stílusok keveredtek. Sci-fi, szatíra, ál-dokumentum, akciófilm: eredeti ötlet, jó kivitelezés. Nagyon tetszett!
  • Papa01 #6306
    Köszi szépen, bocsika, gép előtt ugyan vagyok, de közérzetem nem a legjobb.. :(
  • kmarkdev
    #6305
    ok, ha nem megy, akkor majd legközelebb... gyógyulj meg mielőbb!
  • Papa01 #6304
    Urak, ma nem bizti h repülünk.. Q-ra fáj a hátam meg a jobb oldalam... :(
  • Fokker
    #6303
    ma nem tudok jönni, ha esetleg lenne repülés.
  • LeonSilver
    #6302
    Persze az ember inkább csak mérgében mond ilyen.Nem hagyom abba de egyelőre ez inkább a társaságnak köszönhető mintsem a qrva Tevének.

    Az a baj, hogy qrvára szeretem amúgy a tevét, csak hát szar.

    A Dr1 nagyon valószínű, hogy bekerül a megvásárolt gépek közé és meglátjuk mire jutok vele.
  • Papa01 #6301
    Még nem tudom.. :) Remélem.
  • kmarkdev
    #6300
    Papa, ma nem lesz egy kis röppenés? Legközelebb csak szombaton lesz lehetőségem csatlakozni, nem is tudom, hogyan bírom ki addig...
  • kmarkdev
    #6299
    nem csak az amcsi... :)
  • Papa01 #6298
    Rég repültél velünk Laca, és NeghWar is... :) Mi van veletek?
  • Her Laca
    #6296
    Ez a közelharc (Dogfight) című sorozatból való . Nem játékból vannak a filmek , az első VH-tól egészen napjainkig vannak részek .
    Bár egy kicsit mindig az USA fele hajlik a készítők keze:)
    A legjobb gépek,a legjobb pilóták stb.:D
    Na meg az Izraeliek.
  • Papa01 #6295
    Leon kolléga lelte a vidiket, én nem tudom, de szerintem a második eset a valószínű.. :)
  • Gascan #6294
    egyébként ez melyik játékból van? vagy csak ennek a műsornak készitett animációs film ami benne van?
  • Gascan #6293
    Engem segbe lőhetsz ha az meghozza a kedved :D
  • Papa01 #6292
    Köszönöm, kiteszem a letöltések közé is! :)


    @ Urak : Ez lehet hülye kérdés, de miért van az, hogy a frissítem az oldalt és felötlöm FTP-re , akkor IE alatt egyből látszanak a módosítások, viszont FF alatt nem , csak egy idő után??
  • DummyBoy
    #6289
    Mission könyvtárba és kész ... Utána elvileg megjelenik egy FokkerDVIIF mappa és abban a mission-ök ...

    Maguk a missziók ugye ROF fórumról vannak, én csak lecseréltem bennük a gépet :)
  • Papa01 #6288
    Köszönjük szépen, nem sokára megnézem! Most épp az oldalt heggesztem ,kicseréltem a rossz TS képet.. :)
    Demmy, ezt hová kell bemásolni?
  • DummyBoy
    #6287
    @Urak : Fokker DVIIF gyakorló küldik, ha valakinek nem jönne be a QMB :)

    http://www.mediafire.com/?dwdt3j2knzk

    4 Rulett - 1 Ramped, 1 Randomized, 1 Roulette Russe féle, valamint 1 Roulette Russe a Multiban repült gépek ellen (SeVa, Camel, Alba DV, Pfalz D3, Fokker DVIII és Fokker DIIF ellen ...Mind Ace)

    Valamint egy Up and at em! a Practice féle küldik közül. Sajnos az új peccs óta nem mennek a Scrambe-k, ezért az kimarad :)

    Jó repülést!

    Remélem mennek, én most akarom kipróbálni őket :)
  • Fokker
    #6286
    @Papa : az a skin az egyik gyári skin, régebben mindig azzal repültem. jól látod. az új skint saját kútfőből terveztem, az alapötletet a sima FokkerDVII egyik gyári skinje adta(fekete alapon fehér-sárga csíkokkal).

    @Leon, RedRiot : ne keseredjetek el. ha nagyon nem megy a Camel, akkor másikra kell rágyúrni. tudom ajánlani forgómotoros gyakorláshoz a DVIII-at, majd ha már megy akkor DR1. a DVIII legnagyobb hátránya a szárny-gyengesége, fordulóban csak nagy sebességnél fordul élesen, egyébként ha lelassul, az Alba/Pfalz kifordulja. viszont orsózni jobban orsózik, illetve vertikálisan is jobb az Alba/Pfalz párosnál. egyelőre én is maradok a DVIII-nál, néha egy kis DVIIF, de a végső célom a DR1. Pfalzzal is érdemes kicsit repkedni, nagyon kezes gép, nagyon jól fordul. ott az erőbeosztásra kell figyelni. szóval van választék, ne adjátok fel. talán következőre jön majd újabb szövetséges gép, lehet hogy az lesz a köv. favorit.
  • Papa01 #6285
    @ Fokker: 1:02-nél nem a Te skin-ed látható?
  • Papa01 #6284
    Ez is durva nagyon:


    Kíváncsi vagyok a 3:09 környékén lévő képek, azok montázs képek?
  • Papa01 #6283










    Leon, ha nem baj, kitettem külön linkként a vidiket.. :)

    A gondolatodra én is azt mondom mint Dummy, ne add fel! :)
    Miért ne, próbálod ki a Pfalz-ot? Ha belegondolsz ,minden mással csak esek - kelek.. :)
    Tegnap, például tök béna voltam, mindig leestem, de engem nagyon elvarázsol a közös repülés.. :) Szóval adj esélyt a Pfalz-nak és a F7D-nek.. :)

    ÉS tényleg mi a helyzet a dr1-el?? :) Múltkor nagyon tetszett, arra nem váltanál?
  • RedRiot
    #6281
    Asszem egy kis offline gyakorlás nem árt, amíg meg nem szokom a gépet, és a fordulózáson kívül néhány gyors manővert megtanulok. (Mint pl. az SE-vel az orsózás földközelben.)