29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Her Laca
    #6448
    Jó.:)
  • Papa01 #6447
    Urak, milyen volt a film?
  • Papa01 #6446
    Köszi az infót,de mit jelent a tearing-elés? Lehet hülyeség, de arra a hullámzásra gondolsz? Mintha "összetördelné" a képet?
  • Zair #6445
    Papa, látom nincsen kipipálva a Vertical Synchronization, nem tearing-el nagyon a program? Vagy csak nem annyira zavaró? Én nem mertem még kipróbálni enélkül, bár ismerőseim szerint így is lehet nyerni néhány fps-t. Mivel nekem egy régebbi kártyám van (NVidia 9600GT), igyekszem ahol csak lehet spórolni a grafikai beállításokon.
  • Papa01 #6444
    Urak, jó szórakozást a filmhez... :) Én sajnos nem tudom megnézni.. :(
    @ RedRiot: Nekem is eléggé szarok a napjaim.. én talán még saját magamra is veszélyes lennék, annyira.. :D
    @ Fokker: Oké, köszi hogy szóltál, remélem tudsz majd jönni.. :)
  • Fokker
    #6443
    nem tudom hogy jövök-e holnap, ha igen, akkor lehet hogy kések. ez sajna csak holnap derül ki.
  • RedRiot
    #6442
    Urak, akinél van Viasat History ma kilenckor lesz a Harc a Vörös Báróval! (Eh, de buzi napom volt, tegnap reggel héttől ma hajnali kettőig toltam a melót, ma meg héttől mostanáig. Most egy törött szárnyú, motorhibás Pfalz XII vak pilótával is veszélyes lenne rám. :)))
  • Papa01 #6441
    Nálad milyen értékek jönnek ki?
  • Papa01 #6440
    Dummy, szemmel ezeket láttam, kb: :)

    Minimum 45 FPS, de ez max 2x fordult elő akkor is vagy 1-2 sec-re
    Átlag 60-65 FPS
    Max: >90 FPS

    Beállításaim:
  • Papa01 #6439
    Nem hiszem el mindig lelő az a buzi AI.. .:D És nagyon sokáig töltöget, valamikor fekete képernyő előtt ücsörgök.. biztos a skinek miatt.
  • Papa01 #6438
    Oké, köszi! :) Délelőtt tudtál gyakorolni? Mi a véleményed a 2 gépről? :)
    Dummy folymatban.. :) A Fraps ,nem tud valahogyan naplózni?
  • DummyBoy
    #6437
    Jaja, a normál, ahogyan játszol ...

    Csak én Ati-val sosem néztem ... most az érdekelne, hogy mennyi lehet ...

    Neked tuti több, mint nekem volt, ezért jó :)
  • LeonSilver
    #6436
    Oki fater de 13 óra után én már nem vagyok az accodon.Azt mondtad ( illetve írtad ), hogy addig az enyém és betartom! ;)
  • Papa01 #6431
    @ Leon: Felléptem, röppenek egy kicsit! :) Mérést végzek Dummy-nak! :D
  • Papa01 #6430
    Oks, np! :) Milyen beállításokra gondoltál? (grafika)
    A min/max értékeket, elég ha csak szemre nézem? :)
  • DummyBoy
    #6429
    @Papa úr: Kérhetek egy szivességet? Vagy bárkitől :)

    Megtennétek nekem hogy bekapcsolt FRAPS mellett repültök a QMB-vel egy 5vs5 Skirmisht Reims felett?

    Az érdekelne mennyi a minimum - max FPS ... De inkább a minimum xD

    Előre is köszi! (Drivereket tesztelgetek épp :) )
  • gabor41
    #6428
    saját magammal :) QMB be beállítottam magamat egy "flightnak" és egy AI gépet egy másik "flightnak" és annak is lehetett skin-t választani. Aztán csak kergettem a AI pilótát.
  • Papa01 #6427
    Kivel kötelékeztél ilyen szépen? :)
  • gabor41
    #6426
    A két Fokker VIIF skinem kötelékben. Még a pöttyök színe mindig nem stimmel :(
  • Gascan #6425
    nekem jónak tűnik...
  • JoeDestroy
    #6424
    Az ATI-ban a HAVOK névre hallgató valami a Physx. Hardveres fizikai gyorsítás. Egyébként az NV kariban sem akar menni az a rész, legalábbis az NFS Shift azt írja hogy a CPU végzi, hiába van belőve az engedélyezett physx az NV driverében. Ja 9800GTX+ 1GB kari.
  • DummyBoy
    #6423
    A 197.13-ast? Most 196.34 van fent ... ROF fórumon meg valami 186.xx-et ajnároznak ...

