29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #6364
    Van benne igazság!Nem is tudom, hogy láttam e ilyen más játékban.
  • Solt
    #6363
    Teljes mértékben megértem, és egyet is értek...

    Viszont valahol ez a programozok hibája is... ilyen ATI specifikus gondok jellemzően orosz programozók ( NV kurvák ) játékainál fordul elő... :S FSX-nél volt egyeseknél ilyen gond még, bár én ezzel nem találkoztam... nálam FSX jó...
  • Solt
    #6362
    Valamelyik nap megfogalmazom...

    Na ED... azok nem normálisak... még a vörös csillag hatása alatt működnek...

    Papa posztjait szerintem azért törölték, mert a gyártók hülyeségeivel nem foglalkoznak... :S
  • Papa01 #6361
    Pontosan!
  • Papa01 #6360
    Én egy picit gyorsabb voltam.. :)
    Tudod Solt nekem az elég elkeserítő dolog, hogy kiadunk egy valag pénzt ezekért a kártyákért, és még nekünk kell rimánkodni, hogy méltóztassanak kiadni, egy normális drivert. :( És sokat kellet hajtani az áráért...
  • LeonSilver
    #6359
    Ezt a hozzáállást sohasem értettem / mindig is utáltam.
    ED fórumon is volt akit banoltak meg töröltek hszt mert meg merte írni az igazságot.Rohadtak.Az ember lapátolja a zsetont a szaros cégükbe ennek örömére jól le is szarnak minket.
  • LeonSilver
    #6358
    Annyiban segíthetne valaki, hogy a szöveget nagyjából magyarul meg kellene fogalmazni.Valami olyasmit, hogy mi is ez az izé ami szar és mi is az az izé ami meg a nvidiában jó.
  • Solt
    #6357
    ITT a fórum... nyitni kell egy topikot neki, a srácod megírja képekkel illusztrálva, mi meg helyeselve beírjuk, hogy "nálam is ilyen".... :))
  • Papa01 #6356
    Leon, én is postoltam a hivatalos, fórumba a szériahobás Zafír 4890-esek miatt (Most MSI van.), de szépen törölték a post-okat.. szemét banda. Valahol még megvannak a képernyő fotók....
    Ez pedig a hivatalos fórum.
  • Solt
    #6355
    A HD58xx szériánál már nem gond... ott van SSAA... talán itt meg javítják drivert... vagy talán a neoqb-s fiúk...
  • LeonSilver
    #6354
    Hol van ilyen fórum?Linkeljétek be, meg Dummy adhatna ilyen előtte - utána képeket.A fiammal meg megíratom :)
  • Papa01 #6353
    :D Most vettem ki a kezem a biliből.. :)
  • Papa01 #6352
    Mondjuk, ha tényleg driver gond, akkor én sem veszek ATI karit többet az tuti... Mert hiába baromi gyors és korszerű, ha éppen a látvány meg egy remegős kocsonya a driver miatt.. :( De ez sem lenne gond ha kijavítanák, de sajnos nem teszik.. :(
  • Solt
    #6351
    @Papa: Túl szép lett volna... :(

    @Leon: A BF2-ben is van ilyesmi gond... hátha a 10.3-ban emiatt odafigyelnek erre... egyébként valami angolul jól tudó tényleg posztolhatná ezt a hivatalos ATI fórumra... hátha...
  • LeonSilver
    #6350
    Nem az ATi a gond, hanem driver ;)
    Mondjuk én háklis vagyok az eyecandy-ra de ezért nem cserélném le at Ati kareszemet az tuti.Persze Dummynak is igaza van mert ha valami fasza akkor az legyen fasza minden tekintetben és ne ilyen buznyák driver miatt mérgelődjön az ember.