    Asszem rá is kérdezek :)
  • Her Laca
    #6422
    Tedd fel ezt a drivert. Most jött ki .

    Ugyan béta de nagyon jó.
  • Papa01 #6421
    Urak, mit szólnátok, ha pénteken korábban kezdenénk a repülést, mert szombaton sajna melózni kell mennem, így hajnalozni nem tudok.. :(((

    Mit szólnátok 18:30-hoz?? :)
  • DummyBoy
    #6420
    Remélem az általam elérhető csatornákra is felkerül majd ... (Bithu, ncore :) )
  • Her Laca
    #6419
    Csak szólok ,hogy ma lessz !!!
  • DummyBoy
    #6418
    Egy kis off, amin tegnap agyaltam miközben keresgettem, mik lesznek az optimális beállítások a ROF-hoz ...

    Nem akarom tovább húzni a VGA vitát, de mekkora királyság lenne, ha az olyan szintű szimeknél mint a ROF vagy a BOB, Physx-el is lehetne számoltatni a fizikai dolgokat. (törés és sérülésmodell, szél, időjárás és turbulenciák modellezése, ésatöbbi ...)

    Bár Ati-n nincs Physx, de asszem csak be kell mellé tenni egy pici kártyát ami tudja és voila (régen ezt nem lehetett, olvastam valami ilyesmit, de lehet azóta megoldottátk az okos emberek ezt is :) Leveszi a prociról a terhet :)

    Apropó beállítások ... Mivel Full-on párszor leesett az FPS 35 (5vs5-ben) köré, ezért elkezdtem tegnap szórakozni a beállításokkal, hogy hogyan tudnám ezt fentebbrakni ...

    23.20-kor végre meg is voltak azok a beállítások, amire azt hittem, hogy faszák ... Majd egy huszáros vágással visszanyomtam mindent max-re és talán 5FPS a különbés min és max FPS esetén ...

    Amit viszont észrevettem, bár ezt holnap még tesztelnem kell, hogy elkezdtem egy harcot majd pause ... és amikor a harcoló gépek felé néz a kamera, akkor esik egy picit az FPS ... mikor viszont az erdő felé ... akkor nagyot xD

    Mindenesetre alig várom a multit ... majd akkor kiderül :)

    Mégvalami: ugye elkövettem azt a hibát, hogy FRAPS-al játszottam és figyeltem az FPS értéket ... és akkor látszik mikor lassul a játék, érezhető hogy akad ...

    Lópikulát ... qrva placebó az egész ... Amikor láttam hogy 60-ról 45-re esik az FPS, akkor láttam hogy akad ... Bezzeg stabil 35FPS-nél nem ...

    Aztán kikapcsoltam a FRAPS-ot és repültem még egy kört ... és ment minden szépen ... Szóval szépen elbasztam egy estémet a semmire :)

    Este letesztelem élesben ...
  • Fokker
    #6417
    én tavaly a CHS-ben vettem a gépemet(szintén ismerős), a röhej az, hogy az argep.hu-n lévő kis szarcsimbók cégek kb. u.annyiért hirdetik a motyót. magyarán csak a nagyobb ismert helyekhez képest nyertem 10%-ot.
  • Fokker
    #6416
    VGA-témához: erre mondtam korábban, hogy a PS3 azért jó, mert megveszed, és amíg ki nem hozzák a PS4-et(5-6 év), addig használod, nincs röccenés, nincs vga-tekergetés, nincs folyamatos fagyogatás, nincs hajhullás. az én szememben egyetlen hátránya van a PlayStationnek: ilyen szimulátorokat, mint a RoF, IL2, BOB; vagy autósok közül Rfactor, iRacing, GTR2, GTL SOHA a büdös életben nem fognak kihozni, mert egyből mínuszos lenne az a játék, olyan kevesen vennék. csodálkozom is a NeoQB-n, náluk nem a profit az első. beérik kevesebbel is.
  • DummyBoy
    #6415
  • Solt
    #6414
    @Laca: :)))