  • Papa01 #6349
    Tehát az ATI kártya volt a gond?? :((((((
  • Papa01 #6348
    Nem trilinear, hanem bilinear? Amiatt? :))) NE csigázz Dummy!! :D Nem is vettél kareszt? :)
  • DummyBoy
    #6347
    GTX 275 - 1792MB xD

    Combined AA is jó, SuperSampling is jó, a lényeg a Negative LOD Bias: Clamp xD Még tesztelgetnem kell, mert sajna a legfaszább beállítások mellett 60FPS alá esik a game ...
  • Solt
    #6346
    A bilineáris filter a megoldás? Neeeeeeee...
  • Papa01 #6345
    Megszűntek a vibrálások??? :) Kikapcsoltad az AA-t?
  • Solt
    #6344
    36% memória használat high landscape mellett? Hány megás rettenet ez? :))
  • DummyBoy
    #6343
    xD

    Kakukktojás:

  • Solt
    #6342
    Cseréltél Te áruló? :)))
  • DummyBoy
    #6341
    Bifór:



    Aftör:





    Bár azért mozgás közben látványosabb xD
  • Papa01 #6340
    Ejj, pedig épp ezt akartam kérdezni... :)
    @ Leon: írtam neked mail-t! :)
  • Gascan #6339
    Olyat csináltam, hogy 800 méterről nyil egyenesen a föld felé Alba 5-el.. mind a négy szárny elszállt... és simán letettem a gépet.. igaz, hogy amikor már megálltam volna.... egyszerűen eldőlt .... :D

    Papa videojáról jutott eszembe... kár hogy nem vettem fel...
  • LeonSilver
    #6338
    Oki, danke.
  • Papa01 #6337
    @ Leon: Ha úgy jó neked, délelőttönként röppenj, oks? :)
  • Papa01 #6336
    @ Leon: Írtam Neked mail-t! Rosszul emlékeztem, bocsi! :)
  • Zair #6335
    Köszi fiúk a dicsérő szavakat!!!!!!
    Sanyo, megtisztelő, köszi!
  • Sanyo
    #6334
    Kitettem, köszönet a kiváló munkáért! :)
  • gabor41
    #6333
    Zair ezek nagyon szépek!
  • gabor41
    #6332
    Az én voltam :)

    @ LeonSilver : Azóta készítettem egy saját temp-et. Ha kell küldj egy email címet és küldöm psd formátumban.
  • LeonSilver
    #6331
    Ez tiszta sor, hogy így kell(ene) kivenni dugóból a tevét de nem mindig működik még akkor sem ha van magasság !
  • kmarkdev
    #6330
    a ROF gyártott egy .trk-t, meg egy mappát. A .trk biztosan kell, de a többi? Egyébként a "Fájlt..." gombbal töltsem fel?
  • DummyBoy
    #6329
    BJUTIFUL!

    Kurva jók lettek!

    @RedRiot: Ez a topik a manőverekről szól, de Camel-el van bemutatva minden:
    Aerobatic Combat Maneuvers for Rookies

    Mellesleg ami nekem beválik az esetek zömében: Gáz maxon marad, botot hasrahúzni, és amikor lelassul a pörgés akkor bot előre, sebességgyűjtés és lehet kirepülni ... Viszont ehhez magasság kell :)
  • Papa01 #6328
    Persze, töltsd fel. :)
  • kmarkdev
    #6327
    Papa! Repültem egy jót Dr.I-gyel Survive Lille módban 3 hullám Ace Camel ellen, felvettem a Track-et, vállalhatónak tűnik...:) feltennéd az oldalra?
  • RedRiot
    #6326
    Találtam egy Camel oktatófilmet a jútúbon:

    Camel tutorial

    Nem egy nagy szám, de a dugóból kihozásra írt módszer nekem működött, ma gyakorlás közben talán ha egyszer zuhantam le dugótól: motor alapjáratra, bot előre, és már abba is hagyja. Sőt, úgy vettem észre, ha kezd dugóveszélyes helyzetbe kerülni a gép, akkor egy bot-előre segít a megelőzésben is.

    Így offline már egész jól megy, de ez inkább a fos AI "erénye" mint az enyém. A héten még gyakorolok hogy minél többet ki tudjak hozni a Tevéből. Ez a szép a RoF-ban, hogy minden egyes gép egy új játék.
  • Zair #6325
    Kösz srácok:-))))) Leon, albínó Betmen:-)))))