    @Dummy: A felvetés jó... én is kíváncsi lennék! :) Egyébként nagyon jót tenne ennek az egész katyvasznak, ha megjelenne még egy GPU gyártó csapat...

    Utolsó mondat természetesen vga kérdésben azon kivételek közé tartozik, amik erősítik a szabályt! :D
  • DummyBoy
    #6413
    Igen, azt is néztem ... Az általam kisasolt VGA az a GTX 260 volt, aminek az áráért kaptam egy 275-öst ...

    De sajnos mikor kerestem akkor 75-80 alatt nem volt új 5850 ... Ki is esett a listáról, az már túl drága nekem jelenleg :( Sajnos ...

    Eléggé hullámzik a VGA-k ára ...

    Valamire mondjuk kiváncsi lennék: Egy utópisztikus jövőben mondjuk lenne egy profi programozó csoport, aki kiad egy unified drivert, amint mind a piros, mind a zöld VGA-kat egyaránt maxon kihajtja és kihasználja, de mindemellett ugyanazokat a beállításokat engedi (Persze nem a Physx-re vagy a HD hangra gondolok, hanem AA-AF és társai ...) ...

    Na és egy ilyen driverrel letesztelni a két gyártó kártyáit :) Nagyon kiváncsi lennék az eredményekre :) De ilyen sosem lesz, mert ezzel csak a hozzánk hasonló ecceri júzerek nyerhetnének :)

    Mivel a 2 VGA gyártó kártyái alapvetően teljesen más architektúrára épülnek, így nem csoda hogy az egyik az egyikben jobb, míg a másik a másikban ...

    De hasonló lehetőségek mellett azért megnéznék egy 260 vs 4870 csatát ... :) Azért mindig ezt a két kártyát hozom, mert mindkettő qrva jól sikerült, hasonló az áruk és a teljesítményük is ...

    Ezen az oldalon jól láthatóak az eltérések :)

    És a végére egy olyan mondat, amit nem bírok ki, hogy ne lőjek el :) (Persze poén ...)

    Az meg ugye jelent valamit hogy a szimbolikában akárhol is találkozunk vele, a piros a rossz szine a zöld meg a jóé
  • Her Laca
    #6412
    Tényleg vicces a dolog,mert sok éve ismerem .
    Hétvégente együtt kosarazunk, meg már részegedtünk is le jó párszor.
    Beszélgettünk ,és szóba került a szimulátor,meg a kálváriám videó kártya ügyben.
    Akkor mondta ,hogy mennyek be hozzájuk nyugodtan. Mindig mondom,hogy a sport hasznos tud lenni.
  • Solt
    #6411
    nőt = nő
  • Solt
    #6410
    Na jó, Te tényleg a sötét oldalon állsz! :D Közel féláron vásárolsz, ráadásul közben még egy fergeteges nőt is jelen van... Távozz tőlem sátán!!!! :D
  • Her Laca
    #6409
    Kérlek szépen semmi kiskapu.
    Jó barátom az egyik nagyker tulajdonosa. Ami a vicc ,hogy mostanáig én se tudtam. De többet nem árulhatok el ,mert akkor mindenkit likvidálnom kéne:))
    A titkárnője az fergeteges:))
  • Solt
    #6408
    Ekkora különbségért én is szét tenném a lábam... :D :D
  • LeonSilver
    #6407
    Éppen ezt akartam én is kérdezni.
  • Solt
    #6406
    :)))))

    Újonnan 55ezer a GTX285? Hol? Ez valami kiskapu... :)))
  • LeonSilver
    #6405
    Az különben is Vargane :P